Четвер, 23.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2013 » Жовтень » 18 » Три райони Львівщини стануть майданчиком для величезної вітроелектростанції
18.10.2013 (19:56)

   Три райони Львівщини стануть майданчиком для величезної вітроелектростанції
Доповнено 18.10.13 - Шістнадцять вітрових електростанцій буде збудовано у нашому районі
Доповнено 14.10.13 - На Міжнародному економічному форумі в Трускавці підписано угоду

На міжнародному економічному форумі у Трускавці буде підписано угоду про оренду землі на території Львівщини для створення вітроелектростанції.

Про це повідомив Денис Шмигаль, директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації.

Чиновник не назвав інвестора, який орендуватиме землю і площі земельної ділянки.

Натомість пан Шмигаль розповів, що юридична особа зареєстрована в Україні, а нова ВЕС охопить Сколівський, Старосамбірський і Турківський райони.

Денис Шмигаль наголосив, що інвестор планує вкласти 100 мільйонів доларів у цей проект.

Нагадаємо, ХІІІ Міжнародний економічний форум "Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення" стартував 11.10.13 у Трускавці й триватиме до неділі. Його організатором виступає Львівська облдержадміністрація, облрада й міська рада Львова.

lvivexpres.com


Розвиток альтернативної енергетики на Турківщині

На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України з питань розвитку альтернативної енергетики в регіонах, як реалізації стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики в цілому та на виконання Державної Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки і Програми «Україна для людей» 10 жовтня, голова Турківської районної державної адміністрації Михайло Кінь, а також керівники відповідних галузевих структур райдержадміністрації, голова Завадівської сільської ради провели робочу зустріч з представниками інвестора – ТзОВ «Карпатська ВЕС» на території Завадівської сільської ради.

В рамках розвитку вітроенергетики ТзОВ «Карпатська ВЕС» передбачено будівництво вітрових електростанцій на територіях Завадівської, Ільницької та Вовченської сільських рад загальною потужністю 100 МВт..

Нагадаємо, що ТзОВ «Карпатська ВЕС» встановлено вітровимірювальну щоглу на території Завадівської сільської ради.

Як наголосив голова райдержадміністрації Михайло Михайлович при будівництві вітрових електростанцій велике значення в Турківському районі надаватиметься заходам спрямованим на збереження навколишнього природного середовища. Та, зокрема, питання «Про виконання Закону України « Про охорону навколишнього природного середовища»

Під час перемовин сторони обговорили питання підписання інвестиційної угоди між Завадівською сільською радою та ТзОВ «Карпатська ВЕС», а також відводу земельних ділянок під будівництво вітрогенераторів та облаштування площадок для їх обслуговування.

Цим самим, як наголошувалося, зроблено черговий крок до того, що Турківщина чи не першою на Львівщині матиме альтернативні джерела електроенергії.

Передбачається, що загальний обсяг інвестицій в проект будівництва в Турківському районі Львівської області вітрової електростанції складе майже 40 млн євро. З них 8-10 відсотків буде вкладено в розвиток інфраструктури тих населених п́унктів, на чиїх землях зводитиме об’єкти ТзОВ «Карпатська ВЕС»

turka-rda.gov.ua


Доповнено 14.10.13

На Міжнародному економічному форумі в Трускавці підписано угоду

На Міжнародному економічному форумі в Трускавці підписано угоду між Старосамбірською РДА, Турківською РДА, Сколівською РДА та ТОВ «Смеречанська вітрова електростанція» щодо надання в оренду земельних ділянок площею 52 га у цих районах для створення вітрової електростанції потужністю 33 мегавати.

«Цією компанією вже залучено 10 млн доларів для проведення розрахункових робіт щодо доцільності цього підприємства. Нещодавно ми отримали позитивний результат. А для Львівщини це означає нові робочі місця під час будівництва, власна енергетична незалежність районів, нові дороги в гірській місцевості», – зазначив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук.

Він повідомив, що на території цих районів заплановано будівництво підприємства для збору комплектуючих, що потрібні у цій галузі і для обслуговування електростанцій.

За словами Шемчука, загальний обсяг інвестицій, які буде залучено в економіку області під час реалізацій цього проекту, становить 100 млн доларів.

zik.ua


Доповнено 18.10.13

Шістнадцять вітрових електростанцій буде збудовано у нашому районі

На недавньому економічному форумі, що проходив у Трускавці, голова Турківської РДА Михайло Кінь підписав угоду з ТзОв «Карпатська ВЕС» на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво вітрових електростанцій на Турківщині, потужністю 100 МВт. Загальний обсяг інвестицій з реалізації даного проекту може скласти майже 40 мільйонів евро. З них 8-10 відсотків буде скеровано на розвиток інфраструктури, громадянам, на чиїх землях знаходитимуться об’єкти «Карпатської ВЕС».

- У рамках реалізації даного проекту велике значення надаватимуть заходам, спрямованим на збереження навколишнього природного середовища, - наголосив Михайло Кінь.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №42,2013


На цю тему вже неодноразово публікувалася інформація на сторінках нашого сайту в матеріалах:

Вітроенергетика Турківщини - думки розділилися...

«КАРПАТСЬКА ВЕС» - ТАКИ ПРИЖИВЕТЬСЯ НА ТУРКІВЩИНІ

ВІТРОВА ЕНЕРГЕТИКА: ЗА І ПРОТИ

Карпати: для всіх чи для малої енергетики?

На Турківщині відводять землю для побудови вітрових електростанцій

У Турківському районі запрацювала перша вітрова електростанція

У Турківському районі визначилися з місцем розташування вітрової електростанції

Австрійці збудують у Турківському районі вітрові електростанції

Французи хочуть будувати на Львівщині вітрові електростанції

Теги:  вітроенергетика, Турківщина

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 4159 | Додав: Admin | Теги: вітроенергетика, Турківщина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 501 2 3 »
0
50 Ольга   (08.11.2013 22:38)
Дякую за комплімент!

0
49 Ольга   (29.10.2013 12:24)
Адмін закрив мені доступ! Пане Лан, у мене не одна скринька...
Відповідь адміна:
Не вигадуйте дурниць!

0
48 Victor   (26.10.2013 09:09)
Це не орнітологи кваліфікують, це люди сприймають.

Птахи летять не тільки вгорі, вони летять ще й понад землею, а дехто навіть і йде. Тут варто поспілкуватися з орнітологами. Не знаю, хто придумав смерть горобця від удару об вітряк – комедія.

Наявність карт – це серйозність підходу. Немає карт, значить є поверхневе сприйняття, а звідси й інші цілі: земля, гроші. Дійсно, для чого мені ситуаційний план, я й без нього можу визначити, де може стояти вітряк, а де ні. Карта потрібна для того, щоб чітко вказати межі населеного пункту й межі впливу вітряка. Дана програма – замилювання очей: сьогодні дали ситуаційну карту, завтра – право на оренду, а післязавтра – право на власність. Прийдеш в ліс по гриби, а тут на тобі – колючі дроти й гайдук з дубельтівкою. А все так прекрасно починалося – з переживання за екологію в районі та робочі місця. Сміх тай годі. Як казав Лис до Лева, годі битися словами, пора доводити ділом. Давайте трохи зачекаємо, тай будемо бачити вагу аргументів без калькуляторів, карт та птахів.

0
47 Victor   (26.10.2013 08:52)
Пане Любомире, у вченні про Рай розрізняють, згідно Біблії – Царство Боже і Царство Небесне. Царство Боже – це Рай на землі, а Царство Небесне – це Рай на Небі, тобто вічне життя по земній кончині. Бог Рай на небеса не забирав, бо все вчення Біблії говорить про те, щоб людина, через преображення вибудовувала Рай на землі, тобто перевтілювала себе, а в собі – Боже творіння. Саме вибудовування Раю на землі й являється запорукою життя в Раю Небеснім. Царство Боже вже тут. Путівку в Рай заробляють не стражданнями, й бідністю, а смиренням та покаянням (перевтіленням). Видимим моментом такого життя являється бодай хоч соціальна справедливість, де людину не провокують на страждання та бідність. «Ґоям» нав’язали не ті поняття в термінології «страждання, смирення, бідність», а тому люди думають, що як вони будуть гризти сухарі, чухатися від вошей и лизати задницю панові та попові, то цими викрутасами наслідують рай. Такого у вченні Церкви немає. Це людські передання. (Ми відхилилися від теми й народ знову почне робити зауваження).

0
45 Admin   (25.10.2013 20:22)
Цитата Victor\
Для більшості людей «пташки» діляться на горобців – сюди входять всі птахи, завбільшки з горобця; на ворон – сюди також входять птахи, завбільшки з ворону, ну і на курей, яких сприймають не інакше, як кури гриль


Це щось нове придумали орнітологи ? Цікава у Вас класифікація птахів biggrin

Цитата Victor
Перелітні птахи, це не тільки кілька ключів журавлів, чи гусей, яких нам кілька разів за своє життя вдається побачити, а може лишень почути в небі над собою, а сотні видів, які летять тисячами в один та інший бік.
....Штучні перешкоди, які утворюють люди на шляху птахів, обертаються для людини втратою повноплідності праці своїх рук.


Загалом , проблема з птахами надумана , або ,як Ви кажете , "висосана з пальця".
Перешкода шириною в декілька км в порівнянні з тисячокілометровими міграційними шляхами - це ніщо. Не знаю чи можна взагалі вітряки назвати перешкодою , зважаючи на те ,що висота польоту перелітних птахів в багато разів більша від висоти щогли вітрогенератора.
Лелеки в польоті, напевно, й не помітять ці вітряки десь далеко внизу.
Для неуважного горобця імовірність "вдаритися" в щоглу вітрогенератора в сотні разів менша , ніж "вдаритися" в опору ЛЕП (опор ЛЕП значно більше)

Впевнений , що вітрогенератори не мають ніякого впливу на курей гриль , а разом з ними і на ворон з горобцями. biggrin

Цитата Victor
Карта вітрів, яка присутня в програмі, немає нічого спільного з реальним положенням речей, оскільки несе в собі загальні дані кількох метеостанцій та супутникових досліджень. Супутник не може надати інформацію про рельєфні вітри, оскільки обмежено фіксує загальні пересування повітряних мас. Рух турбулентних потоків ним майже не фіксується – звідси й відсутність точних метеоданих.


Не можу второпати для чого Вам потрібні ці карти. Що Ви з ними збираєтеся робити ?

Як на мене - нехай у інвестора голова болить про наявність чи відсутність вітрів , адже це його збитки /прибутки.

Цитата Victor
Досить цікава в цій програмі карта встановлення вітряків. Таку карту роблять за десять хвилин, а грошей за неї беруть купу тисяч. Це «Фількіна грамота». Я в кількох словах розповім, як виготовляється карта. Проходячи військову службу в рядах Радянської армії, я не тільки займався художнім оформленням частини, випускав газету, крутив фільми й робив фото сесії, я ще й був, як спеціаліст-кресляр, долучений до штабної роботи, а саме – робота з картами.


Ви мабуть плутаєте Програму з ТЕО чи РП.

Якщо говорити строго , то в Програмі є не зовсім карта , а точніше - зовсім не карта. Це ситуаційний план.
Ситуаційні плани будуються на середньомасштабній топогеопідоснові в масштабах від 1:100000 до 1:1000000 . В штабах Радянської армії , звичайно ж , ситуаційними планами не користувалися. biggrin

Щодо інших забаганок стосовно шумових полів, штриховок , координатної сітки і т.і. , то такі схеми будуються в іншій системі координат і розміщуються у відповідних розділах ТЕО та РП.

Для виконання БМР виготовляються робочі креслення в масштабах 1:2000 до 1:1000 , а якщо є земляні роботи , то і в масштабі 1:500

0
43 Victor   (25.10.2013 08:51)
Як показало життя, українські злодії діляться на три основні види: осілі, кочові та міграційні. Між ними є тісний зв’язок, як за поведінкою, так і за образом мислення. Більшість злодіїв являються співочими видами, оскільки співаючи для народу з трибун своїх пісень, вони улещують йому вуха, присипають, а потім в’ють гнізда в головах слухачів, щоб там, відклавши яйця, заставити народ вигодовувати їхнє потомство. На відміну від осілих злодіїв, котрі регулярно обкрадають громаду, кочові злодії нагадують своєї поведінкою монголо-татарів. Вони захоплюють землі великими кавалками, встановлюють на них свою владу й перетворюють народ на худобу. А ось міграційні злодії вибудовують свою тактику по відношенню до народу так, щоб тут красти, а за море вивозити. Їхньою батьківщиною являється те місце, де вони крадуть, а вже з щедрими краденими хлібами перелітають в теплі краї, щоб там поніжитися на теплому сонці, поки, тут, обдертий народ думає, як пережити сувору зиму. Люди несуть на своїй шиї потрійне ярмо злодійського тріумвірату, щоб забезпечити виживання всіх трьох видів злодіїв, котрі, до речі, занесені в Червону книгу України: їм не можна шкодити, надавати пільги, огородити недоторканністю, покращити умови проживання, вибудовуючи для них просторі шпаківні, дуплянки й т.д. й т.п., адже це цвіт нації, котрий щедро розцвів в диких джунглях України. Ще одною ознакою, яка являється загальною для злодіїв – це втрата совісті. Совість, це те, що заважає йти по людських головах, здіймаючись на Олімп. Тому її завжди залишають в підніжжі, як гори, так і життя. Шкода. Шкода, тому що ці злодії-птахи в раю співати не будуть.

1
44 Любомир   (25.10.2013 18:29)
Якщо вірити Біблії то Господь сотворив Рай на землі. Те що з раю був вигнаний Адам ще не означає що Бог забрав Рай на небеса. Якщо б Бог забрав Рай на небеса потреба виганяти звідкись Адама просто б відпала. Казка про Рай на небесах розрахована на гоїв і її активно поширюють ті хто узурпував Рай на землі. Людина створена жити в раю. І вже в цьому житті а не в якомусь загробному в яке ще треба заробити путівку стражданнями, смиренністю і бідністю.

0
42 Ольга   (24.10.2013 10:20)
Скоро і нас продадуть... А це вже не 15 тис. га...

0
41 Ольга   (24.10.2013 10:16)
Переходять на нове місце... Можливо, в гори... З вітряками...

0
40 Victor   (24.10.2013 09:24)
Чому?

0
39 Ольга   (24.10.2013 08:45)
Почитайте про наш Харвест.

HarvEast Holding, в рамках стратегии по снижению климатических рисков и оптимизации банка земли, принял решение о продаже структурного подразделения «ДП «Ильич-Агро Запорожье», которое управляет 15 тыс. га в Бердянском и Приморском районах Запорожской области.

Не цікавить - чому?

0
34 KRAYANYN   (22.10.2013 22:36)
Не можу вторпати «Карпатська ВЕС» та «Смеречанська вітрова електростанція» це дві різні організації? Можливо хтось знає?

0
33 Victor   (22.10.2013 22:35)
Що робити? Ми знаємо з історії та реалій сьогоднішнього життя, що влада, хоч і народжена народом, ніколи не є з народом. Це так само як попи і паства. Хоч попи і пасуть паству, але ніколи себе не відносять до неї – це каста. Кастою вважається і влада – інакше вона б не була владою. Протистояння земним богам відбувається двома шляхами: найефективніший – це підняття духовної культури народу, моралі, знань. Високоморальне суспільство народжує владу з поняттями жертовності. Другий метод – радикальний. Вила. Але вила породжують дурне насильство й не вирішують проблеми. Щоб люди дещо зрозуміли, їм потрібно менше пити й бодай хоч якось мобілізувати свою мораль через переміну способу свого життя. Людям потрібно розповідати про ціль життя й показувати це на позитивних та негативних прикладах. Ось «барига», а ось його «любов» до народу. Ось розповідають про робочі місця в районі, а ось як це буде виглядати: раб і надалі залишиться рабом, а божок і далі буде кидати в неугодних зі свого олімпу блискавки й гриміти владним голосом, нічого не роблячи, а торгуючи землями, совістю та людьми. В програмі є імена голів сільських рад. Складається таке враження, що тільки вони живуть у селах і саме з ними вирішується питання встановлення вітряків. Народ тут ні про що не запитують. Це повний нуль. Як казали жидівські вожді: це народ проклятий, бо він не знає закону, того закону, за яким розпинають Христа. Люди не розуміють, що дістаючи якусь сотню на виборах, за яку можна напитися, вони вибирають владу, яка викручує народу руки, обдирає, дурманить і вічно веде до світлого майбутнього, але ніколи в нього не вводить – хоча сама живе в цьому вічному майбутньому. В даному випадку людей потрібно інформувати. Віддрукувати програму, роздати людям і розтлумачити, що тут до чого. А люди нехай роблять вибір. Захочуть жити під вітряками – нехай живуть. Яка різниця де пити самогон, під вітряками чи під пнями від смерек.

0
32 Victor   (22.10.2013 22:10)
А оскільки «не все так погано в нашому домі», то в цій всій затії є й позитивні сторони. Коли ми переглядаємо фільми про природу, а особливо про Африку, то можемо побачити таку сцену з життя тварин. Ось левиця вполювала антилопу, відразу збігається прайд і починається трапеза. Наївшись – відпочивають. Під час їхнього відпочинку з’являються ті, хто кормиться від їхнього столу: грифи, гієни, шакали, ворони, ну і всякого роду різні комахи. За якийсь короткий час залишається лишень череп з рогами та кілька більших кісток. Що ми маємо в даному випадку. Україна, з розвиненою космічною та військовою галузями нездатна виготовити вітряки. Закуповуючи їх за кордоном ми автоматично створюємо там високооплачувані робочі місця та вносимо вклад в зміцнення чужої держави. Це плюс – якщо свої не зароблять, то нехай зароблять чужі. Але щось перепадає й українцям – вони тут будуть прокладати дороги, рубати ліс та сторожувати. Хоч це і недоїдки, а все ж таки робота в зубожілій державі. Крім того ми будемо мати постійні «капання» грошей в бюджет – а це зарплати тим, хто зможе спокійно спати ще 50 років на своїх робочих місцях. Це також плюс. Селяни дістануть лишні кілометри файних доріг, по яких можна буде спокійно їздити фірами та гнати худобу на пасовище. Це плюс. Лісництво дістане додаткові дороги для вивозу лісу. А це неабиякий плюс. «Пташкам» трохи буде крутитися в голові, вони змінять свої шляхи й не будуть згори какати в наші, перевантажені лайном, ріки. А це плюс. Бойки зможуть перемагати деякі свої хвороби, стаючи причасними до наднизьких частот. Це плюс. Про подібні плюси можна говорити не менше, ніж про мінуси, але і те, і те без толку. Життя покаже і навчить, як мають жити бойки в володіннях лева.

0
31 Lisnuk   (22.10.2013 12:19)
Пане Viktor, підтримую ваші думки з цього поводу, бо говорите правду. Хотів би дізнатися вашої думки як зупинити це " монголо-татарське" іго з цими вітряками???.

0
30 Victor   (22.10.2013 09:40)
Про «оренду» землі. Оренда землі, про яку тут неодноразово торкалися, це не тільки клаптик землі під самою опорною вежею: 20-30 метрів, в залежності від моделі вітряка, а й десятки кілометрів ново прокладених доріг, які пройдуть полями, пасовищами та лісами. Давайте візьмемо в руки калькулятор і підрахуємо, скільки гектарів землі відійде під дорогу й скільки буде вирубано лісу, якщо ширина дороги 5 метрів а довжина – мінімум 100 км. В Союзі майже не рахувалися з землею, тому дорогу могли прокласти будь-де й будь-як, але в наш час, коли ми живемо за законами дикого бізнесу, кожен метр повинен оплачуватися. Чи повинна вважатися орендною земля в зоні акустичного та низько хвильового впливу? Чи вона автоматично такою стане? Даний проект про це мовчить. Взагалі-то цей проект дуже далекий від реалій життя й переслідує собою тільки вигоди того, хто на цьому зістриже з бойків шерсть до крові. Є два «чуваки-благодійники», котрі «переживають» за екологію: один покрив пів Криму сонячними батареями, а інший покриє половину Карпат вітряками. Шановні, ви плануєте робити тут національний парк, а чи знаєте ви, що в національному парку вітряки не можуть стояти. То ви вже якось визначтеся. Але якщо тут присутні такі важливі аргументи, як те, що «людина хоче заробити», то відразу ж ставиться питання, а яка доля вашого заробітку в цьому проекті, шановні захисники? В якому співвідношенні він буде? Чи покриє він совість, для якої достатньо вартості раба, тобто совість завжди оцінюється в тридцять монет. Тому перед тим, як просувати цю дурницю й бути глашатаями цього безумства, подумаймо про себе, та свого ближнього, а найпаче про свою совість, бо з цією брехнею нам треба буде стати перед Богом.

0
35 Admin   (23.10.2013 03:21)
Трохи не в'яжеться арифметика. Мабуть калькулятор глючить.

Але прогрес вже є - вже ніхто не говорить про 600 га biggrin

0
36 KRAYANYN   (23.10.2013 11:35)
А інтуіція Вам не підказує, що це розводняк? Думаю, що підказує. Мабуть тут справа не в глючному калькуляторі.

0
37 Admin   (24.10.2013 01:12)
Інтуіція в арифметиці - нонсенс.
Візьміть "неглючний" калькулятор та обчисліть площі. Отримані цифри викладіть тут.
Якщо Ваші цифри виявляться смішними ,посміємося разом. biggrin

Слабо?

0
38 KRAYANYN   (24.10.2013 01:37)
Я не про арифметику, а в загальному про непотрібність вітряків на наших теренах. Який зміст рахувати, коли людей нагло обманюють. І Ви чудово розумієте, що одних технічних розрахунків тут явно замало, соціальні аспекти також потрібно враховувати. А вони не витримують жодної критики. Але чомусь від самого початку обговорення даної теми Ви вдаєте, що це не так.???

0
46 Admin   (25.10.2013 20:45)
У мене немає потреби щось вдавати.
Я можу погодитися з будь якими Вашими аргументами крім тих , що не відповідають дійсності.
Мої ж аргументи, на жаль , чомусь, ніхто аргументовано не заперечив.(у відповідь лише загальні фрази не підкріплені розрахунками , посиланнями на джерела,логікою)

0
29 Victor   (22.10.2013 08:59)
Про «пташки». Для більшості людей «пташки» діляться на горобців – сюди входять всі птахи, завбільшки з горобця; на ворон – сюди також входять птахи, завбільшки з ворону, ну і на курей, яких сприймають не інакше, як кури гриль і трохи якогось алкогольного трунку. Людям байдуже про те, як і чим живуть птахи і яку функцію вони відіграють в житті довкілля. Для них головне, щоб ці птахи не шкодили їхнім садибам, а те, як людина шкодить садибам самих птахів, вона навіть і немає гадки. Зі шкільної парти нам відомо, що птахи за способом життя діляться на осілих, кочових та перелітних. Перелітні птахи, це не тільки кілька ключів журавлів, чи гусей, яких нам кілька разів за своє життя вдається побачити, а може лишень почути в небі над собою, а сотні видів, які летять тисячами в один та інший бік. Шляхи, якими летять ці тисячі птахів, називаються міграційними шляхами. Міграційні шляхи птахів, це тисячоліттями вироблені способи найкомпактнішого пересування, при якому зберігається енергія самого птаха. Тут використовуються магнітні поля землі, теплі потоки повітря та басейни річок, в яких, в осінню пору року, ще дещо можна знайти для підкріплення сил. Без цього всього птах або гине в дорозі, або ж, через втрату життєвої енергії, втрачає як здатність до щедрого розмножування, так і тривалості життя й активності в ньому. Штучні перешкоди, які утворюють люди на шляху птахів, обертаються для людини втратою повноплідності праці своїх рук. Це давно досліджено людьми й виражено в законодавчих актах. В державах, де людство діє поза законом, таке законодавство немає сили. В даній програмі порушені цивілізовані екологічні закони. І тут не справа в тому, скільки «пташків» загине, «ударившись» об вітряк, а справа в тому, як ми «полегшимо» їм дорогу. Встановивши тут вітряки, ми створимо їм такі умови, подібні до тих, якби нам потрібно було завтра їхати волами до Львова, щоб встигнути на 10.00 на нараду, або ж іти в Самбір пішки. Не забуваймо, що палиця має два кінці, як ми до природи, так природа й до нас.

0
28 Victor   (22.10.2013 08:51)
Карта вітрів, яка присутня в програмі, немає нічого спільного з реальним положенням речей, оскільки несе в собі загальні дані кількох метеостанцій та супутникових досліджень. Супутник не може надати інформацію про рельєфні вітри, оскільки обмежено фіксує загальні пересування повітряних мас. Рух турбулентних потоків ним майже не фіксується – звідси й відсутність точних метеоданих. Бачачи перед собою рельєф району і вказуючи стрілками напрям загального повітряного потоку, який пересувається з циклоном, стрілками вказуються вітри рельєфу. Наприклад: при загальному західному вітрі повітряні потоки йдуть так і так, з такою й такою швидкістю, при цьому вказують місця штилю. При північному вітрі потоки повітря пересуваються по іншому й місця штилю утворюються зовсім в інших місцях. І т.д. Це купа карт. Мало того, всі цифри про швидкість вітрів, які присутні в програмі – просто придумані, а тим більше ніхто навіть і не має реальних досліджень сили вітру в місцях встановлення вітряків і ніяка машина з пересувною метеостанцією тут і не проїжджала. Ба, навіть і якби деколи такі виїзди відбувалися, то яку інформацію можна з цього почерпнути? Ніяку. Вітряк буде встановлений на відповідні висоті, а на цій висоті вітер дме з іншою силою, ніж 20-ть метрів нижче. Дана карта вітрів та письмова інформація про них – комедія. Таке можна писати в шкільних підручниках для дітей – вони повірять. Це ж діти природи – бойки.

0
27 Victor   (21.10.2013 09:37)
Досить цікава в цій програмі карта встановлення вітряків. Таку карту роблять за десять хвилин, а грошей за неї беруть купу тисяч. Це «Фількіна грамота». Я в кількох словах розповім, як виготовляється карта. Проходячи військову службу в рядах Радянської армії, я не тільки займався художнім оформленням частини, випускав газету, крутив фільми й робив фото сесії, я ще й був, як спеціаліст-кресляр, долучений до штабної роботи, а саме – робота з картами. Доводилося працювати в цьому плані й зі спеціалістами військової академії, дослухаючись до їхнього вчительського слова. Так ось, щоб для народу подати розумну карту, це не означає скопіювати кадрик супутникової зйомки й відзначити на ній приблизні місця монтажу вітряків. Так робить той, хто прагне обдурити народ. Карта повинна бути зовсім іншого формату, тобто на ній повинна бути нанесена географічна сітка з чітко відзначеними висотами та рельєфом. Крім цього на ній повинен бути чітко відображений архітектурний бік, сітки доріг, майбутні ділянки під будівництво житлових будинків, поля та пасовища. Встановлюючи, а в даному випадку «висосуючи з пальця» місце монтажу вітряка, вказується штриховкою одного кольору вплив акустичних шумів на довкілля, а це 500 м довкола вітряка, а іншим кольором штрихується зона впливу наднизьких частот – а це в чотири рази більше. Тобто два кілометри довкола вітряка. З огляду на те, яка щільність житлового масиву й визначається місцезнаходження вітряка. Але це прив’язка тільки до людського фактору. Ось так би мала виглядати розумна карта. В наступному коментарі про карту вітрів.

0
26 Victor   (21.10.2013 00:30)
Ви знаєте, краще б я з цією програмою й не ознайомлювався – та ще й на ніч. Невже район думають перетворити на полігон? Тут дійсно Бог відняв людям розум. Все як я й передбачав: інформація про повітряні потоки для йолопів; на екологію свистали – популяція, міграція й т.д.; інформація про наднизькі частоти – нульова; Демонтаж по експлуатації – нуль. Цією програмою треба за псами метати, а не діяти по ній. Шкода, що така купа людей в ній приймає участь, а спеціаліста ні одного. Це що, знущання над людьми? Хто придумав поміж люди напхати стільки вітряків – тільки ворог. Подивіться як і де розміщені вітряки в Європі – це кілометри від населених пунктів. Тут явно продана совість. Програма написана дурнями для дурнів. Щоб реалізувати цю програму, потрібно добре споїти й застрашити народ. Не дивно чому район депресивний. Щоб підняти район, потрібно вивести з депресії совість й включити розум, а по простому: любити Бога й любити ближнього – саме цього нам бракує. Дана програма дихає ненавистю та відсутністю здорового глузду. Вибачте.

1
24 Victor   (19.10.2013 08:43)
Позиції, що довкола одні дурні, не дотримуюся, але тут явно мають людей за дурнів. Не вдається знайти «Програму…», дайте, будь ласка, посилання. Відношення до людей та довкілля того, хто прийшов сюди заробляти, просте – на всьому зробити гроші. І інвестиційні турківські проекти – це не переживання за добробут людей, а викачування з них грошей: банки, мобільний зв'язок, інтернет і т.д., про цю «любов» крутеликів до народу та довкілля я навіть не хочу й говорити – вона занадто дорога, а в моральному сенсі не вартує й ломаного гроша, оскільки являється звичайною живодернею. Останнім часом складається враження, що в нас і освіта, і медицина і все інше переслідує не ціль розвитку та збереження суспільства, а перетворення його в рабів, що забезпечують світле майбутнє тим, хто «вміє» заробити. Навіть в церкві попи вже тут збудували для себе рай й обклали себе докторами, аби довше в ньому прожити. Вся ця «любов» до людей та довкілля нам добре відома, а найбільше ми відчуваємо переживання влади за народ. Ці переживання асоціюються з переживаннями капітана корабля за веслярів: бич, кайдани й трохи зупи, а хто охляв, того за борт.

1-20 21-40 41-42
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.