Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2014 » Липень » 12 » ГО «МАЙДАН Турківщини» повідомляє
12.07.2014 (17:48)

   ГО «МАЙДАН Турківщини» повідомляє

06.07.2014 року у приміщенні зали засідань районної ради відбулися чергові збори ГО «МАЙДАН Турківщини», які проводяться у першу неділю місяця. На порядку денному стояли питання звіту голови ГО про пророблену роботу громадської організації, та визначення шляхів та напрямів подальшої роботи. У своєму звіті голова ГО Когут Г.Й. відмітив, що за звітній період ГО проводила активну роботу.

Одним з головних завдань для всіх свідомих українців на даному етапі було і залишається участь у забезпеченні засобами захисту наших воїнів, які направляють у зону АТО. Цю роботу у районі координує заступник голови Турківської РДА Петренко Б.С. Ми взяли активну участь у зборі коштів та придбанні бронежилетів для воїнів, що призивалися з нашого району. Таку роботу необхідно продовжувати і надалі.

З ініціативи ГО, при підтримці Турківської РДА (в особі Петренка Б.С.), було ініційовано збір продуктів харчування для наших воїнів. Продукти від населення приймаються на всіх семи гуртовнях нашого міста.

Громадська організація була серед ініціаторів проведення сесії районної ради і активно прийняла участь в обговоренні діяльності голови та заступника Турківської районної ради. Важливим результатом цього заходу було те, що жителі міста і району могли долучитися до обговорення звіту, висловити свої претензії, відчути себе активними членами громади. Ця робота спрямована скоріше на перспективу, ніж на сьогочасний результат.

Так само, ми були серед ініціаторів проведення сесії міської ради , де розглядалося питання недовіри міському голові, а також діяльність депутатів міської ради. Оскільки голова міста Касюхнич Ю.І., давши слово представникам громади, що він видасть розпорядження про проведення позачергової сесії, не дотримав свого слова, депутати міської ради (члени ГО) ініціювали звернення 13 депутатів до міського голови і змусили його провести таку сесію. Позитивом цього заходу було те, що нам вдалося хоч частково пробудити сплячу Турківську громаду, адже на цю сесію прийшло набагато більше людей, ніж на черговий звіт міського голови. На сесії не було достатньої кількості депутатів, щоб поставити на голосування підняте питання, але і міський голова і депутати, і присутні у залі змогли висловити свої претензії до роботи як голови, так і депутатів міської ради. Люди почали розуміти, що вони можуть і повинні впливати на всі процеси, які відбуваються у житті міста.

Преставники ГО прийняли участь у процедурі виборів заступника голови Турківського суду, подали звернення від громадської організації. І хоч наша позиція не була врахована, але це ще один крок до активізації роботи громади.

ГО «Майдан Турківщини» був ініціатором проведення зустрічі із керівниками структурних підрозділів Турківської РДА. (інформація розміщена на сайті «Турка -перлина Карпат»). Це перщий крок до публічності роботи влади, хоч і не зовсім вдалий.

З ініціативи ГО, яка була підтримана Гакавчиним В.М., була організована зустріч із керівниками лісових господарств і наступна зустріч із власниками пилорам. Результатами цих зустрічей було створення робочих груп з контролю за діяльністю пилорам, та їх легалізації у складі представників адміністрації, міліції, прокуратури, податкової інспекції, лісовиків та представників громадськості. Виїзди робочих груп розпочнуться у найближчий час.

За звітній період до ГО поступило декілька звернень від громадян та трудових колективів.

По одному з таких звернень було організовано виїзд у смт.Бориня по заяві працівників Боринського НВК про допомогу у вирішенні питання вивільнення з приміщення Боринського НВК аптеки підприємця Маркіної Валентини Володимирівни та магазину підприємця Ковальчин Наталіїї Миколаївни, а також припинення торгівлі алкогольними напоями у магазині біля школи. Відбулася зустріч із всіма сторонами конфлікту у присутності селищного голови та завідувача відділом освіти. Було складено спільний протокол зустрічі, де вказувалося, що підприємці зобов’язуються звільнити приміщення до 1 липня. На жаль, підприємці не дотримали даного слова, нами скеровано відповідне звернення у прокуратуру району.

Отримано відповідь на звернення у ВВБ по перевірці діяльності заступників начальника міліції Захарчика С.В., та Роля Д.Б., де було сказано, що буде проведене службове розслідування. Якщо хтось із жителів району, тих, що зверталися до нас, чи інші люди, мають факти чи підтверджену інформацію про якісь зловживання з боку згаданих осіб, прохання подати таку інформацію до ГО.

Отримано відповідь на звернення до Облавтодору і Служби автомобільних доріг області, у якому дано відповідь про те, які суми і які роботи передбачені цього року на проведення ремонтних робіт на дорогах району. Цю інформацію уточнено з керівниками райради і адміністрації.

Оскільки начальником відділу освіти Кропивницьким М.М. було подано формальну відповідь на наше звернення про кадрові призначення Січака І.М., відповідне звернення подано до голови Турківського РДА Гакавчина В.М.

Також, на вимогу представників громади, подано звернення до Гакавчина В.М. по роботі комісії КРУ у відділі освіти, де вказано ті напрямки фінансово – господарської діяльності цього відділу, по яких у громадян виникають найбільше запитань, а також вимога провести таку перевірку діяльності за часів керівництва відділом освіти Волчанським М.С., коли очільником Турківської РДА був Чернянський В.І.

Проводилися роботи по встановленню труби на дорозі до Алеї Небесної Сотні. Проводиться збір коштів для ремонтних робіт огорожі на місцевому кладовищі.

Представники ГО прийняли активну участь у попередженні масштабного конфлікту, який міг виникнути між представниками циганської молоді та іншою молоддю міста. На щастя, поки що цей конфлікт вдалося призупинити, але велика небезпека продовження цього конфлікту, на жаль, залишається, адже на території міста надалі продовжують реалізовувати і вживати наркотичні засоби. З цього приводу ми неодноразово зверталися до правоохоронних органів, але вони не можуть (чи не хочуть) вирішити це питання. Цю проблему ми піднімали і перед очільниками району. Готуємо звернення в обласну СБУ.

Нами була ініційована нарада у голови Турківської РДА за участю представників міліції, військкомату, прикордонників, де обговорювалося питання необхідності встановлення блокпостів на території району. Було досягнуто домовленість і вишукано можливості встановлення таких постів у разі необхідності на протязі години від прийняття такого рішення. Встановлення постійних стаціонарних постів неможливе через відсутність необхідної кількості людей у відповідних структурах.

На зборах прийнято рішення взяти участь у міжвідомчій нараді з питань соціального захисту інвалідів, та питань безоплатної медичної допомоги, яка відбудеться 14 липня об 11.00 год. у приміщенні прокуратури.

Також була обговорена пропозиція автора сайту «Турка – перлина Карпат» про створення громадського інтернет-телебачення Турківщини, який створив для цього всі технічні умови. Прийнято рішення долучитися до реалізації даного проекту. Наразі вирішуються технічні питання.

20.07.2014 року о 15.00 у приміщенні сесійної зали районної ради відбудуться позачергові збори ГО з метою проведення внутрішньої люстрації членів ГО та прийняття нових членів ГО «Майдан Турківщини».

Голова ГО «Майдан Турківщини» Геннадій Когут.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1039 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
0
6 genakogut   (19.07.2014 22:35)
До аноніма "Артека".  Я можу зрозуміти, коли люди, які вчиняють злочини, називають себе "Абверами", "Бєсами", але чому наші люди бояться чесно сказати те, що думають, гадять підпільно, прикриваючись псевдо. У ГО ми не працюємо з анонімниками. Але я дам відповідь і Артеку і Степану. У ГО рішення приймаються колективно. Так було і з рішенням про вибачення перед Голубовською. В принципі, у вибаченні чітко вказано причини наших дій, але для тугодумів поясню. Ми заявили про те, що Голубовська продовжує зловживати службовим становищем. підтверджених фактів у нас не було і була погроза від Голубовської подати в суд. Маючи дуже добрих "друзів" у суді (і голова і заступник) ми могли б через суд сплатити матеріальну компенсацію за моральний ущерб і то не малу. Така заява без доказів - це помилка, а помилки треба виправляти. Якщо Артек має докази, може підключитися до роботи. Якщо виникнуть ще запитання анонім може прийти на збори в цю неділю о 15.00 у сесійну залу районної радиі задати запитання відкрито і відкрито отримати відповідь.
   До "Степана". Перед тим, як кричати ганьба Майданові, Петренкові, чи ще комусь, варто було вияснити суть справи. До мене особисто звонили деякі люди з тим самим запитанням і я їм пояснив суть справи. Ніж розносити слухи і кричати ганьба, краще направте енергію на підтримку арміїї. Петренко не торгує бронежилетами, а працює над збором коштів, закупівлею і відправкою до адресату особисто в руки. Тими самими питаннями займається разом з Петренком і Майдан. Нами зроблено досить багато для того, щоб хлопці мали броніки і інше спорядження. Якщо цікавлять подробиці - приходьте, відкрито задавайте запитання і отримаєте вичерпну відповідь.
    І моя порада вам обом і всім тим, хто, ховаючись за вигаданими псевдо, видає себе за борців за справедливість - скиньте маски, будьте чоловіками і, якщо достойні боротися - боріться, але боріться чесно.

0
7 Артек   (21.07.2014 21:46)
Не всі такі наївні, як ви думаєте. Всі знають скільки років вона разом з Мам...ом торгувала землею і про ваші стосунки з Мам...ом також відомо, чим він займався в 90-сті все місто знає (Думаю там в Нептуні ви вичили текст Мурки). Всім вже зрозуміло що Турківського району не буде а отже найпоживнішою посадою стане мер міста, і хто в нас хоче стати мером міста?! Тому вся ваша діяльність це тільки Дорватись до залишків влади не більше. І на останок якщо б Голу....ка подала до суду, це можна було роздути на всю країну і вона б ніколи цього не зробила.

0
5 Victor   (19.07.2014 20:27)
«Глупый никогда не просит прощения, мудрый попросит даже там, где и не виноват». (Теткоракс).

0
4 Victor   (19.07.2014 20:13)
- Ой, что деется! Вчерась бронежилет продали,
И «Майдан» нажился на чужой беде.
Говорят, Петренко заработал пару тысяч гривен,
Неужели он оставит их себе?

Словно мухи, тут и там,
Ходят слухи по домам,
А беззубые старухи
Их разносят по умам,
Их разносят по умам.

И поют друг другу – шепотом ли, в крик ли –
Слух дурной всегда звучит в устах кликуш.
А к хорошим слухам люди не привыкли,
Говорят, что это выдумки и чушь.

P.S. Давайте факти. Будемо розбиратися. Не буде фактів – будемо «чесати» «беззубых старух» вздовж і впоперек.

0
3 СТЕПАН   (19.07.2014 18:43)
По Турківщині пройшли слухи,що ГО Майдан"кришує"заступника гол.держадміністрації п.Петренко і бере участь у продажі бронижилетів рідним учасникам АТО.ГАНЬБА ТАКИМ МАЙДАНІВЦЯМ,ЯКІ НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЧУЖІЙ БІДІ!!!РОДИЧІ ПОСЛАЛИ ДИТИНУ В БІЙ,А ВИ З НИХ БЕРЕТЕ 2500тис.грн.Чому самі не йдете,а займаєтеся безсоромною діяльністю?!

0
2 Артек   (18.07.2014 15:02)
Пане Когут чому ви просили вибачення в тої к... Іванки, вам так сказав її партнер по корупційним справам Мирон.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.