Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Слухаємо сесію Турківської міської ради » 2013 » Лютий » 11 » Засідання XXVI-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 29.01.13р
11.02.2013 (04:03)

   Засідання XXVI-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 29.01.13р
Аудіозвіт + відео
Доповнено - аудіо Звіт голови від 07.02.13
Доповнено - відео Звіт голови від 07.02.13

Пропонуємо Вашій увазі аудіозапис засідання XXVI-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання від 29.01.2013 р

XXVI cесія зосередила особливу увагу на вирішенні земельних питань.

Зокрема на сесію було винесено питання затвердження списку землекористувачів та заключення угод з міською радою на аренду землі. "Каменем спотикання" в цьому питанні виявилася , на думку деяких депутатів, незаконно обчислена площа земельної ділянки , якою користується Райспоживспілка. Рішення з цього питання не прийняте.

Крім того була розглянута пропозиція депутата Г.Когута про звіт голови перед депутатами про виконання фінансового плану . Прийнято рішення залухати голову міської ради 07.02.2013 15:30

Сесія не закрита.

Аудіофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Любомир Яворський.

Рішення про дозвіл на проведення аудіозапису в сесійній залі прийнято сесією Турківської міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року.

Фрагмент аудіозапису голосування з приводу надання дозволу на аудіозапис в сесійній залі

В цьому випуску Ви також зможете переглянути декілька фрагментів відеозапису з сесійної зали.

Відеофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Любомир Яворський , зйомку проводив депутат Турківської міської ради Руслан Шиян.


Для отримання допомоги натисніть кнопку
Пропонуємо Вашій увазі фрагменти відеозапису засідання XXV-ї сесії Турківської міської ради VI-го скликання


Анонсували звіт голови, а в кінцевому результаті прийняли, як інформацію

Ще задовго до сесії Турківської міської ради, яка відбулася 7 лютого, широко було анонсовано звіт міського голови Юрія Касюхнича. На сесію запросили голову РДА Володимира Гребенюка, начальника фінансового управління РДА Володимира Юсиповича, начальника управління Державної казначейської служби України у Турківському районі Михайла Хорта. Та й депутати були настроєні, як кажуть, по-бойовому. Відчувалося, що розмова буде серйозна й принципова.

Насправді усе звелося до взаємних звинувачень з неконкретними поясненнями. Було багато цифр, які в переважній більшості депутатів ні про що не засвідчували. Та й питання, чому не зроблено той чи інший обсяг робіт, висвітлювалося розмито і незрозуміло. Ніби й кошти були і бажання не бракувало, а позитиву в кінцевому результаті досить мало. Більше 6 мільйонів гривень не вдалося освоїти на ремонт вулиць міста, а відтак їх повернено в бюджет. Та й з ремонтом будинків № 15,16 по площі Ринок, не все вдалося зробити, як належить.

На завершення депутати прийняли рішення: інформацію міського голови Юрія Касюхнича взяти до відома, а прозвітувати про свою роботу Юрій Ігорович має протягом місяця в культурному центрі «Україна». І не лише перед депутатами, а й перед широким загалом турківчан.

Газета "Бойківщина" №6,2013

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Слухаємо сесію Турківської міської ради | Переглядів: 1998 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 12
0
12 KRAYANYN   (12.02.2013 18:03)
Важко прогнозувати чим це все закінчиться. Тішить одне, все більше депутатів починають втрачати терпіння, бо розуміють, що такі дії мера це плювання людям в обличчя. Багато залежатиме від масової підтримки пересічних горожан. Будь якою ціною потрібно домогтися проведення звіту перед громадою на вихідний день. Щоб турківчани мали змогу послухати звіт і переконатися, що ніхто не ставив меру палок в колеса, а причина руйнації міста зовсім в іншому. А депутатам потрібно навчитися не перебивати виступаючого. Таким перебиванням дали можливість меру відходити від прямої відповіді на запитання. І ще гірше перебивали самих виступаючих депутатів. Декілька разів розпочинав змістовну промову Геннадій Когут і кожен раз хтось перебиває. Одним словом така невихованість дала чудову можливість меру не давати прямих відповідей на прямі запитання.

0
11 вуйко   (09.02.2013 03:02)
Дивився сьогодні шоу Савіка Шустера. Гриценко каже: "Хочем голосувати у верховній раді за публічність рад всіх рівнів". Ха, навіть не знають, що публічність рад починає діяти і без них.

Ну а зараз по суті, про непідготовку до сесії. Мер з апаратом, виявляється, ненавидять депутатів. Так, саме ненавидять. Оскільки ніяк інакше не можна пояснити неякісну підготовку до сесій. Через таке 30 депутатів просто даремно тратять свій час. Це неповага насамперед. За що вони там получають гроші? Понабирали всяких Стефанських, які нічого не вміють робити, крім як язиком лялякати. Та в любій нормальній приватній компанії за таку діяльність вже в давно повиганяли, але ж це державна посада.

Далі, чому досі мовчить прокуратура? Невже мало кричущих доказів підробки документів? Пане Рекшинській, проявіть ініціативу. Дайте підстави думати про прокуратуру не як про каральний орган, а як про спосіб відновлення справедливості.

Меру я не заздрю. Він не викрутиться. Можливо, навіть не досидить до звіту в кінці лютого. Бо виступати в кінотеатрі і розказувати про діяльність, якої не було - дуже важко і стидно. А ще як прийдуть люди і піде діалог, то тоді точно труба. Я би, якщо чесно, не наважився на виступ перед турківчанами на його місці. Ну але що, треба відповідати за свої діла. І якщо ти не гідний займати відповідальну посаду - то визнай це і піди гідно. І звільни місце для того, хто може це робити. Бо слухаю я початок запису, а там мер читає якісь цифри. Нічого по суті. Після такого переліку цифр в мене зразу появилось питання: "І шо". Що конкретного мер цими цифрами каже. Нічого, хіба плутає людей. Він ж бо прекрасно знає, на які питання від нього очікуюють відповіді. Тільки от проблема: відповідей нема. Тому треба якось викрууватися і годину читати всякі непотрібні цифри. Пане мер, це банально. Серйозні люди так не роблять. Бо така поведінка в нормальної людини виклакає тільки зневажливу усмішку. Майте хоч каплю гідності. Невже ви не розумієте, що управляти містом - це для вас занадто складно. Вам не вистачає цього ні освіти, ні навиків, ні особистісних якостей. Вирощуйте краще кроликів, порайтесь по господарству. Так, ви спробували бути мером, але у вас не виходить. Ну, з ким не буває. Зараз - саме час піти. І, можливо, таким чином ще вдасться хоч чуть-чуть врятувати репутацію (це якщо вам не байдуже, про що вам у слід шепочуться турківчани).

Ну а всім "прихильникам мера" - мені, крім цього запису сесії, більше нічого додати. Міську владу нарешті взяли за яйця. Причому дуже кріпко. І схоже, що скоро буде капут. І мені подобається, як депутат Федаш та інші захищають своїх виборців, як депутат Хомик контролює кожен крок виконавчої влади, як депутат Яворський вичитує все, що вони там собі пишуть, як депутат Гріщенко контролює фінансові питання. І добре, що всі депутати розбираються і в законах, і в податках, і в економіці. Таких не обманеш. Скоро полетять голови, мер або піде, або йому нарешті висловлять недовіру. А разом з мером полетять його приплічники. Може тоді в міську раду прийдуть нові гідні люди, які є совісними, розумними і порядними. Спостерігайте уважно, бойки, у нас народжується демократія.

0
10 tcibovich   (03.02.2013 15:08)
Давно прослуховую всі сесії міської ради, по аудіозвітах, і дійшов до висновку, що в
міській раді є лише декілька депутатів, що мають свою думку, вміють щось проаналізувати і
не боятися її висловити. Решта сидять для масовки, їм відверто брешуть, а їм «до лампочки»
це не їхня проблема, і за який проект голосувати - без різниці. Це як в кіно «Весілля в
Малинівці» шапку перекрутив - власть міняється, от і наші депутати замість впливати на
рішення, вони шапкою крутять «Попандопуло». В одному із коментарів Генадій Когут
влучно написав: «Не бійтесь ворогів, не бійтесь друзів - бійтесь байдужих» треба боятися
отаких «Попандопулів».
Хочу звернути вашу увагу на ще один факт, щоб потім не кричали знову хтось комусь
зриває сесію, зайдіть на сайт міської ради, і подивіться проекти рішень на наступну сесію.
Там є декілька заяв по Боровщині і міська рада підготувала проекти рішень, щоб відмовити
всім цим користувачам у приватизації землі. Посилаючись на те, що дані земельні ділянки
за межами міста, але ж практично вся земля для ОСГ в нас за межами Турки, і всім дружно
приймають, а на Боровщині неможна. Може до Боровщини є якісь інші плани, в "брехливих
чиновників", але "Попандопулам" до того зовсім немає діла. Тому, заявники, ідіть на сесію, і
оці "вовки в овечій шкурі" будуть боятися вам відмовити

0
9 tcibovich   (03.02.2013 11:30)
На сесії ,вже не один раз, лунало що позаду ресторану хочуть зробити парковку. Може вся проблема із землею на тому і пов’язана? Але я, як житель міста, взяв тай перевірив, що ця паркова може бути лише для п’яти машин і не більше. А тепер судіть самі, щоб цю паркову зробити, перш за все, потрібно закатати асфальт, а щоб закатати асфальт, треба зробити проект, треба купити паркомат за 25 000.00 грн. Касюхнич каже: «Ще треба людину на роботу, для контролю». І коли оці п’ять паркомість окупляться? НІКОЛИ, а для бюджету буде постійний МІНУС. То так ми стараємося за наповнення бюджету.А може це тільки окозамилювання, а справжня причина гарно замаскована. Наприклад, на сесії вже не один раз «зарубували» рішення «Про надання дозволу на будівництво гаражів до художньої майстерні» на цю землю є державний акт, отже землю гастрономові обрізати по фундамент, і проблема з гаражами вирішена.

0
6 Admin   (01.02.2013 15:32)
На адресу сайту надійшов лист без підпису з e-mail Влада Яворського.

Гадаю, це стосується теми цього обговорення , тому подаю його тут. Стилістика та орфографія збережена.

Текст листа :
"Мене дивує такий захист Торгової Бази? Чий інтерес?
Хоча по результатах голосування видно! Як цей балаган вже надоїв!

Ви ЛЮДЯМ ВЖЕ НАДОЇЛИ!
ОДНІ І ТІ Ж депутати, з тими ж питаннями роки сидять в кріслах!

Турківська міська рада розробила квартал забудови по вул.Зеленій, роздала земельні ділянки людям. МИ ЗАПЛАТИЛИ ЗА ДОКУМЕНТАЦІЮ ГРОШІ (по 2500 +1500)!
І таких 66 планів. Порахуйте скільки грошей ми відділи міскій раді?
А НАМ, НЕ МОЖУТЬ ПРОВЕСТИ загальне світло по вулиці!

Але на новій вулиці немає депутата міської ради (хоча половина депутатського корпусу має там земельні ділянки) тому за нами ніхто не постоїть! Один Микола Федаш відстоює права свої і наші! Де ж поділися гроші що ми проплатили? ЧОму квартал забудови робився без РЕМу?"

0
8 Любомир   (01.02.2013 21:46)
Наскільки мені відомо ніякі гроші за якусь  документацію в бюджет міста не поступали.Розшифруйте будь ласка кому і за що Ви платили? З ініціативи М.Федаша в бюджет міста на 2012р було закладено 40 тис. грн. на освітлення вул. Зеленої. Микола дійсно активно займається  питанням освітлення вулиці однак повної інформації про освоєння цих коштів у минулому році не має. Сподіваємось отримати її при звіті голови.Думаю детальніше на цю тему п. Микола напише сам.

0
3 Іван   (01.02.2013 13:28)
Дивує "принциповість" депутатів під час голосування ,загалом, важливого питання..

Як видно з частина 3 аудіозвіту три рази на голосування ставився список землекористувачів на заключення угод на ареду землі.

Спочатку пропонувалося затвердити весь список .
Результати голосування:
За-11
Проти-2
Утрим.-3

Потім ставилася на голосування пропозиція Л.Яворського проголосувати список за виключенням земельної ділянки Райспоживспілки.
Результати голосування:
За-15
Проти-
Утрим.-
Один депутат не голосував

Потім знову поставили на голосування весь список
Результати голосування:
За-10
Проти-5
Утрим.-1

Таким чином 10 депутатів голосували за обидва варіанти рішення, 5 депутатів змінили свою думку в процесі обговорення , один депутат взагалі проігнорував голосування.

Що це - байдужість 10-ти депутатів , чи може некомпетентність ?

0
5 Любомир   (01.02.2013 14:51)
У відповідності до Податкового Кодексу місцеві ради зобов'язані до 01 лютого подати до місцевих податкових адміністрацій списки фізичних та юридичних осіб які користуються земельними ділянками на правах оренди з розмірами земельних ділянок та їх місцезнаходженням.
Депутат що проігнорував голосування по даному питанню є посадовою особою міської ради оскільки обіймає посаду секретаря.
Для прийняття рішення в даному випадку хватало 16 голосів.

0
7 yavorsky90   (01.02.2013 17:15)
Одне питання: в міській раді 29 депутатів, а на засіданні лише 16. Чому?

0
2 вуйко   (31.01.2013 23:03)
І чим закінчилося?

0
4 Admin   (01.02.2013 13:31)
Нічим не закінчилося. Рішення не прийнято.

0
1 Любомир   (31.01.2013 19:41)
Рішенням № 480 від Турківській РСС було надано дозвіл на інвентаризацію землі по пл. Ринок 14(ресторан). У вересні 2009 документація була виготовлена. Згідно матеріалів інвентаризації площа земельної ділянки складає 873 м.кв. 4,01,2010 між міською радою та Турківською РСС укладено договір оренди на земельну ділянку пл.873 м.кв.(підстава ріш.М/Р №2699 від 29,12,2009р)
03,01,2011р договір поновлено (підстава ріш М/Р №83 від 03,01,2011) пл. земельної ділянки складає 873 м.кв. Договір підписав голова М/Р  Ю.І.Касюхнич.

На 2012р мер вирішив договір не підписувати причому одноособово.Причина проста-землі забагато, треба поділитися.

27,04,2012 землю на свій розсуд поділили, в односторонньому порядку без попередження та згоди землекористувача і невідомо куди поділи 174 м.кв.землі. Рішення додаюВідповідно таке абсурдне і беззаконне рішення було опротестовано прокуратурою  району і скасовано. Рішення додаюЦікавим є другий пункт рішення:(звернутись з клопотанням про виготовлення документації) Документи більше 2х років лежать в міській раді чекаючи на затвердження - а МИ вам - зверніться з клопотанням.
Ось і на останній сесії знаючи що рішення про передачу в оренду лише 698,8 м.кв скасовано. Мер всіма силами намагається пропхати в рішення для податкової саме цю цифру чим знову провокує міську раду на порушення закону.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.