Четвер, 23.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2014 » Січень » 20 » Наші в Києві - на Євромайдані.
20.01.2014 (13:01)

   Наші в Києві - на Євромайдані.
Доповнено - інформація О.Лабецького (29.12.13)
Доповнено - інформація Л.Яворського (21.12.13)
Доповнено - інформація газети "Бойківщина" №50
Доповнено - інформація О.Лабецького (11-12.12.13)
Доповнено - інформація М.Калинич , О.Лабецького (08.12.13)
Доповнено - інформація М.Калинич (04.12.13)
Доповнено - інформація Г.Когута , О. Лабецького, Р.Шияна (03.12.13)
Доповнено - інформація Г.Когута , О. Лабецького (02.12.13)
Доповнено - пряма трансляція з майдану та штабу національного спротиву
Доповнено - інформація О. Лабецького, М.Калинич, Л.Яворського (01.12.13)
Доповнено - інформація Олега Лабецького (30.11.13)
Доповнено - відео з майдану

Олег Лабецький 29.12.13

Сьогодні вже настала шоста неділя життя Майдану. Людей вийшло понад півмільйона.

В Україні, за словами наших друзів-азербайджанців, відбувається щось неймовірне.

На нас дивиться увесь світ, тому ми повинні перемогти. Наша перемога має полягати в наступному:

1. Стояти максимально довго і домогтися від влади виконання наших вимог. (за стандартами ООН, якщо в окремій державі протягом 2-х місяців відбуваться демонстрації, то це вони кваліфікують як народне повстання і беруть ситуацію під свій контроль). Так, що мінімум ще майже місяць стоїмо!

2. Забезпечити захист всіх наших людей на місцях від можливих політичних переслідувань. Для цього ми самоорганізовуємося, наводимо комунікації, створюємо відповідні організації і надаємо юридичний та силовий захист нашим людям

3. Готуватися до наступних дій. Рано чи пізно, ми переможемо. Над нами є Бог і він нас любить, бо таку красиву погоду можна подарувати тільки тим, кого цінуєш і любиш.

Наші хлопці брали участь в автопробігу на Межигіря.

Частина хлопців заступає на охорону КМДА, є в охороні штабу в Будинку профспілок, забезпечують життєдіяльність намету Турківщини, яка знаходиться навпроти КМДА.

Ми плануємо зустріти новий 2014 рік на Майдані в дружньому колі земляків-бойків і всіх присутніх на Майдані.

.


21.12.13

За інформацією Любомира Яворського , який нещодавно повернувся з Майдану , ситуація там значно покращилася порівняно з першим тижнем протесту. На майдані налагоджена потужна іфраструктура , яка дозволяє великій кількості протестувальників довго тут знаходитися .

Коштом нашого земляка І.Г.Пукшина встановлено окремий намет , в якому функціонує координаційний центр Турківщини. Тут надають інформаційну та практичну допомогу всім новоприбулим учасникам Майдану.

За оцінками координаційного центру в останні дні на майдані перебувало більше двох сотень представників Турківщини. За ініціативою Олега Лабецького створена та активно діє Турківська сотня.

***

Фотоальбом ЄВРОМАЙДАН 2013 на сайті поповнився новими світлинами учасників

***

О.Лабецький веде першу Турківську сотню


Олег Лабецький


Любомир Яворський та Геннадій Когут

Як повідомляє газета "Бойківщина" №50 , жителі Турківщини активно підтримують протестні акції, що охопили Україну. Уже декілька сотень наших земляків побувало на київському майдані. Є й такі, що з часу його організації безвиїзно мітингують у столиці. А хто не може туди поїхати, здає добровільні фінансові пожертви на підтримку тих, що виборюють для себе, та для усієї України, європейське майбутнє.

Мітинги проходять й у м. Турка. Так, в понеділок, 9 грудня, біля пам’ятника Шевченкові відбулося народне віче.

Присутні схвально сприйняли виступ співкоординатора обласного комітету спротиву, депутата Турківської районної ради Олега Лабецького. Він провів на київському майдані майже 20 днів. Олег розповів, як у Києві протестує турківська громада та про плани мітингувальників на майбутнє.

Боберка також на Майдані


Земляки з Вовчого та Лімни на Майдані

Своїми міркуваннями з приводу політичної ситуації в Україні поділився заступник голови районної ради Юрій Лило й закликав земляків не бути байдужими, адже позиція «моя хата з краю» - це шлях до поразки. Ми маємо бути згуртованими, одностайними. А якщо хочемо каращого майбутнього для себе, своїх дітей та онуків, мусимо стояти до кінця. Завершилося віче спільним виконанням Гімну України.

А вже у вівторок, на позачергове засідання зібралася президія Турківської районної ради, яка, як дві попередні сесії, підтримала майдан і засудила злочинні дії влади стосовно мирних демонстрантів, і прийняла звернення до жителів Турківського району, керівників бюджетних установ, підприємств, приватних підприємців, духовенства.

Звернення
до жителів Турківського району, керівників бюджетних установ, підприємств, приватних підприємців, духовенства.

Вночі, 10 грудня, всіх киян і громадян України збудили дзвони Михайлівського Золотоверхого собору.

Як і в давні часи, дзвони будили людей для оборони і спротиву проти владної орди.

Незважаючи на обіцянки, дані публічно, орда силовиків, за вказівкою найвищих посадових осіб, розпочала силовий спосіб вирішення політичної кризи та конфлікту між народом і владою.

У зв’язку з цим, закликаємо всіх жителів району, хто має можливість, духовне і фізичне здоров’я, посилити мирний спротив і протест.

Усі депутати місцевих рад, як представники громади, повинні вважати своїм обов’язком взяти участь в акціях протесту - як на місцях, так і з виїздом у м. Київ.

Звертаємось до керівників: не чиніть перешкод своїм працівникам, які бажають взяти участь в мирних акціях, допоможіть їм зорганізуватись та підтримайте їх.

Підприємці: Ви ділова і найбільш енергійна частина жителів нашого району. Ви також зацікавлені в тому, щоб в Україні панував мир і повага як до особи, так і до приватної власності. Максимально сприяйте підтримці мирних акцій протесту і участь в них наших жителів.

Духовенство району! Просимо Вас у своїх щоденних молитвах просити Бога надати людям сил, здоров’я та віри. Просити, щоб до української влади повернувся розум і щоб відкрився слух, щоб вона почула свій народ.

Віримо, що здоровий глузд переможе, народ не можна знищити, залякати та принизити.

Ми сила, коли ми разом і нас багато!

Прийнято на засіданні президії Турківської районної ради 11 грудня 2013 року.


11-12.12.13

Олег Лабецький повідомив про ще більшу згуртованість , високе патріотичне піднесення та приплив адреналіну серед турківчан. Особливо це стало помітно після подій 11 грудня.

Зокрема він сказав :"Саме тут на майдані твориться українська нація."

Турківчани , як звичайно , обороняли барикаду по вул.Інститутській. Саме ця барикада встояла під час нічної зачистки Майдану.

Серед членів групи хворих та поранених немає.

12 грудня з групою зконтактував відомий на Турківщині І.Г.Пукшин. Він допоміг мітингувальникам теплими речами иа іншим необхідним. Поцікавився потребами групи та запропонував свою допомогу у вирішенні організаційних питань.Народний депутат від фракції «Батьківщина», киянин Олександр Бригинець висловив глибоку вдячність бойківському краю за підтримку євромайдану.


08.12.13 21:20

Олег Лабецький відмітив надзвичайну згуртованість та високе патріотичне піднесення серед турківчан на Майдані. З групи чисельністю 30 осіб , які першими приїхали з Турки на Євромайдан , близько 15 осіб знаходяться на майдані безвиїздно. Люди ,які їздили додому , знову повертаються сюди. Є такі , які приїжджають на майдан втретє.

Іван Круц ,наприклад, їздив в Турку і, пробувши вдома лише 4 години , відразу ж повернувся. Люди відчувають високу відповідальність за справу , яку вони роблять тут разом з усією Україною.

Дуже тішить мене самоорганізація , згуртованість та висока дисципліна нашої групи — сказав Олег Лабецький. — Люди , розуміючи відповідальність , відмовилися від алкоголю, відсутні інші порушення. В групі склалася тепла , дружня атмосфера. Кожен з нас ,в будь який час, готовий прийти на допомогу своїм побратимам.

Сподіваюся , що теплі відносини ,загартовані Майданом, між нашими людьми залишаться надовго — зауважив О.Лабецький.

Масштаби Майдану значно збільшилися. Однак , дещо непокоїть ситуація , яку можна виразити словами - "Революційна ситуація є , а революції немає".

Дивує , також , пасивність Турківської громади. На відміну від інших районів Львівщини , де робляться конкретні кроки спротиву, у нас - тишина. Буде дуже шкода , якщо плодами зробленого нами на Майдані ,в результаті, скористаються нечисті на руку політикани.— резюмував Олег Лабецький

***

В коментарі до цього матеріалу О.Лабецький написав:"Ми живі! Скоро будемо вдома. Ніколи ми, турківчани, не були такими дружніми та організованими як на Майдані. Це дуже позитивний досвід для нас і, думаю, дуже негативний для місцевої влади..."

Він також пообіцяв , що при наявності доступу до інтернету в коментарях буде інформувати нас про події на Майдані.

08.12.13 16:30

Мирослава Калинич повідомила про те , що 06.12.13 в Турці на пл.Шевченка відбувся велелюдний Майдан. Відкрила мітинг М.Калинич. Вона закликала присутніх підтримати протестувальників на Євромайдані в Києві.

Перед присутніми виступив учасник Євромайдану ,який щойно приїхав з Києва , Геннадій Когут. Він розповів про атмосферу майдану , про його учасників , про його завдання.

Г.Когут розповів про своє перебування на Євромайдані , про нічну варту , про піднесення , яке там панує. Він закликав підтримати Євромайдан та вірити в його перемогу.

Поділилися своїми враженнями та думками також учасники Євромайдану І.Хомик, О.Гав'як, Ю.Лило.

***

За інформацією М.Калинич продовжується збір коштів на підтримку мітингувальників Майдану. З часу останньої публікації даних зібрано :
05.12 - від працівників Турківського РЕМу -1500 грн
05.12 - від церкви УГКЦ м.Турка - 1800 грн
06.12 - від працівників Боринської лікарні - 2400 грн
06.12 - зібрано на Майдані - 450 грн
06.12 - від підприємців , установ,громадян - 500 грн
07.12 - від підприємців , установ,громадян - 700 грн
07.12 - від церкви УГКЦ с.Дністрик Дубовий та с.Жукотин - 1800 грн

***

Як повідомила М.Калинич , останнім часом організовано виїжджають поїздом до Києва 18-20 протестувальників щоденно. Крім того , є багато людей , які їдуть приватним транспортом.

***

М.Калинич повідомила про те , що у вівторок 10.12.13 о 13:00 відбудеться Майдан на пл.Шевченка. Запрошуються всі бажаючі


04.12.13 09:05

Мирослава Калинич повідомила про те ,що 03.12.13 відбулася позачергова сесія Турківської районної ради. В сесійній залі обговорювалися питання , пов'язані з останніми подіями в Києві.

Сесія прийняла звернення , в якому висловлені вимоги відставки Кабінету міністрів , відставки Президента та притягнення до відповідальності міністра внутрішніх справ В.Захарченка.

На засіданні були присутні 35 депутатів районної ради. Всі 35 депутатів одноголосно підтримали звернення районної ради.

Також М.Калинич повідомила про створення Комітету національного спротиву Турківщини в складі:


М.Калинич - голова комітету
М.Павлик
О.Лабецький
І.Маркін
Ю.Лило


РЕЗОЛЮЦІЯ
народного віча у м. Турка

В Україні відбувся антиконституційний переворот - влада після непідписання Угоди про асоціацію з ЄС вирішила, що їй дозволені будь-які безчинства та злочини проти власного народу.

Серед ночі, 30 листопада, бійці загону спеціального призначення «Беркут», застосувавши спецзасоби та грубу силу, розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності в Києві - пролилася кров наших дітей, наших громадян. Ми побачили, що державна машина не захищає людей, а б'є кийками мирно налаштованих студентів, жінок, дітей та людей похилого віку.

Акція тривала безперервно з 21 листопада і відбувалася у відповідності до Конституції України, зокрема до її З9-ї статті, яка гарантує українським громадянам свободу мирних зібрань. Акція не була заборонена судом.

Застосування жорстокості та грубої сили правоохоронцями та розгін Свромайдану є прямим порушенням української Конституції та європейської Конвенції із захисту прав людини і її основоположних свобод.

Українська влада, розігнавши Свромайдан, фактично скасувала дію Конституції, яка гарантує українцям громадянські права.

Три опозиційні партії, громадські об’єднання і організації, після варварської акції силовиків проти свого народу на Михайлівській площі у Києві, прийняли спільне рішення про формування штабу національного спротиву. Розпочалася підготовка до всеукраїнського національного страйку.

Ми заявляємо, що незалежно від своїх громадсько-політичних уподобань, конфесійної приналежності, одностайно підтримуємо всіх українців, які вийшли на акції протесту проти цього антиконституційного перевороту.

Закликаємо громадян Турківщини виходити на центральні площі своїх населених пунктів, протестувати проти дій влади, відправляти своїх представників до Києва. Відповідальність повинні понести і ті, хто віддавав наказ розганяти Свромайдан, і ті, хто бив беззахисних людей.

Звертаємось до державної влади району, керівників правоохоронних органів, керівників державних та інших інституцій публічно висловити свою громадянську позицію і підтримати громадян у їх законному прагненні відстояти свої конституційні права.

Вимагаємо негайної відставки уряду Азарова у повному складі, а також - дострокових президентських і парламентських виборів.

Якщо це не зупинити сьогодні, Україна перетвориться на дику поліцейську державу та джерело нестабільності в центрі Свропи .

Разом - і до кінця!

Слава Україні! Героям слава!

Прийнято 1 грудня 2013 року народним вічем м.Турка.

Підтримано депутатами Турківської районної ради на 20-й позачерговій сесії VI скликання 3 грудня 2013 року.

***

За інформацією М.Калинич продовжується збір коштів на підтримку мітингувальників Майдану. На даний момент зібрано :
25-29.11 - з різних джерел -6450 грн
01.12 - На площі Ринок під час молебну - 880 грн
02.12 - від підприємців , установ,громадян - 7450 грн
02.12 - від церкви УГКЦ - 3300 грн
03.12 - від депутатів районної ради - 1000 грн

Всього , станом на 09:00 04.12.13 , зібрано 19080 грн , які направляються на підтримку мітингувальників та придбання квитків.

04.12.13 планується організована відправка до Києва 18 осіб. Крім того, близько двох десятків осіб поїдуть на Майдан у приватному порядку.

***

Як повідомила М.Калинич , 03.12.13 на площі Ринок біля памятника С.Бандері в якому прийняли участь учні турківських шкіл та ліцею.

Зібрання підтримало ідеї Євромайдану та висловило віру в близьку перемогу народу.


03.12.13 21:20

Сьогоднішній день на Майдані на думку Геннадія Когута пройшов в сподіваннях та розчаруваннях.

Мене переповняє гордість за мій народ , який в доленосний час зумів так мобілізуватися відстоюючи свої прагнення —сказав Г.Когут

—Відчуваю певне розчарування від подій другої половини дня. Складається враження , що три лідери опозиції розгубилися і не знають що робити. Мабуть дуже сильною у них була віра в те , що у Верховній раді вдасться домогтися відставки уряду. Мабуть ця віра грунтувалася лише на припущенні про глибокий розкол провладної більшості в парламенті. Тому , напевно , не розробили і не узгодили між собою план дій на випадок провалу цього законопроекту.

Все , що вони змогли запропонувати майдану - це стояти і чекати , блокувати органи влади. А це по суті блокування пустих будівель. Що це нам може дати ? Лише звинувачення в перешкоджанні діяльності органів влади...

А що нам дає відставка уряду ? Чи буде це сприяти швидким позитивним змінам в країні ? Чи не приведе ця криза до стрімкої дестабілізації ситуації в країні ?

Є , звичайно ж , надія , що штаби вироблять конструктивний план дій і зможуть повести Майдан до позитивного для всієї країни реультату.

***

03.12.13 21:20

Як повідомив Олег Лабецький сьогодні Майдан переживає розчарування від того , що не вдалося отримати швидку перемогу. Але учасники налаштовані на подальше відстоювання ідей Майдану і вірять в перемогу.

Завтра очікується приїзд близько 40 турківчан. Група збільшуєтьс до понад 150 осіб. Надходить багато дзвінків від бажаючих приїхати.

Члени турківської групи беруть активну участь в усіх заходах (чергування, пікетування, нічна варта...)

—Зважаючи на збільшення групи завтра буду займатися розселенням , забезпеченням, організаційними та фінансовими питаннями — сказав О.Лабецький

***

Як повідомив Руслан Шиян в Турці продовжується збір коштів для відправки бажаючих до Києва. Проблему з залізничними квитками вдається вирішувати. Залучається приватний транспорт.


02.12.13 23:00

Як повідомив Олег Лабецький день на майдані пройшов яскраво. Перед мітингувальниками виступали лідери опозиції , відомі люди , митці.

Велика кількість турківчан взяла участь в пікетуванні Кабінету міністрів. Комендантом пікетування сьогодні був Ігор Васюник .

Зараз іде активна підготовка до нічного чергування на майдані. Підрозділи охорони розподілені по всій території. Виявляються провокатори та виводяться за межі майдану.

02.12.13 08:30

Ніч 02.12.13 на Майдані Незалежності пройшла без будь яких несподіванок.

Зі слів Геннадія Когута , який провів ніч на Майдані , вночі там перебувало близько 6000 мітингувальників.

В очікуванні можливого штурму Майдану були перекриті всі вулиці , що ведуть на Майдан. Організацією оборони керував Юрій Луценко. Слід відмітити чітку і продуману організацію та екіпіровку служби охорони.

Для спорудження барикад були використані щити , які залишили на майдані комунальні служби а також металоконструкції з частково демонтованого каркасу ялинки. Станом на 00:00 всі вулиці були перекриті.

Мітингувальникам Львівщини до складу яких входила Турківська група доручили обороняти барикаду по вул.Інститутській.

Загалом ніч пройшла спокійно . Служба охорони працювала злагоджено. Провокаторів та нетверезих вчасно виявляли та виводили за межі Майдану.

Керівництво Майдану розуміло , що в разі штурму мітингувальники не зможуть довго утримувати барикаду. Тому для уникнення жертв (на майдані вночі залишалися жінки та молоді люди) до всіх мітингувальників був доведений чіткий і зрозумілий план дій на випадок штурму. Координація дій всіх підрозділів була на високому рівні.

В 4:00 начальник Київської міліції оприлюднив заяву про те , що цієї ночі штурму не буде. До 5:30 всі підрозділи тримали оборону. Пізніше почали сходитися люди.

Мітингувальники постійно відчували на собі гарячу підтримку киян. Люди приносили їжу , теплі речі , пропонували житло.

Частина мітингувальників перемістилися до будівлі Кабінету міністрів , де був організований пікет.

Наостанок, без будь якого пафосу Г.Когут сказав :"Тут я провів чи не найщасливішу ніч в своєму житті"


01.12.13 16:30

Депутат Турківської районної ради Олег Лабецький повідомив з Києва про те , що на даний час чисельність турківської групи мітингувальників досягла 50 осіб. Частина людей вимушено поїхала додому.

На майдані розгорнуто штаб національного спротиву , в Будинку профспілок функціонує Львівський координаційний штаб з яким турківська група вже встановила контакт. Дії страйкарів будуть координуватися цим штабом.

Зважаючи на низьку якість мобільного звязку та необхідність оперативного управління , члени турківської групи розподіляться на окремі підгрупи з призначеннями відповідальних осіб .

О.Лабецький також повідомив , що члени групи не брали участі в штурмі , який був організований на вул.Банковій біля Адміністрації Президента.

Всі здорові. Постраждалих немає.

***

За інформацією Мирослави Калинич для виїзду в м.Київ зголосилися близько 20 осіб. Виникла проблема з залізничними квитками. Зараз вишукується можливість відправки людей автотранспортом сьогодні увечері та поїздом завтра. Представники Борині та Либохори планують виїзд 03.12.13

Сьогодні біля церкви с.Либохора відбувся збір села. На ньому прийнято рішення підтримати Євромайдан. Більше 10 осіб вже виїхали на Євромайдан у м.Львові. Ще декілька осіб поїде в Київ.

***

За інформацією Любомира Яворського 01.12.13 14:00 в м.Турка біля фігури Матері Божої в присутності близько 400 осіб був проведений молебен на підтримку Євромайдану за участю священнослужителів різних конфесій .

Під час молебну перед зібранням виступили священники , М.Калинич, М.Павлик, Л.Яворський та ін. Розуміючи ,що велика політика зараз робиться на Майдані незалежності в Києві, вони закликали підтримати Євромайдан та всіляко сприяти мітингувальникам.

Запропоновано організувати збір коштів для підтримки мітингувальників , контактувати з рідними та знайомими в Києві з проханням допомогти їжею , житлом, теплими речами і т.ін.


30.11.13

За інформацією депутата Турківської районної ради Олега Лабецького з Києва станом на 10.30 (30.11.13) майже вся турківська група зібрана.

З усіма членами групи є зв'язок.

З настанням ночі 30 листопада всі члени групи були організовано виведені з майдану Незалежності. Постраждалих немає.

Виїзд деяких членів групи до Турки планується сьогодні увечері(30.11.13)


28.11.13

Як повідомлялося раніше , 26 листопада група наших небайдужих краян виїхала до Києва для підтримки євроінтеграції Украни на майданах столиці.

27 листопада вони провели свій перший день на майдані Незалежності де триває акція протесту проти згортання євроінтеграції . Нині там немає прапорів політичних партій.

Перед учасниками виступають громадські активісти, журналісти незалежних засобів масової інформації, а також відомі артисти. Студенти столичних і не лише столичних вишів повсюди на майдані створють позитивну атмосферу.

Як повідомив з майдану депутат Турківської районної ради Олег Лабецький , тут зібралася згуртована група турківчан. Серед них відомі на Турківщині люди - Любомир Яворський , Геннадій Когут, Іван Круц , Руслан Шиян , Богдан Бриндак , Ярослав Паращич , Василь Нестор , Олександр Гав'як , Дмитро Луговий , Іван Шичко , Олег Грушка , Мар'ян Ільницький , Яна Набокова , Василь Герб'як та інші.

Наші краяни розгорнули державний прапор України з написом "Турка за Європу". До речі , фото з цим прапором з'явилося в соціальних мережах а також в сюжеті новин телеканалу Інтер.

Олег Лабецький також повідомив , що на майдані створено координаційний центр львів'ян у м.Києві для координації спільних дій. Турківська група налагодила звязок з цим центром .

Розмовляв з декількома учасниками майдану. Загалом враження неоднозначне. Майдан перетворився на велику студентську дискотеку. Опозиція ,чомусь , залишила Євромайдан напризволяще. Лідери опозиції поїхали до Вільнюса.

Тим часом до подій в Україні прикута увага Європи і світу. Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і президент Європейської ради Герман Ван Ромпей заявили, що пропозиція підписання угоди про асоціацію залишається чинною. Європейський комісар з питань розширення Штефан Фюле повідомив, що можливість підписати угоду Україна-ЄС на саміті Східного партнерства зберігається.

admin

Фото Н.Кляшторної


Аронець liveЕспресо TV

russain brides homepage counter счетчик сайта
Теги:  Майдан

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 7876 | Додав: Admin | Теги: Майдан | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 551 2 3 »
0
55 Victor   (08.02.2014 08:45)
Цікава стаття тут: http://www.mk.ru/economi....oy.html

Александр ОХРИМЕНКО, президент Украинского аналитического центра: “Главное — это олигархи”

- В каком состоянии находится сегодня украинская экономика?
- Надо понимать, что экономика Украины устроена иначе, чем российская. У нас очень слабая региональная элита, главное в экономике — это олигархи. Они определяют президента, премьера и оппозицию. Есть прозападные олигархи и есть те, у кого бизнес связан с Россией. И «европауза» связана с тем, что группа олигархов, ориентированных на Россию, на тот момент победила.
Но опять же не надо прямолинейно воспринимать, что у нас «Партия регионов» пророссийская или «Удар» - европейская. Ничего подобного. Олигархи во всех партиях, а средний и малый бизнес полностью от них зависит, кормится от них, поэтому как только возникают какие-то нюансы, олигархи подтягивают своих вассалов - средний и малый бизнес. То, что у нас происходит — это революция олигархов. Некоторые финансируют оппозицию, некоторые - власть, а наиболее хитрые — и оппозицию, и власть, и ещё боевикам дают…

- Из всех политических партий чья программа представляется вам наиболее разумной?
- Политические партии - это имитационный проект. В программах чаще всего борьба с коррупцией, повышение выплат, пенсий, зарплат. Никакой программы реальной нет. Экономические блоки у всех слабые, потому что все эти лидеры - политики, и даже если им кто-то что-то пытается советовать, они ужасно обижаются…

- Из ваших слов складывается картинка: страна живёт своей жизнью, в том числе экономикой, элиты — своей. Как же тогда разрешится этот кризис?
- Кризис прекратится, как только олигархи поделят должности в кабмине, и решат, кто будет смотрящим за какой областью. И на следующий день революция исчезнет. Люди на Майдане не обязательно «проплачены», но их кормят, боевикам надо платить, финансирование СМИ тоже недешево. А в будущем олигархи договорятся и сформируется 2-3 партии, которые будут друг друга сменять, как в Америке. Надо просто пережить этот этап становления…

0
54 Victor   (31.01.2014 23:03)
ГІМН РЕВОЛЮЦІЇ!

Вставай народе, друже, брате…
На бій за правду і добро…
Тебе хотіли залякати…
Тепер Ти знаєш – Хто є хто!

Вставай народе, годі спати,
Нам воленьки ніхто не дасть.
Її потрібно здобувати…
І голови під кулі класти…

Вставай народе – лише вкупі
Ми переможемо брехню,
Бо ми народ – ми вільні люди,
Що люблять «Матінку» свою!

31.01.2014. Василь Здоровик. Німеччина.

ТРЕТІЙ ДЗВІНОК.

Дзвінок вже третій продзвенів…
…Відставки поки-ще не видно…
«Гарант» здаватись не хотів…
…Ох, як це всім набридло..!

Все награбоване віддать!?
Звичайно в планах не стояло!
Тому і рвався «владувать»,
Щоб там «на шару» жерти сало…

Та, так, як все початок має,
Так має все і свій кінець
Народ «терпець» великий має,
Та обірвавсь уже терпець.

Тихенько вкрадене сховати
Не вдасться, щоб ніхто не знав
Вступився б «Ти» уже від влади…
…Хоча кому я це сказав?

28.01.2014. Василь Здоровик. Німеччина.

0
53 Victor   (31.01.2014 23:01)
МАЙДАН..!

Всі мої вірші про «МАЙДАН»,
Про тих, хто «за» і тих, хто «проти».
Й хоча я тут – та вірші там
Народ мій кличуть до «СВОБОДИ!»

28.12.2013. Василь Здоровик. Німеччина.

СТРАШНЕ КІНО.

Немає більше зла й терпіння
Дивитись це страшне кіно –
Як нищить «брата українця»
Це «недосиджене» ….. воно.

Терпець ввірвався, слава Богу.
Народ ніхто не проведе,
Збирайся «Вітінька» в дорогу,
Тебе давно «баланда» жде!!!

18.01.2014. Василь Здоровик. Німеччина.

0
52 УРА   (28.01.2014 15:12)
Кому війна, кому мати рідна.

0
50 Admin   (26.01.2014 22:46)
Бойківський Йордан на Дніпрі


0
51 Артек   (28.01.2014 00:38)
Краще б на дієту сіли хлопці, а то таке враження що дехто до Києва їздить з туристичною метою і якби не радикали з правого сектору, ви б там вже давно по втікали.

0
49 Admin   (26.01.2014 22:07)
Бойківський Йордан на Дніпрі


0
48 олег лабецький   (26.01.2014 17:46)
До вівторка простий народ має довести до кінця розпочату боротьбу - до перемоги.

0
47 олег лабецький   (26.01.2014 17:43)
Звіра треба добити!!!
І це наше призначення в цьому житті.
Ми втратили свого побратима, але це тільки додало нам сили в боротьбі.
І ми переможемо!
Слава Украні! Слава бойкам!

0
46 Олег Лабецький   (23.01.2014 12:18)
Нелюди! Вони смертельно поранили нашого хлопця (з Розлуча) турківчанина в груди бойовою кулею.
Сергій Нігоянів - вірменин за національністю, загинув. Батьки ховають єдиного сина. Ми його добре знали, жили в сусідніх палатках. І після того як я втратив вперше побратима на війні, повторюю на війні, я буду адекватно діяти? Ми поборемо цю нечисть. Даю слово! З нами Бог і Україна!
А турківська влада хоче приймати бюджет?
ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!

0
45 КРУ   (03.01.2014 17:49)
Коли буде прозвітовано про витрачання коштів людей?

0
44 Admin   (03.01.2014 16:31)
Наталя Кляшторна на ФБ

Намет з написом ТУРКА зовні мало чим нагадує бойківську хату. Проте там тепло, душевно, дрива порядно зложені... І так само, як до хижи, мусиш ся поклонити, як хочеш зайти.

Новий рік на Майдані зустрічали понад 60 осіб. Горівка, вино, шампань - і жадного пяного ци "замотиличеного". Самі хлопи, жони дома.

Новий намет - дякуют за него Ігорю Пукшину, уродженцю Ниж. Яблінки.

До Святвечора є час - але сніп уже на столі.

0
42 Victor   (26.12.2013 09:23)
На дворі третє тисячоліття. Війна технологічна. Приймають в ній участь воїни-спеціалісти. Пацани, котрі будують дачі генералам, марширують по плацу, чистять картоплю на кухні й кормлять свиней для офіцерської кухні, аж ніяк не вчаться воювати. Тай що таке навчання професії воїна. Навіть в часи СРСР рідко-хто брав участь в широкомасштабних військових навчаннях. Про воїнів можна говорити лишень в світлі Афгану та ще кількох гарячих точок. Хто їх пройшов – воїн. А хто «проспав» службу й один раз перед присягою стрельнув з пукавки, а на дембель прийшов весь у значках та аксельбантах, то це не воїн, це клоун. Таких воїнів і такої армії нам не треба. А зрештою, коли почнеться війна, то кожен зі зброєю в руках швидко навчиться цієї професії, було б бажання вижити та вбити. Подивімося на Схід. Там цього в короткий час навчаються навіть діти. В одному з відеороликів показували, як купка воїнів, жартуючи, дала мавпі в передні лапи автомат. Але кола та почала ним розмахувати, пересуваючи одну з лап до спускового гачка, регіт закінчився й воїни тікали, хто куди. Як бачимо, навіть звичайна мавпа з автоматом наводить жах на воїна, бо й той боїться смерті, то що вже говорити про воїна-стройбатівця, чи свинаря, котрий відважно стане на захист маєтків олігархів та всякої злодійні й героїчно покладе своє життя на полі битви за щасливе майбуття їхніх дітей.

0
41 Народна медецина   (26.12.2013 00:22)
Срочно хочу поделиться! Сегодня была в поликлинике детской и попросила показать мне список на бесплатные лекарства детям до 3х лет. Заведующая тут же выпалила: "Что за новость!!!". на что я ответила: "Странно, что для вас это новость". В общем после получасового брожения по поликлинике от регистратуры до кабинета заведующей и обратно я все-таки добилась этого списка! Заместитель заведующей завел\а меня к себе в кабинет, прикрыла за собой плотненько дверь и сказала, что сейчас сама мне его зачитает. На что я убедила ее, что и сама умею читать) Короче! Дети до 3х лет имеют право на получение бесплатных лекарств, участковый педиатр ОБЯЗАНА при заведении медкарточки уведомить об этом родителей и вклеить в медкарту листок выдачи бесплатных лекарств. Малообеспеченные и многодетные имеют такое право до 6 лет. И вот примерно какие лекарства можно бесплатно получить: Амоксициллин 500 мг № 20 (таблетки для приема внутрь) Амоксициллин 250 мг/5 мл 40 г (суспензия) Арбидол 50 мг № 10 (таблетки) Аугментин 125 мкг/31.25 мг/5 мл 100 мл № 1 (порошок для производства суспензии) без рецепта формы 148-1/уО4(л) выдавать бесплатные препараты аптека не имеет права Бромгексин 4 мг/5 мл 60 мл (микстура) Виферон 150 тыс МЕ № 10 (суппозитории) Гиппферон 10000 МЕ/мл № 1 (капли) Зиртек 10 мл (капли) ИРС-19 20 мл (аэрозоль) Коделак Фито 100 мл (сироп) Креон 10000 ЕД 150 № 20 (капсулы) Лазолван 15 мг/5 мл 100 мл № 1 (сироп) Мульти-табс Малыш № 60 (жевательные таблетки) Мульти-табс Беби 30 мл (капли) Називин 0.01% 5 мл (капли) Називин 0.025% 10 мл (капли) Нурофен 100 мг/5 мл 100 мл (суспензия) Орвирем 10 мг/мл 100 мл (сироп) Парацетамол 25 мг/мл 100 мл № 1 (суспензия) Смекта 3 г № 30 (порошок) Сумамед 100 мг/5 мл 17 г (порошок) Цефтриаксон 1.0 (порошок) Ципромед 10 мл № 1 (капли в ухо) Эргокальциферол 0.625 мг/мл 15 мл № 1 (капли для приема внутрь) Супрастин 25 мг (таблетки для приема внутрь) Могу добавить, что это не весь перечень.

0
43 KRAYANYN   (27.12.2013 01:44)
А в якому законі це прописано?

0
40 бойко   (25.12.2013 19:20)
Майже 80% юних хлопців не служилив українській армії. Вони навіть знають, скільки і кому треба було їхнім батькам дати, аби відкупитися від служби.А хто буде нас захищати?

0
39 олег Лабецький   (25.12.2013 14:58)
Розпочався процес створення широкомасштабного руху народного обєднання "Майдан".
Є багато запитань до ініціаторів створення, до ідей, але це треба залишати на пізніше.
Бо Україна в небезпеці. Про це яскраво свідчить факт побиття Т.Чорновіл.
Чітко проглядається спроба радикалізувати суспільство, а це на руку тільки братній країні. Тому готуймося браття до веселих часів під час свят різдвяних у Європі.
Тим не менше, необхідно і турківчанам приєднатися до формування нового руху.
Вчора мав розмову з представниками львівського НОМу "Майдан" Р.Брезіцьким, Стасом Степаненком та ін. Плануємо найближчим часом організувати і на Турківщині

0
38 олег лабецький   (24.12.2013 14:55)
В нас влада в Турці чекає до останнього, а вже потім міняє колір.
Можливо в Україні не все поміняється, як ми того хочемо, але ми бійці Майдану - вже точно стали інші....
Слава Україні!
Слава бойкам!

0
37 олег лабецький   (24.12.2013 14:53)
Вчора був у Львові і заїхав у Турку.
Хотілось заспівати Прокинься моя рідна Турківщино
Чомусь багато людей інертні,
Але ми турківчани, які продовжують бути на Майдані будемо і дальше відстоювати за всіх нас, і в тому числі і тих, що залишаються в районі, хоча мають змогу поїхати.
Слава Україні!
Слава бойкам!

0
36 Admin   (13.12.2013 22:58)
Не спи , моя рідна земля


0
35 Admin   (13.12.2013 15:37)
Неофіційний гімн Євромайдану

0
34 олег лабецький   (09.12.2013 03:59)
Городоцька районна рада прийняла 2 важливі політичні рішення: розірвала договір оренди з своєю РДА та позбавила її делегованих повноважень.
Молодці!!!
Приємно це чути від друзів з Городка.
А турківчанам слабо провести таку саму дію?
Так, що шановні депутати (в першу чергу ті, що є в Турці) готуйте грунт, а ми з передової скоро прибудемо

1-20 21-40 41-49
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.