Вівторок, 21.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Березень » 13 » МЕДИЦИНА НА ТУРКІВЩИНІ МАЄ РОЗВИВАТИСЯ І СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ
13.03.2015 (02:00)  

   МЕДИЦИНА НА ТУРКІВЩИНІ МАЄ РОЗВИВАТИСЯ І СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ
Доповнено 13.03.15 -МЕДИЦИНА НА ТУРКІВЩИНІ МАЄ РОЗВИВАТИСЯ І СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ
Доповнено 04.03.15 -Боринські лікарі подбали про себе. А хто захистить пацієнтів?
Доповнено 04.03.15 - ЗВЕРНЕННЯ ЛІКАРІВ ТУРКІВЩИНИ ДО ГО "МАЙДАН ТУРКІВЩИНИ"
Опубліковано 03.03.15 - Серпентарій: Нагайко ставить ультиматуми, а Дребот лобіює Маркіна

3 березня 2015 Голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький опублікував звернення до громадськості з приводу ситуації, яка склалася в медичній галузі району.

Текст звернення читайте нижче

***

Слід відзначити, що в соцмережах та на сайті «Турка -перлина Карпат», відбулося активне обговорення звернення голови РДА й висловлено найрізноманітніші думки. А в Боринській КМЛ 4 березня пройшли загальні збори трудового колективу, за участю незалежної профспілки. На зібранні був присутній головний лікар Турківської КЦРЛ Михайло Макарик. Всі 110 присутніх одноголосно висловилися у підтримку на посаду головного лікаря Боринської КМЛ Ігоря Маркіна, депутата Турківської районної ради. Як зазначено у протоколі зборів, Михайло Макарик також сказав, що не має жодних заперечень з приводу призначення Ігоря Ілліча на цю посаду. Копії протоколів скеровано голові Турківської РДА Олександру Лабецькому, голові районної ради Василю Дреботу та до нас, в редакцію.

Зрозуміло, аналізуючи ситуацію, ми поцікавилися в голови РДА, що він думає з цього приводу, і як, на його думку, мали б розвиватися події з призначенням головного лікаря Боринської КМЛ?

Олександр Миронович однозначно наголосив, що медицина району, в тому числі й Боринського куща, має розвиватися й служити інтересам народу. Він спростував чутки, начебто хтось хоче закривати Боринську лікарню, ліквідовувати бухгалтерію чи понижувати її статус. Більше того, ті, хто розпускає такі чутки, є провокаторами, а до кандидатури Ігоря Маркіна він не має жодних претензій. Але перед тим, як головний лікар КЦРЛ, за погодженням голови районної ради, призначить його, мають відбутися й громадські обговорення. Щоб не лише медики підтримали кандидатуру, а й широкий загал людей - ті, для кого працює медицина. Олександр Миронович також наголосив, що до Боринської лікарні в нього особливе відношення, адже у свій час його стрик, Михайло Лабецький, багато приклався до розбудови лікарні. А сьогодні у Борині має бути сучасна лікувальна установа і новопризначений керівник повинен обов’язково виконати три пункти: навести фінансову дисципліну, зробити Боринську лікарню номерною й відкрити тут центр реабілітації для учасників АТО. А це, відповідно, - бюджетне фінансування, створення нових робочих місць.

Голова РДА готовий в будь-який час і скільки буде потрібно, зустрічатися з медиками й обговорювати злободенні питання галузі. Буквально 2 дні тому відбулася його чергова конструктивна зустріч в Турківській КЦРЛ.

А щодо Борині, на його думку, питання з керівництвом буде вирішено уже наступного тижня.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №10,2015


04.03.15

Боринські лікарі подбали про себе. А хто захистить пацієнтів?

Вчора на нашому сайті було опубліковане звернення голови Турківської районної державної адміністрації Олександра Лабецького до громадськості з приводу ситуації, яка склалася в медичній галузі району, в якому, зокрема, очільник Турківщини чітко окреслив свою позицію: медицина району має розвиватися, а Боринська лікарня має бути збережена і має отримати поштовх до подальшого розвитку.

Крім того, О. Лабецький звернувся із запитанням до жителів району: як Ви оцінюєте сьогоднішній стан медицини в районі? Що Ви пропонуєте для розвитку медичної галузі району?

Не встигли, можливо, мешканці району й зорієнтуватися, як колектив Боринської КМЛ організував загальні збори лікарів, медсестер та працівників господарської частини для зустрічі із головним лікарем Турківської КЦРЛ Макариком М. М. Останній вирішив представити колективу кандидатуру ймовірного кандидата на посаду головного лікаря - І. І. Маркіна.

Працівники нашого сайту отримали Протокол загальнолікарняних зборів Боринської МКЛ від 4 березня 2015 року, в якому зазначено, що всі 110 працівників лікарні відкритим голосуванням вирішили підтримати кандидатуру Маркіна Ігоря Ілліча на посаду головного лікаря.

Тепер вся відповідальність за призначення І. Маркіна головним лікарем лягає на колектив Боринської лікарні, який в такий спосіб висловив своє бачення.

Варто також зазначити, що кандидат на посаду керівника Боринської лікарні Ігор Маркін є депутатом Турківської районної ради.

В розпорядженні нашого сайту є рішення Верхньовисоцької сільської ради Турківського району від 23 серпня 2013 року. В ньому йдеться про те, що сесія Верхньовисоцької сільської ради звертається до сесії та голови Турківської районної ради В. К. Дребота із зауваженнями про недостатню роботу та виплатою допомоги громадянам депутатом районної ради Маркіним І. І.

Також депутати просять голову районної ради провести з вище згаданим депутатом роз"яснювальну роботу про його депутатський обов"язок та повноваження.

Повертаючись до нелегкої ситуації із Боринською МКЛ, слід підкреслити, що своє слово ще мають сказати і прості мешканці Борині та навколишніх сіл (можливо громадські слухання чи схід села з цього важливого питання), до думки яких, власне, і повинен прислухатися голова РДА в першу чергу.

Адже судячи із коментарів на нашому сайті, думка простих людей відрізняється від рішення зборів працівників Боринської лікарні.

До слова, голова РДА Олександр Лабецький, заручившись із самого початку своєї діяльності підтримкою простих мешканців району, робить кожен свій крок відкрито, афішуючи всі підкилимні замашки місцевої старої гвардії. Чи хоч колись за останні 25 років щось подібне робив бодай один чиновник на Турківщині???


Доповнено 04.03.15

Звернення лікарів Турківщини до ГО «Майдан Турківщини»

Голові ГО «Майдан»
Турківщини Когут Г.Й.

Лікарське товариство Турківського району звертається до Вас з проханням прислухатись до нашої думки у випадку зміни керівника районної лікарні.

На протязі останніх трьох днів у відділах районної лікарні та в м.Турка прослуховується інформація що в майбутньому районною лікарнею може керувати людина з іншого району чи області.

Ми вважаємо, що на Турківщині працює близько 100 лікарів з вищою медичною освітою , більшість з них мають великий досвід в роботі, добре обізнані проблемами медичної галузі району, проживають і працюють в нашому районі і тому ми вважаємо , що для медичної галузі району це буде принизливо .

Аналізуючи роботу медичних установ району за 2014 рік наш район займає досить вагоме місце в області, навіть краще чим Дрогобицький чи Стрийський райони.

Ми готові , у випадку зміни керівника районної лікарні, оголосити конкурс 3 - 4 лікарів , які мають достатній досвід керівництва , винести на обговорення громадськості . . ; З повагою до Вас

З повагою до Вас
Члени лікарського товариства
( осередку обласного лікарського товариства)
(13 підписів)........

03.03.15

Серпентарій: Нагайко ставить ультиматуми, а Дребот лобіює Маркіна

Звернення голови Турківської районної державної адміністрації Олександра Лабецького до громадськості з приводу ситуації, яка склалася в медичній галузі району

***********

Звертаюся до всієї громадськості Турківщини з пропозицією обговорити ситуацію, яка склалася в Турківській центральній районній лікарні та Боринській комунальній міській лікарні.

Протягом перших днів роботи на посаді голови Турківської РДА до мене неодноразово звертались жителі району зі скаргами на роботу лікарів. Я мав зустріч з працівниками медицини, де окреслив своє бачення розвитку медицини та закликав усіх - припинити ганебне явище корупції в лікарнях!

Моя позиція однозначна - медицина Турківського району має розвиватися!!!

Довкола Боринської лікарні багато чуток і дуже багато, на жаль, доведених фактів порушень з боку керівництва. В мене відбулась розмова з головним лікарем Боринської КМЛ Веренецьким Степаном Юліановичем, який опісля написав заяву за власним бажанням.

27.02.2015р. в кабінеті голови районної ради я дав доручення головному лікарю Турківської ЦРЛ запропонувати своєму начмедові Нагайку Івану Юрійовичу стати виконуючим обов'язки головного лікаря Боринської лікарні терміном до 2-х місяців позаяк Івана Юрійовича знаю тільки з позитивної сторони і, до того ж, він - член ГО "Майдан Турківщини", учасник бойових дій в Афганістані. Хто як не афганець, як не майданівець, допоможе розвивати Боринську КМЛ?!

А вже сьогодні зранку Іван Юрійович в присутності голови районної ради ультимативно заявив про своє небажання працювати в.о. головного лікаря Боринської лікарні, аргументуючи це тим, "що він не буде їздити кожен день в Бориню, це йому заважко". Я з розумінням поставився до його слів, хоча в нинішній день кожен має жертвувати собою ради державної справи.

Опісля голова районної ради Дребот Василь Костянтинович запросив ... Маркіна Ігора Ілліча й розпочалася розмова про можливість ...призначення останнього керівником Боринської лікарні.

Моя позиція однозначна: треба зберегти Боринську лікарню і вона має отримати поштовх до подальшого розвитку.

І якщо Маркін Ігор Ілліч готовий взяти на себе виконання цього завдання, то він має перед призначенням зустрітися з колективом Боринської лікарні та громадськістю району й довести до всіх свою позицію.

Підкреслюю: якщо я, як кандидат на посаду голови РДА, не боюся відкритих зустрічей із громадськістю, то і кандидати на відповідальні посади в районі мають поступати аналогічно.

Хочу почути думку простих жителів району: як Ви оцінюєте сьогоднішній стан медицини в районі? Що Ви пропонуєте для розвитку медичної галузі району?

Олександр Лабецький, голова Турківської районної державної адміністрації


PS Проблеми Боринської лікарні вже неодноразово висвітлювалися на сторінках нашого сайту

Львівські депутати вирішуватимуть, чи закривати лікарню у Борині

Чутки про «смерть» лічниці у Борині сильно перебільшені

ЧИ МАТИМЕ БОРИНСЬКА ЛІКАРНЯ ГАРАЖІ

ЛІКУВАТИ ДІТЕЙ -БЛАГОРОДНА СПРАВА

Андрій Тягнибок відстоюватиме Боринську лікарню

Кому вигідні плітки про закриття Боринської міської лікарні

ЖИТТЯ - ЦЕ ЖИТТЯ, СПАСИ ЙОГО!

У Турківському районі після перепрофілювання дільничних лікарень скорочень не буде

ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ У БОРИНСЬКІЙ КМЛ

ТРИВОЖНІ ДЗВОНИ ЛУНАЮТЬ НА ТУРКІВЩИНІ


Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 4596 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 571 2 3 »
1
57 правда   (13.03.2015 09:33)
УМИРАЮТЬ МАЙСТРИ…
Умирають майстри, залишаючи спогад, як рану.
В барельєфах печалі уже їм спинилася мить.
А підмайстри іще не зробились майстрами.
А робота не жде. Її треба робить.

І приходять якісь безпардонні пронози.
Потираючи руки, беруться за все.
Поки геній стоїть, витираючи сльози,
метушлива бездарність отари свої пасе.

Дуже дивний пейзаж: косяками ідуть таланти.
Сьоме небо своє пригинає собі суєта.
При майстрах якось легше. Вони — як Атланти,
держать небо на плечах. Тому і є висота.
(Ліна Костенко)

0
56 Жителька Борині   (10.03.2015 00:53)
Пане Лабецький , чи не спадало вам на думку , що Бог зібрав у боринську лікарню всіх іуд .Ще залишилися теплими сліди керування пана Веренецького , а всі одноголосно підписались за Маркіна. Ну міг би хоть хтось утриматись , бути проти., є ж там і коханка і трудовлаштовані, нікому серце не защеміло. І це вас би мало наштовхнути на думку , як в оповіданні Агати Крісті " Десять негритят". І ще почалися "страшилки" для людей Борині , і навіть з уст отця в церкві про закриття лікарні . хтось робить таку паніку , щоб потім стати святим героєм у "якоби " боротьбі з цим . Атестація працівників і акредитація лікарні , це не закриття , це удосконалення .

0
55 Жителька Борині   (06.03.2015 20:38)
Пане Лабецький, пані Надіє і вся громадо , на мою думку боринська лікарня не є власністю персоналу лікарні , і тим більше не є для джерелом матеріального забезпечення . Лікарня передбачена для лікування хворих , а персонал зобов"язаний виконувати все , що прописано в статуті лікарні.Наголошую !!! про це забули лікарі і молодший персонал. Боринська лікарня - державна установа ,тобто є власністю держави ,а отже всіх людей. Згідно закону про інформацію, все що робиться в лікарні , повинно висвітлюватись бодай на стендах лікарні , в тому числі і преміювання за" бездоганну" роботу .Громаді цікаво " успіхи" лікарні. Я п. Надією цікавлюся життям регіону в якому родилася і проживаю. і мені не байдуже хто мене лікує. Дякую за ваші слова ,про мою обізнаність в мправах лікарні , я буду старатися не тільки володіти інформацією , а і допомагати наводити лад в цьому розсаднику непрофесійності і брехні. я і сьогодні все бачила , як тільки інформацію накопичу , я її висвітлю. До зустрічі

0
54 правда   (06.03.2015 09:53)
Село неначе погоріло,
Неначе люди подуріли
Німі на панщину ідуть
І діточок своїх ведуть!..
І я, заплакавши, назад
Поїхав знову на чужину.
І не в однім отім селі
А скрізь на славній Україні
Людей у ярма запрягли
Пани лукаві...Гинуть!
Гинуть!
У ярмах лицарські сини!
А препоганії пани
Жидам, братам своїм
хорошим,
Остатні продають штани...
Погано дуже, страх
В оцій пустині пропадать!
А ще поганше на Украйні
Дивитись, плакать і
мовчать!...
Т.Г.Шевченко

0
53 Циган   (06.03.2015 08:36)
Відповідь адміна:
Не може такого бути
Там все включено
Внизу є форма додавання коментарів

0
52 Дежавю   (06.03.2015 00:05)
25.06.2014 (22:39) Голова РДА "свободівець" Василь Гакавчин продовжує радитися із ставлениками попередньої влади
Чому "буксує" люстрація у Турківському районі?

Як повідомляє сайт Турківської райдержадміністрації , 24 червня голова РДА "свободівець" Василь Гакавчин за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Манюх, заступника керівника апарату – начальника організаційного відділу Богдана Москаля, в.о. завідувача сектору молоді та спорту Дмитра Писанчина, начальника відділу культури і туризму Володимира Кузьмина, директора районного народного дому Петра Косачевича та методистів районного народного дому, провів нараду з питань підготовки та відзначення 18-ї річниці Конституції України.

Під час наради обговорили питання про підготовку та проведення святкування Дня Конституції України, яке відбудеться 27 червня, в приміщенні Турківської музичної школи.

Присутні працювали над сценарієм урочистої частини та святковим концертом.

Нагадаємо, Оксана Манюх, Богдан Москаль, Дмитро Писанчин та Володимир Кузьмин продовжують співпрацювати з новою владою, незважаючи на численні заяви "свободівців" про люстрацію чиновників старої гвардії часів диктатора Януковича.

Крім того, як ми вже повідомляли, минулого тижня громадські активісти завітали в кабінет голови Турківської РДА Василя Гакавчина й поставили перед ним вимогу звільнити із займаних посад заступників голови РДА Богдана Петренка та Оксану Манюх, начальника відділу освіти пенсіонера Михайла Кропивницького, начальника організаційного відділу, заступника керівника апарату РДА Богдана Москаля, керівника центру надання адмінпослуг Ігоря Рапецького.

grunyshyn

http://turka.at.ua/news/2014-06-25-1476

0
51 правда   (05.03.2015 21:33)
Зрозуміло що ні! це фізично не можливо і легко прорахувати,я не здивуююся якщо нині по лікарні була проведа "роз"яснювальна" робота щодо присутності на зборах. Це стиль роботи теперішнього адмінперсоналу працювали на липі: липові діагнози,липові пацієнти в поліклініці,липові хворі в лікарні,липові статистичні звіти,липові документи про освіту,липові акредитації закладу... цей перелік можна продовжувати дуже довго. Тому пора вже змінити цю систему липи призначивши грамотного професійного керівника!!!

0
49 правда   (05.03.2015 21:14)
"Відстоювати нашу лікарню", а хіба ми обговорюємо закриття лікарні??? навпаки кожен з нас хоче розвитку лікарні, грамотного професійного (я наголошую професійного ) керівника, щоб залучав інвестиції, запрошував фахових лікарів, щоб була відкрита соціальна аптека і з помірними цінами і багато-багато інших речей! За жителів Борині вам п.Надіє не радила б говорити, бо збори частини колективу лікарні-це не збори громади!

0
50 Admin   (05.03.2015 21:20)
На цих зборах дійсно були присутні 110 чоловік ?

0
48 Циган   (05.03.2015 20:58)
Даний коментар писав для статі від ГО "Майдан" але там заборонено доступ кому не цікаво не читайте!
Шановні представники ГО дуже мені сподобалося як розібралися з мером але я прошу Вас на цьому не зупинятися. Прошу розібратися яким чином колишній очільник партії регіонів зараз керує пароолімпійською базою в с.Верхнє (мабуть ще й донькам хоче по джипові купити), також дуже давно в нас засиділися начальники автодорів (дороги нема а хати на Завадівській "Конче-Заспі" ростуть як гриби), начальник фін. відділу кожного місяця доїть відділ освіти і лікарню на 100л. бензину і відкати з прийняття на роботу або створення посади, начальник казначействе за те щоб проштовхнути потрібний рахунок бере також непогані собі відкати (с.Лосинець(ставки) іде будівництво маленької "хонки" і бензин так само з лікарні освіти і інших) лікарі беруть всі але є ще й такі собаки що позволяють собі на швидкій їздити до дому на обіди і т.д. лікар костоправ не задумуючись говорить вартість своїх послуг цікаво він що не має зарплати, а вусатий заступник так навчився як був головним що все має до нього текти рікою і він має всім керувати що то страшне - ганьба. цікаво для чого в нас існує фін. інспекція якщо вона не викриває брутальних крадіжок держаних коштів? можна й більше конкретики але хотілось спочатку побачити певні зрушення (міліція й прокуратура в нас стара - СВОЯ)
Відповідь адміна:
До якої статті Вам заборонено доступ ?

0
47 Надія   (05.03.2015 19:06)
Працівники лікарні хочуть,щоб до колективу приїхали із адміністрації і вислухали думку кожної людини. "Жителька Борині" я не боюсь дзвонити по гарячих лініях,і як треба буде,то будем дзвонити і відстоювати нашу лікарню. Всі жителі Борині підтримують цю думку.Якщо ви не працівник лікарні то звідки у вас всі дані за лікарню???

0
46 правда   (05.03.2015 09:53)
А хто дочекався думки громади? Чи були громадські слухання із залучення жителів як Борині так і навколишніх сіл? Були проведені так звані збори трудового колективу ( з липовим протоколом) на яких людей довели до відома не питаючи їх думки, наголошуючи що п.Маркін буде боротися за БМКЛ ( з ким боротися? за що боротися ), а де програма розвитку БМКЛ? Де бачення самого п.Маркіна про свою роботу? І ще одне не всі люди мають доступ до інтернет сторінок, тому очільникам району треба не сидіти в неті і читати коментарі( погоджуюсь це також дуже потрібно) а поїхати по району,поспілкуватися з людьми в живу,вислухати наболіле, побачити очі тих людей і тоді робити висновки,приймати рішення, робити реформи!!! Візьміть приклад з п.Синютки!!!

0
45 Victor   (05.03.2015 08:39)
Протистояння громади населеного пункту і громади медперсоналу лікарні – це проблема не тільки Борині, а й будь-якого населеного пункту, де тільки знаходиться якийсь медичний заклад: відношення медперсоналу до хворого; вартість ліків; вартість послуг; хабарництво; непрофесіоналізм; загальне прикривання наслідків непрофесійної діяльності – ось далеко не всі складові того мед-середовища, в яке попадає людина з надією на одужання. Задача головного лікаря – навести лад, тобто, як зазначив митрополит Шептицький, збудувати рідну хату. Не династичним шляхом, де вся сім’я прилаштована на посадах, коли лікарня для них здається рідною хатою, в якій їм прислуговують слуги-медперсонал, а раби-громада населеного пункту піклується про їхній стіл та кишеню, а таку рідну хату, де хворий, потрапивши сюди у біді, повинен відчути, що він повернувся у рідну сім’ю, де кожен член піклується про те, аби йому полегшити страждання. Чи є така людина в районі, котра поєднує в собі професіоналізм-мораль-лідерство? Чи годна вона змінити довкола себе колектив, громаду, світ? Чи може вона розраховувати на їхню підтримку? Якщо п. Маркін відчуває в собі, що він це може зробити, довірте йому плуг управління й нехай підіймає боринську цілину, засіваючи її добрими зернами. Сьогодні весна. Восени будуть жнива й кожен дістане змогу побачити, в яку житницю пішло зерно: в комори ґазди, чи в комори спільної справи. Громада зробить висновки й скоректує свої подальші дії: або знову довірить ниву хазяйновитому хліборобу, або підніме його на вила, як вимолочений сніп і кине на історичну скирту таких самих снопів, котрі тільки й робили, що до поту та крові працювали для своїх житниць, щороку розвалюючи старі, та будуючи більші.

Проблема громади та очільника в тому, що немає обоюдної підтримки: «Тебе обрали? – керуй. – Я вам накерую». Хто винен в тому, що сьогодні виникли такі проблеми? Громада! Громада, котра всім своїм єством прагне, аби за неї думали, молилися, піклувалися… Це рабська психологія, радянська, псевдо-християнська. Наведу приклад: «До одного святого прийшов чоловік з якимись своїми духовними проблемами. Поговорили. Прощаючись, він звернувся до святого з проханням: «Отче, моліться за мене». У відповідь почув пастирську настанову: «А ти що будеш робити?»». Від громади залежить, які в неї складуться стосунки з керівником і куди вони будуть рухатись. Не забуваймо, що у всьому повинна буди самоповага, повага, жертовна любов, а все інше Бог добавить: і щастя, і здоров’я, і злагоду, бо що може бути більше за мир: мир з Богом, мир з собою та мир з ближнім!

0
44 Жителька Борині   (05.03.2015 00:53)
Запитання до пані Надії. За що Маркін має наводити порядок із жителями Борині . Може за то , що не хочуть бачити нефахового лікаря у лікарні , а тим більше - головним.А ви я так розумію фанатка Маркіна , він вас добре "полікував"

0
43 Жителька Борині   (05.03.2015 00:27)
Шановна пані Надіє, я ніколи не працювала у Боринській лікарні , так сказати Бог милував , але тішить що ви принаймі чогось боїтесь. Але чого боїтесь , якщо ви чесна людина і лікарня працює в правовому полі. Є хороші спкціалісти , але якщо лікар пише діагноз - ангіна , хворому з останньою стадією рака горла , то це показує "чудову " фаховість лікара. Маркін для мене ніхто ,як і Веренецбкий ,але цього зняли за афери , і дали другому аферисту владу.ТАК НЕ БУДИ. Гарячі лінії , прокуратура, міністерство таки завітають до Борині., і буде працювати той ,хто хоче працювати чесно. Мені вас жаль ,якщо ви працівник лікарні.

0
41 chornyi(В_Чорний)   (05.03.2015 00:05)
треба з"ясувати чи справді всі 110 були сьогодні присутні на зборах, бо якщо ні, то сфальсифікрваний протокол ( а ймовірно так і є!) з підписами і печаткою - це КРИМІНАЛЬНА СПРАВА!!!

0
42 Admin   (05.03.2015 00:06)
Печатка "Для документів ..."
Не дуже кримінальна smile
Хоча фальсифікацію тут видно неозброєним оком.

Де саме відбувалися збори ?

0
40 Admin   (04.03.2015 23:58)
Цитата
А де підписи цих 110 працівників, самі працівники напевно завтра взнають, прийшовши на роботу,що були сьогодні на зборах!!!


З протоколу зборів видно , що по цьому питанню було проведено відкрите голосування. Відповідальність за підрахунок голосів несуть особи , які підписали цей протокол ( М.Л.Іжик, М.М. Матківська , Б.М.Сипливий ) , а також особа , яка завірила його печаткою.

0
39 правда   (04.03.2015 23:52)
А де підписи цих 110 працівників, самі працівники напевно завтра взнають, прийшовши на роботу,що були сьогодні на зборах!!!

1
37 правда   (04.03.2015 23:37)
Доборолися! Добалакались!
Досварилися, аж гримить!
Україно, чи ти була колись
незалежною хоч на мить:
від кайданів, що волю сковують,
від копит, що у душу б'ють,
від чужих, що тебе скуповують,
і своїх, що тебе продають?!
Популяція! Нація! Маси!
І сьогодні, і вчора, й колись
українського пекла гримаси
упеклися мені. Упеклись!
Весь цей розбрат, і рейвах, і ремство,
і віки без голів'я вогонь, -
хай він спалить усе це нікчемство,
українського пекла вогонь!

Ліна Костенко.

0
38 Admin   (04.03.2015 23:46)
respect

0
36 правда   (04.03.2015 23:25)
До п.Надії чому ви так всі боїтеся звернень на гарячу лінію,працюйте в рамках чинного законодавства, надавайте якісні, професійні медичні послуги і звернення будуть лише з подяками!На мою думку якби більше було таких звернень там на "верху" мали б більше правдивої інформації про такі маленькі містечка, робили б певні висновки тоді ми всі з вами скоріше подолали корупцію, непрофесіоналізм у будь-якій сфері і в результаті легше жити було б!!!

0
35 Жителька Сигли   (04.03.2015 23:15)
ШАНОВНИЙ ОДНОСЕЛЬЦЮ!МЕНЕ ЦІКАВИТЬ ОДНЕ,НЕВЖЕ ТОБІ НЕ БУДЕ ВСТИДНО ДИВИТИСЯ ЛЮДЯМ НАШОГО ОКРУГУ В ОЧІ ЗА ТАКОГО "ЛІКАРЯ"???ТИ НЕ З ВЕЛИКОГО МІСТА,ЩО НЕ ЗНАЄШ ЯК МИ ЖИВЕМ,ЗА ЩО ЖИВЕМО І ЩО НАМ ПОТРІБНО ДЛЯ ЖИТТЯ,А ТУТ УЖЕ ТАКИЙ ПРОКОЛ.ТИ НАПЕВНО НЕ ДУМАЄШ,ЩО БОРИНСЬКА ЛІКАРНЯ ПОТРІБНА НЕ ТІЛЬКИ БОРИНЦЯМ, А УСІМ СУСІДНІМ СЕЛАМ.ПОТРІБНА НЕ СІМЕЙНОГО КОПЕРАТИВУ,А ПОТРІБНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ.ЗА ОСТАННІЙ РІК ДОСИТЬ ЧАСТО БУЛА В ЦІЙ ЛІКАРНІ З ДИТИНОЮ,ТО НЕ ПОБАЧИЛА ТАИ ПОРЯДКУ І ДЕРЖАВНОГО ХОЧ МІЦЕРНОЇ ДОПОМОГИ В ЛІКАХ,А БАЧИЛА ШАЛЕННІ ЦІНИ МАРКІНОВОЇ АПТЕКИ.НЕ РАЗ Я ПЛАКАЛА І ПРОКЛИНАЛА...ПРОСЯЧИ ЩОБ ХТОСЬ ДЕШЕВШІ ЛІКИ КУПИВ МЕНІ В РАЙОНІ...А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЛІКИ У ВЕЛИКІЙ КІЛЬКОСТІ НАДХОДИЛИ У ЛІКАРНЮ. А КОЛИ ЗВЕРТАЛИСЯ З ПАРАНЕННЯМ ДО МАРКІНА ПІД ЧАС ЙОГО "ЛІКАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ",ТО ЗРАЗУ ВІДПОВІДЬ МАРКІНА НЕ МАЄ (У РОБОЧИЙ ЧАС НА РОБОТІ)АБО ЗРАЗУ ВІДПРАВЛЕННЯ НА ТУРКУ.ОТ ХАЙ БЕРЕ ПРИКЛАД З МОЛОДОГО ХІРУРГА,СТІЛЬКИ ВІН УЖЕ ЗА СВОЮ НЕ ВЕЛИКУ ЛІКАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗРОБИВ ХІРУРГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ.Нам не потрібний такий "лікар" ЯК МАРКІН,ТОМУ ЩО ВІН НЕ ДОСТОЙНИЙ ДАЖЕ НАЗИВАТИСЯ ЛІКАРЕМ!!!

1-20 21-40 41-54
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.