П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2013 » Квітень » 16 » Тимчасова депутатська комісія райради ініціює створення ініціативної групи "Розвиток Турківщини"
16.04.2013 (14:04)

   Тимчасова депутатська комісія райради ініціює створення ініціативної групи "Розвиток Турківщини"
доповнено 16.04.13

На сесії Турківської районної ради 28 березня, попри спротив керівництва районної ради та райдержадміністрації, в порядок денний було внесено питання «Інформація про стан і причини реорганізації державних структур Турківського району, які переходять у підпорядкування іншого району», яке зініціював депутат райради Лабецький О.М.

За результатами обговорення створено тимчасову комісію (робочу групу) в складі:

1. Лабецький Олександр Миронович - позафракційний
2. Калинич Мирослава Петрівна – «Свобода»
3. Маркін Ігор Ілліч – «Фронт змін»
4. Павлик Мирослава Миронівна – «Батьківщина»
5. Кулаєв Володимир Іванович – «Партія регіонів
6. Яворський Володимир Миколайович – «Відродження»
7. Волчанський Мирон Степанович – «Нова сила»
8. Паращич Ярослав Ярославович – позафракційний

03 квітня проведено І засідання тимчасової комісії на якому обрано головою Лабецького О.М., секретарем – Павлик М.М.

Також визначено першочергові завдання.

Рішення прийняті на першому засіданні тимчасової комісії:

1. Підготувати інформаційні запити в центральні органи влади.
Виконавці: Лило Ю.Д., Калинич М.П., Кулаєв В.І., Павлик М.М.

2. Підготувати на наступне засідання комісії рекомендації щодо створення Концепції гірського району в розрізі галузей (освіта, медицина, культура), а також підготувати історичну довідку про Турківський повіт.
Виконавці: Всі члени комісії, Косачевич – культура, Тирик Я.В. – історична довідка

3. Підготувати листи-запрошення та скласти список наших впливових земляків, яким і надіслати листи та провести переговори з ними щодо синергії зусиль в рамках спільної роботи в складі ініціативної групи.
Виконавці: Всі члени комісії

4. Розробити Положення про ініціативну групу, яку затвердити на сесії районної ради.
Виконавці: Ольшанецька Г.В.

5. Доручити РДА підготувати довідку про соціально-економічний стан району.
Виконавці: Бойко М.І.

Основна мета діяльності ініціативної групи «Розвиток Турківщини»:

1. напрацювання ефективних рішень щодо поступального розвитку району та подальше втілення їх в життя;

2. гуртування максимально широкого кола як жителів, так і вихідців з нашого району та об’єднання їхніх зусиль задля запобігання можливих загроз у зв’язку з підготовкою проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні.

3. Напрацювання Концепції гірського району

Ми повинні бути готовими до будь-якого сценарію розвитку подій та тримати руку на пульсі.

Для досягнення даної мети необхідно виконати завдання згідно з планом роботи.

ПЛАН НАШОЇ РОБОТИ

1. Створити робочу групу (тимчасову комісію) – зроблено!!!

2. Робота комісії. Підготовка комісією рішень на чергову або позачергову сесію.

3. Створити на відкритій сесії райради Ініціативну групу «Розвиток Турківщини» (робоча назва) з числа районних, обласних та народних депутатів, голів сільських рад, представників громадськості, наших впливових земляків.

4. Провести І засідання Ініціативної групи одразу ж після сесії районної ради, тобто, на цю ж сесію запросити всіх людей, які погодяться працювати в групі.

5. Провести організаційно-інформаційні заходи y Львові (як варіант: в формі позачергової сесії районних депутатів спільно з засіданням Товариства “Турківщина» y Львові).

6. Проводити постійну роботу з лобіювання інтересів району, кінцевою метою якої має стати створення позитивного іміджу Турківщини як столиці гірського Бойківського краю.

Даний список дій не є вичерпним і буде допрацьований та доповнений після його ознайомлення всіма членами тимчасової комісії

Олександр Лабецький , депутат Турківської районної ради.


Члени "Товариства "Турківщина" у Львові" відгукнулися на заклик районних депутатів.

В четвер 11.04.2013 р о 17.00 відбудеться засідання "Товариства "Турківщина" у Львові" (вул. Листопадового Чину, 7 - Львівський Будинок вчених), на якому детально розглядатимуться питання порятунку Турківського району.

Запрошуються всі, кому не байдужа доля своєї малої Батьківщини, адже ми - єдиний район в області, що має таке згуртоване земляцтво. Нам спільно треба думати над тим, як бути далі.

Василь Чорний , член "Товариства "Турківщина" у Львові"


У Турківському районі об’єднуються, щоб протистояти адміністративній реформі
доповнено 16.04.13

На сесії Турківської районної ради Львівської області з ініціативи депутата О. Лабецького до порядку денного пленарного засідання позапланово було внести питання «Інформація про стан і причини реорганізації державних структур Турківського району, які переходять у підпорядкування іншого району».

У результаті на сесії було утворено ініціативну групу «Розвиток Турківщини». До такого рішучого кроку вдатися горян спонукала майбутня адміністративна реформа. А вона, на їх переконання, неодмінно призведе до занепаду Турківщини, погіршення умов життя людей.

Ознаки такої реформи вже помітні. Окремі державні структури – податкова служба, військкомат, поштовий зв’язок об’єднані з іншими районами, втратили статус юридичної особи. А за всім цим – скорочення працівників, збільшення чисельності армії безробітних.

На заклик районних депутатів відгукнулися члени громадської організації «Товариство «Турківщина», що у Львові. Воно об’єднує вихідців з гірського краю, які займають певні керівні посади в різних державних, наукових структурах обласного центру та до думки яких прислухаються в області. З цього приводу згуртоване земляцтво горян провело засідання, на якому розглянули питання порятунку своєї малої батьківщини – Турківщини. Вони хочуть привернути увагу до того, що реально чекає цей мальовничий куточок України завтра без місцевих органів самоврядування та управління.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1931 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
3 Олександр Лабецький   (15.04.2013 10:52)
де знаходиться урочище Тиха поясніть будь-ласка, це м. Турка, чи якийсь населений пункт в районі?

0
4 Остап   (16.04.2013 10:04)
Село Верхній Турів біля траси Львів Ужгород

0
1 Правда   (10.04.2013 22:31)
Чи замислювались ви хоч раз, чи потрібно говорити про донкіхотів у нашому житті? Та й чи виникають такі типи у сьогоденні та яка ймовірність їх виникнення? Ну, що ж?

З одного боку, якби Алонсо перетворився на донкіхота у наше сторіччя індивідуалізму, коли одній людині байдуже до психологічного стану іншої, до її думок та вчинків, до її долі взагалі, якихось перепон на шляху такої магічної метаморфози не виникло б… Але ж є й інший бік: тепер людина, як на мою думку, більше обмежена обставинами: робота, родина, та й взагалі, більш дрібне, тобто купа так званих «соціальних прив’язок» не дає змогу сучасній людині уявити себе кимось й помандрувати собі боротися зі злом… Ми більш закорінені у навколишній світ: у «територію», у соціум тощо. Виходить, тут не вгадаєш; є чинники, які свідчать за появу нових донкіхотів, є й ті, що проти… Але ми не врахували ще одного. Розглядаючи ситуацію, коли комусь закортіло уявити себе іншою людиною, ми не враховували, висока або низька імовірність того, що бажання виникне. Аж тут і криється пояснення, чому у нашому сучасному житті так мало донкіхотів. Мені здається, сучасний світ надто корисливий та приземлений, безкорисне служіння добру, ідеали, подвиги, - все це зустрінеш хіба що в книжках та історичних фільмах.

Крім того, нема де й учитися цього: дитину від раннього віку привчають до прагматичності, практичності, сили, а слово «фантазер» надто часто вживається в негативному значенні. Наші часи просто створені для того, аби винищити донкіхотів…

Так може, коли нема, то й не треба? Може, психологічний феномен донкіхотства зник через те, що був непотрібний, був такою собі «психологічною мутацією»?
Скільки коштує 10 годин для простого сільського вчителя в Турківському районі - 1 тисяча євро, щоб влаштувати дитя в садочок міста Турка потрібно заплатити 500 долярів працівникам відділу освіти Турківської РДА.

0
2 Остап   (11.04.2013 10:14)
Не знаю пане чи пані але замість того щоб нити розкажіть хто брав в вас 1000 євро за посаду вчителя і 500 доларів за садік, а то і далі будемо так нити. Який сенс про це писати не вказуючи імен.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.