Понеділок, 27.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2015 » Січень » 16 » Мирослава Павлик: “Кращої кандидатури на посаду голови Турківської райдержадміністрації, аніж Олександр Лабецький - немає»
16.01.2015 (21:49)

   Мирослава Павлик: “Кращої кандидатури на посаду голови Турківської райдержадміністрації, аніж Олександр Лабецький - немає»
Доповнено 16.01.15

Як вже повідомлялося на нашому сайті, 15 січня відбулася зустріч очільника Львівщини Олега Синютки із громадськістю Турківщини.

Під час зустрічі, яка проходила у Актовому залі Турківської районної ради, всі громадські організації Турківщини підтвердили підтримку кандидатури відомого на Турківщині громадського активіста Олександра Лабецького на посаду голови Турківської РДА. Лабецький О. М. коротко висловив свою позицію і основні пункти щодо роботи потенційного очільника району. Хоч і відчувалося хвилювання у його виступі, проте це було щиро.

Як відомо, минулого тижня практично всі громадські організації Турківщини висловили одностайну підтримку Олександру Лабецькому та надіслали відповідне звернення голові Львівської ОДА.

Крім того, нам вдалося сконтактувати із керівником найбільшої фракції Турківської районної ради ВО “Батьківщина” Мирославою Павлик. В телефонній розмові з автором цих рядків вона висловила однозначну підтримку Олександру Лабецькому. “Кращої кандидатури на посаду голови Турківської райдержадміністрації, аніж Олександр Лабецький на даний час – немає”, - заявила Павлик М. М.

З поміж іншого, під час зустрічі Олег Синютка сказав, що отримував різні прохання від декількох людей, а також додав, що “свого кандидата на посаду голови Турківської РДА пропонував нардеп Андрій Лопушанський”. Така інформація викликала не лише здивування, але й відверте обурення серед присутніх! Адже це може означати, що насиджені турківські чиновники, побоюючись необхідних для району змін, намагаються пропхати лояльну до себе кандидатуру. В ситуації, що склалася, громадськість району справедливо хоче знати, чому ці кандидати – “коти в мішках” - влаштовують кулуарні домовленості таємно, соромлячись подивитися в очі людям, для яких вони так сильно хочуть працювати! Це свідчить про те, що замашки Януковича і далі сидять в головах багатьох чиновників, які не бажають нічого змінювати.

За результатами зустрічі, губернатор Олег Синютка заявив, що на власні очі побачив чисельну підтримку кандидатури О. Лабецького громадськістю району і додав, що прислухається до цієї думки.

Мешканці району щиро вірять, що нова влада таки зможе жити по-новому і сподіваються, що політика нового губернатора проводитиметься за демократичним принципом “пообіцяв і зробив”, а не “розвів і кинув”.

Василь Чорний


Звернення громадських організацій Турківщини до Голови Львівської обласної державної адміністрації від 11.01.15

Інтрига з призначенням очільника Турківської районної державної адміністрації набрала небачених обертів в районі з моменту оприлюднення інформації про те , що Голова Турківської РДА В.Гакавчин написав заяву на звільнення.

В громаді почали жваво обговорюватися можливі кандидати.

6 грудня 2014 р газета "Бойківщина" опублікувала коротку інформацію з цього питання , де оприлюднила прізвища імовірних кандидатів на крісло очільника району. Після цієї публікації всі обговорення набули певної конкретики і дискусії спалахнули з новою силою...

Очікуваним в даній ситуації було спільне звернення ГО «МАЙДАН Турківщини» та ГО «Самооборона м.Турки» до Голови Львівської обласної державної адміністрації п.О.Синютки в якому вимагалося узгодження з громадськістю кандидатури на посаду Голови Турківської районної державної адміністрації. Звернення було оприлюднено 05 січня 2015 р.

Однак, побоювання, що очільник району буде призначений вольовим рішенням обласного начальника, спонукало громадськість до висування конкретних кандидатур на цю посаду та лобіювання саме цих кандидатів.

11 січня 2015 року відбулися спільні збори громадських організацій «Майдан Турківщини» , «Самооборона м.Турки», ГО «Народна гвардія м.Турки», 29 Сотня Майдану (сотник Іван Круц).

В процесі обговорення та відкритим голосуванням було прийнято рішення направити звернення Голові Львівської обласної державної адміністрації , в якому висунути кандидатом на заміщення посади Голови Турківської районної державної адміністрації Лабецького Олександра Мироновича.

Крім того, в цьому зверненні було наголошено , що раніше оприлюднені кандидати на посаду не мають належної підтримки в районі , а в разі призначення декого з них в районі можливі акти громадської непокори.

Голові Львівської обласної
державної адміністрації
О.Синютці

Звернення

Повідомляємо Вас про те, що 11.01.2015 року відбулися спільні збори громадських організацій «Майдан Турківщини» , «Самооборона м.Турки», ГО «Народна гвардія м.Турки», 29 Сотня Майдану (сотник Іван Круц).

Шляхом відкритого голосування одноголосно було прийняті наступні рішення:

1. Висунути узгоджену кандидатуру на посаду Голови Турківської РДА Лабецького Олександра Мироновича.

2. Кандидатури, які були озвучені в місцевому часописі «Бойківщина» як можливі кандидати на посаду голови РДА – Касюхнич Ю.І., Бегей Б.І.,Маркін І.І. не мають належної підтримки громадськості.

3. Призначення на посаду голови РДА Касюхнича Ю.І. спровокує акти громадської непокори в районі.

Просимо Вас врахувати позицію громадськості Турківщини при визначенні кандидатури на посаду Голови Турківської районної державної адміністрації.

11.01.2015р.

За дорученням громадськості

Голова ГО «МАЙДАН Турківщини» Г.Й.Когут

Голова ГО «Самооборона м.Турки» О.І.Кулаєв

В/о голови ГО «Народна гвардія м.Турки» І.М.Сеничич

Сотник 29 Сотні Майдану І.В.Круц


Звернення громадських організацій Турківщини до Голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.01.15

05 січня відбулися спільні збори ГО «МАЙДАН Турківщини» та ГО «Самооборона м.Турки».

Cеред інших питань обговорювалися імовірні кандидатури на заміщення посади Голови Турківської районної державної адміністрації та імовірних шляхів її висування.

Зійшлися на тому , що найкращим для Турківщини кандидатом буде той , що пройде громадські слухання та буде схвалений громадою.

Саме така людина може стати ефективним управлінцем. Опираючись на підтримку громади він зможе вирішити безліч наболілих проблем Турківщини.

Спільним голосуванням було вирішено звернутися до Голови Львівської обласної державної адміністрації п.О.Синютки з пропозиціями щодо узгодження кандидатури на посаду Голови Турківської районної державної адміністрації.

Звернення підписали за дорученням громадськості Голова ГО «МАЙДАН Турківщини» Г. Когут та Голова ГО «Самооборона м.Турки» О. Кулаєв.

Голові Львівської обласної
державної адміністрації
О.Синютці


Звернення

Громадські організації «Майдан Турківщини» та «Самооборона м.Турки» інформують Вас про те, що 05.01.2015 року відбулися спільні збори наших громадських організацій.

Шляхом голосування було прийнято рішення звернутися до Вас як до представника Президента та найвищої особи виконавчої влади Львівської області з пропозицією погодити з громадськістю Турківщини кандидатуру на посаду Голови Турківської районної державної адміністрації, перед поданням пакету документів до Адміністрації Президента.

Ми переконані, що новопризначенець, який пройде громадські слухання та буде схвалений громадою, зможе ефективно виконувати свої функції та буде забезпечений підтримкою населення району, що в майбутньому сприятиме налагодженню діалогу між громадою та виконавчою владою.

Сподіваємось на Ваше розуміння ситуації у цей непростий для України час, та на те, що Ви не допускатимете помилок своїх попередників, які у своїх призначеннях не прислухалися до думки громадськості, а керувалися якимись дивними для нас квотними принципами.

Віримо, що Ви не зрадите дану Вами присягу державного службовця, та будете вірно служити народові України, суворо дотримуватись Конституції та законів України, сприяти втіленню їх в життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов’язки.

Чекаємо Вашої відповіді у визначений законодавством термін.

За дорученням громадськості.

Голова ГО «МАЙДАН Турківщини» Г. Когут

Голова ГО «Самооборона м.Турки» О. Кулаєв

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 4704 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 481 2 »
0
47 cachapyra   (20.01.2015 11:23)
Цікаво що будуть робити всі ГО Турківщини, які підтримали Лабецького, коли на голову РДА запхають їм підкаблучника Лопуха із Самбора))) чи будуть протести чи буде підтримка)))) побачимо це вже думаю скоро))) хто ГО а хто лопух))))

0
46 turkadmitrо   (20.01.2015 09:09)
Знову, відгук всіх є, окрім Лабецького!!!!!!!!!!

0
48 КЕРІВНИК   (20.01.2015 15:31)
Відгуків Лабецького немає і не буде!!! Все, що я тут про нього писав чиста ПРАВДА!!!! Пропоную Кропивницькому на протязі двох тижднів його звільнити З ЗАЙМАНОЇ ПОСАДИ. В іншому випадку, я буду звертатись на гарячу лінію, щодо цієї ситуації, а я свого слова звик дотримувати, ПОВІРТЕ!!!

0
44 Victor   (18.01.2015 20:21)
«… ми живемо… в правовій державі…».

Так, ми дійсно живемо в «правовій» державі, але державі, яка задубіла в середньовіччі, і свідок цьому – державне право народжене кланами для багатих та рабів. Для того, аби чогось добитися в нашій державі, навіть змінити право, без вил, як показують останні події, не обійтися. Я не прибічник вил, і бажав би бачити людей, котрі змінюють свою свідомість, поступки та право духовним шляхом, оскільки радикалізм завжди приводив до влади тих, хто був вихований кланами. Сьогодні «так часто змінюють мундири, що навіть забувають, в якому з них залишають честь» (Олександр Пашинін). Як зазначив Стас Янковський: «Під час всіх глобальних перемін, ціни на м’ясо ростуть, а на мізки падають».

Дуже гарну закладку до статті дав адміністратор. Глибоко філософську. Дякую.

0
42 turkadmitrо   (18.01.2015 19:44)
це все дуже кумедно виглядає!!!!!!! Говорять всі, а от сам наш кандидат - мовчить! Давайте надамо йому слово!! п.Олеже. скажіть людям. що Ви про все це думаєте, яка Ваша позиція, напрям змін! Кожен хоче зрозуміти саме зараз, як Ви будете міняти всіх начальників управлінь(а саме кого і на кого!!! А ще цікаво за що - тобто по якій статті звільнете того чи іншого керівника), яка команда прийде з Вами( напишіть в форматі УПРАВЛІННЯ(чи відділ) - ПРІЗВИЩЕ ЛЮДИНИ, ) , і які Ваші перші кроки будуть? 
Я ТАК ЗРОЗУМІВ - люди хочуть почути, що ВИ,шановний, здатні поміняти владу в районі, але будьте таким добрим вкажіть на що, чи то пак на КОГО!!! Кожен новий керівник , приходив і говори,що ВСЕ!!! ВСІХ ПОМІНЯЮ, а потім, закону немає, підстав немає і т.д. Тож відкрийте нам карти, щоб ми були впевнені, що не помиляємося, і тим самим перетягніть своїх противників на свою сторону!!!! Я розумію, що наш район - ТО ХРЕСТ!!! але зрозумійте, що Ви так говорите, ще неставши головою РДА. А що буде потім!!!
Ви говорите про  співпрацю з громадою, ТОЖ МИ ЧЕКАЄМО!!

Хрестос Охрестився!!!
На річці Йордан!!!

0
45 КЕРІВНИК   (19.01.2015 23:02)
Нікого Лабецький не звільнить, бо він не має жодного уявлення, яким чином це робиться. Звільнити державного службовця не так просто,як комусь може здатися. Потрібні дисциплінарні стягнення і т.д. Простого бажання - замало!!! Суд поновить службовця на роботі й зобов'яже виплатити всю заробітну плату за час судової тяганини. Якщо Лабецький , сяде в крісло голови РДА, то, як мінімум 6 місяців, не розумітиме, що з ним робиться і чому всі ці люди до нього ходять. Звільнити легко він може тільки К..., який весь рік покривав його прогули та дуже "ефективно" використовував державні кошти,передбачені на будівництво шкіл району, для ремонту та нового опалення у власному будинку. Також може притягнути до відповідальності і пані Д..., яка, на мою думку, повинна була контролювати табель робочих днів Лабецького і весь рік не помічала його відсутності. А це приблизно 20-25 тис. грн з державного бюджету, який наповнюють платники податків. Хто поверне ці кошти??? Патріот - Лабецький? Ніколи!!! Кропивницький? НІ!!! Його кримінальними справами вже не налякаєш. Він до них звик. Тим більше зараз у нього є прекрасна можливість піти тихенько на пенсію у будь-який несприятливий час. Граничного віку державного службовця, Кропивницький досягнув ще півроку тому,але працює й досі! НУ ДУЖЕ ЦІННИЙ КАДР biggrin ! Ось Вам тест на патріотизм! Поверне нечесно отримані кошти в Батьківщини "патріот" чи може Д... з майбутньої заробітної плати в колонії??? wink ...

1
39 Victor   (18.01.2015 09:13)
Людина, котра прагне очолити район, повинна володіти кількома важливими якостями:

а) добропорядністю;

б) відкритістю для громади та співробітництву з нею;

в) прагненням змін та наполегливістю.

Всі інші якості приходять через співробітництво з розумними людьми від громади. Громада вже не раз бачила при владі «спеціалістів-керівників», котрі нехтували думкою громади та співпрацею з нею. Цим «професіоналам» вдалося створити лишень мафію, але забракло інтелекту розвивати район. Хто б не став при владі, якщо піде шляхом, проторованим попередніми «професіоналами», буде винесений на вилах. Це вам обіцяють люди, котрі є люди, а не «барани».

0
40 КЕРІВНИК   (18.01.2015 11:17)
Добропорядність Вашого кандидата п. Лабецького закінчується там, де починаються грошові знаки. Так в нього було завжди! В мене великі сумніви, що його цінності кардинально змінились.

Бути відкритим для громади та співпрацювати з нею - це прямий обов'язок будь-якого державного службовця, незалежно від рівня займаної посади, оскільки кожен з них є найнятий народом і його слугою. На нього покладається безпосереднє виконання функцій держави на відповідній території, у конкретній галузі державного управління.  

Ми всі прагнемо змін, бо тільки тоді ми розвиваємось, як суспільство, і тільки через зміни та реформи, можна покращити становище в державі, без наполегливості тут не обійтись.
На рахунок "вилів". Ви не забувайте, що ми живемо не в середньовіччі, в правовій державі, яка взяла курс на цивилізований європейський світ.

0
41 Луговий_Дмитро   (18.01.2015 13:50)
За час незалежності України Ми уже бачили при владі людей, які чогось досягнули в житті, людей, які володіли великим досвідом в держбудівництві, людей, які  з першого погляду здавались дуже грамотними, розумними і освідченими. І до чого це привело!?До занепаду району!? До того, що олігархічно-кримінальні клани захватили владу  і їхні загребущі руки, які НІКОЛИ НІЧОГО НЕ КРАЛИ, роздеребанили усе, що можна і не можна!? До того, що практично усі заклади комунальної власності були розпродані за копійки і ці Ваші освідчені і з досвідом добряче нажились на цих  оборудках!? До того, що, замість тисячолітніх могутніх лісів в районі залищились лише  кострубаті пеньки!? То що Ви тут Нам пробуєете доказати!?
   -Ви, шановно громада, сидіть, чекайте тут поки ми далі будемо робити свої темні справи. Ми ще не все розділили!!! Тому пане Бойко перестаньте сіяти яблуко розбрату серед громади і краще займіться роботою.
   В теперішній нелегкий час до влади повинні пройти розумні молоді люди, політики нової генерації. Яким уже остогид увесь той бардак, який твориться навкруги і які мають силу і натхнення щось поміняти, навіть, якщо це буде коштувати їм найбільшої жертви.
СЛАВА УКРАЇНІ!

0
38 КЕРІВНИК   (17.01.2015 20:55)
Шановні жителі Турківщини, читаючи звернення громадських організацій, виникають логічні запитання. А ХТО ТАКИЙ ПАН ЛАБЕЦЬКИЙ? Чим займається? Чого досягнув в житті і яким володіє досвідом в держбудівництві?

1 ПАТРІОТ, РАДИКАЛ!? Цей "патріот" в 2010 р. успішно проводив передвиборчу агітацію для В.Януковича. Пропонував гроші за голоси в с.Бітля, с.Сигловате та ще багатьох навколишніх селах. Патріот- це людина, яка понад усе любить свою Батьківщину.

2 Ваш "патріот" настільки її любить, що вже цілий рік не приходить на роботу в відділ освіти, а заробітну плату вчасно отримує! (тут ще Кропивницького треба в прокуратуру запросити).Пригрозив завідуючому і все в порядку. Ось і весь радикалізм!  

3. Шановні краяни, візьміть в райво з справи ксерокопію біографії та трудової книжки п.Лабецького і поцікавтесь в яких галузях чи в чому він компетентний? Працюючи на 0,50 ставки в відділі освіти спеціалістом по обслуговуванню комп'ютерної техніки, наврят можна багато дізнатися про управління районом... Депутат райради - крик, регулярне хамство іншим на сесіїї і обмаль конструктивних, змістовних думок. Місцевий Жереновський biggrin . Рвався на голову ради, але немає підтримки в переважаючій більшості депутатів райради. Тепер - голова адміністрації? За які переваги??? Багато амбіцій, але моло амуніції!!!! Він готовий йти на посаду голови РДА не маючи жодного уявлення про обсяг роботи, яка його чекає, а про відповідальність, зовсім промовчу! Не бувши ніколи держслужбовцем він переконаний, що змінить район та ще й в такий час. Хай Когут трішки його просвітить - він вже пробував, хоч набагато освітченіший. Ті хто пропонує Лабецького, насамперед думають аж ніяк не про район, а лише про власну вигоду. Загалом, вся наша полеміка нідочого. Вирішувати голові ОДА та Президенту.

0
43 turkadmitrо   (18.01.2015 19:48)
я б так, не розкидувався звинуваченнями!!! Про це всі говорять, але факт не підтверджений, просто я ж кажу, ХАЙ САМ НАШ ПАН О.ЛАБЕЦЬКИЙ ДАСТЬ НАМ ВІДПОВІДЬ, ХОЧА Б НА ЦЕ!!! ДЕ ПРОГРАМА, ДЕ КОМАНДА! Таке враження, як кота в мішку

0
37 песиміст   (17.01.2015 00:25)
Чи доживу до того щасливого дня, коли новий керівник прийде до влади і скаже:Мій попередник зробив багато для розвитку краю і доброботу людей, ми будемо вдячні йому за це, а я зроблю все ,що б продовжити його добрі справи". Бо до тепер всі валили на "паперєдніків",що було -то було найгірше,всі все розікрали ще до мене,а тепер будете жити ще гірше, а "папєрєдніків" ми посадимо до криміналу? Людина,що претендує на керівне крісло повинна мати певні плани в голові і знати на що вона йде і розуміти які складності її там чекають. Щоб не було як з Кучмою - ви скажіть ,що треба побудувати (малося на увазі Україну) і я вам те побудую. Керівне крісло є не на те щоб в ньому хизуватися,а на те ,щоб могти щось зробити і для цього потрібен певний життєвий досвід,або талант. В молодого претендента досвіду розбудови немає жодного, бути патріотом це добре, але патріотизм це не досвід,а стан душі. Тоді може талант? Давайте попробуємо,але щоб не вийшло,як з Ющенком - патріотизм ніби був - ще й всіх пробував вчити але вміння не було ні на грош.

0
36 песиміст   (16.01.2015 20:20)
До слова. Десь зо два роки тому на Львівському телеканалі ЗІК в передачі Дмитра Добродомова "Хто тут живе" героєм однієї з передач був п.Синютка, який до кінця передачі не досидів, бо образився на об"єктивні факти та не дуже зручні запитання про походження своїх статків. Тепер Добродомов допоказувався до Народного депутата ,а п.Синютка до обласного очільника. Хотів би бачити їхню зустріч і подивитися хто перший протягне руку ,чи ніхто нікому руки не подасть? Реалії нашого життя .

1
35 Provokatorr   (16.01.2015 14:55)
Перш ніж тут назначати голови, треба розуміти що на посаді він до кінця року і це буде останній голова району, а тепер для любителів Лабецького людині 30р до цього працював тільки "оператором з обслуговування комп’ютерної техніки" дуже велике досягнення, про які здібності і досвід ви говорите . Хочу бути головою, бо хочу.

0
34 Луговий_Дмитро   (15.01.2015 22:13)
Був сьогодні зранку на зустрічі з паном Синюткою і бачив, як старий комуніст Дребот підсміховувався з Лабецького під час його виступу. Смійтеся діду, смійтеся. Вашому колезі - невдасі Касюхничу сьогодні уже не було так смішно, як раніше, бо громада  взялась за нього дуже серйозно. Настане час і за Вас візьмуться і якщо шановному голові ОДА Синютці вистачить сміливості і волі поміняти стару протухлу систему то  за Вас візьметься той, над ким ви сьогодні так сміло підсміховувались. Може Лабецький і не такий багатослівний і красномовний, як Ви, але у нього є риса, якої немає у Вас- це загостене відчуття справедливості і чесності.  Бажаю Вам розуму перестати плести інтриги. У вашому віці уже потрібно внуків бавити, а не в політику грати. Скоро прийде нова генерація справедливих та чесних політиків, які будуть оправдовувати висловлений їм мандат довіри. І першим завданням цієї нової генерації політиків буде покарання усіх винних в занепаді району.Хочу Вас обрадувати, якщо Вам вдастся уникнути українського суду ( в чому  Я сумніваюсь), то є ще суд Божий, уникнути якого  вам не допоможуть ні гроші, ні зв 'язки, ні корупційні схеми. ВАШ ЧАС ВИЙШОВ!!!  А тепер смійтесь пане Дребот. Тільки Я сумніваюсь що Вам скоро буде смішно=) Хоча, істеричний сміх - теж сміх=) biggrin biggrin biggrin

2
31 правда   (15.01.2015 20:34)
Турківські старі чиновники зібралися на раду і рішили пацана не допустити до влади. запропонували яворського володю (злодія газовика з Лосинця родом, партія відродження яка така сама як регіони).
дрижать руки в турківській мафії, бо Лабецький ідейний і не дурак, захоче показати результат в найкоротший термін і мусить пообрубувати руки турківським князькам інакше спитають в нього дуже скоро

3
30 Іван Яворський   (14.01.2015 23:24)
Пане Дмитро відносно озвучених кандидатур.
Озвучені луди в дійсності є порядні, освічені, відмінники навчання і достойні кандидати, але не в сьогоднішній час.
Я викладаю свою думку, як я бачу ситуацію.
Сьогодні ми, (держава Україна) дійшли до межі. Люди в відчаї. Майдан виник не на пустому місті. Йому передував довгий процес, у двадцять з копійками літ. Ми всі бачили як Україна скочувалась і продовжує котитись в прірву. Неможливість добитись правди, неможливо отримати освіту, неможливо отримати відповідне медичне забезпечення, неможливо достукатись до чиновника, масове безробіття, масовий алкоголізм. Все це і вивило людей на вулиці і в 2004р. і 2013р. Від такої ситуації страждають всі, простий люд більше, чиновник менше, але такий стан речей не влаштовує нікого. Всі хотіли змін, і змін суттєвих., навіть радикальних. Що отримали?
Тому, щоб не повторився в нас сценарій який сьогодні ми спостерігаємо на сході, головою РДА повинен стати «радикал», який повинен дати чіткий сигнал СОЮЗ помер. Всіх начальників звільнити і на їх місце можна поставити навіть людей яких ви озвучили, і інших молодих і не заплямованих. Які не мають оцього дурного вірусу. Тому з цією роботою пан Лабецький, я вважаю, може справитись, а озвучені вами кандидатури ні. Бо занадто м’які і, до речі, в коридорах РДА варяться вже більше десяти років. Тільки тоді градус в суспільстві понизиться, і ми побачимо, що в нас щось змінилось, і недаремні кров небесної сотні і героїв на сході.

P.S
Ну це як в курців гангрена, спочатку щоб жити йому достатньо кинути курити, коли процес затягується вже треба відрізати пальці, ще трошки потягнути і вже треба різати по коліно, а далі і по паху. Ну а якщо ще чуть-чуть подумати то треба вже бігти до Саварина.
Наголошую це моя особиста думка і якщо когось образив прошу пробачення.

0
32 turkadmitrо   (15.01.2015 21:57)
та я і не спиричатимуся! Можливо, ВИ і праві, я б теж так хотів, щоб були зміни, але........ ПОБАЧИМО.

0
33 turkadmitrо   (15.01.2015 22:01)
Головне, щоб за РАДИКАЛОМ діло нестало. Щоб Радикал не став диктатором!! Не завжди радикальні дії приводять до хороших результатів

2
29 песиміст   (14.01.2015 01:31)
Політика - то є боротьба за владу. Політична партія - то є об"єднання однодумців, які однаково  бачать побудову суспільства і його структуризацію тобто державний устрій і борються до перемоги, щоб побудувати таку державу ,яку вони вже збудували в своїх головах і тепер хочуть втілити це в життя. В районній юстиції зареєстровано купу партій, про які дехто може й не чув і які дають про себе знати  лише перед виборами,якщо знайшли в кого видурити грошей на нові вибори, аби на тому трохи заробити. Бо про яку там ідею йдеться? Головне аби заробити,бо для багатьох то є робота. Не боротьба за ідею, а боротьба за гроші. Компартія в минулому - і то слава Богу що в минулому, чітко виховувала собі партійних функціонерів - читай керівників різних ланок-ще зі шкільної парти- піонерський активіст,комсомольський активіст,партійна школа- партійний активіст-керівник. Теперішні партії цього не роблять. Шкода що теперішні керівники -колишні комуністи- не вчили праць Леніна бо не робили б тих дурниць які вони роблять бо в Леніна є добра школа як завоювати владу і втримати її. І в нас в районі кадровим вихованням - читай підготовкою кадрів -  в тих партіях які провадять активну роботу не ведеться. Висуваються на керівні посади або люди ,які немають ніякого досвіду ні відповідної підготовки, або чисто випадкові люди які є добрими спецами в якійсь галузі ,але не надаються  на менеджера в загальних питаннях. Колись,на початках нашої державності, представником Президента в районі став п. Михайлик М.С. і першими опозиціонерами до нього стали ті, які вважалися його соратниками і товаришами по боротьбі. Замість підставити йому своє плече,почали його "топити". Чи то така наша українська риса? Один керівник сам нічого не зробить,потрібна допомога всієї громади,а не так,що ти начальник,ти і роби,а я зачекаю на результат,а не зробиш,не доб"єшся щоб мені було добре - то я перший піддам тебе публічному осуду. Якщо громада є самоврядню одиницею,то громада повинна сама висунути собі кандидата на очільника і не чекати на якогось варяга,що його пришлють звідкісь. Але й для того громада повинна бути дозрілою і хотіти змін і брати участь в цих змінах. Для прикладу, не нарікати що в місті купи сміття ,а самому не плювати і не робити цього сміття бо чисто не там де прибирають,а там де не смітять.

0
28 turkadmitrо   (14.01.2015 00:35)
п.Бегей М.Б. - син Бегея Б.І., уродженець с.Присліп, людина із своїми принципами, але впевнена в собі.
п.Яворський М.М. - уродженець м.Турка, навчався в Турківській СШ №2, ЯКУ ЗАКІЧИВ З ВІДЗНАКОЮ(ЗІ СЛІВ СПІВРОБІТНИКІВ), КОМУНІКАБЕЛЬНИЙ ОСВІДЧЕНИЙ, цілеспрямований.
п.Янінович М. - уродженець с.Ільник, син екс голови сільської ради, виважений, стриманий.
ОТЖЕ ЧЕКАЄМО ВАШИХ ВІДГУКІВ!!!

0
26 turkadmitrо   (14.01.2015 00:29)
1. Бегей Микола Богданович 
2. Яворський Микола Михайлович - фінансове управління(не плутати з Податковою) 
3. Янінович Микола (соцсабез) 
 Ваша думка про кандидатів??? Висловлюйтесь!!

0
25 Хомин   (13.01.2015 22:31)
23 Честь, ну вони принаймі хоч щось пробують в районі змінити, а не мовчать в тряпочку і відписуються в коментах... Ганьба.

0
22 Честь   (13.01.2015 16:34)
Патріоти турківські мріють отримати указ від  Порошенка на призначення головою РДА.Ганьба!!!!! Хлопців окопах сидять, а вони за посади б'ються.

0
23 turkadmitrо   (13.01.2015 17:15)
Ваша правда, але це не боротьба, це дискусія, повірте бути головою РДА в Турці це майже на передовій, тут своїх ЖИДІВ достатньо!

1
18 vano2337   (13.01.2015 01:51)
До 11 turkadmitrо «15.03.2014 року у м.Турка відбулося районне віче, де громада обговорила кандидатури на посаду голови Турківської РДА. За результатами віче, було запропоновано дві кандидатури - Лабецького Олега  Генадія Когута. - Газета "Бойківщина" №14,2014
Генадій Когут відмовився від посади на пост голови Турківської РДА
Завжди поважав і поважатиму думку громади, яка висловила свою підтримку Лабецькому Олегу.
З повагою Іван Круц!
Христос рождається!
Слава Україні!

0
27 turkadmitrо   (14.01.2015 00:31)
А Вас пане Іван ніхто і незапідозрить у зраді народним інтересам!!!!!!!! Все зрозуміло!!!!

0
17 Вуйко   (13.01.2015 00:16)
Дмитро, давайте скорше ваші кандидатури!

0
19 turkadmitrо   (13.01.2015 12:50)
Не знаю, чи просто варто!!! 
для прикладу є люди. що закінчили Національну академію державного управління, а саме: 
1. Бегей Микола Богданович
2. Яворський Микола Михайлович - фінансове управління(не плутати з Податковою)
3. Янінович Микола (соцсабез) і т.д

0
20 turkadmitrо   (13.01.2015 12:56)
Є також жіночки:
Курус Тетяна Михайлівна - начальник економічного відділу;
Бойко Оксана Іванівна - спеціаліст відділу по дітях;
Янінович Світлана Петрівна - головний бухгалтер Турківської РДА

0
21 turkadmitrо   (13.01.2015 12:59)
На мій поглад - це люди, які незаплямовані, не належать до ніяких партій, знають роботу з середини, і могли відстоювати наш район, як на обласному так і на державному і міждержавному рівні!!
Вони не були в зоні АТО!!! Вони не приймали прямої участі в бойових діях на майдані, але........... Іван Круц - сотник, але знаю його, йому не потрібна ця посада,

0
24 turkadmitrо   (13.01.2015 20:11)
от, деякі з тих людей кого я мав на увазі, А ВИ ЯК ДУМАЄТЕ??? Які Ваші думки, щодо цих кандидатів???

0
15 Victor   (12.01.2015 19:40)
Градус довкола п. Лабецького варто трохи знизити. Його кандидатуру, поки район спить мертвим сном, запропонували лишень кілька турківських організацій, як це видно із тексту звернення – не більше. Давайте кандидатури і будемо слухати та узгоджувати. Будемо мовчати, то дістанемо керівника, котрий просто продасть район з бебехами і не кліпне. Рухаймося, бо час рікою пливе.

1-20 21-31
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.