Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска » 2015 » Грудень » 9 » Турківщина сумує з приводу важкої втрати
09.12.2015 (21:28)

   Турківщина сумує з приводу важкої втрати

9 грудня 2015 р на 73-му році життя перестало битися серце відомої на теренах Бойківщини та за її межами нашої краянки , голови Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска, видатного діяча культурної ниви Турківщини

ВІРИ ОЛЕКСІЇВНИ
БОНЧУК

Віра Олексіївна відпрацювала на культурній ниві Турківщини загалом більше 42 років. Вона працювала в Турківській центральній районній бібліотеці на різних посадах, директором ЦБС, завідувачем відділу культури.

Досліджуючи історію Турківщини з 1987 р займалася краєзнавчою роботою.

В квітні 1987 р. започаткувала експозицію музею «Бойківщина» та збір літератури до музею, у вересні 1997 р. організувала Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс ім. Мирона Утриска , була організатором літературних конференцій у рамках Бойківських фестин.

Віра Олексіївна прожила цікаве і насичене життя . Але не завжди воно було безхмарним. Роки дитинства припали на важкі часи: війна, післявоєнний період, колективізація. Спочатку – батько на фронті, потім – його контузія та безперервна боротьба за виживання.

Молодою дівчиною після закінчення Самбірського культурно-освітнього училища потрапила на роботу в бібліотеку. Працювала в різних районах Львівщини. 1964 року переїхала працювати в Турку де і прожила дотепер.

Після багаторічної праці на культурній ниві району , вийшовши на заслужений відпочинок , Віра Олексіївна до останніх днів залишалася у вирі культурного життя Турківщини і була його видатним діячем. Такою вона залишиться в пам'яті краян.

Рідні , друзі , знайомі висловлюють щирі співчуття родині.

Поховання Віри Олексіївни Бончук відбудеться в м.Турка 11 грудня 2015р.
Про життєвий шлях В.О.Бончук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска | Переглядів: 1136 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (10.12.2015 08:45)
Відійшла у вічність велика ЛЮДИНА, невтомний діяч. Щирі співчуття родині. Громада міста, Бойківщина і всі, хто знали цю видатну трудівницю, з великим сумом зустріли цю скорботну звістку. Вічна їй пам’ять.

P.S. Повідомте, будь ласка, духовенство району, щоб в суботу, на заупокійному Богослужінні, помолилися за спокій душі спочилої в Бозі, Віри.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.