Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Довідка » 2015 » Лютий » 19 » Функція персонального моніторингу нових коментарів на сайті
19.02.2015 (00:09)

   Функція персонального моніторингу нових коментарів на сайті

Останнім часом значно збільшилася кількість відвідувачів сайту. Збільшення відвідувачів та наявність цікавого матеріалу неодмінно приводить до збільшення кількості коментарів.

Іноді за добу користувачі та гості сайту залишають значну кількість коментарів.

Деякі відвідувачі скаржаться на певні труднощі при роботі з коментарями (важко відслідкувати нові, коментарі розкидані і т.і.).

На сайті застосовується деревовидний режим виводу коментарів. Цей режим , безумовно, більш прогресивний в порівнянні з наскрізним. Він дозволяє залишати не лише коментарі , що стосуються всіх учасників та матеріалу, а також коментарі-відповіді до конкретних коментарів. Для зручності такі коментарі відображаються у вигляді дерева.

При великій кількості та значній інтенсивності відвідувань у деяких користувачів виникають труднощі у відслідковуванні нових коментарів. Для полегшення навігації на сайті запроваджено напівавтоматичний персональний моніторинг нових коментарів.

Працює ця система досить просто. Коли користувач заходить на сторінку матеріалу , на якій з'явилися нові коментарі , в тулбарі (панель інструментів у верхній лівій частинні сторінки) з'являється відповідний значок-кнопка

Хочу зауважити , що новими вважаються коментарі , які з'явилися після останнього відвіданння користувачем саме цієї сторінки. Тобто ці коментарі є новими персонально для конкретного користувача.

При кліку на кнопку відкриється вкладка де буде вказано кількість нових коментарів "Нові коментарі 1" .

Якщо клікнути на посилання "Нові коментарі 1" , то сторінка прокрутиться до першого нового коментаря. Якщо клікнути ще раз, - до другого і т.д. Таким чином, клікаючи на кнопку можна по колу обійти всі нові коментарі. Для зручності , я ще й помітив всі нові коментарі (зліва від номера синя позначка "new" )

Для повного комфорту я також помітив персональні коментарі користувача (зліва від номера червона позначка "my" ). Можливо, і це комусь знадобиться :)

Користуючись описаною функцією в поєднанні з сервісом повідомлень про оновлення на сайті Ви завжди зможете "тримати руку на пульсі" і не пропустите жодного коментаря.

Admin

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Довідка | Переглядів: 780 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.