Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Лютий » 11 » Вперше Турківщина отримала голову РДА, якого публічно підтримала громадськість
11.02.2015 (00:11)  

   Вперше Турківщина отримала голову РДА, якого публічно підтримала громадськість

"Призначити ЛАБЕЦЬКОГО Олександра Мироновича головою Турківської районної державної адміністрації Львівської області", - відповідне розпорядження 10 лютого 2015 року підписав Президент України Петро Порошенко.

Турківський район вже впродовж трьох місяців перебував без очільника відтоді як колишній голова "свободівець" Василь Гакавчин написав заяву на звільнення.

Нагадаємо, минулого тижня керівник Турківської філії "Народного антикорупційного нагляду" Володимир Хомин писав про те, як Олександра Лабецького перевіряли на чесність і порядність.

Для самого Олександра це була можливість пройти перший «профілактичний» люстраційний, а відтак народний тест на відкритість, чесність і порядність перед громадою району. І він його гідно та достойно пройшов.

Варто також зазначити, що вперше в історії сучасної Турківщини кандидатура майбутнього голови РДА пройшла відкрите та публічне обговорення і була підтримана всіма громадськими організаціями району.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1778 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 30
0
30 реаліст   (13.02.2015 23:35)
Вельмишановний провокатор! З неабиякою стриманістю звертаюся до тебе і хочу знати - звідки ж у тебе такий великий "досвід" і чому ти такий "малограмотний селюк", що ти навіть не знаєш, як правильно пишеться слово "райно" і "принаймні"? Перепрошую, але твій рівень нижче ПТУ і тобі навіть не світить ходити в "портках" на роботу, а про "розумний вигляд" мовчу, оскільки з повною відсутністю мізків - тобі не прийдеться його показувати. Отже, тепер потрібно повернути тебе до реальності: якщо ти не знаєш людину і не спілкувався особисто, то дуже нечесно писати такі речі, тому що насправді це дуже розумний чоловік, який здобуває другу вищу освіту (навідмінно від тебе), справжній патріот своєї держави, чесний, надійний і побожний, цей точно не зрадить. Ти знаєш, бумеранг ще досі існує і викинь заздрість із свого серця, а то шкода тебе дуже. Нехай Бог вділить тобі трохи розуму...

0
25 victor80   (12.02.2015 17:47)
Цікавий ми украінці народ, людина тільки другий день на посаді, а вже всі починають поливати брудом, жаба давить чи що?!

Я звертаюсь до всіх тих кому неподобається Лабецький, скажіть мені що корисного для України і Турки загалом зробили Ви, скільком людям ви допомогли...?

Задумайтесь і не будьте тупими тролями, візьміть і зробіть щось корисне і тільки тоді ви матимете моральне право спитати в інших!!!
cry

-2
23 Kracotulka   (12.02.2015 17:11)

0
27 victor80   (12.02.2015 17:56)
Ну по-перше район вже і так доведений до повного краху вже давно. wacko
А якщо є бажання щось змінити то може давайте допоможемо Лабецькому, замість того щоб поливати його брудом?!

0
29 angergreywolf   (12.02.2015 23:14)
А хто тобі сказав ,що він прогулював роботу ??? Факти будьласка ...Для того що б він мав досвід ми громадські організації в цьому поможем.... І щось я думаю пора по айпі вичисляти......

0
12 tyr1998   (12.02.2015 08:58)
Вони  є переселенці з Донецької обл.

2
11 Victor   (12.02.2015 08:02)
Як зазначив в свій час Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». А цією маскальською курвою, Ольгою Горошко, займеться з СБУ Котигорошко.

0
10 tyr1998   (12.02.2015 00:25)
Вибачте , що не потемі https://vk.com/public7....3_3527. її чоловік робить в Борині в МНС.  сторінка https://vk.com/gos101

2
8 Луговий_Дмитро   (11.02.2015 21:07)
Шановний iqzqoba. Читаючи Ваші  вислови  мимоволі згадується приказка. "Шкода, що немає Міжнародного дня дибіла. Іноді так хочеться декого привітати". Більше щось писати  і доказувати Вам нема смислу, оскільки свій рівнь грамотності, толерантності і вихованості Ви уже проявили, тому, оскільки конструктивний діалог з Вами навряд чи получиться, то Я сам на Ваші образи реагувати не буду і другим не раджу.
  Щодо провокатора, то читаючи Ваші думки. Складається таке враження, що Вас уже навчили красти і ліси і вагони і т.д. 
   На рахунок корупції у всьому світі, то Ми з Вами бачим цю ситуацію трошки по різному. Так, дійсно корупція є всюди, але рівень добробуту країн залежить не від того, що в багатшій країні  корупції не видно тільки через її фінансовий стан, а тому що там з нею йже жорстока боротьба і рівень корупції там в менших масштабах. У Нас же в країні, зокрема в Туківському районі рівень корупції в рази вищий, ніж в Європейських країнах, тому, що такі, як Ви- навчені красти ліси, майно і землі ніяк не можуть відійти від тої практики і порівнюють себе з іншими, щоб якось заспокоїти свою совість.
- А що!? Усі крадуть, а мені не можна!?

   Більше того, Ви ставите себе вище тих, хто не вміє і не хоче красти і обіцяєте їх цьому навчити.
   Щодо образ з Вашої сторони про селюків, секретарок і т.д., то це все мені нагадує відчай  тієї людини, яка розуміє, що скоро прийде кінець її незаконній діяльності і для того, щоб якомога довше по часу відтягувати це дійство, Вона хоче перевести "стрєлки" на  других, створюючи неіснуючі проблеми. Таку тактику використовував НЕДОМЕР Касюхнич, такою тактикою користуєтесь і Ви, але не забувайте, що українське суспільство вийшло на новий рівень розвитку і такі махінації уже навчилось фіксувати.

Майбутнє - нас чекає скорочення всього що можна і економія на всьому.

   Що мені тут сподобалось, то це  слово"НАС", вживаючи його, Ви чітко дали зрозуміти в якій структурі працюєте і чим там займаєтесь. Щодо економії, то в країні війна - це по-перше, а по-друге ті хто уже керують районом не перший рік, це "розумні","освідчені", "з великими досвідом роботи" і Ви - ті, які виступають проти зміни режиму  за увесь час свого  ПОЗОРНОГО керування районом не створили благоприятливих умов для економічного розвитку району, зате умудрились створити ці умови для себе та своїх шісток.
   Тому, моя Вам порада. Перестаньте займатись плітками, образами одне одного, плетінням різних інтриг і т.д, а починайте спрямовувати свою енергію в русло конкретної роботи спрямованої на економічне  зростання та благополуччя району. Для того, щоб пізніше Вам не було соромно перед  молодшим поколінням, за своє бездарне керівництво, спрямоване на відминвання та розкрадання бюджетних коштів.

0
13 Provokatorr   (12.02.2015 10:45)
Жодного дня не був чиновником, нас мається на увазі в Турці багато людей утримаються з бюджету на державній роботі, коли їх скоротять впадуть доходи підприємців.

1
17 KRAYANYN   (12.02.2015 11:43)
Та вже досить бути утриманцями, чиновники це не інваліди. Пора зайнятися чимось конкретним і відбудовуючи райнон починати заробляти реальні гроші. Можливостей, хоч відбавляй. А ти бачу, дуже за підприємців запереживав. Не переживай сильно, такі люди собі завжди раду дають.

0
19 vuiko   (12.02.2015 13:04)
Державна робота - це велике зло, стільки чиновників нам не треба.

-2
22 igzgoba   (12.02.2015 15:37)
витри соплі "щирий українцю", одінь вишиванку і вчи свою жінку (чоловіка) борщ варити.......

1
7 angergreywolf   (11.02.2015 20:22)
ГО,, Самооборона,, вітає нашого побратима. Який пробув знами весь час на Майдані з першого дня,який пліч опліч знами охороняв барикади... Від нас хочем побажати здоровя та наснаги ...Бачу знову гівнюки завелись,але що вони можуть лише брудом поливати... 
Просто знай ти завжди можеш розраховувати на нас.Слава Україні! 
                                           з поваго. Самооборона м.Турка

3
6 СВІЙ_О_Стахнив   (11.02.2015 20:01)
так так, я бачу що Лило та той що одною ногою вже там,вам міліші, а що вони за стільки років зробили для району ????????

0
14 Provokatorr   (12.02.2015 10:46)
Він гарно вишиванку носить, то треба вміти

2
4 Victor   (11.02.2015 15:43)
З огляду на те, як охляв район, «професіоналізм» очільників району нічого не допоміг. Професіоналізм керування полягає зовсім в іншому: зібрати до купи всіх, хто відповідає за конкретні сектори розвитку; вияснити насушну ситуацію; намітити стратегію розвитку в нинішній ситуації, з наявними можливостями і при конкретній законодавчій базі; проінформувати громаду і підключити її до роботи; залізний контроль. Все інше підкажуть ті, хто щось розуміє в управлінні. Навіть при тому, що ми маємо сьогодні, ми можемо й мусимо вийти з депресивної ями. Тим більше, ми мусимо підготувати район до територіальної реформи та децентралізації – створити базу. Визначитися з головними напрямками розвитку та інвестиційним кліматом. Хто буде помічений в створенні корупційних схем – буде сидіти.

Ну і Вас хочу повернути до реальності. Якщо колектив з якихось причин має негативне відношення до очільника, то робота буде полягати в тому, аби змінити думку колективу своїми діями та моральними поступками. Якщо до когось не дійде і він буде в колективі чинити саботаж й приводити до моральної деградації та розбрату – попрощається зі своїм кріслом.

Коли Касюхнич став при владі й за кілька місяців вже почався конфлікт між ним та депутатським корпусом, котрий намагався відправити його у відставку, то я наполягав на тому, аби людині дали шанс себе розкрити. Ось і розкрив себе так, що навряд чи ще хтось в районі захоче мати з ним справу. Призначена на посаду людина повинна реалізувати себе як лідер, котрий, в купі з громадою та професіоналами, показує творчий підхід до будь-якої проблеми, вирішує її й цим набуває досвід. Що нас чекає в майбутньому – знає Бог і той, хто має від Нього одкровення. А придумувати собі турківський апокаліпсис – властиво лишень людям з сектантським образом мислення. Хочу застерегти людей, котрі будуть працювати в єдиній команді, від зверхніх поглядів, бо це не буде сприяти позитивним змінам.

-2
5 Provokatorr   (11.02.2015 16:42)
Це тільки ваші фантазії. Скажуть йому вкрасти вагон лісу, землю, майно - вкраде, не вміє навчать, буде добре поводитись заберуть до Львова, не буде поїде в свою Бітлю. Це і є реальність, корупція є всіх країнах, тільки одні країни бідні і там добре видно маштаби корупції а в багатих країнах це не видно і з права людини там краще .

0
9 Хомин_В_М   (11.02.2015 22:32)
Ну раз така ситуація, тоді перестаєм боротися з корупцією і будем далі жити в цьому болоті та читати "розумні" коментарі провокатора і йому подібних.... sad

-1
15 Provokatorr   (12.02.2015 11:16)
Деякі судді мають притензії до твого диплому чого не опублікуєш його публічно.

1
16 KRAYANYN   (12.02.2015 11:38)
Дипломи суддів також можна поставити під сумнів.

3
18 Хомин_В_М   (12.02.2015 12:00)
Обійдуться  biggrin biggrin biggrin Деяких суддів люди не вважають суддями, але ж вони  цим не переймаються )))0

0
20 vuiko   (12.02.2015 13:08)
Оце провокатор чудово ознайомлений з претензіями зі сторони суддів)) Може теж крутиться в їх корупційних колах, якщо знає такі деталі?

0
21 Provokatorr   (12.02.2015 14:55)
Там Канареєка крутиться, чого так Хомин свій диплом ховає нехай робить скан копію розмістить в інтернеті для громадкості. cry

0
24 Хомин_В_М   (12.02.2015 17:16)
Хай собі там крутиться хто хоче. Їхні дипломи і перевіряйте. Я вже писав, що кому треба, той і мій диплом і дозвільні документи на здійснення адвокатської діяльності, бачив. Всім іншим я не зобов'язаний нічого доводити... Хто має бажання, нехай приходить особисто і я все покажу. А не хочете і є якісь сумніви, то звертайтесь із відповідними зверненнями до правоохоронних органів та органів прокуратури...

0
28 victor80   (12.02.2015 18:24)
Дещо спотворені фантазії людини яка ховається на ніком Provokatorr.
А слабо відкрити обличчя і зайнятися чимось корисним, замість того щоб давати спотворені прогнози і коментарі?! angry

2
3 Ольга   (11.02.2015 13:19)
Все, як завжди!!! Ще людина не приступила до роботи, а вже обісрали!!!!

-2
2 Provokatorr   (11.02.2015 11:40)
І останній голова.
А тепер потрібно повернути вас до реальності:
Досвід - Немає, тато влаштував секретаркою в райвно вся кар'єра.
Колектив - там реальні проблеми, люди його несприймають там його вважають за малограмотного  селюка. Тому почнуть обсирати з першого дня.
Майбутнє - нас чекає скорочення всього що можна і економія на всьому. В такій ситуації він буде гордо ходити в портках на роботу з розумним виглядом, поки не ліквідують його посаду
А корупція ліквідується з територіальною реформою при наймі в Турці.

0
26 victor80   (12.02.2015 17:53)
Цікаво який досвід мали його попередники???
Вміли красти так що грати попадали, ви це називаєте досвідом, добре що в нього немає "такого досвіду" і не буде ніколи, а працювати Він буде не покладаючи рук він молодий рішучий і працьовитий, і результат відчують і побачать всі!

3
1 Victor   (11.02.2015 06:38)
«…вперше в історії сучасної Турківщини…»

Приємно читати такі висловлювання: «Вперше в Турці обирають того, за кого проголосувала громада»; «Вперше в Турці відлюстрували мера» (правда коли його несли до суду, він випадково вислизнув (бо ж слизняк) з рук і впав у дірявий сміттєвий бак, над яким його проносили); «Вперше в Турці позбулися московської церковної ідеології»; «Заборонили компартію» й т.д.. Одних це тішить, а у інших від страху виділяється смердючий піт – а що, коли завтра прийдуть і до нас? Прийдуть! Обов’язково прийдуть і запитають про ваші підлі справи, якими ви підриваєте міць держави. Так що попіклуйтеся про свою совість вже зараз, й постарайтеся надолужити опущене. Достатньо вже працювати на ненажерливу двоголову Москву. Пора помалу вилазити з памперсів, спиратися на ноги і йти до чогось кращого. Як кажуть в народі: «Кому дитинство золоте, а кому і памперси міняти».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.