П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2014 » Травень » 9 » А хто у нас ?
09.05.2014 (01:15)

   А хто у нас ?
Доповнено 09.05.14
Доповнено 07.05.14
Доповнено 04.04.14
Доповнено 28.03.14
Доповнено 21.03.14
Доповнено 17.03.14

07.05.14

ПРЕДСТАВИЛИ ОЧІЛЬНИКА ТУРКІВЩИНИ

У четвер, 8 травня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосип Ситник та депутат Верховної Ради України Андрій Тягнибок представили нового голову Турківської РДА Василя Гакавчина.

Василь Михайлович особливих представлень і не потребує. Тривалий час він працював у Турківській податковій інспекцїї, а тому добре відомий не лише керівникам установ та організацій, а й широкому загалу громадськості.

Бажаючи успішної праці, витримки і терпіння, заступник очільника області та народний депутат запевнили як новопризначеного голову, так і всіх присутніх у залі, що всіляко сприятимуть, аби наш край, який завжди був обділеним, нарешті зміг подолати депресивність та отримати новий позитивний імпульс для розвитку.

Свою підтримку Василю Михайловичу, виступаючи, засвідчив і голова Турківської районної ради Василь Дребот та висловив упевненість, що спільна праця таки дасть свої результати. А працювати у нас є над чим. Втім наразі мусимо докласти усіх зусиль, щоби позбутися агресії Росії, а вже потім взятися за розбудову громадянського суспільства.

Щирі побажання на плідну творчу працю адресували Василю Михайловичу і голова товариства “Бойківщина XXI ст.” Петро Косачевич та начальник Турківського відділення Самбірської ДПА Марія Павлович.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №19,2014


07.05.14

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 827/2014-рп

Про призначення В.Гакавчина головою Турківської районної державної адміністрації Львівської області

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України:

Призначити ГАКАВЧИНА Василя Михайловича головою Турківської районної державної адміністрації Львівської області.

Виконуючий обов'язки Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

6 травня 2014 року

www.president.gov.ua


Турківщина в очікуванні нового очільника

У місті, як і в районі, зараз лише й розмови, хто стане головою Турківської РДА, яку команду сформує новий очільник, як реалізовуватиме зобов’язання. З трьох претендентів, висунутих громадами на цю посаду, двоє з різних міркувань зняли кандидатури, надіславши до редакції свої коментарі. До кінця йде лише Василь Гакавчин. Його призначення, очевидно, відбудеться найближчими днями, тим більше, що процес формування влади у різних регіонах уже розпочався. А допоки ми в очікуванні, публікуємо коментарі Геннадія Когута та Олега Лабецького.

ГЕННАДІЙ КОГУТ:

«15.03.2014 року у м.Турка відбулося районне віче, де громада обговорила кандидатури на посаду голови Турківської РДА. За результатами віче, було запропоновано дві кандидатури - Лабецького Олега і мою. Ініціативна група відвезла це рішення голові Львівської ОДА Ірині Сех і вручила їй особисто в руки, пояснивши, що громада Турківщини виступає проти квотної системи в кадровій політиці і хоче брати участь у формуванні місцевого уряду. Пані Сех пообіцяла, що думка громади буде розглянута.

Пройшло більше 10 днів, і представники Старосамбірського, Турківського районів , м.Трускавець 27.03.2014 року поїхали до Львова, щоб зустрітися з Іриною Сех і запитати її про те, чому досі не відбулося призначення і чому з кандидатами від місцевих громад навіть не побажали зустрітися. На зустрічі нам було повідомлено, що подання на призначення голів адміністрацій Старосамбірщини та Турківщини вже зроблено по квотній системі від політичної партії «Свобода». Прізвища кандидатів п.Сех називати відмовилася. Моя розмова із п.Сех все ж відбулася (вже після спільної зустрічі) і я їй сказав, що новопризначений голова РДА буде запрошений на районне віче, щоб люди могли познайомитися з ним і висловити свою довіру, чи недовіру. Ірина Сех заявила, що кандидатура Василя Гакавчина (у приватній розмові вона назвала прізвище) висунута громадою с.Либохора і підтримана районною організацією партіїї «Свобода».

Думаю, що громада Турківщини не захоче змиритися з тим, що нова влада вирішила не рахуватися із рішенням районного віче і дальше діяти за квотним принципом. Для того, щоб мене не звинувачували у боротьбі за керівне крісло, я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, щоб на районному віче і я, і п.Гакавчин , і можливо, ще інші кандидатури вийшли до людей на однакових умовах і пройшли однакову громадську люстрацію.

Слава Україні!»

ОЛЕГ ЛАБЕЦЬКИЙ:

«Вдячний усім, хто підтримував мене і подав мою кандидатуру на посаду голови Турківської РДА. Незважаючи на важкі поранення та необхідність довготривалого лікування та реабілітації, я був готовий іти працювати задля нового майбутнього нашої держави, і, в першу чергу, задля розвитку мого рідного гірського району і кожного села в ньому. Навіть ризикуючи власним здоров’ям і не до кінця залікувавши рани. Я свято вірив: ціною нашої крові, ціною життя Небесної сотні ми назавжди змінили людей та державу в цілому.

Однак, на жаль, не ВСЕ і не ВСІ змінилися в нашій багатостраждальній неньці Україні і, зокрема, на моїй малій Батьківщині -Турківщині. Чиновники, які при владі ще з часів Радянського союзу, свої інтереси ставлять вище національних. Я зіткнувся з несприйняттям ідей радикальної програми, яку запропонували я та моя команда. Це несприйняття перейшло у наступаючий спротив, що проявилося у нападках на сім’ю мого друга, бо, як я розумію, мої радикальні промови на віче в Турці комусь здалися прямою загрозою для їхніх владних крісел. Хочу заспокоїти цю вічно молоду комсомольську владу: не претендую на жодне крісло в районі. Але впевнений, дуже скоро кожен чиновник відповість за свою діяльність і бездіяльність, бо революція продовжується. Партійні інтриги, квотний принцип формування влади, інтереси кандидатів у народні депутати з сусіднього району, підміна цінностей, перетягування ковдри патріотизму на себе - не за те ми боролися на Майдані!

Я і мої побратими дали клятву крові, пролитій на Майдані, та хлопцям і дівчатам з Небесної сотні - не брати посад і грошей взамін за зраду інтересів народу України і продовжити справу РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ до повної її перемоги. І ми не зрадимо їх!

Вірю, що моя рідна Турківщина буде найрозвинутішим районом Карпатського регіону. І буду робити все, що в моїх силах, як рядовий житель села Бітля, як молодий депутат районної ради.

Слава Україні!»

Газета "Бойківщина" №14,2014

P.S. Лабецький Олександр є єдиним депутатом всіх рівнів, який отримав 3 вогнепальні поранення на Майдані. В рідному Турківському районі його висунули на посаду голови РДА. Він відмовився від пропонованої посади.


28.03.14

ВАСИЛЬ ГАКАВЧИН - ЩЕ ОДИН ПРЕТЕНДЕНТ НА ГОЛОВУ РДА

У списку претендентів на голову Турківської райдержадміністрації з’явилася ще одна кандидатура. Минулої неділі жителі с. Либохора, одразу ж після Служби Божої, зібралися на віче і висунули на посаду очільника нашого району свого земляка, який користується великим авторитетом, депутата Турківської районної ради від ВО «Свобода» - Василя Гакавчина. У його підтримку зібрано більше 400 підписів.

Народився він у 1970 році. Восьмирічну освіту здобув у місцевій школі, а середню - в школі с. В.Висоцьке. Після служби у війську навчався на економічному факультеті (облік і аудит) Львівського сільськогосподарського інституту. Зразу ж після закінчення пішов працювати у Турківську податкову інспекцію, де трудився протягом 17 років. Так сталося, що зараз він потрапив під скорочення.

Одружений. Дружина Надія працює учителем у місцевій школі, разом виховують дочку Марину.

Даючи згоду на призначення на цю посаду, він визначив для себе пріоритети, якими займатиметься. Зокрема домагатиметься продовження будівництва школи у рідному селі, завершення будівництва шкіл у селах Н.Яблунька та Лосинець, культурно-медичного центру у с. Розлуч, Народного дому в с. Карпатське, а також має намір спрямувати свої зусилля на введення в експлуатацію третьої черги Турківської КЦРЛ, проведення реконструкції системи водопостачання в м. Турка, організації цехів для переробки м’яса та молока, ремонту доріг та раціональне використання лісових ресурсів, ну й, звичайно, відкриття пункту переходу кордону до Республіки Польща «Боберка-Журавин». Також Василь Іванович каже, що працюватиме над налагодженням тісної співпраці з громадськими організаціями та політичними партіями району.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №13,2014


21.03.14

18 березня виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов підписав Розпорядження про звільнення голови Турківської райдержадміністрації Михайла Коня. Допоки буде призначений новий очільник району, обов’язки голови РДА виконуватиме перший заступник Богдан Петренко.

***

18 березня активісти Турківщини - Геннадій Когут, Ростислав Набоков, Руслан Шиян, Іван Макарик, Ігор Хомик - мали зустріч в обласній держадміністрації з головою ОДА Іриною Сех. Вони вручили їй протокол районного віча, на якому висунуто претендентів на голову Турківської РДА, й просили при призначенні очільника району зважити на позицію громади.


ЧИ ПОЧУЮТЬ ТУРКІВСЬКУ ГРОМАДУ ?
Зазвичай, призначення керівників органів виконавчої влади є утаємниченим, з кулуарним підтекстом. Претендент, як правило, мусить належати до тієї партії, що на той час при владі, продемонструвати підтримку політичної лінії, яку вона декларує. За нього на верхах хтось мав би замовити слово й нерідко дати мзду. На жаль, надто мало уваги вершителі людських доль приділяли професійно діловим якостям претендента, а тому й результати практичної роботи такого чиновника були не найкращими. Хоча теорія й риторика вселяли надію.

Сьогодні хочеться вірити, що Євромайдан визначив і утвердить зовсім інший підхід у формуванні усієї вертикалі влади - без протекцій, без корупції, без хабарництва, без «кумівства». Принаймні про це засвідчують перші кроки турківських активістів-майданівців, що готові взяти на себе відповідальність перед державою і місцевою громадою, зокрема за майбутній стан справ. Хотілося б, щоб відтепер і назавжди кандидати у владу чітко відповідали критеріям трьох «П» - патріотизм, професійність, порядність. Звичайно, беручи до уваги й інші чесноти та достоїнства.

Перші ознаки цього уже були продемонстровані на суботньому віче 15 березня в м. Турка. Тут зібралися представники ініціативних груп із сіл, разом з висунутими місцевими громадами претендентами, для озвучення та обговорення можливих програм розвитку району. Хоча, слід відзначити, що прибуло на віче не так уже й багато громадських представників. І лише три претенденти. Саме ж зібрання пройшло з дотриманням усіх регламентних норм. Головою обрали Ростислава Набокова, секретарем - Олександра Гвоздінського, та четверо лічильників.

Першим взяв слово Лімнянський сільський голова Степан Будз й після виступу запропонував на посаду очільника району, вихідця з с. Лімна, теперішнього першого заступника голови Турківської РДА Богдана Петренка. Його кандидатуру підтримали й громади сіл Вовче та Присліп. Принаймні так заявили на віче місцеві голови Василь Бурич та Онуфрій Ляхович. А наступний виступаючий, Бітлянський сільський голова Мирослав Цап, від сільських громад, що належать до сільської ради, рекомендував кандидатуру активного майданівця, координатора Євромайдану від Турківщини, який, на жаль, у протистояннях в столиці зазнав поранень, депутата районної ради Олега Лабецького. Третім кандидатом, тижнем раніше висунутим на міському віче громадою м. Турка, став теж активний майданівець, депутат міської ради, директор Турківського НВК Геннадій Когут.

Перед тим, як запросити до слова претендентів на голову РДА, на віче виступили , підтримуючи того чи іншого кандидата, Марія Іжик із с. Н.Висоцьке, Іван Бойко, Микола Коноваленко (м. Турка), учень Турківського НВК Віталій Дорош, Степан Залуга з с. Лімна. Останній, до речі, наголосив, що претендент на найвищу посаду виконавчої гілки влади району мусить відповідати трьом вимогам - він має бути людиною Майдану, людиною, яка не підтримала владу Януковича, й обов’язково проживати на території Турківського району. Самі ж кандидати, беручи слово, розповідали про свою політичну й громадську позицію, як бачать перспективи розвитку району. Звичайно, що все це було тезисно й концептуально.

Зокрема Геннадій Когут заперечив звинувачення, начебто він їздив до Києва погоджувати посаду з Андрієм Лопушанським, з яким співпрацював на попередніх виборах. Насправді ж, наголосив Геннадій Йосипович, співпраця вилилася у мільйонну інвестицію для Турківського НВК і не мала жодних політичних підтекстів. Також він сказав, що, йдучи у владу, не представляє жодну політичну партію, а лише місцеву громаду, й готовий їй служити вірою і правдою.

Наступний претендент, Олег Лабецький, який прибув у Турку на милицях, подякував всім, хто підтримував Майдан та його особисто, низько вклонився перед Небесною сотнею. Присутні, на його пропозицію, вшанували хвилиною мовчання нашого земляка Романа Сеника та всіх убієнних. Також він розповів про себе, про те, чим займався до Майдану і на Майдані, та які плани має на майбутнє.

Щодо третього кандидата, Богдана Петренка, то його виступ декілька разів присутні переривали свистом та вигуками, сприймаючи його як представника влади, що сходить з політичного олімпу. Він розповідав, чим займався нетривалий час в райдержадміністрації, як бачить для себе розвиток району. Подякував землякам, які висунули його кандидатуру на цю посаду.

Після процедури обговорення, віче майже одноголосно підтримало на посаду голови Турківської РДА двох кандидатів - Геннадія Когута та Олега Лабецького й порекомендували їм між собою визначитися, хто має взяти на себе непросту відповідальність за майбутнє району.

Василь ВАСИЛЬКІВ. Фото автора.

Газета "Бойківщина" №12,2014


17.03.14

В суботу 15.03.14 в Турці відбулося віче на якому розглянуто політичну ситуацію в Україні та обговорено шляхи подолання кризи.

Не зважаючи на те ,що зібралося не дуже багато людей на віче також обговорили можливі кандидатури на заміщення посади голови Турківської районної державної адміністрації.

Загалом представники деяких сільських рад висували своїх кандидатів.

В підсумку на голосування було висунуто три кандидатури:
Геннадія Когута ,якого висунула громада м.Турка;
Олега Лабецького запропонував сільський голова с.Бітля ;
Богдана Петренка підтримали сільські голови сіл Лімна, Вовче та Присліп.

Кожен з кандидатів виступив з промовою перед присутніми. В підсумку проголосували за Геннадія Когута і Олега Лабецького, які між собою мають вирішити, хто буде кандидатом на посаду очільника райдержадміністрації.

Узгоджена кандидатура буде пропонуватися очільниці Львівської ОДА для призначення головою Турківської РДА

Геннадій Когут
Олег Лабецький
Богдан Петренко


..
..


11.03.14

Днями близько тридцяти представників Народної Самооборони Старосамбірщини, міський голова Добромиля, голова Старосамбірської районної ради Орест Бонк приїхали до новопризначеного губернатора Львівщини Ірини Сех із вимогою прозорого та професійного підходу при затвердженні голови районної державної адміністрації. Про це повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

“Сьогодні ми приїхали сюди прямо із сесії районної ради, тому що в людей виник сумнів в тому, що хочуть призначити голову районної державної адміністрації без погодження з людьми, з віче, з президією, з депутатським корпусом.

І тому люди хочуть почути і донести думку до Ірини Сех, щоб сьогодні поважали думку громади, думку людей при виборі кандидата на посаду голови районної держадміністрації”, – сказав Орест Бонк

Чекати на Ірину Сех представникам Старосамбірщини довелося близько двох годин. Після впертого очікування, їм таки вдалося зустрітися з Іриною Сех. Львівський губернатор виділила громаді півтори хвилини. На завершення короткої зустрічі, Ірина Сех пообіцяла розібратися з цим питанням.

Наші найближчі сусіди повели себе достойно . Вони виразили свою чітку громадську позицію та бажання прийняти активну участь в побудові місцевих органів влади.

Мабуть, подібні думки циркулюють і в Турківській громаді. Робляться якісь прогнози , обговорюються можливі кандидати на посаду очільника Турківської РДА. Багатьох непокоїть також можливість кулуарного призначення посадовця.

Цікавою була б думка громадян з цього питання. Свої думки можна висловити в коментарях до цього матеріалу

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 6019 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 591 2 3 »
0
59 марина   (02.06.2014 17:31)
Ніколи не читала коментарі,але мені стидно зе користувачів сайту.Стидно тому що пишуть всяку чуж.Займайтесь роботою не виберайте голів і їх заступників,бо до цього треба мати смикалку і чесно працювати,а у нас хто чесно працює той не потрібний.Не позорьте чесне імя людей,які віддали і віддають своє життя за Україну.

0
58 Victor   (10.05.2014 08:59)
Раз людину призначили, то тепер їй варто допомагати, відкинувши всякі емоції. Час покаже на що вона здатна, на що здатна й та команда, на чолі якої став п.Василь. Бог в поміч - йому і нам.

0
57 вуйко   (09.05.2014 21:39)
Петре! Якщо давати кожному першому ліпшому попрацювати головою РДА "поки він нічого поганого не зробить", то ми довго не найдемо хорошого господарника. Дай Бог, щоб з п. Гакавчниним я помилявся, і він все ж таки почав вирішувати проблеми району.

0
55 Оксана   (08.05.2014 14:00)
Що і чим довела Свобода???

0
54 Оксана   (08.05.2014 13:56)
Моя рідна Турківщино. Як мені шкода, що ти знову постраждаєш, що знову змовчиш і зтерпиш. Зтерпиш знову призначення на голову РДА людини, яка дуже далека від організаторських та управлінських якостей. Знову перегляд серіалів в кабінеті, розгадування кросвордів і т.д. Район далі будуть грабувати, всі хто тільки може хоч щось вкрасти. І погодьтеся, що якби не фестини, то до нас можна би було добратися тільки на гелікоптерах з парашутами. Коли нам надоїсть терпіти???? Чому в район призначають непрофесійних людей на високі посади за квотою тої чи іншої партії, чому в кабінетах сидять одні і ті ж люди, при будь якій владі в країні.???? Люди!!!! Де ви????

0
52 вуйко   (07.05.2014 21:55)
А хто у нас? А у нас Гакавчин
https://www.facebook.com/photo.p....heater.

Ну-ну. Чому Турківчани мають розплачуватися за брак кадрів у ВО "Свобода". Невже нікого гіднішого немає. Так ні ж - квотний принцип, бляха муха. Віддали Львівщину на відкуп Свободі - так усюди її люди мають бути. Далеко зайдете, пані Сех!

Але ще є слово Райради, яка може висловити недовіру Гакавчину і запропонувати іншу, більш достойну кандидатуру. Чи там теж усе замазано? Олександре, проконтролюєш?

0
56 Оксана   (08.05.2014 14:04)
Хто там буде недовіру висловлювати??? Лило, що працює у "білому домі" при всіх владах в Києві, активно переходячи з кабінету в кабінет??? Між іншим, дуже активно став підпримувати Удар. Підозрюю, це завчасно, бо ж прийде Порошенко до влади, треба і тут втертися.

1
51 Правда   (17.04.2014 23:47)
Хто ще ходить до "московського патртіархату", той підтримує ідеї сепаратизму, той своєю гривнею фінансує московських попів та тероризм/

0
50 Victor   (16.04.2014 17:29)
Трохи не та тема. Але пару слів скажу. Колись не було духовної літератури, то я читав філософію. Та через кілька літ зрозумів – читати філософію, чиста комедія. Потім довелося вивчати філософію. Але навіть зазубрювання доктрин, ідей і т.д. – це та сама комедія. Комедія не в тому, що філософи говорили про якісь дурниці, а в тому, що маса ідей не вміщалася в голову й не піддавалася серйозному аналізу, як переживанню на досвіді ідеї будь якого філософа. Я не прирівнюю Христа до Ніцше, чи його доктрин. Але не забуваймо про те, що кожна людина, в котрій відбувається процес пізнання, так чи інакше, торкається якихось істин, котрі може розвивати, або спотворювати. В будь якого мислителя ми можемо знайти зерно істини. Саме це я маю на увазі. Я далекий від знання філософії, хоча після «прочитано», в голові й залишаються деякі яскраві моменти. Якщо створите окрему тему на сайті, то я з радістю ознайомлюся з Вашою думкою. Дякую.

0
49 Victor   (16.04.2014 09:19)
До того, як це сказав Ніцше, Христос відкрив це в Своїх повчаннях та притчах. Нажаль ми до цього не дослухаємося. Про те, що людина відкинула духовну еволюцію, говорить вся філософія світу, в тому числі й дохристиянська. Чому людство не робить з цього ніякого висновку? Змінені орієнтири та цінності історичного життєвого шляху – а це веде до самознищення. Ні одна з релігій світу не говорить про свій кінець – про це говорить християнство. Господь зауважив, що коли Він прийде вдруге, то чи знайде Він віру на землі. Чи здатне людство втішити Христа й стати всім у всьому, перевтілившись, перевтілити світ, явивши в перевтіленні славу Творця? Здатне! Господня поміч вже поряд, варто людині лишень захотіти. Авангардом перевтілення стала Небесна сотня, за котрою йдуть всі сотні бійців за правду. Саме в цьому проявляється воля Божа, котра направляє людську думку до свободи, до істини. Не втратьмо цього горіння в спокусах жити постарому.

1
48 Victor   (15.04.2014 09:30)
В духовному житті присутній процес сходження по вертикалі. Починається він з усвідомлення зла в собі, розкаянні, смиренні – як усвідомленні того, що лишень своїми силами людині не здолати ворога в собі, призиванні на поміч сили Божої й поступове перевтілення. Якщо останнього не буде, то повертається попереднє зло в сім разів сильніше і людині стає набагато гірше, ніж було спочатку. Якщо революція має правильний початок, то за нею повинно відразу відбуватися перевтілення на місцях. Коли ж цього немає, а до влади приходять, або залишаються ті самі, проти кого вийшов народ – прийде велика біда. Кликати на барикади 29-ту сотню, а самим гризтися за прилавки, тішитися кожній вторгованій копійці перед святами, вибудовувати нові корупційні схеми в світлі «нових» законів, ненавидіти один одного й нічого не змінювати в своєму житті, й вважити великою справою встановлення «Дошки пам’яті Небесної сотні», чи створення «Алеї героїв» – аморально. Сьогодні багато-хто прагне загрібати грань чужими руками, тому й війну з кремлівською мафією маємо досить дивну – кримінальну. Ідеї народу відсунуті набік там, де ділять сфери впливу. Знову князьки своїх вотчин, як і 1000-чу років тому, воюють за землі й гризуться між собою. Людина не змінилася – вона як мислила по дикунськи, так на цьому щаблі розвитку й залишилася. Ніякої духовної еволюції. Відібрати в неї побілу, зняти краватку, одягнути в звірячі шкіри й дати в руки кам’яну сокиру, вона відразу почне робити те, що звикла робити 100 тисяч років тому – їсти, «срати», плодитися й воювати.

0
47 МАРГАРИТА   (13.04.2014 23:57)
Оксана,розкажіть детальніше.Просто цікаво..........

0
46 Оксана   (13.04.2014 16:59)
Грошей в Києві на Майдані наші герої добре ся набрали. Чому ніхто не контролював за людськими коштами? Пукшин дав 13 тисяч на канапки і чай - пропали безвісті. 2010 рік за грошики агітували в штабі Ченянського за Януковича, а тепер ричать Слава Україні. За одного героя заступник голови РДА дзвонив в територіальну комісію, що " Зараз принесе документи для реєстрації кандидатів в депутати нашої партії ", а саме сателіта Партії Регіонів один пан - той пан тепер великий патіот і співає зовсім іншу пісню.Хай розкаже, як він листи "щастя" регіоналам допомогав писати.

0
53 Оксана   (08.05.2014 13:13)
п.Оксано. Доречно з вашого боку було би у даному коментарі слово герої взяти в лапки. Так, таких "героїв" з нашої Турківщини було трохи. Але це ж ці "герої", через руки яких проходили кошти. Там вони і залишалися. Не доречно вказувати, що хто був на Майдані, той фінансово нажився. Люди втратили там здоров"я і нажили нових болячок, як тіла так і душі. І направду, дуже образливо читати подібні речі.

0
45 Наталя   (07.04.2014 01:20)
Пане Геннадію, я прошу докласти максимум зусиль, щоб думка бійців 29 сотні була в Турці почута! як в плані очільника району, так і окремих посад.

0
44 genakogut   (06.04.2014 08:37)
Таким способом діє теперішня влада в Києві і на місцях. Їм дуже хочеться заставити людей повірити, що все буде так, як  у 2004 році і нічого змінтити ми не зможемо. Ганьба буде нам, якщо ми не будемо продовжувати боротьбу на всіх рівнях і не будемо відстоювати своїх позицій.

0
42 Артек   (05.04.2014 08:15)
То так воно і є

0
41 Олег Лабецький   (04.04.2014 23:14)
Свою позицію викладу ще раз тут:
Розумію друзі, що Ви хочете від мене радикальних заяв та не менш радикальних дій. Перше: дав клятву крові пролитій на Майдані та життям Небесної сотні - не брати посад, грошей взамін на зраду інтересів РЕВОЛЮЦІЇ. Друге: продовжую справу РЕВОЛЮЦІЇ.
Не треба мене звинувачувати, що я не називаю прізвищ турківських царьків і не даю Вам план дій. Я це робив останні 2 роки. Підтвердженням є статті в газеті Бойківщина та на цьому сайті, зокрема рівно рік назад звинуватив місцевих турківських нероб-чиновників, що не розвивають район і мовчки здають район.
22 листопада вже на майдані був у Львові, і всю революцію відкрито критикував владу в газетах та Інтернеті, а не відсиджувався як турківські царьки, які повилазили пізніше, поїхавши на 1 день пофотографуватися в Київ і повернувшись назад почали називати себе активними євромайданівцями. Бог їм всім суддя.
Ця стаття з мого блогу, який я веду для всіх жителів України. Буду періодично викладати на нашому сайті свої домисли та ідеї щодо подальшого розвитку нашої держави, одночасно ці статті читатимуть багато громадян держави.
Щодо нашого району, то ви, жителі Турківського району, маєте взяти на себе відповідальність за його долю. Готовий допомагати, як рядовий житель села Бітля, молодий депутат районної ради. І не більше.
Найближчим часом не планую брати активну участь в громадсько-політичному життя рідного району з двох причин: 1) хочу побачити вилізлих звідкілясь всіх новітніх "героїв євромайдану" і результати їхньої роботи; 2) через абсолютне несприйняття моїх ідей, моєї радикальної програми та моєї команди (яке вилилося в напад вночі на сімю мого друга), бо так розумію, що мої радикальні промови на віче в Турці комусь здалися прямою загрозою для їхніх владних крісел. Хочу заспокоїти всю владу: не претендую ні на яке крісло в районі. Але впевнений, дуже скоро кожен чиновник відповість за свою діяльність і бездіяльність.

Мрію, що моя рідна Турківщина буде найрозвинутішим районом Карпатського регіону. І буду робити все, що в моїх силах.
Слава Україні!

1
40 Наталя   (04.04.2014 22:59)
Хлопці, ми знаємо ціну Свободі. Тут нема про що говорити.
Але ви так живо, один за другим, знімаєте свої кандидатури...

Геннадію Йосиповичу, Ви були в Києві в люті морози і дістали запалення легень. Ви надихалися газом так, що ледве віддихали.
Олександре Мироновичу, Ви бігли Інститутською догори і у Вас влучили 3 кулі, з яких дві - в ліве плече, бо цілилися в серце.

Хлопці з Бойківської Сотні, ви охороняли найстратегічніші барикади на Майдані.
Про Вас ходять легенди.
Ви ніколи не відступали.

РАДИ ЧОГО ЦЕ ВСЕ БУЛО, ЯКЩО ЗАРАЗ ВИ ЗДАСТЕ СВОЮ РІДНУ ЗЕМЛЮ?

За що ви всі стояли і билися? За що ми, жінки, пролляли тілько сліз!!!

НЕ ЗА ПОСАДИ - А ЗА ПРАВДУ!!! Ради цього ви маєте піти до влади, покарати корупціонерів і всіх, хто заважає розвиватися нашому регіону.

Можливо, чоловік, якого пропонує та партія, і не є найгіршою кандидатурою. Знаю тільки, що він є бойком, одним з нас. Але він і його партія мають знати, що це призначення має відбутися виключно за погодженням громади.

Я прошу вас усіх, дорогі бойки, бути мужчинами не тільки в боях на барикадах і з беркутом.

0
43 genakogut   (05.04.2014 17:23)
Пані Наталя. Я не відступив, продовжую і буду продовжувати боротьбу. Я зняв свою кандидатуру, бо Свобода львівська і турківська заявила, що Гакавчина також висунула громада, та ще й підтримала районний осередок партіїї. Його кандидатуру вже висунули. Я не маю нічого проти Василя Гакавчина, але думаю, що буде справедливим, якщо  відбудеться  ще одне  районне віче, де люди зможуть задати йому запитання і виразити свою довіру чи недовіру. Якщо люди проголосують проти нього, тоді я згоден, щоб моя кандидатура була розглянута ше раз. Я хочу, щоб люди зрозуміли, що я борюся проти квотної системи, а не за посаду, бо такі звинувачення в свою адресу я вже чув. На цьому віче, думаю, доречним би було також обговорити  питання довіри начальнику міліціїї і його заступникам і прокурору району - цього вимагають усі бійці 29 Сотні Майдану. Це питання буде розглядатися також і на раді ГО "Майдан Турківщини".
       Революція не завершилася, система влади не змінилася. Якщо виникне необхідність -  буде ще один Майдан. Важливо, щоб люди не зневірилися і продовжували боротьбу.

0
39 KRAYANYN   (31.03.2014 21:21)
"зараз він потрапив під скорочення"- а чому саме він потрапив під скорочення? Скорочуть завжди найслабшу ланку.

0
37 Петро   (30.03.2014 23:43)
"О.Тягнибок:...Товариство!.. Ми не допустимо до влади жодного комуніста, регіонала. есдека..." В.Гакавчин, працюючи в Турківській податковій інспекції, коли оьласну податкову очолював С. Медведчук, був членом СДПУ(о), як і всі інші працівники податкової.

0
38 Admin   (30.03.2014 23:50)
В ті часи навіть студентів заганяли в СДПУо. Гадаю ,не варто цим дуже заморочуватися. Це було дуже давно.

0
36 вуйко   (30.03.2014 15:09)
От вам і уряд технократів - знову все по партійних квотах. Нє щоб назначити управлінця, так знову пхають своїх партійців. Нічого не маю проти п. Гакавчина, бо добре його не знаю, але принцип назначення "Зі Свободи" мене бентежить. Чи не стане Свобода місцевою Партією Регіонів? Замість того, щоб об'єднувати суспільство, Свобода знову працює на його розєднання.

1-20 21-40 41-50
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.