Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2013 » Березень » 24 » Додавання фото в наші альбоми
24.03.2013 (21:52)

   Додавання фото в наші альбоми

В наш час впевнено увійшли у вжиток цифрові фотоапарати, мобільні пристрої з цифровими фотокамерами і т.і. Ці пристрої вже давно довели свою перевагу цифрової фотографії перед "мокрою" технологією. Зважаючи на це у кожного на компютері накопичилося багатофотографій, якими хочеться поділитися з іншими.

Для зареєстрованих користувачів така можливість існує і на нашому сайті. Тут створено модуль Фотоальбами , де кожен може завантажити своє фото.

Але , на жаль , існує , на думку декого з користувачів, певна складність процедури завантаження. Щоб розвіяти ці побоювання представляю покрокове керівництво з завантаження фотографій.

Сподіваюся , після перегляду цього матеріалу всі питання відпадуть і кожен користувач зможе легко додати до нашої колекції свої цікаві фото.

Для завантаження фотографії необхідно перейти на сторінку Фотоальбоми і натиснути на посилання Додати фотографію (1) в правому верхньому кутку .

Перед Вами відкриється панель додавання фото.

Спочатку треба вибрати альбом , в який ви бажаєте завантажити своє фото. Для цього необхідно натиснути на кнопку вікна Категорія(альбом)* (2). У випадаючому меню виберіть альбом.

Далі треба вибрати фото яке ви бажаєте завантажити на своєму комп'ютері .Для цього натисніть на кнопку Обзор (3) , знайдіть відповідну папку, виділіть потрібне фото та натисніть кнопку Відкрити.

Адреса файлу запишеться у вікні Фотографія* (4)

У полі Назва фотографії (5) напишіть бажану назву.

У полі Короткий опис фотографії (6) ви можете написати будь який текст , який буде описувати дане фото.

Якщо бажаєте , можете написати у полі Теги (7) ключові слова , які на вашу думку характеризують дане фото. За цими тегами пошуковому сервісу легше буде його знайти.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про коментарі до вашого фото , можете поставити галочку Одержувати повідомлення про коментарі. (8)

Після цього натискаєте внизу кнопку Завантажити (9). Через певний час ( в залежності від розміру файлів ) ви побачите повідомлення:

Якщо ви збираєтеся одночасно завантажити декілька фото в один альбом , можете натиснути кнопку Плюс .(10) Відкриється ще одна форма Фотографія № (11) з описаними вище полями 3-8 , де можна вибрати та описати наступну фотографію. Далі натискаючи на кнопку Плюс (10) можна відкрити одночасно 10 форм додавання фотографій. Таким чином одночасно можна завантажити 10 фотографій.

*****

Крім того можна скористатися функцією Мультизавантаження . Для цього натисніть на посилання Мультизавантаження (12).

Перед вами відкриється вікно в якому необхідно вибрати Категорію (альбом) (13)

Потім натисніть кнопку Вибрати (14) та виберіть файли на вашому комп'ютері. Вони відразу ж з'являться в полі (15). Скопіювати фото можна також методом перетягування. Одночасно можна скопіювати до 20 фотографій.

Якщо ви хочете отримувати повідомлення про коментарі до вашого фото , можете поставити галочку Одержувати повідомлення про коментарі. (16)

Для завантаження файлів натисніть кнопку Завантажити (17)

Після цього відкриється вікно завантаження

В ньому ви побачите ескіз першого зображення та вже знайомі вам поля Назва фотографії (18) , Короткий опис фотографії (19) та Теги (20) для даного зображення. Ви можете заповняти ці поля та натискаючи на кнопку Далі (22) переходити до наступного зображення.

Відредагувавши всі фото на панелі зявиться кнопка Готово. Натиснувши на неї ви завантажите всі фото в альбом. Після успішного завантаження відкриється фінальне вікно.

Якщо ви не бажаєте редагувати фото , можете натиснути на кнопку Пропустити всі (21). Після цього відкриється вікно.

Тут треба натиснути кнопку Так і фото завантажаться.

admin_Lan64

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 1140 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.