Вівторок, 18.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2013 » Листопад » 27 » МИ БЛИЗЬКО ДО ЄВРОПИ, А ТОМУ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ
27.11.2013 (04:27)  

   МИ БЛИЗЬКО ДО ЄВРОПИ, А ТОМУ ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ
Доповнено - ВІДЕО з майдану та сесій міськради і райради
Доповнено - фоторепортаж 25.11 + аудіофайли
Доповнено - ЗВЕРНЕННЯ громади Турківщини
Доповнено - фоторепортаж з Євромайдану м.Турка
Доповнено - Радіо Свобода Live з Євромайдану м.Київ

Зразу ж після зупинення українською владою євроінтеграційних переговорів, на Турківщині, як і загалом в Україні, розпочалися протестні акції. В переважній більшості організовані місцевими представниками ВО «Свобода». У неділю, на майдані Шевченка, відбувся мітинг, на якому, після виступу активістів, прийнято звернення до Президента України негайно відновити переговори з Євросоюзом і підписати угоду про співпрацю. Уже наступного дня, у понеділок, відбувся годинний страйк приватних підприємців, працівників установ та організацій, а відтак і мітинг біля пам’ятника Шевченку.

Протестні акції не припинялися й у вівторок. Зранку, о 9-ій годині, на позачергову сесію зібралися депутати міської ради й прийняли звернення щодо неприпустимості зриву підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради Володимира Рибака. Таке ж звернення прийняла позачергова сесія й Турківської районної ради. 34 депутати, що прибули на неї, проголосували «за». Під будівлею районної ради відбувся невеликий імпровізований мітинг, основним гаслом якого було: «Ми хочемо у Євро-союз». З трибуни сесії районної ради до всіх присутніх звернувся один з координаторів протестної акції на Турківщині, депутат районної ради Олег Лабецький. Він просив присутніх зголошуватися для поїздки на Київський майдан. А хто з тих чи інших причин не має такої можливості, допомогти фінансово поїхати бажаючим.

Координатори протестів кажуть, що в даний час на Київському майдані перебуває більше 50 мітингувальників з нашого району. І це не рахуючи тих студентів -наших земляків, хто поїхав до Києва зі Львова, Ужгорода, Тернополя та інших міст України.

Варто відзначити, що вівторкова позачергова сесія райради увійде в історію ще однією неординарною подією: фракцію Партії регіонів покинув колишній голова Турківської РДА Володимир Гребенюк. Заяву про це Володимира Володимировича сприйняли присутні в залі бурхливими оплесками. Також сесія, розглянувши клопотання фракції Партії регіонів, вивела з членів президії районної ради колишнього першого заступника голови РДА Ігоря Токаря, натомість включила у президію теперішнього голову РДА Михайла Коня.

До речі, вихід Володимира Гребенюка з фракції Партії регіонів став уже другим подібним випадком в теперішній каденції районної ради. Більше року тому з фракції «Наша Україна» вийшов Олег Лабецький.

А з Києва нам повідомили, що турківчани надалі залишаються на майдані, а ще чимало наших земляків взяло участь у живому ланцюгу від Києва до кордону з Євросоюзом, щоб у такий спосіб продемонструвати свої євроінтеграційні прагнення.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №48,2013

Пропонуємо Вашій увазі відео з майдану Шевченка м.Турка та фрагменти відеозапису засідань позачергової сесії Турківської міської ради VI-го скликання та позачергової сесії Турківської районної ради VI-го скликання.


25 ЛИСТОПАДА – ЄВРОМАЙДАН У ТУРЦІ. ДЕНЬ ДРУГИЙ

25.11.13

25 листопада продовжувалася акція непокори в підтримку євроінтеграції України.

На майдані Шевченка , не зважаючи на дощову погоду , зібралися громадяни Турківщини щоб висловити своє ставлення до рішення уряду про призупинення євроїнтеграції.

На мітингу виступило чимало людей. Всі вони виразили своє прагнення в майбутньому жити в об'єднаній Європі.

Промовці відзначили користь курсу євроінтеграції для економіки України, наголошували на якості життя країн ЄС, на правових стандартах.

Пропонуємо прослухати аудіофайли виступів на майдані та опитування учасників:

Аудіофайли надала Христина Лопата


Фоторепортаж акції 25.11.13


..
..
..
..
..
..
..
..
..

24.11.13

Турківський євромайдан відбувся . Народне віче розпочалося при несприятливій погоді (дощова погода).

За інформацією Олега Лабецького в ньому прийняло участь більше 100 осіб.

На віче виступили районні депутати: Лило Юрій, Калинич Мирослава, Лабецький Олег, Круц Іван , а також Нестор Василь .

За результатами віча створено координаційну групу (Нестор Василь, Лабецький Олег, Круц Іван) для об'єднання всіх зусиль , розпочато процес збору підписів за проведення позачергових сесій районної ради, міськї ради, селищної та сільських рад та прийнято резолюцію від громади Турківщини на захист євроінтеграції.

РЕЗОЛЮЦІЯ

Ми, жителі Турківського району, обурені рішенням Кабінету міністрів України про призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Розцінюємо це як зраду національних інтересів найвищими посадовими особами країни – Президентом Віктором Януковичем та прем’єр-міністром Миколою Азаровим.

Режим показав своє справжнє обличчя. Воно — не європейське. Зневаживши волю мільйонів українців, влада підписала собі вирок: вона нелегітимна, неукраїнська, неєвропейська. Піддавшись на тиск Кремля, Янукович і Азаров продемонстрували свою слабкість, перевагу особистого матеріального інтересу над волевиявленням українців.

Європа – це наш курс, наше бачення майбутнього для наших дітей. Ми, жителі Турківського району, заявляємо про неприпустимість геополітичного реверсу. Україна — європейська держава, ми ніколи не станемо сировинною колонією для Росії.

Ця влада слабка, вона боїться свій народ. В цьому наша сила і цим ми повинні скористатися. Закликаємо громаду максимально підтримувати акції протесту.

Вимагаємо від Президента України Віктора Януковича негайно відправити у відставку уряд Миколи Азарова та відновити переговорний процес, щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


Оголошення про євромайдан.
23.11.13

Двадцять четвертого листопада, о 12.00 год., на Майдані Тараса Шевченка у м. Турка розпочнеться акція громадської непокори.

Як і на Майдані Незалежності у Києві, євромайданах у багатьох містах України, Європи, США та Канади ,ми висловимо свій протест діючому урядові в зв’язку з призупиненням євроінтеграції .

Ми підтримаємо вимогу до Президента підписати у Вільнюсі угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Тож 24 листопада, о 12.00 год. приходь на майдан Шевченка у м. Турка, та доведи що, ти справжній патріот та житель Європи!

Пам’ятай: більше нас – більше шансів!

Костянтин Малетич


Фоторепортаж з місця подій.

..

..

..

..

..

..

Фото К.Малетича


Громадське TV ONLINE

Теги:  Майдан

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 3197 | Додав: kostyamal | Теги: Майдан | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 301 2 »
0
30 Jaworski   (27.11.2013 11:48)
До теми (з невеликим запізненням), Львів 25.11.2013, вул. Митрополита Андрея, Політех.


1
29 Victor   (27.11.2013 10:37)
Мітинг відбувся. Нас було кілька чоловік і запросили до залу, де відразу ж відбувалася сесія. Найперше, що мені сподобалося, стенд з фотографіями храмів нашого району. Дуже гарно. Хто автор цих фото?

Сесія почалася з виступів мітингувальників. Дописали один пункт. Затвердили. Та мене вразило кілька, на мою думку, негативних факторів. На сесії були відсутні депутати, котрі напевно були проти євроінтеграції. І що? Людина має свобідну волю – хочу йду у Європу, а хочу – йду до мавзолею, а хочу – сиджу на місці. Та прикро було те, що тут відразу почали вішати ярлики – хто патріот, а хто запроданець. Пан Гребенюк вийшов з партії регіонів. Партія не красить людину, людина красить партію. В партії може бути 99% холуїв, а 1% тверезо мислячих людей. До речі, так воно є всюди, навіть у церкві. Але це не являється ознакою виходу з партії, чи церкви. Людина може бути людиною, якщо дотримується високоморальних цінностей. Дальше. Запропонували страйк. Зав’язалася гаряча дискусія. Сесія-мітинг закінчилася. Жаль.

Що можна сказати з цього приводу? В духовному житті, як і взагалі в житті, найрозумнішим вважається «царський шлях», серединний. Йдучи по ньому, людина не впадає в крайності з двох його боків: вона уникає фанатизму з одного боку і внутрішньої байдужості, зневіри, пасивності – з іншого. Що можна сказати про Україну, Європу та Росію? Тут є свої культурні, історичні та моральні цінності, як і в кожного народу земної кулі. Та попри все це тут є потужні мафіозні клани зі своїми геополітичним філософіями. В результаті мафіозних війн страждає простий народ, бо все це відображається на його шкірі. Найкращий шлях для нас – очистити суспільство від психічно нездорових людей у владі та церкві й будувати нове, соборне суспільство, котре в свою чергу буде вибудовувати нормальні, здорові стосунки зі своїми довколишніми сусідами. Нам непотрібна ні Європа, ні Росія з її недогнившими мавзолейними мощами. Нам потрібна вільна Україна з вільним народом, де люди будуть поважати один одного, його волю, та його думку, звісно, якщо все це буде вписуватися в рамки нової людини – Христа та Його вічний закон: «Люби Бога та люби свого ближнього».

1
28 Lygovuy   (26.11.2013 18:38)
Давайте уже перестанем шукати винних у тому, що Ми так "гарно" живем, а розберемся в собі, може нам, насправді, подобається таке життя...  Кому подобається, займайтесь і надалі критикою в інтернеті, а хто хоче змін, ласкаво просимо в  Київ, сьогодні з Турки на майдан виїзджає близько 50 людей, чекаємо Вас там... У кого не получиться поїхати, постарайтесь скоординувати нові партії людей... Був би дуже радий якщо б цим зайнявся Наш Дід Макар. respect

0
25 Міха   (26.11.2013 01:11)
http://vesti.ua/blogs/vladimir-kornilov/203-jeto-majdan-ne-za-evropu

0
24 Міха   (26.11.2013 00:48)

0
22 vuiko   (26.11.2013 00:22)
Відпочиває не Ляшко. Відпочиває в прямому розумінні цього слова дід Макар. Я б навіть сказав не відпочиває а паразитує. Якщо такий розумний то виходь на майдан бери ініціативу в свої руки , виступай , агітуй, переконуй, організовуй і я переконаний що громада тобі повірить і піде за тобою відстоювати інтереси України. А якщо ти не спроможний нічого путнього зробити в своєму житті то стули пельку і сопи в дві дирки та не заважай працювати іншим

0
21 Lygovuy   (26.11.2013 00:17)
Шановний Дід Макар, замість того, щоб виливати весь бруд тут їдьте завтра з Нами в Київ, Я думаю що там Вам буде на кого його вилити... Чекаємо завтра Вас на мітингу о 10 годині дня, беріть ініціативу, підходьте до громофона, Вам обов язково дадуть слово і якщо захочете приймуть в лави координаторів, оскільки людей які б змогли координувати і піднімати людей не хватає, будуйте своє майбутнє самі...  biggrin

0
20 Дід Макар   (25.11.2013 21:06)
Турківський майдан - це дзеркальне відображення галицького рагулізму.Всі рвуть на собі вишиті сорочки.Та у Львові студенти і прості громадяни подібним політиканам не дали використати сцену для своїх фальшивих виступів. Всі ці горе-патріоти дуже хочуть використати процес євроінтеграції в своїх маргінальних цілях - засвітитися та пропіаритися.Ляшко відпочиває!. Які революціонери,такий і майдан.Хто Вас призначав координоторами євромайдану на Турківщині та надав вам право виступати від імені громадян всієї Турківщини.Ви звичайні політичні самозванці.

1
23 Христина   (26.11.2013 00:23)
Ваша риторика тут недоречна, шановний! Ніхто нікого не призначав координаторами акції ні у Львові, ні в Києві, ні в Турці. Координаторами стають організатори, активісти, які кажуть : "Зробімо це!", поки інші мовчать! Крім цих людей, чию гідність ви намагаєтесь принизити, більше ніхто не намагався нічого організувати! Тому немає різниці, хто організовує акцію зараз на Турківщині, вони прийшли на майдан без партійної символіки, а просто, як громадяни. І заміть критикувати зі свого теплого місця перед монітором, спробуйте організувати альтернативу! Може і вам кусок лаврів дістанеться!

1
26 Артек   (26.11.2013 12:46)
Скажу чесно Христина я не є за інтеграцію ЄС, тому що це нічого не поміняє крім збільшення еміграції (якщо буде безвізовий режим), Дід Макар має на увазі що результатами революції користаються виродки, так як 2004 до влади прийшла звичайна злодійня при якій збільшилась корупція і взагалі нічого не змінилось. Зараз ситуація схожа люди ненавидять Януковича і тому виходять, тільки що нас чекає після нього не менший бандит Тягнибок чи кучмівсько-пінчуцький Яценюк або людина-загадка Кличко. Вам краще взагалі не допускати до трибуни цих крихітних політиканів, створіть якусь організацію встановіть вікову межу до 30 років (всі що старші це вже втрачене покоління) починайте робити якусь політику вибори до рай ради, міської ради якщо ви цього не робите, це закінчиться новими Лилами, Захарчиками, Рекшинськими, Конями а ви хлопці і дівчата поїдете на заробітки в Європейський союз.

1
27 Христина   (26.11.2013 14:10)
Я з вами згідна. І скажу більше, я теж не палка прихильниця асоціації. Але саме зараз її потрібно підтримати. Президент своїми діями дискредитує нашу державу, як стабільного партнера на міжнародному ринку. Останні дії уряду показують, що в нас у країні кожен, хто пан, той диктує свої правила, той визначає, кому пряник, а кому дулю. Тому підтримуючи зараз відновлення євроінтеграційного процесу, ми, народ, маємо показати світу, що ні!!! - з народом України Президент таки має узгоджувати свої дії,а  не приймати рішення вигідні українським олігархам! Я була б проти євроінтеграції, якби наші олігархи модернізовували свої виробничі потужності, якби населення знало і вміло користуватись своїми правами, якби люди прагнули до знань, якби в нас в країні була здорова інтелігенція. У нас цього сьогодні немає! І якщо залишити все, як є, та далі йти на "зближення" з Росією...у нас цього і не буде! Олігархи витиснуть все до останнього з трухлявих заводів, і коли ті спрацюються "звалять" в "теплі краї", а ми залишимось безспросвітними і безробітними зі своїм псевдопатріотизмом. Асоціяцію я розглядаю лише в перспективі. Якби тяжко не прийшлося в  перші місяці-роки після її підписання, в перспективі це все ж краще, ніж її не підписання. Це шанс того, що нас європейці навчать вчитися - знати свої права, вимагати їх і користуватися ними. Я маю свою позицію зараз в тому питанні, не хочу даремно тратити час і  тут розписувати, бо в писаному тексті багато речей, які ще потребуватимуть тлумачення. Щоб знайти істину це доцільніше робити в дискусійних клубах...а не тут. І зараз, в даній ситуації треба підтримати вимогу підписати асоціацію! Саме ту одну єдину вимогу!!! Не відставки всякі там чи імпічменти! Тому треба їхати на майдан! І тому дякую тим хто сьогодні організовує людей на майдан з Турки, можливо не все гладко в організації, але головне шо ініціатива є!!! І допоможіть зорганізуватися, підтримайте ту ініціативу, підкажіть, як краще зробити, замість критикувати! Я  знаю, як тяжко шось організовувати!  Тому не розколюйте ту ініціативу, а зберіть своїх знайомих і підійдіть до інціаторів і скажіть - ось ми, ми готові їхати, хіба маємо таку пропозицію.... Йдіть на компроміс, шукайте виважених рішень, допомагайте одне одному і конфліктуйте думками, а не особистостями!

1
19 Lygovuy   (25.11.2013 19:43)
Приходь на мітинг у Турці в підтримку євро інтеграції України!

Вівторок 26 листопада 10:00.

Біля будівлі Турківської районної ради.

У зв’язку зі зрадою євроінтеграційних прагнень українців, ми - небайдужі жителі Турківщини оголошуємо безстрокову акцію непокори і вимагаємо:

- підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом; 
- відправлення у відставку бездарного уряду Азарова;
- імпічмент Президента.

Оргкомітет #Євромайдан# у Турці звертається до усіх небайдужих прийти 26 листопада о 10:00 під стіни будівлі Турківської районної ради на мітинг в підтримку євро інтеграції України.

Після мітингу, будуть формувати загони добровольців для поїздки в Київ.

-1
18 Артек   (25.11.2013 19:16)
Як Лило може щось очолювати, Наша Україна і Ющенко працював на Януковича на виборах, а Лило з старим пердуном програли по мажоритарці в селах на місцевих виборах а зараз керують районною радою, може пора їх поміняти.

1
17 олег лабецький   (25.11.2013 18:42)
по питаннях виїзду до Києва, дзвоніть до Круца Івана (0669555776), Лугового Дмитра (0500733220), Олега Лабецького (0674384727),
Завтра плануємо виїзд вечером.
Зголошуйтеся!!!

4
16 Любомир   (25.11.2013 17:33)
Прийняв для себе рішення.Завтра виїзжаю в Київ на підтримку євромайдану. Закликаю небайдужих приєднуватись до акцій протесту.

0
15 олег лабецький   (25.11.2013 15:36)
завтра мітинг перед районною радою о 10 год.

0
14 олег лабецький   (25.11.2013 15:34)
п. Віктор, частково погоджуюсь з Вами.
Ми молоді, ще не в силі протистояти комсомольцям і кагебістам місцевим.
Тому просимо Вас допомогти нам

0
13 Любомир   (25.11.2013 14:23)
Завтра о 9,00 планується проведення позачергової сесії міської ради по питанню євроінтеграції.

1
12 Любомир   (25.11.2013 14:15)
Є прохання до координаторів акцій протесту висвітлювати прийняті рішення хоча б в коментарях а не тільки в телефонному режимі. Пройшла телефонна інформація про проведення попереджувального страйку із 14.00 до 15.00 та проведення мітингу.Дайте якесь підтвердження та план дій.

1
11 Любомир   (25.11.2013 13:42)
Повністю підтримую п.Віктора. Не знаю чи були штучні затягування богослужінь але те що проведення віча було штучно зірвано  я більш ніж впевнений.Значна частина турківчан та людей що приїхали з навколишніх сіл ще довший час після 12 год здивовано і з обуренням стояли під дашком Культурного центру та очікували якихось дій.

2
10 Victor   (25.11.2013 12:58)
Та ніякого майдану тут не було. А організація була така, що навіть чути було як від страху перед владою скелет тремтить у тілі організаторів. 90% народу в Турці про організацію майдану й не чули. Попи відповідних конфесій були зібрані ієрархами-кагебістами й дістали вказівку агітувати пастви проти євросоюзу. Коли буде майдан – затягнути богослужіння. Я вийшов з хати за кілька хвилин 12-та, а до майдану мені рукою подати, але тут вже й слід простив «мітингувальників». Підходили люди й ставали під навісом культурного центру «Ромали», який чомусь був зачинений. Хіба не можна було його відчинити й там провести віче, чи його тільки відкривають круглорічно за гроші нацменшині? Народ прибув з Борині. Люди стояли й чекали з моря погоди, але падав дощ, а це явно не сприяло як проведенню мітингів, так і вступу в Європу України. Шановні, ми недооцінюємо кремлівську мафію вкупі з церковною, яка вправляється в підкоренні народів не одне століття. Шантаж, підкуп, фальсифікації, терор, обман – і це далеко не всі методи дипломатії «збирачів земель». Україна програла в цьому поєдинку в черговий раз. Красти, пригнічувати свій народ, продавати совість ради того, щоб чужинський чобіт шаркав підошвами по підлозі наших осель – ось стиль життя нашої влади. Готуймося до лапотного життя, голодомору, Сибіру та братовбивчих війн за велику імперію. Ганьба. Ніколи більше не організовуйте такої комедії, бо від неї смердить лицемірством.

0
9 ivan   (25.11.2013 12:58)
Молодці!Без партійної символіки!!!Партії вже проїлися.

0
8 олег лабецький   (25.11.2013 12:36)
завтра сесія районної ради о 10 год.
Присутність депутатів районної ради - обовязкова
Присутність голів сільських рад - на їхній розсуд

1-20 21-27
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.