П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2014 » Жовтень » 18 » Вибори 2014 - Думаймо, зважуймо, вирішуймо...
18.10.2014 (14:13)

PR   Вибори 2014 - Думаймо, зважуймо, вирішуймо...
Увага , інтерактивне опитування-голосування !

Вибори до Верховної Ради вже скоро, а отже, невдовзі всім нам треба визначитися з тим, кому ми довіримо своє майбутнє, – популістам чи людям, котрі щось роблять. Перших від других відрізнити реально – ми мали на це час і стимул, підкріплений кров’ю Небесної сотні. Тому питання «Кому довірити свою долю та долю всієї держави?» , «На що звертати увагу?», «Якою має бути людина, яка йде захищати наші інтереси в парламенті?» , «Якій політичній силі можна довірити долю країни? »– найактуальніші.

Розібратися важко, довіряти – ще більше. Довіритися можна хіба що справді незаангажованим фахівцям.

В умовах розбурханого, постреволюційного суспільства є чимало проблем. Краще б вибори проводили в спокійніший час, коли можна б усе більш розважливо проаналізувати, кожного оцінити, не за такою скороченою процедурою, як це зараз відбувається, а протягом 3 – 4 місяців. З іншого боку, екстремальні події вимагають нового парламенту.

Важко оцінювати: настільки нині суспільство розбурхане, що прогнози можна робити, але результати будуть несподіваними для багатьох. Для того, щоб робити більш-менш зважений прогноз, необхідно знати дуже багато моментів, які зараз просто неможливо врахувати. Соціологія теж досить приблизно показує ситуацію, із певною похибкою, а ці 2-3 % можуть бути вирішальними.

Пропонуємо всім відвідувачам нашого сайту інтерактивне опитування-голосування , яке дозволить Вам висловити свою думку стосовно найдостойнішого кандидата по 125-му ВО та найрейтинговішою в регіоні політичною силою. Цікаво буде після проведення виборів зрівняти та проаналізувати результати.

Пропонуємо визначитися за двома списками.

Для проведення голосування по черзі натисніть на банери "Партійні списки" та "ВО №125 одномандатний". У вікні , що відкриється , поставте "галочку навпроти вибраного кандидата чи політсили та натисніть копку "Проголосувати..." внизу списка.

Натиснувши на банер "Результати опитування" Ви зможете переглянути матеріали по двох списках.

05.10.14
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 1867 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0
9 Admin   (23.10.2014 13:39)
Накручують голоси безбожно Рибчичу і Лопушанському. Сьогодні перевірив для прикладу випадкові 5 log-файлів (це 100 зарахованих результатів). З них 46 результатів- явна накрутка через закордонні проксисервери (США, Великобританія, Австралія, Ісландія...). Ще 52 результати через "Астеліт" (37.73.ХХХ.ХХХ) з інтервалом в декілька десятків секунд.
Таким чином справжніми тут можна вважати лише 2 результати з сотні.
Не розумію , для чого це їм потрібно , адже ці результати ні на що не впливають.
Якщо спокусилися хуліганити тут , напевно, будуть намагатися це робити під час виборів.
Не гонорово !

0
8 Мар'яна   (22.10.2014 22:26)
Як би ті опитування давали хоча би 10 % правди Лопушанский би вже відкорковував шампанске. Це робиться з метою впиву на людську свідомісь. Він не набере і 10%. Голосуйте за доброчесних і порядних людей. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!

0
7 Admin   (13.10.2014 22:13)
Сьгодні хуліганять прихильники Андрія Лопушанського. З 14:56 по 21:57 вони 1948 разів намагалися гвалтувати скрипт-голосувалку ( перевірив у випадковому порядку два десятка ІР-адрес - там сервери з усього світу). Деяка частина голосів зарахована. Завдяки цій атаці вже обігнали кандидата , який з великим відривом займав 2-ге місце. Атака продовжується.

Дивно... cranky Для чого це робиться ? fool

0
6 Денис.   (11.10.2014 15:45)
Голосуйте за пана Лопушанського - всього одна галочка і 400 ГРН у вас кишені.
СКАЖЕМ КОРУПЦІЇ НІ!!! Побудуймо нову Україну!? )))

0
5 Іра   (09.10.2014 11:30)
Лопушанський боїться Кирилича як вогня! У Львові виступав від Ляшка, просився до Порошенка, Ніхто не брав такого. КУН вже просто немав іншого виходу, через не гарно.
Його підтримує Бонк! А Бонку на зустрчі в Хирові сказали, чому він забув, що іменно Кирилич дав йому досягнення, на які він не тягне за своїм рівнем! Також підтримує Войтів! Клятва Гіпократа- це спочатку гроші, а потім операція! Обібрав цілий Стосамбірський район!

0
4 Lisnuk   (08.10.2014 10:55)
Всі бачимо які погані кандидати але всерівно чомусь проголосуємо за найгіршого..і пізніше жаліємось всі чотири роки яка погана влада, депутати і т.д.

0
3 Rulya   (07.10.2014 23:27)
Голосуєм за Тараса Зембіцького, сотника 12 сотні Майдану.

0
2 Василь   (07.10.2014 22:15)
Вчора ZIK зібрав клоунів! Їм замісь Верховної Ради треба йти на програму Рассмеши Комика до Зеленського!)
Пан Тягнебок, пан Лопушанський, Касюхнич мають одинакой рівень! Тому разом і домовляються, щоб на дебати йти! Це ГАНЬБА, щоб були такі кандидати в народдні депутати!!!!

0
1 Оксана   (07.10.2014 18:25)
Настав час, щоб оберати до Верховної Ради розумних та порядних людей! А не таких, що два слова до купи звязати не можуть! Ми побачили вчора кандидатів на Zik. Це просто смішно і ганебно, що в них такий низький рівень!!! Все було організова і підібрано для пана Лопушанського! Міг хоч нормально підготуватися, бо домовлявся за дебати і підібрав собі опонентів! Всі 4 були одинакові! Інших просто бояться!!!! Поняття немали про що говорити! ПОЗОР ЇМ!!!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.