Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2014 » Травень » 18 » Василь Гакавчин зустрівся з громадськими активістами
18.05.2014 (01:48)  

   Василь Гакавчин зустрівся з громадськими активістами

Минулої середи новопризначений голова Турківської РДА Василь Гакавчин провів свою першу нараду з представниками політичних партій та громадських організацій району. Йшлося про широкий спектр старих проблем, які з різних причин роками чекають на вирішення. Це й жахливий стан доріг в усіх населених пунктах, неконтрольована вирубка лісу, проблеми, пов’язані з екологічним благополуччям, з водопостачанням та каналізаційним водовідведенням в м. Турка, функціонуванням і навіть доцільністю подальшої діяльності Явірської ГЕС. Говорили й про те, як допомогти прикордонникам в облаштуванні державного кордону.

Словом, проблем було піднято багато, але, як завжди, все закінчилося лише обговоренням. Конкретних намірів чи планів, як вирішити те чи інше питання, немає. Очевидно, справді, треба на подібні обговорення виносити одне питання. І, залучивши фахівців, до найменших дрібниць прораховувати всі аспекти, й лише після цього приймати відповідні рішення.

Йшлося й про медицину. Заступник головного лікаря Турківської КЦРЛ Іван Нагайко звернувся до Василя Михайловича вжити всіх можливих заходів, щоб найближчим часом здати в експлуатацію амбулаторію в с. В.Яблунька, де, практично, не задіяне обладнання, привезене сюди; ФАП, після ремонту, в с. Присліп; третю чергу центральної районної лікарні, де, на його думку, надто багато недоробок, пов’язаних з очисними спорудами, вентиляційними системами та системою пожежогасіння. Також він наголосив, що медики готові навіть самі зібрати частину грошей, аби вже до осені переселити з аварійного приміщення (з Середньої Турки) терапевтичне та неврологічне відділення у відремонтоване на вул. Військове Містечко. На думку Івана Юрковича, ці кошти, що були виділені на перекриття даху між корпусами лікарні, можна було використати значно ефективніше, для створення належних умов роботи для медперсоналу та лікування хворих.

Вислухавши зауваження та пропозиції присутніх, Василь Гакавчин сказав, що докладе всіх зусиль, що з підтримкою громадськості, крок за кроком, вирішуватиме наболілі проблеми Турківщини. Щоправда, в умовах тотального безгрошів’я, яке переживаємо, зараз робити це не просто.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №20,2014

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 997 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.