П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2014 » Грудень » 17 » «Батьківщина молода», яка підкорила найвищу вершину Львівщини г. Пікуй, отримала заслужену нагороду
17.12.2014 (01:32)  

   «Батьківщина молода», яка підкорила найвищу вершину Львівщини г. Пікуй, отримала заслужену нагороду

В приміщенні Українського католицького університету, вул. Хуторівка, 35, відбулася молодіжна зустріч «Галицький авангард», основною метою якої є налагодження співпраці та підвищення ефективності роботи між управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини.

Приємно, що Львівська обласна молодіжна організація «Батьківщина молода» здобула високу нагороду – Диплом від управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації - за участь у реалізації молодіжної політики та активну роботу з молоддю Львівщини у 2014 році.

«Свіженька нагорода нашій Організаціі! Друзі, дякую Вам за хорошу роботу в 2014 році», - написав у фейсбук-групі «Львівська Батьківщина молода» керівник організації Тарас Баранецький. Зазначимо, що саме Тарас Баранецький та голова Турківського районного осередку «Батьківщини молодої» Василь Чорний були присутні на урочистому врученні нагороди від ЛОДА.

Варто також зазначити, що одним із найважливіших заходів «Батьківщини молодої» був молодіжний табір «Слідами короля Данила» в рамках якого, як ми вже повідомляли на нашому сайті , молоді люди із різних районів Львівщини мали можливість познайомитися із найстарішими храмами Бойківщини - Церквою Собору Пресвятої Богородиці у Маткові, храмом Різдва Пресвятої Богородиці та церквою Святого Миколая у Верхньому Висоцьку - та підкорити найвищу вершину Львівської області - гору Пікуй.

Тоді до поїздки долучилися учасники громадської організації «Товариство «Турківщина» у Львові».

Адміністрація сайту «Турка – перлина Карпат» та громадська організація «Товариство «Турківщина» у Львові» вітає своїх друзів з «Батьківщини молодої» із заслуженою нагородою та бажає нових вершин і досягнень у 2015 році.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 752 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (19.12.2014 07:00)
Молодці. Переглянув фото з попередньої статті, яких раніше не було. Дуже гарно. Такі заходи потрібно проводити частіше. Це великий плюс для виховання підростаючого покоління.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.