Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2013 » Листопад » 26 » 26 листопада в Турці відбувся мітинг в підтримку євроінтеграції України!
26.11.2013 (20:58)

   26 листопада в Турці відбувся мітинг в підтримку євроінтеграції України!
Доповнено-коментар очевидця + звернення районної ради

[Хочу привести коментар очевидця ,нашого активного дописувача ,який побував на анонсованому мітингу та на позачерговій сесії Турківської районної ради.

Саме на цій сесії було прийнято звернення Турківської районної ради до Президента України, голови Верховної Ради України з вимогою не допустити зриву підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада.
   В.Ланчак. ]

Мітинг відбувся. Нас було кілька чоловік і запросили [нас] до залу, де відразу ж відбувалася сесія. Найперше, що мені сподобалося - стенд з фотографіями храмів нашого району. Дуже гарно.

Сесія почалася з виступів мітингувальників. Дописали один пункт. Затвердили.

Мене вразило кілька, на мою думку, негативних факторів. На сесії були відсутні депутати, котрі , напевно, були проти євроінтеграції. І що? Людина має свобідну волю – хочу йду у Європу, а хочу – йду до мавзолею, а хочу – сиджу на місці.

Прикро було те, що тут [на сесії] відразу почали вішати ярлики – хто патріот, а хто запроданець. Пан Гребенюк вийшов з партії регіонів. Партія не красить людину, людина красить партію. В партії може бути 99% холуїв, а 1% тверезо мислячих людей. До речі, так воно є всюди, навіть у церкві. Але це не являється ознакою виходу з партії, чи церкви.

Людина може бути людиною, якщо дотримується високоморальних цінностей.

Дальше запропонували страйк. Зав’язалася гаряча дискусія.

Сесія-мітинг закінчилася. Жаль.

Віктор Саварин


Турківська райрада вимагає не допустити зриву підписання угоди з ЄС

На позачерговій сесії Турківської районної ради прийняли звернення до Президента України, голови Верховної Ради України з вимогою не допустити зриву підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада.

За євроінтеграцію України з трибуни сесії районної ради висловились депутати від партій «Свобода», «Батьківщина». У результаті обговорення, керуючись волею виборців Турківщини депутати районної ради звернулись до Президента України В. Януковича, Верховної Ради України з наполегливими вимогами не допустити зриву підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада.

zik.ua


У вівторок 26 листопада 10:00 біля будівлі Турківської районної ради відбудеться мітинг в підтримку євро інтеграції України!

Оргкомітет #Євромайдан# у Турці звертається до усіх небайдужих прийти під стіни будівлі Турківської районної ради на мітинг.

Після мітингу, будуть формувати загони добровольців для поїздки в Київ.

Оргкомітет

Теги:  Майдан

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1277 | Додав: Admin | Теги: Майдан | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (04.12.2013 10:54)
Вчора відбувся дитячий майдан у Турці. Діти самоорганізувалися й вийшли з гаслами та прапорами на мітинг. Підключилося ПТУ. Дітей з середньогорішньої школи не відпустили. Діти кричали, що вони хочуть у Європу, надірваними голосами сповідували геройство Бандери та висловлювали імператив: «Хто не скаче - той маскаль». Ходили по місті, а на завершення зібралися перед міською радою. З промовою виступили добродії, Касюхнич, та Лило. В загальному все було досить пристойно, адже за дітьми ледве встигали їхні вчителі та керівники. Зібралися й старші люди. Під час кількагодинної ходи побесідував з багатьма людьми. Хтось вітав дитячу ініціативу, хтось осуджував. На мою думку, організацією дитячих мітингів повинні займатися вчителі. Проводити скорочені уроки, а потім іти на майдан. Обов’язково щось говорити, а не просто кричати. Мітинг повинен нагадувати сім’ю, яка зібралася для вирішення питань суспільного життя, а не масовий психоз, після якого дитина приходить до хати й до вечора трясеться від перезбудження. Щоденні, одногодинні дитячі мітинги, в даній ситуації, потрібно проводити до того часу, поки проходить головний майдан в столиці, щоб народ відчував якийсь енергетичний зв’язок всього суспільства. Тут не повинні вкладатися в вуха дітей якісь дурні радикальні ідеї: війна, банда й т.д., занадто не ідеалізувати й не плюгавити той, чи інший вибір. Діти повинні знати, що вибудовування їхнього майбутнього залежить від їхньої моралі, а не від ярма в тому, чи іншому союзі.

0
1 Admin   (26.11.2013 23:14)
Мітинг о 10.00 не відбувся !?

Група добровольців виїхала в Київ.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.