Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2015 » Жовтень » 22 » Обласні обранці від Турківського району Дзюдзь та Піх змінили партію аби вкотре отримати мандати.
22.10.2015 (15:31)  

PR   Обласні обранці від Турківського району Дзюдзь та Піх змінили партію аби вкотре отримати мандати.

Щонайменше 30 із діючих депутатів Львівської облради змінили «партійну прописку», щоб знову потрапити у раду.

Тепер вони йдуть на вибори він інших партій, аніж у 2010 році.

Обидва обласні обранці від Турківського району (2010 року) Михайло Дзюдзь та Богдан Піх змінили партію аби лиш вкотре отримати депутатські мандати.

На загальноукраїнському рівні таких депутатів називають тушками або перебіжчиками, на місцевому рівні критика менш сувора – виборці часто забувають про обіцянки обласних обранців і майже не питають їх про результати роботи.

Журналіст IA ZIK Наталія Шутка проаналізувала списки політичних партій на прийдешніх виборах до Львівської облради і ось результат.

«БПП Солідарність»

Найбільше депутатів, які змінили партію, суб’єкт висування, зібрала провладна партія «БПП Солідарність». І в цьому нічого дивного. 17 діючих депутатів обласної ради йдуть на вибори під покровом влади. Зокрема, Тарас Федак, Ігор Ярема, Михайло Гичка, Михайло Дзюдзь, які раніше були обрані від Партії промисловців і підприємців України (ПППУ).

Також від цієї партії балотуються Ігор Криськів, Петро Пешко, Володимир Кирилич та Богдан Чечотка, обрані до чинної облради під знаменами «Фронту змін».

У списках провладної партії і рухівці – Олександр Ганущин, Василь Баран та Юрій Войтів.

Також у списках «БПП Солідарність» на вибори йдуть Всеволод Білас та Богдан Козак (обрані від УНП) та Петро Федашко, який пройшов у раду від «Сильної України».

Є у списку партії влади і Михайло Задорожний, раніше обраний під брендом ВО «Свобода», та Володимир Саган (йшов від УДАРу)

Діючий заступник голови Львівської облради Валерій П’ятак, обраний від «Нашої України», до нової ради теж балотується від президентської партії.

«Наш край»

Другим за кількістю депутатів-перебіжчиків є проект «Наш край». У його списках – четверо діючих депутатів обласної ради.

Це – Олег Баляш, Михайло Сендак та Богдан Піх, обрані до нинішньої Львівської облради під брендом Партії регіонів. До слова, фракція ПР у Львівській облраді саморозпустилася у розпал подій Євромайдану у січні 2014 року, а її депутати далі фігурували як позафракційні.

«Батьківщина», «Самопоміч» та інші

Двоє чинних обранців Львівської облради мріють знову потрапити у раду, але тепер вже під прапорами «Батьківщини».

Зокрема, це Михайло Барбара, обраний від «Свободи», але згодом виключений з її лав, та вигнанець зі «Свободи», діючий голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської облради Ярослав Качмарик.

Ще по одному депутату, що змінив «прописку», ведуть в облраду «Самопоміч» – Тарас Вервега (обраний від «Нашої України»), «Громадянська позиція» – Михайло Титикало (досі представник ПППУ), «Сила людей» – Іван Горон (екс-представник фракції УДАРу) та Українська республіканська партія – Роман Дудич (обраний від ПППУ).

Радикальну партію Ляшка у найвищий представницький орган Львівщини просуває чинний депутат Юрій Візняк, обраний у раду від УНП.

Загалом більшість чинних депутатів Львівської облради балотуються на місцевих виборах й сподіваються отримати мандат. А є й такі, що розчарувалися й відсторонилися від політичної діяльності.

До таких, мабуть, належить голова Львівської облради, свободівець Петро Колодій, який на вибори не йде.

ЗІК

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 1012 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Мошко   (23.10.2015 21:01)
Йой ба хто такий Когут. Вискочка, який побувавши на Майдані як і сотні наших земляків з району, вирішив на цьому побудувати свою кар'єру і зареєстрував аж цілу РАЙОННУ організацію Майдан. При цьому там на сьогоднішній день лише декілька людей, які реально були на Майдані. Решта і відношення до нього не мають. Зате мають інші переваги і якості, за які їх прийняли до цієї організації. І отак ваш хвалений Когут, спекулюючи на тему благодійництва, майдану та АТО вирішив здобути собі кар'єру. Але з тої прухи бідний не знає куда йому попре більше, тому балотується у всі ради, які дозволив новий закон. Та ще й на мера захтів. І люди, які про нього мало знають і свято вірять, що його вже пора зачисляти до списку святих таки підут за нього голосувати. А потім будут плакати шо з міста буде то саме шо зі школи - ПАРАША. Одна велика ПАРАША. І треба тут розказувати шо комусь до Когута далеко. Він такий самий як і всі ті шо були до тепер. Теж мав можливість довести хто він і шо він, але обгадився. Тепер має шанс обгадитись другий раз. Надіюся шо таки обгадиться прямо на виборах, а не вже будучи головою міста...

0
3 кіт   (23.10.2015 18:10)
Сер не сери в коментарях, тобі до Когута як до моря .....!!!! Дивись щоб ти в тому г**ні не лешився в якому зараз ти !!!

0
2 Сер   (22.10.2015 18:13)
Когут теж Батьківщину змінив на ВОЛЮ .

1
1 правий сектор   (22.10.2015 17:12)
Через таких долбо... і люди бідно живуть у Турківському районі. Вони на вибори в Турку лізуть як щурі під зиму. Люди голосуйте за порядних людей ,а не за вонючих щурів.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.