П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Лютий » 18 » Звернення депутатів міської ради про призначення позачергових виборів Турківського міського голови
18.02.2015 (12:35)  

   Звернення депутатів міської ради про призначення позачергових виборів Турківського міського голови

Депутати Турківської міської ради звернуться до Верховної Ради України з проханням призначити позачергові вибори міського голови , повідомили на офіційному сайті Турківської районної адміністрації.

Нижче приводимо текст рішення Турківської міської ради


Керуючись ст.140 Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Турківська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надіслати до Верховної Ради України звернення щодо призначення позачергових виборів Турківського міського голови.

2. Секретарю Турківської міської ради направити звернення разом з даним рішенням до Верховної Ради України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності,етики та законності.

Про причини позачергових виборів читайте нижче

18.02.15


Про народну люстрацію на Турківщині

Доповнено 08.02.15 - Громадські організації Турківщини роз’яснюють свою позицію щодо люстраційних процесів, які розпочалися у районі
Доповнено 07.02.15 - Асоціація міст Львівщини засудила сміттєву люстрацію мера Турки+відео
Доповнено 07.02.15 - РОЗП’ЯТТЯ МЕРА ПО-ТУРКІВСЬКИ
Доповнено 05.02.15 - «Народна люстрація» мера Турки – місцеві розборки чи «рука Москви»?
Доповнено 04.02.15 - Мери міст Львівщини стали на захист очільника Турки, якого активісти викинули у смітник
Доповнено 31.01.15 - Меру Турки влаштували смітникову люстрацію та висловили недовіру
+відео

Сьогодні , 27 січня , в Турці відбулася насправді знакова подія - народна люстрація тепер уже колишнього мера Юрія Касюхнича.

...Про зловживання у міській раді вже неодноразово говорилося: і депутатами на сесіїї, і простими громадянами на вулицях і на сайті "Турка - перлина Карпат". Тричі громадські організації разом із свідомими депутатами намагалися добитися відставки мера, але кожного разу не вистачало кількох голосів депутатів, які були зацікавленні у тісній співпраці з мером.

Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння стали фінансові зловживання зі сторони міської ради та безпосередньо самого мера, підтверджені документально, які мали місце при оформленні документів на укладання бруківки по вул.Василя Стуса та ремонту дахів по вул.Січових Cтрільців.

Депутати і громадські організації подали звернення в прокуратуру про відкриття кримінальної справи за даними фактами. Турківським РВ УМВС було відкрито кримінальне провадження.

На 27 січня була призначена сесія міської ради, на якій на вимогу сімнадцяти депутатів, пан Касюхнич повинен був пояснити звідки взялися такі "дикі" цифри в актах і накладних.

Дякуємо всім громадським активістам, які прийшли на засідання сесії. Для підтримки районного осередку ГО "УНСО", який зараз організовується на Турківщині, інших громадських організацій та громади м.Турка приїхали побратими з обласної організації УНСО та представники антикорупційного комітету області.

І депутати, і громадськість, і хлопці з УНСО та антикорупційного комітету пропонували пану Касюхничу піти, як то кажуть, "гонорово", написавши заяву на звільнення. Але після того, як Юрій Ігорович знову почав на біле говорити чорне, терпець урвався і відбулося те, що повинно було відбутися - народна люстрація - сміттєвий ящик. Ящик, правда був дирявий і проржавілий - який мер, такий і ящик.

Ми дякуємо нашим побратимам з УНСО за те, що показали нам, шо в єдності наша сила і що є дієві способи боротьби з корупцією і зловживаннями. Дякуєм антикорупційному комітету за активну юридичну підтримку і роботу, направлену на виявлення і покарання корупціонерів, хабарників та інших злочинців.

Після люстрації депутати проголосували за недовіру голові: з 25 депутатів - 24 "за", а 1 "утримався".

Вважаємо, що декому з представників місцевої влади варто задуматися над своїми вчинками, щоб не опинитися там, де опинився мер.

Голова ГО «Майдан Турківщини» Г.Когут

Голова ГО «Самооборона м.Турки» О.Кулаєв31.01.15

Меру Турки влаштували смітникову люстрацію та висловили недовіру

Із серйозного протистояння розпочалася сесія Турківської міської ради Львівської області, яка відбулася 27 січня. Депутати, представники громадськості, члени місцевої та обласної організації УНСО, обласного антикорупційного комітету пропонували меру Юрію Касюхничу піти, як то кажуть, «гонорово», написавши заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це , 29 січня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Однак з такими вимогами міський голова не погоджувався, а звинувачення у фінансових порушеннях при укладанні бруківки, інших зловживаннях, процвітанні корупції, спростовував. Це стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння обранців та громадськості. Все закінчилося тим, що вони вивели та кинули мера в дірявий смітниковий контейнер, який використали як елемент народної люстрації.

Але після народної люстрації сесія Турківської міської ради продовжилася без голови. Із 25 присутніх обранців 24 проголосували за недовіру меру Юрію Касюхничу і лише один утримався.

За словами голови Громадської організації «Майдан Турківщини» Г. Когута, про грубі зловживання у міській раді давно знали. Через це тричі свідомі депутати за підтримки громадських активістів намагалися добитися відставки мера Юрія Касюхнича, але кожного разу бракувало голосів тих обранців, які були в тісних стосунках з міським головою.

Нагадаємо, що за зверненнями депутатів і громадських організацій про зловживання міського голови Турківським РВ УМВС відкрито кримінальне провадження.

zik.ua/


Доповнено 04.02.15

Мери міст Львівщини стали на захист очільника Турки, якого активісти викинули у смітник

Сьогодні, 4 лютого, у Львові керівники міст Львівської області зібралися на засіданні регіонального відділення Асоціації міст України, через те, що вважають, дії щодо мера Турки Юрія Касюхнича, якого активісти минулого тижня викинули у смітник, неприпустимими.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Данила Мокрика.

Нагадаємо, 27 січня, під час сесії Турківської міської ради місцеві депутати висловили недовіру Юрію Касюхничу.

Втім, на засіданні Львівського відділення Асоціації міст України Юрій Касюхнич заявив, що таким чином на нього чинили тиск через його справедливі рішення.

«Є когорта депутатів, які вже не одне скликання були в міській раді. І, скажімо так, у певних колах вони вирішували деякі питання. Я накладав вето не на одне рішення, за яке проголосували депутати. У зв'язку з тим, що воно було незаконне», – переконує міський голова Турки Юрій Ксюхнич.

Мер також додав: він є одним із кандидатів на посаду голови Турківської райдежадміністрації. А це, мовляв, не до вподоби деяким активістам, які бачать у цьому кріслі свою людину.

«Хто дає право люструвати народних вибраних людей? Ми вибрані, і не маємо права проходити люстрацію. Хоче громада – на це є юридичні, законні рамки, які повинні і мають бути застосовані в даному випадку», – наголошує міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Тим часом, мери, які були присутні на зібранні, вважають, що активістів і правоохоронців мають притягнути до відповідальності, через «смітникову люстрацію» вчинену щодо очільника Турки. За фактом даної справи уже відкрито кримінальне провадження.

zik.ua
Доповнено 05.02.15

«Народна люстрація» мера Турки – місцеві розборки чи «рука Москви»?

Міські голови Львівщини обговорили інцидент, що стався 27 січня у місті Турка, коли під час сесії міської ради мера міста Юрія Касюхнича силоміць винесли з будівлі ради, зламали пальця, викинули у смітник, а тоді проголосували за висловлення йому недовіри. Мери міст Львівщини зустрілись у Львові в приміщенні регіонального відділення Асоціації міст України. Більшість із них виглядали обуреними та схвильованими.

Кричущий випадок відсторонення міського голови Турки стосується їх усіх. Започаткована іще в вересні «народна люстрація» депутатів, що голосували за «закони 16 січня», перетворилась на зручний інструмент відсторонення міських голів. Якщо спрацювало у Турці, то що стоїть на заваді аналогічним акціям в інших містах? Й головне: хто захистить?

Юрій Касюхнич, із загіпсованим пальцем, коротко оповів про перебіг конфлікту. Приводом для «люстрації» стала підозра в начебто нецільовому використанні коштів, призначених на ремонт тротуару. Під час засідання мерії до сесійної зали вдерлося 30-40 осіб – представники ГО «Майдан», УНА-УНСО, Антикорупційного комітету – й, порушуючи процедуру, примусили мера прозвітувати за використання коштів. На звіті наполягав і кістяк депутатів, що перебували в опозиції до Касюхнича.

Залишившись незадоволеними наданим звітом, люди схопили мера за барки, зламали великого пальця та викинули у смітник. Тоді після нетривалого обговорення відсторонили його від виконання обов’язків мера.

Розхитування ситуації в області

«Я маю аналогічні проблеми в своєму місті, тому вбачаю тут певну системність. У таких діях наявний або певний умисел, або люди геть-зовсім не розуміють, на чий млин лиють воду», – взяла слово голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Харизматичний політик зазначила, що «народна люстрація» не вкладається в жодні рамки законної процедури.

«Річ не в тому, подобається чи не подобається комусь міський голова. Питання в тому, хто уповноважив ГО «Майдан» – чи ким би вони не були – піддавати люстрації міських голів, вільно обраних на вільних виборах? Хто дав їм право називатися антикорупційним комітетом? Хто дозволив їм застосовувати щодо міських голів фізичну силу? Я не кажу вже про те, що навіть за законом люстрації підлягають лише призначувані посади», – сказала Ірина Верещук.

Голова Рави-Руської застерегла правоохоронні органи від бездіяльності, закликала їх терміново вживати системних заходів і бути готовими до тотальної дестабілізації.

«У Львівській області починається дестабілізація ситуації. Починають розхитувати. Підбурювати сепаратистські нотки. Якщо правоохоронні органи не вживуть вчасних заходів, настане суцільний хаос. Якщо ті, хто вчинив незаконні дії, не зазнають належного покарання, я буду вважати, що в нас немає держави, здатної захистити елементарні права людини», – резюмувала Ірина Верещук.

Рука Москви?

Кількома міркуваннями щодо зухвалого випадку поділився й міський голова Борислава Володимир Фірман. На його думку, завдання подібних акцій полягає в дискредитації України з метою ускладнення її руху в Європу.

«Подібні акції – це картинка для російських телеканалів. Коли депутатів чи міських голів закидають до смітників, дуже легко дискредитувати країну в очах Європи. Мовляв, дивіться: й оцих ви хочете брати в Європу?», – сказав Володимир Фірман. Він припустив, що інцидент в Турці є наслідком фінансованої з Москви дестабілізації ситуації в Україні.

Міський голова наголосив, що сьогодні люди за визначенням не можуть бути задоволені роботою місцевих органів влади.

«За Януковича Львівщина одержувала в сто разів менше коштів, ніж деякі населені пункти на сході країни. Ясна річ, що, не маючи грошей, зробити щось дуже важко. Зокрема, для того, аби змінити несправедливий розподіл коштів, й відбулася Революція гідності. Але ж, яка це Революція Гідності, коли законно обраних міських голів викидають у смітник, ламають їм пальці? Є законні процедури. Якщо є підозри щодо зловживання, потрібно надати докази. Немає доказів, то немає про що говорити. А привід висловити недовіру можна знайти будь-який», – сказав Володимир Фірман.

Юридичну оцінку проблемі дав міський голова Жовкви, правник за освітою, Петро Вихопень, який перелічив низку кричущих порушень регламенту під час відсторонення мера, на підставі яких у суді може бути оскаржене рішення міської ради.

«Законодавство передбачає звернення до правоохоронних органів для того, щоби встановити осіб, як і чому вони були зібрані, хто був ініціатором, а також дати правову оцінку їхнім діям, встановити, чи вони діяли в межах законодавства, чи не було в їхніх діях ознак хуліганства. За чинним законодавством це має зробити міліція. Варто також звернутися до СБУ, щоби вона перевірила, чи не організовано це на вищому рівні – на рівні держави, а то й, не дай Боже, з-за меж держави», – сказав Петро Вихопень.

Програло місто

Міський голова Жовкви наголосив, що від ситуації, яка склалася, програли передусім мешканці міста.

«Чим займається міський голова, міська рада? Ми займаємося життєзабезпеченням територій. Ми поза політикою. Ми маємо забезпечити воду, тепло, світло, прибирання міст. Якщо сьогодні дезорганізувати міста, у нас завтра почнуться бунти невдоволення.

Мені навіть важко змоделювати ситуацію в місті Турка. Люди, які це зробили, не бачать далі двох кроків. Завтра вони не зможуть навіть перерахувати кошти комунальному підприємству за прибирання міста. І ця ситуація не розв’яжеться, доки суди не відновлять колишнього голову. Це тривала процедура. А тоді може бути апеляційна скарга. Тим часом місто буде паралізоване в своїх діях», – сказав Петро Вихопень.

Він наголосив, що особа, яку міська рада обрала для виконання обов’язків мера міста, не може їх виконувати.

«В законодавстві чітко написано, що повноваження виконує секретар ради. Обрання якогось заступника, який не був працівником міської ради, не зарадить. Він не зможе скористатися печаткою голови, не зможе платити через казначейство. Це буде параліч для міста», – резюмував міський голова Жовкви.

Наприкінці засідання міські голови Львівщини прийняли за основу проект звернення до голови ЛОДА Олега Синютки, голови ЛОР Петра Колодія, політичних партій та громадських організацій Львівщини, в якому закликали можновладців засудити інцидент в Турці. Окремо запланували звернення до правоохоронних органів з проханням дати йому правову оцінку й притягнути порушників закону до відповідальності.

Не Турка єдина

Нагадаємо, що жертвами «народної люстрації» впродовж останнього часу стали не тільки міські голови. 26 січня громадські активісти, члени ГО «Майдан» та сотень самооборони провели у Львові процес народної люстрації заступників керівників ПАТ «Львівтрансгаз».

Зранку активісти зайшли в адміністративну будівлю з вимогою до заступників директора Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» написати заяви на звільнення. Коли заступники – Роман Сендега та Євген Грабовецький – відмовились їх написати, чоловіків змусили вийти на вулицю й кинули їх у сміттєвий бак, перед тим таки змусивши написати заяви за власним бажанням.

Сергій Стуканов. galinfo.com.ua


Доповнено 07.02.15

РОЗП’ЯТТЯ МЕРА ПО-ТУРКІВСЬКИ

(Слідами статті С.Стуканова ««Народна люстрація» мера Турки – місцеві розборки чи «рука Москви»?).

«Когосьте вибрали, того й маєте»
Ю.Касюхнич

Читаючи перли журналістів в газетах та журналах, неможливо позбутися думки про те, як ці люди, а особливо ті, хто пройшов школу журналістики радянської доби, вміють віртуозно у вербальному світі зліпити з «г..на» кулю, пустити її згори й у підніжжі гори дістати з неї фіру гною – результат, який внесе розбрат в громаду й згуртує владу. На цьому й тримається журналістика різних режимів. Сьогодні ми маємо змогу ознайомитися з одним із таких перлів, де автор намагається симптоми «білої мами» турківського мера, видати за трагедію 2000-літної давності.

В Турці люди знають, хто такий Касюхнич і якими лабіринтами він пройшов, аби попасти до міської ради. Та цього, на жаль, не знає пан Стуканов, адже для нього турківський мер – Мелхіседек, без роду і племені, без початку і кінця життя. Йому ввижається, як і самому меру, що турківським депутатським синедріоном, злі справи котрого постійно викривав святий Юрко, був осуджений поза процедурою на розпяття-люстрацію, а перед тим підданий мукам біля ганебного стовпу – сміттєвого ящика, де озвірілий натовп переламав йому пальці, до яких липли гроші та якими фальсифікувалися документи.

Тваринний страх пройняв мерів області. Невже знавіснілий натовп, об’єднаний у «якісь» «Майдани», «УНА-УНСО», «Антикорупційні комітети», в скорім часі увірветься й до них, розірве мафіозний ланцюг, яким скована влада, й своїми діями паралізує інфраструктури міст України, чим знесилить державу перед кривавим Kpeмлeм? Від страху, що Турківський район прагне змін на краще, у мерів області відбулося мимовільне сечовипускання, яким вони засмерділи не тільки всю область та Україну, а й Мocквy-матушку. То що ж це за сморід?

Мер Рави-Руської, Ірина Верещук, заявила, що вона має «аналогічні проблеми», тобто , напевно,вона перекриває дах будинку в місті, витрачаючи на нього пів тони цвяхів, прокладає тротуар, де на 1м.кв. витрачає пів машини піску та відсіву, замовляє документації на відновлення фасадів у «скандинавів» і т.д. Її харизма ніяк не може второпати «народну люстрацію» і хто уповноважував громадські організації до таких дій. Шановна пані так вписалася у владу богів, що ніяк не може уявити влади народу, а тому сама повинна уповноважувати народ, кого люструвати, а кого залишити на Олімпі. Вона нагадує правоохоронним органам, що їхній обов’язок захищати мафію з правами людини, від здичавілого безправного народу, котрий прагне «хаосу, дестабілізації» та співу по «сепаратистських нотках». Почувши зойки турківського мера, та зрозумівши ситуацію, пані Ірина почала лити воду і на свій млин. ("Огляд дня") (http://vgolos.com.ua/articles)

Не відставав від неї й мер Борислава, Володимир Фірман. Цей чоловік, знесилений довгим шляхом Бориславською пустелею, спрагнений ковтка влади, в далекому мареві угледів в турківських подіях руку Mocкви. Перед ним повстала живописна картина дискредитації країни в очах Європи, де пензлі, фарби та полотно надала Mocква, і незадоволена роботою мера, турківська громада, написала картину на її замовлення. Він і не підозрював, сердешний, як вправно, на основі «законних процедур», розпоряджався «мізерними» коштами в Турці «бронзовий Юрко». (http://dyvys.info/polityka)

«Правник» Петро Вихопень, мер Жовкви, угледів кричущі порушення в поведінці народу, котрий стомився жити під керівництвом Юрка. Тут він волає до законодавства, хоча сам розуміє, якого законодавства він є «проффeсор». Пан Вихопень, вихопившись зі своїми висновками, наголосив, що в цій ситуації програла громада міста. Він оголосив себе та мерів міст поза політикою. Шановний «правниче», Ви не можете знаходитися поза політикою, оскільки політика – це загальне керівництво для дій і прийняття рішень, яке полегшує досягнення цілей, а це і є піклування про добробут жителів міста, де мери піклуючись про народ, являють жертовний приклад служіння, а не бачать у своїх посадах корито, корону та лаври. Перед тим, як виносити якісь пропозиції, ознайомтеся з ситуацією в місті та міській раді не зі слів «рижого», а зі слів депутатського корпусу та громади міста. Програла, чи виграла громада – покаже час.

Кілька слів і до пана Сергія Стуканова. Пане Стуканов, коли стукаєте по клавіатурі, то стукайте не про те, що стукає у вашій голові, в яку настукав Юрко Турківський, наверещала Верещак, завіз фірою Фірман, а Вихопень вчасно вихопив у Вас всякий глузд. Приїдьте в Турку, поспілкуйтеся з народом і тоді приймайте об’єктивні рішення, про що маєте стукати. Можливо й стаття тоді прийме інакше забарвлення, де буде відтворена дійсна ієрархія цінностей і де люди побачать Вашу совість, котра прагне радитися з образом Божим, котрий живе в Вас.

м.Турка, Віктор Саварин.


Доповнено 07.02.15

Асоціація міст Львівщини засудила сміттєву люстрацію мера Турки

Асоціація міст Львівщини засудила сміттєву люстрацію міського голови Турки Юрія Касюхнича. Для цього скликали термінове засідання і прийняли заяву до всіх правоохоронних органів – негайно відреагувати на такий факт. Там пояснили, що депутати мають право висловити мерові недовіру, але лише якщо його вину підтвердить суд.

«Це можна назвати продовженням колабораціонізму. Міського голову обирала громада і тільки вона може висловити недовіру, якщо є підстави. Таких підстав я тут не бачу. І вважаю, що це рішення протизаконне, бо має бути рішення суду, яке б підтвердило вину міського голови. Тому цей випадок – антиконституційний», - пояснив начальник Городоцького районного управління юстиції Євген Сухович.

Проти подібної люстрації висловився і автор відповідного закону, народний депутат Євген Соболєв.

«Треба розповідати про всі його гріхи громаді і на наступних виборах не голосувати. Якщо люди знатимуть правду, відбір пройде природньо», - зазначив голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

27 січня у Турці у сміттєвий бак кинули міського голову Юрія Касюхнича. З аматорського відео видно, як браві молодики виштовхують мера із сесії, а далі він вже у смітнику. Опісля депутати повернулись у залу і відправили Юрія Касюхнича у відставку. Хто саме додумався кинути його у смітник, запевняють, що не знають.

«Депутати були настроєні, щоб у законний спосіб проголосувати. Ну, звичайно, були люди з громадських організацій зі Львові, із Самбора і так далі. І коли міський голова відмовився писати заяву про відставку, йому зробили народну люстрацію через сміттєвий бак», - розповів депутат Турківської міської ради Роман Мельник.

Депутати вважають, що дісталось меру заслужено. Бо, мовляв: він наживався з міської казни на ремонтних роботах.

«Були завищені ціни, зокрема на пісок, на який у нас в Турці роздрібна ціна 250 гривень. Пісок міська рада купила за 300 гривень», - наголосив депутат Турківської міської ради Руслан Шиян.

Міський голова зараз на лікарняному. Звільненим себе не вважає. І переконує, що це - помста депутатів.

«Була когорта депутатів, яка неодноразово обиралася, які були основою міської ради, яка заправляла, яка брала собі в оренду приміщення, яка приватизовувала земельні ділянки. У нас не одноразово виникали конфлікти і я накладав вето не на одне рішення міської ради», - наголосив Касюхнич.

Оксана Лабойко

zaxid.net


Доповнено 08.02.15

Громадські організації Турківщини роз’яснюють свою позицію щодо люстраційних процесів, які розпочалися у районі

Громадські організації Турківщини роз’яснюють свою позицю щодо люстраційних процесів, які розпочалися у районі.

Так, у зверненні до виконавчого директора Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Абаімова В.П., зокрема, йдеться про наступне.

«Проаналізувавши інформацію, висвітлену деякими регіональними ЗМІ щодо проведення народної люстрації колишнього голови міста Турка Касюхнича Ю.І., бачимо та розуміємо Ваше обурення проте водночас вважаємо, що це не дає Вам право так різко висловлюватись в сторону громадських організацій Турківського району, які тут представляють громаду району (міста) і відстоюють її права та інтереси.

Розуміємо, що така категорична думка склалась через те, що Ви мали змогу вислухати тільки одну сторону конфлікту. Саме тому хочемо запропонувати Вам скликати ще одне засідання Львівського РВ Асоціації міст України, на яке запросити представників наших громадських організацій, ЗМІ та самого Касюхнича Ю.І. Ми впевнені, що зможемо змінити Вашу думку, так як у нас в розпорядженні є кричущі докази його зловживань службовим становищем. Віримо, що всіх голів міст не потрібно міряти одним мірилом і серед Вас є чесні та порядні громадяни України. А тому просимо піти нам на зустріч, призначити ще одне засідання і повідомити нас про Ваше рішення».

Також своє звернення громадські активісти надіслали голові Львівської ОДА Олегу Синютці.

«Громадські організації Турківського району, які мали змогу зустрітися з Вами особисто і переконатись, що у нашій області нарешті з’явився справжній господар, зазначають, що 27 січня 2015 року у м. Турка трапилася знакова для нашої громади подія - народна люстрація тепер уже колишнього мера Юрія Касюхнича. Реакція на цю подію не забарилась і буквально через декілька днів Львівське РВ Асоціації міст України категорично засудило дії громади.

Про зловживання службовим становищем колишнього мера ми розповідали Вам під час зустрічі з жителями Турківщини у січні цього року і Ви обіцяли дати цьому відповідну оцінку. Громада міста хотіла все зробити більш спокійніше та давала змогу колишньому голові виправитися і пояснити розтрату коштів. Проте, Касюхнич Ю.І. не захотів прояснити ситуацію та проігнорував вимоги громади, яка його на цю посаду обрала. Так як терпіння людей вже і без того було на межі, жителі міста не витримали такого хамства та провели народну люстрацію.

Надіємось, що Ви з розумінням поставитеся до настроїв громади, тим більше, що і Ви при зустрічі говорили про дві основні проблеми держави на сьогодні – війна на Сході та корупція. А друга є важливішою за першу. Тому просимо Вас про ще одну зустріч, на якій ми пояснимо Вам та надамо відповідні докази нецільового витрачання коштів Касюхничем Ю.І. Повідомляємо, що по цьому факту правоохоронними органами відкрите кримінальне провадження, а у Львівське РВ Агенції міст України направлене аналогічне звернення з проханням провести з нами спільну зустріч».

Крім того, своє ще одне звернення було скероване до телеканалу ЗІК та Агенції регіональної інформації та аналітики «Гал-інфо».

«Ознайомившись із Вашими публікаціями та сюжетами щодо народної люстрації колишнього мера м. Турка, громадські організації Турківського району, про які, зокрема, там і йде мова, вирішили звернутись до Вас і донести свою думку про всю цю ситуацію.

Колишній мер Касюхнич Ю.І. вже давно нагнітав середовище навколо себе. Він постійно зловживав своїм службовим становищем та ігнорував звернення громадян та вимоги свідомих депутатів, які постійно старались перешкодити йому чинити беззаконня. На підтвердження своїх слів ми готові надати всі необхідні Вам докази. Також, хочемо засудити статтю журналіста Агенції регіональної інформації та аналітики «Гал-інфо» Сергія Стуканова щодо висловлювань окремих голів міста про перевірку «чи не організовано це на вищому рівні – на рівні держави, а то й, не дай Боже, з-за меж держави». Такі висловлювання не мають права на публікацію. Офіційні видання, які дійсно на сьогодні переймаються долею держави та області, зокрема, не повинні взагалі публікувати такі висловлювання без належної перевірки.

У зв’язку з викладеним та враховуючи досить серйозну критику у нашу сторону, просимо Вас провести з нами зустріч, вислухати нас та ознайомитись із задокументованими фактами, які є у нас в розпорядженні».

Звернення підписали Голова ГО «МАЙДАН Турківщини» Г. Й. Когут та керівник ЛОФ ВГО «Народний антикорупційний нагляд» у Турківському районі В. М. Хомин.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 12748 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 2511 2 3 4 5 »
1
251 Victor   (18.02.2015 07:56)
«Асоціація міст Львівщини засудила сміттєву люстрацію мера Турки».

Коли ми говоримо про асоціацію міст, то повинні розуміти, що це асоціація не громад, а мерів. Такий собі картель містечкових босів, котрі вкупі творять свої чорні справи. Прикриваючись «легітимністю» виборів, «легітимністю» влади, вони створюють в асоціації міст асоційоване членство, тобто говорячи нібито від лиця громади, вони вирішують тут свої гнилі справи. Щоб було зрозуміліше, розповім анекдот:

«- Іване, а що це за асоційоване членство мерів?
- Ну, куме, це означає, що вони будуть приймати участь в Асоціації міст.
- Значить увійдуть в Асоціацію?
- Ні, не ввійдуть, а тільки будуть приймати участь.
- Як так?
- Ну наприклад, як яйця в статевому акті: приймають участь, але не входять. А так, поряд бовтаються».

P.S. Люстрація має багато спільного з кастрацією, а найголовніше – помічна.
«Ми свого кота кастрували. Він все рівно пропадає десь ночами, але наскільки нам відомо – в якості консультанта» (розмова в приймальні ветеринара).
Не дивно, хто консультував мера Рави-Руської.

«Можна святотатствувати во благо. Наприклад – каструвати кота».

1
250 KRAYANYN   (18.02.2015 00:45)
Гол!!! Ще один гол в ворота суперника. Нехай не виправдовується про безпідставний тиск. Якби дбала про місто, то люди булиб на її стороні і ніхто б не посмів тиснути. Але хоч достойно зуміла піти. Чи може смітника забоялася? Жінка, все таки. Ще раз підтвердилася теорія про заступання подібного за подібне. Хто там ще заступався за турківського госпідара?

0
247 KRAYANYN   (17.02.2015 21:21)
Аналогічна з Рава-Руською є ситуація в обласному центрі. Мер героїчно боровся з всепожираючим монстром під одноіменною назвою. На чому дуже не погано піарився. Але справжня причина завжди вилазить. Насправді не давав монстру дерибанити об’єкти на які сам поклав око. Хто в цій ситуації більше захланний, сказати важко. Але ні перший ні другий не працює на благо народу. І реагує завжди найгостріше той, хто найбільше замазаний. Що і підтверджує даний випадок.

0
245 Циганський сектор   (17.02.2015 19:46)
Перед тим Ірина Верещук стала відомою своєю принципоівою позицією у протистоянні з депутатами міської ради від ВО "Свобода", яким не дала приватизувати комунальні землі та інше майно громади.

0
244 Луговий_Дмитро   (17.02.2015 19:00)
Усе стало на свої місця! Ось чому Вона так розпиналась за Касюхнича. Але, тепер уже ї за неї взялись)


0
248 Хомин_В_М   (17.02.2015 22:21)
Це ще раз підтверджує правильність розвитку подій в нашому районі. І все б напевне розвивалось набагато стрімкіше, якби не ситуація на сході.

0
243 KRAYANYN   (14.02.2015 21:48)
«Треба розповідати про всі його гріхи громаді і на наступних виборах не голосувати. Якщо люди знатимуть правду, відбір пройде природньо», -
зазначив голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.
 
З цієї поради виходить, що з Янеком також поступили не справедливо. Але перше ніж давати поради, мабуть себе потрібно в руки взяти і виясняти відносини законними методами https://www.youtube.com/watch?v=BDYOrfm9Z1w

0
242 KRAYANYN   (12.02.2015 11:15)
"Это — сукин сын, но это наш сукин сын" ось позиція пана абаімова відносно кожного мера, інакше залишиться без роботи. Ось і приходиться скочуватися до рівня ганебного профсоюзу. Але в його зверненні до очільнтків області, що сь не все підпорядковується елементарній логіці. Цікаво, яка відповідь буде від головних корупціонерів.

2
239 Любомир   (10.02.2015 19:07)
Листа слідуючого змісту написав в Асоціацію міст Львівщини
Шановний Василю Петровичу. З цим листом надсилаю деякі посилання на документи . Сподіваюсь Ви їх переглянете та зробите відповідні висновки .       http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38975144  В цьому рішенні суду замість особа 6 читайте Касюхнич Ю.І.
Перегляньте також наступне посилиння. Це тільки мала частина того що є задокументовано. Сподіваюсь що Ви керівник прогресивної організації і тому надасте змогу депутатам Турківської міської ради висловити альтернативну точку зору на зборах Асоціації міст Львівщини.
Не хочу вірити що така поважна організація скотиться до рівня профспілки прокравшихся мерів.
З повагою депутат Турківської міської ради  Любомир Яворський

Сьогодні отримав відповідь:

Шановний Пане Любомире,відсилаємо Вам текст офіційного Звернення, прийнятого на засіданні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України 04.02.2015р.З повагою,василь Абаімов виконавчий директорЛьвівського РВ АМУ

Голові Львівської обласної ради
Пану Петру КолодіюГолові Львівської обласної державної адміністраціїПану Олегу Синютцікерівникам громадських організаційполітичних партій Львівської області
ЗВЕРНЕННЯ

Львівське регіональне відділення Асоціації міст України звертається до Вас з вимогою засудити та зупинити дії окремих активістів, які порушуючи чинне законодавство України призводять до дестабілізації роботи органів місцевого самоврядування Львівської області.
27 січня 2015 року у місті Турка Львівської області сталася небувала досі подія. Під час проведення чергової 50-ї сесії Турківської міської ради в сесійну залу без попереднього узгодження зайшла група в кількості біля 30 осіб, серед яких мешканці міста Турки та невідомі особи.В грубій формі міському голові Турки Юрію Касюхничу було запропоновано написати заяву про дострокове припинення повноважень міського голови Турки.Після відмови міського голови Юрія Касюхнича писати заяву про відставку, його в грубій фізичній формі з порушенням конституційних прав було видалено з сесійної зали, пошкоджено верхній одяг та нанесено травму руки, зламано палець.Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, засуджує хуліганські дії , що порушують Конституцію України, права посадової особи місцевого самоврядування. Посада міського голови є виборною, а тому не підлягає люстрації згідно до чинного законодавства України.Такі дії породжують страх серед мешканців міста, а також мають провокативний характер дестабілізуючий ситуацію в містах нашої області.
Звернення прийнято на засіданні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України 04 лютого 2015 року.
В подальшому листування змісту не бачу. Профсоюз прокравшихся мерів відбувся.

1
240 Хомин_В_М   (10.02.2015 20:03)
Повністю підтримую п. Любомир. Сьогодні теж отримав такого листа. Асоція міст України нас просто не хоче слухати. Зі мною зв'язувався їх виконавчий директор, який займає чітку позицію, що не завжди злодій повинен сидіти в тюрмі. Це спочатку повинні довести куплені правоохоронні органи і винести відповідне рішення наш місцевий бізнес-центр з видачі судових рішень, який в нашому районі називається Турківський районний суд.

0
241 KRAYANYN   (10.02.2015 23:21)
"породжують страх серед мешканців міста" напевне правильно написати серед чиновників типу абаімова. Звісно, що він буде стояти на своїй позиції до кінця. Інакше люстрація прокотиться по цілій області, дійде до очільника обласного центру, а на закуску буде люстровано самого профспілкового лідера.

0
238 СВІЙ_О_Стахнив   (10.02.2015 17:31)
дурик а що район має до міста,це міський голова

3
237 Admin   (08.02.2015 21:52)
Ну й нікнейм Ви собі свинячий придумали !?   biggrin biggrin biggrin

0
236 Хомин_В_М   (08.02.2015 21:29)
... І люди не будуть чекати, допоки становище накалиться.

1
235 Хомин_В_М   (08.02.2015 21:28)
На Майдані теж спочатку було декілька десятків людей, які при цьому представляли думку ЦІЛОЇ країни. І лише коли сиитуація набула більш напруженого становища у людей відкрились очі. Надіюсь, що в Турківському районі до цього не дійде.

5
234 Victor   (08.02.2015 20:32)
«Хто надав Вам такі повноваження?»

І дійсно! В районі біля 400 осередків партій та різних громадських організацій і всі мовчать, дивлячись, або навіть і приймаючи участь в турківському бедламі. Вони і не нададуть ніяких повноважень – марно чекати. Ось ці, 30 чоловік, виступили від імені народу, котрий звик чекати не одне століття. То хто ж повинен уповноважувати народ на боротьбу за свої права? Цар? Князь? Піп? Закон? Шановний свинопасе, від цих чотирьох нічого доброго для народу не буде – підтвердження цьому, історія людства, яке приплело до цього в своїх релігіях ще й Бога, Котрий начебто прагне бачити в простій людині раба – Свого і панського. Як кажуть в народі: «Всяка влада «ВІД» Бога, а ми «ДО» Бога». Боротьбу за свободу, справедливість та чесність, людині делегує образ Божий, котрий живе в ній. Чим більше вона має з ним онтологічний зв’язок, чим більше вона не затуманює його своїми підлими справами, тим більше вона бачить істину й своє синівство в Отці. Владики ніяк не можуть цього второпати, оскільки узурпували Божу «владу», й їм дивно – як це бидло прагне скинути з себе кайдани. Так, на місце одних свиней приходять інші свині, але лишень для того, аби нажерти рило й попасти під ніж м’ясника. Цих 30 чоловік не хочуть жити в свинарнику, вони прагнуть жити у вільній країні, де при владі стоять не свині, а люди.

0
232 KRAYANYN   (08.02.2015 11:53)
"В день звільнення вже був на лікарняному" як це розуміти? Прийняте рішення вступить в силу, коли закінчиться лікарняне? Чи, не можна приймати такі рішення стосовно працівника, який в даний момент знаходиться на лікарняному? Якщо дійсно був на лікарняному, то чому приперся на роботу? А може лікарняне оформив заднім числом?

4
231 Victor   (08.02.2015 09:35)
Найцікавіше, друзі, у всіх цих турківських історіях з московськими попами та мером, котрий «терся» попри комуняк і набрався від них бліх, як на ці події реагує світ. Нібито «забита» Турка, депресивний район – а тут на тобі, рейвах про події в місті на весь світ. З якого це «перепугу»? Щось тут, шановні, не те. Невже довколишні «ґазди» і надалі думають нас топити в «гівні»? Подивімося, як активно вирубують ліси; як блокується «правом» всяка діяльність, направлена на розвиток району; як намагаються виставити нас дурнями, фашистами та злочинцями. Невже хтось прагне для себе створити тут заказник, а перед тим перетворити місцеве населення в своїх рабів? Варто підняти інформацію про земельні наділи в районі. Можливо тут криється таємниця підтримки не тільки мера обласними мерами, а й всіх інших турківських «можновладців», котрі погрузли в корупційній трясовині по саму чуприну? До чого це страхання людей, котрі прагнуть змін, - судами, Божими карами та пеклом? Шановні «володарі» нашого краю, не дай Бог вам вивести голодний і обідраний народ з терпіння!

-1
227 2ptashka2   (07.02.2015 18:46)
за слова треба відповідати

0
228 olezyk40   (07.02.2015 19:50)
Галино!Поперше я себе не видавав за твого родича.А якщо ти "уважно читала" повiдомлення,то повинна була помIтити хто перший  написав про таку провокативну версiю i зачепив гiднiсть твою та твоєї родини!Тому став такi запитання не менi.А щодо "чмо" ,-то не прибережи при собi такi слова!

-2
230 2ptashka2   (07.02.2015 22:45)
я й тому не приберегла такі слова як ти навписало, бо ти бачачи, що тебе приймають за ішу людину мав би не ховатися за порожнім фото і ліво створеною електр. адресою бути відкритим, як на то пішло взагалі не розумію чомухоаютися, невже слабо сказати відкрито не ховаючи лиця, чи анонімно можна лити бруд на всіх і пофіг все - вважаю це не по чоловічому, так навіть справжня жінка не зробить.

1
233 2ptashka2   (08.02.2015 12:24)
олежик 40 де ж ти пропав, чи боїшся, що тебе виведуть на чисту воду dry

-1
229 olezyk40   (07.02.2015 20:10)
Кожен  з нас має за що вiдповiдати!Немає людини без грIха!Але зараз не час згадувати про грiхи та шукати компромат на iнших,а наоборот потрiбно згуртовауватись i робити все для того ,щоб в подальшому небуло допущення беззаконня.Якщо я когось образив,то скажу що й Ви слiв не пiдбирали i ображали  один одного i мене в тому числi.I  якщо Ви усi й надалi будете сваритись мiж собою,то в мiстi i взагалом в Державi нiколи небуде порядку.Хто хоче й надалi поливатись брудом,- поливайтесь а я в цьому сенсу не бачу.Думав що через коментарi буде розвиватись дiалог але помилився,-бо переважна бiльшiсть з Вас лише конфлiктують i провокують iнших на конфлiкт, i не слухають iнших, важають,що лише вони правi.

0
226 Міша   (07.02.2015 17:49)
2ptashka2

Олежик40 не відкриє лице. Можуть натовкти

-1
225 2ptashka2   (07.02.2015 17:22)
доброго дня, уважно сьогодні перечитала коментарі до статті, велике прохання, аноніма який пише під олежик 40 вистав фотографію, зніми анонім, бо дружина Роза є тільки одна у мого тата, імена нажаль співпадають, не хочу щоб неграмотнгість у написанні і буйність твоєї фантазії падала на моїх батьків, якщо ти мужик, бо я в цьому сумніваюся, докажи, нехай через таке чмо, як ти не ходять несправедливо засудженні люди, навіть нічого не підозрюючи про це.

0
223 VALERIYr   (07.02.2015 14:22)
Victor,  Ваша нова стаття про не перевірений матеріал Сергія Стуканова  прямо в ціль.

Шедевр! :)

0
221 Admin   (07.02.2015 10:09)
Панове дискусанти !
Закликаю Вас утриматися від занадто різких висловів та взаємних образ.
Поважайте всіх користувачів інтернет-ресурсу , який надав Вам можливість висловити свою думку.
Як казав колись мій улюблений вчитель Т.В.Макарик: "Ведіть себе культурно !"
biggrin

1-20 21-40 41-60 61-80 81-81
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.