Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2013 » Березень » 17 » Додавання зображень в коментарі
17.03.2013 (20:04)

   Додавання зображень в коментарі

Нерідко в користувачів сайту , що пишуть тут коментарі , виникає бажання проілюструвати свої коментарі зображеннями ( фотографіями , схемами та іншим графічним матеріалом ). Тому й не дивно , що останнім часом збільшилася кількість звернень на сайт з проханнями вставити в коментар фотоматеріали.

Додати фото в коментар можна декількома способами. Але , з міркувань безпеки доступ до відкритого коду сторінки мають лише певні групи користувачів.

Втім , кожен користувач (не залежно від групи ) має можливість вставляти фото скориставшись ВВ-кодами , які включені в панель форматування тексту в формі додавання коментарів. Але завжди виникає питання куди завантажити своє фото.

Спосіб №1

В інтернеті існує багато сервісів для зберігання графічних матеріалів , які надають прямі посилання на файл.

Одним з таких сервісів , який до того ж надає готові ВВ-конструкції , є http://www.radikal.ru . На прикладі цього сервісу розкажу як додати фото в коментар.

Переходимо на сторінку http://www.radikal.ru. На головній сторінці відразу відкриється панель додавання зображення.

Щоб вибрати файл , який необхідно завантажити , натискаємо на кнопку Обзор (1). Відкриється вікно в якому необхідно вибрати фото на своєму комп'ютері та натиснути кнопку Відкрити.

Зазвичай фотофайли з сучасних цифрових фотоапаратів мають дуже великий розмір. Завантажувати на сервер такий великий файл немає змісту. Тому при завантаженні файл необхідно зменшити . Для цього необхідно поставити галочку Уменьшить до (2) та поставити розмір 1024 (3) . Такого розміру цілком достатньо для перегляду фото на моніторі компютера.

Далі , якщо хочете , можете поставити напис на фото. Для цього необхідно вписати у полі (4) напис ( я , наприклад, вписав адресу нашого сайту) та поставити галочку Надпись на фото (5) .

Ширина блока коментаря 620 рх. Тому необхідно вставляти фото , які поміщаються по ширині. В загальному випадку ваше фото має більший розмір . Щоб його розмістити , необхідно створити зменшене зображення - превью, яке поміститься в блоці і кліком по ньому відкриється повне зображення.

Для створення превью впишіть у поле Создавать превью (6) розмір картинки. В нашому випадку треба ставити розмір не більше 580 (можна менше)

Для того щоб усім було зрозуміло що зображення зменшене і є можливість переглянути в повному розмірі, необхідно поставити галочку Надпись на превью (7) та вписати у поле (8) сам напис.

Після всіх налаштувань необхідно натиснути кнопку Загрузить (9)

Через певний час , поки завантажується фото, відкриється сторінка з готовими посиланнями.

Тут у вікні Переход с превью (10) треба обовязково вибрати ! На графический файл

Потім треба скопіювати ВВ-конструкцію з третьої строки Превью - увеличение по клику (11) та вставити в формі додавання коментаря в потрібне місце в тексті.

Картинка з'явиться у Вашому коментарі.

Спосіб №2

Якщо не передбачається перегляд фото в повному розмірі , його можна вставити іншим способом.

Для цього достатньо виконати лише пункти (1) та (9) описані вище , а на сторінці з готовими посиланнями скопіювати пряме посилання з першого поля 1.Ссылка (12)

В формі додавання коментаря необхідно натиснути на кнопку Зображення (13)

Після цього відкриється вікно Вставити зображення

Тут необхідно в поле Введіть адресу зображення (14) вставити скопійовану з радикала адресу та натиснути на кнопку Зберегти (15).

Цим способом можна додати будь яке фото в інтернеті. Необхідно лише знати його адресу.

Увага !! Посилання копіюється з радикала повністю з http:// , тому перед вставкою посилання в поле Введіть адресу зображення (14) попередньо треба видалити все з цього поля.

Спосіб №3

Можна вставити фото скопіювавши його адресу з будь якого джерела та обмежити вручну прописаними ВВ-кодами [img] та[/img]

Наприклад: [img]http://myfoto.com/12345.jpg[/img]

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 1760 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.