Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2014 » Вересень » 13 » Підпільні «однорукі бандити» орудували в Турці під носом влади і правоохоронців.
13.09.2014 (01:15)

   Підпільні «однорукі бандити» орудували в Турці під носом влади і правоохоронців.

Скільки сліз, терпіння та страждань приніс сотням і тисячам українських родин гральний бізнес, втягнувши у свої підступні тенета слабохарактерних, малодушних, життєво байдужих українців. Він залишив багато сімей без квартир, будинків, автомобілів, а самих гравців перетворив на бомжів. Загалом це - велика суспільна проблема, нарівні з наркоманією та алкоголізмом, а тому й не дивно, що в суспільстві впродовж багатьох років триває дискусія: а чи взагалі потрібен нам гральний бізнес? і треба сказати, що думки з цього приводу зазвичай є діаметрально протилежними. Такого собі радикально крайнього характеру.

Особисто я належу до тих людей, котрі виступають за його легалізацію, але під строгим контролем держави, а не різного роду аферистів та спритників, що висмоктують з допомогою «безруких бандитів» в українців мільйони виключно для приватного збагачення. Як відомо, всякі заборони породжують лише спекуляції та тіньові схеми, які переходять під нелегальний контроль нечесних людей, наділених чиновницькими повноваженнями. З цього приводу можна згадати, як втратила держава контроль над алкоголем. Сьогодні маємо те, що маємо.

Наразі, здавалося б, гральний бізнес в Україні поза законом. Сім'ї, де є азартні гравці, можуть бути спокійними. Але, на жаль, ситуація не така вже й благодатна. Щораз в різних містах, і навіть селах, нерідко під самим носом правоохоронців та чиновників, громадські активісти виявляють нелегальні вогнища цього злодійського ремесла. Подібний випадок мав місце і в Турці. Жителі міста давно поміж себе по-говорювали про існування гральних автоматів, під вивіскою «Державна лотерея», а зверху ще й «Продукти» - в приміщенні, що належить Михайлу Бабичу, де ще недавно був бар. Минулої неділі цей підпільний заклад викрили активісти громадських організацій «Самооборона» та «Майдан Турківщини». Дізнавшись про «кодовий» пароль (стук у двері), Олег Кулаєв зайшов у приміщення, в якому на цей момент, окрім касира, було ще сім "клієнтів". Це відбулося близько 20.00 год. Зрозуміло, всі вони поспіхом втекли, а громадські активісти викликали правоохоронців й організували охорону. Міліціонери розпочали слідчі дії. Згодом приїхав начальник райвідділу Андрій Кумечко, який , за словами активістів, два тижні тому запевняв, що на Турківщині давно покінчено з гральним бізнесом. А виявляється, що ні.

Цього ж вечора (чи вже ночі, адже годинник показував 23.00 год.) привезли власника приміщення. Але він не зміг представити правоохоронцям документів на оренду. Не знайшли й касира та власника автоматів. Ближче до півночі правоохоронці вирішили все відкласти до ранку, залишивши на чергуванні в приміщенні двох міліціонерів та попросили, щоб тут залишилися й двоє активістів. Правда, коли нерви в останніх не витримали, вони таки розбили три гральні автомати.

Наступного дня, отримавши рішення суду, правоохоронці провели обшук і вилучили гральні автомати. Факт правопорушення було внесено до єдиного державного реєстру досудових розслідувань й розпочато кримінальне провадження. Все, як кажуть, - згідно чинного законодавства. Правда, є декілька запитань, що й надалі турбують громадськість. Як оцінити той факт, що за 500 м від райвідділу міліції процвітає нелегальний бізнес? Де їхня пресловута оперативна робота, яка мала б працювати, якщо не на випередження, то принаймні адекватно й вчасно реагувати? Чому у присутності власника, під контролем громадськості, не відкрито сейфи автоматів і не вилучено гроші? Що це - оперативна хитрість чи дотримання букви закону? І третє. Багато турківчан запитують: чому громадські активісти зразу ж після виявлення нелегального грального бізнесу не розбили автомати, вилучивши кошти й передавши їх на потреби армії? А так існує ймовірність, що з часом вони знову можуть випливти, якщо не в нашому районі, то десь в іншому. Думаю, позиватися на такі дії не осмілився би жоден власник. Це все рівно, що скаржитися на знищення наркотиків.

На останок - моральний аспект. У час, коли на сході гинуть сотні українських військовослужбовців, люди віддають останні копійки для армії, хтось зухвало, через ігрові автомати, обкрадає турківчан, а, хтось, очевидно, й прикриває таке неподобство. З огляду на це, хотілося б, аби правоохоронці швидко провели об'єктивне розслідування і в деталях поінформували про це громадськість.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №37,2014


08.09.14
В Турці виявили підпільний гральний заклад.
+відео

7 вересня 2014 р ГО "Майдан Турківщини" спільно з "Cамообороною" в районі вокзалу виявили підпільний гральний заклад , в якому було виявлено 17 гральних автоматів , та викликали правоохоронців. В залі знаходилися 7 осіб , які грали на гральних автоматах.

Як повідомив Олег Кулаєв , вчора йому поступила інформація ,що в Турці процвітає гральний бізнес. Він звернувся за поясненням до начальника міліції , який запевнив його , що в Турці гральний бізнес закритий. За інформацією, яку надали йому небайдужі люди , під вивіскою державної лотереї працює підпільний гральний заклад.

Олег Кулаєв : "Я зайшов. Поцікавився ...
Я бачив сім чоловік , які були присутні в залі і грали на гральних апаратах...

Двері були закриті. Мені люди сказали як треба стукати. Я постукав і мені відкрили.."

Правоохоронці ,які були викликані на місце події від коментарів відмовилися.

Обставини та власник грального бізнесу встановлюються.

Камера Василь Васильків


Нагадаємо, 15 травня Верховна Рада заборонила гральний бізнес в Україні. За ухвалення Закону № 1334-VI "Про заборону грального бізнесу в Україні" проголосували 340 з 442 народних депутатів. Поштовхом до прийняття такого Закону стала трагедія в Дніпропетровську, де у залі гральних автоматів на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку під час пожежі загинуло 10 людей і 11 постраждали.

Уже 4 червня Віктор Ющенко ветував цей закон і запропонував парламенту доопрацювати його з метою реальної заборони цієї діяльності на певний період часу до її жорсткого законодавчого врегулювання. Натомість 11 червня депутати ВРУ подолали вето президента на закон про гральний бізнес. За проголосувало 390 депутатів.

Депутати не підтримали жодної поправки президента.

Зрештою , Президент України Віктор Ющенко підписав Закон №1334-VI "Про заборону грального бізнесу в Україні".

Зокрема в законі Сказано:

Стаття 2. Заборона грального бізнесу в Україні

В Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх.

Стаття 3. Відповідальність за порушення цього Закону

До суб'єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання, а прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2315 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 14
0
14 Гетьман   (14.09.2014 13:55)
на відео чітко видно "великого самооборонівця" Івана Мельника - колишній охоронець даного закладу! Цинічна показуха.

0
13 Анонімка   (13.09.2014 15:13)
Ви тут таку фігню пишете, усі люди котрі присутні на відео, більша половина з яких наркомани, проводили в цьому закладі не одну годину часу, і програли не одну тисячу, і гральні автомати там не перший день, і будуть далі стояти,

0
12 Самооборона(29)   (13.09.2014 11:41)
Все можите це тут писать аплодую стоячи... Так тримати

0
11 СБУ   (12.09.2014 11:43)
Захарчик, закривай точу з субітексом на Молодіжній. бо ми вже йдемо по твою душу.

0
10 СБУ   (12.09.2014 11:41)
А чи віддав Кулаєв О. гроші (1500 грн) які позичав у людей які контролювали апарати для того щоб грати на цих апаратах?

0
9 Гетьман   (12.09.2014 09:35)
Може Кулаєв ще здасть точку з травою?

0
7 Admin   (10.09.2014 08:56)
"Гральні автомати - Вокзал"вже є smile

1
6 Victor   (10.09.2014 07:09)
Гральні автомати вивезти до Криму. Там Пyтiн («Путь іной») для російських православних робить зону ігорного бізнесу. І горілку туди вивезти. І про повій не забути. О, ще й місцевих наркоторговців туди відправити. Маскаль це любить. Бойкам, котрі прагнуть такого життя, порада: «Гральні автомати – вокзал – Крим».

0
8 Provokatorr   (10.09.2014 10:40)
Пане Віктор не чіпайте повій, що вони вам погане зробили?

0
5 валерій   (09.09.2014 23:50)
колишні вони регіонали чи ні але добру справу зробили. респект когуту і кулаєву!!! молодці! повірте що це є досить великий ризмк для них. чим і ким вони захищені? і хто зна чиї це автомати і чи завтра їх власник не спробує розквитатися з кривдниками.

0
4 advokat))   (09.09.2014 22:42)
)))))))))))

0
3 Ігор   (09.09.2014 21:40)
Власник рекитерам напевно бабло не давав.Регіонали очолили майданівську самооборону.

0
2 Vovka   (09.09.2014 17:35)
А тепер всі "ригіонали" пішли у Самооборону. Так "модно" стало. Самі ж у тому підпільному закладі грали, а потім його здали. Напевне в борг вже не дозволяли їм грати....

0
1 Provokatorr   (09.09.2014 10:47)
І що з того Захарчик і далі буде на посаді як і решта ментів. Цікаво що на відео робить колишній регіонал в трусах?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.