П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска » 2013 » Травень » 3 » До XVII конкурсу ім. М.Утриска залишилось небагато
03.05.2013 (16:33)  

   До XVII конкурсу ім. М.Утриска залишилось небагато

В квітні 2013 року вийшов перший том № 9 двотомника вісника «З вершин і низин» XVI конкурсу ім. М.Утриска.

В книзі представлені твори, що були подані на XVI конкурс ім. Мирона Утриска і надійшли до 10 серпня 2012 року. Презентація конкурсу відбулась 30 серпня 2012 року.

В дану книгу включені праці за такими розділами: І – Офіційні матеріали, ІІ – Сторінки історії, ІІІ – До нашої духовності, ІV – Шляхом боротьби і страждань, V – Люди і їх долі, VІ – Цікаві особистості краю і охоплюють роботи 55 авторів.

У кольоровій вклейці – учасники, які були присутні на презентації конкурсу в м.Турка та конференції під час V Бойківських фестин.

Твори конкурсантів зберігаються в народному музеї «Бойківщина» (пл. Ринок, 26, м.Турка, Львівська область, 82500).

Книги Вісника «З вершин і низин» розповсюджуються через організаційний комітет конкурсу (вул. С.Стрільців 17/1, м.Турка, Львівська область, 82500).

Вісник т.1 № 9 розіслано авторам та членам журі, а також в музеї Бойківщини.

До 10 серпня 2013 року приймаються роботи на черговий щорічний конкурс ім. М.Утриска.

Вже надійшли праці більше 30 авторів. Цікаво, що подано порівну творів як історико-краєзнавчої тематики, так і поезії та прози. Більше одного твору подали автори: Іван Паламар, Віра Перегіняк, Ігор Дах, Оксана Маковець, Ігор Нижник, Василь Сторонський. Шість авторів приймають участь в конкурсі вперше.

Серед представників української діаспори - Йосиф Сірка (Канада), Володимир Ковалик, Оксана Маковець (США).

Наша землячка з с.Верхнє Висоцько Оксана Маковець редагує журнал «Верховина», дописує до різних україномовних та англомовних видань, а також видає власні книги поезії. На слова Оксани Маковець композитори пишуть пісні.

Прикро, що не всі автори, які подали книги на конкурс дожили до презентації 30 серпня 2013 року.

Книгу поезії, написаної в молоді роки подав Дмитро Іванович Мись, але в цьому році його не стало. Він активно підтримував наш бойківський конкурс.

До презентації XVII конкурсу ім. М.Утриска 30 серпня 2013 року залишилось більше трьох місяців, тож організаційний комітет сподівається на свіжі надходження.

Голова оргкомітету, Віра Бончук
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска | Переглядів: 1175 | Додав: Ruslan_Bonchuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.