П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2015 » Грудень » 24 » В Сянках реконструйовано прикордонний підрозділ
24.12.2015 (21:36)

   В Сянках реконструйовано прикордонний підрозділ

22 грудня, на українсько-польському кордоні, в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби – Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь» був відкритий відділ прикордонної служби «Сянки»

Прикордонний підрозділ після повної реконструкції урочисто відкрили Перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Серватюк В.М., заступник голови Львіської обласної державної адміністрації – Корнат А.В., заступник коменданта Бещадського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща полковник Прикордонної Варти – Роберт РОГОЗ, а також представники органів місцевої влади, взаємодіючих органів, ветеранської організації та духовенства.

В ході урочистих заходів генерал-лейтенант Василь Серватюк привітав персонал з відкриттям підрозділу після реконструкції та вручив кращим військовослужбовцям та працівникам нагороди та відзнаки. Приємним та довгоочікуваним моментом стало вручення шістьом військовослужбовцям підрозділу та членам їх сімей ключів від службових квартир у новозбудованому будинку для особового складу. Гостям відділу прикордонної служби було продемонстровано технічні засоби, що використовуються прикордонниками в охороні кордону. Серед інших – техніку, що була отримана в рамках зазначеного міжнародного проекту - патрульні автомобілі «Фольксваген Амарок», «Дастер», снігоходи, квадроцикли та мікроавтобуси «Фольксваген Т5».

Загалом на облаштування відділу прикордонної служби «Сянки» протягом 2013-2015 років було спрямовано 8,4 млн. гривень, з яких понад три мільйони використано на будівництво житла для військовослужбовців. У ході цього було проведено реконструкцію 8 будівель та споруд адміністративно-житлового, господарчого та комунального призначення, виконано роботи по прокладанню мереж водопостачання та каналізації, повністю переобладнано мережу теплопостачання. Окремо збудовано шестиквартирний будинок для персоналу підрозділу.

..
..

ДОВІДКОВО: відділ прикордонної служби «Сянки» дислокується в селі Сянки, Турківського району, на українській частині першого в світі тристороннього біосферного заповідника «СХІДНІ КАРПАТИ», біля самого витоку річки Сян.

На охорону кордону прикордонний підрозділ заступив в 1939 році. З 40-х років у складі Львівського, на початку 90-х Дрогобицького, а з 2003 року у складі Мостиського прикордонного загону охороняє ділянку українського-польського кордону, що проходить тут по руслу річки Сян, на межі Львівської та Закарпатської областей. Охорона складної 27-кілометрової гірської ділянки кордону вимагає від зелених беретів постійної готовності та нестандартних підходів до несення прикордонної служби. Немало випадків затримань порушників державного кордону відбувається і на контрольному посту «Ужок», де сянківські прикордонники цілодобово несуть службу та здійснюють перевірку автомобілів що прямують трасою Н-13_Львів-Турка-Ужгород.

Не став винятком персонал підрозділу і під час виконання завдань з посилення східних рубежів України. Свій вклад у проведення антитерористичної операції внесли 15 військовослужбовців відділу, двоє з них було нагороджено державними та відомчими нагородами.

gazeta.lviv.ua

Прикордонники святкували новосілля

Днями, в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь», був відкритий відділ прикордонної служби «Сянки».

Відділ прикордонної служби «Сянки»після повної реконструкції урочисто відкрили перший заступник голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Корнат, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький, представники Бещадського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща та взаємодіючих органів.

Генерал-лейтенант Василь Серватюк привітав персонал з відкриттям підрозділу після реконструкції та вручив кращим військовослужбовцям і працівникам нагороди та відзнаки. Приємним та довгоочікуваним моментом також стало вручення шістьом військовослужбовцям підрозділу та членам їх сімей ключів від службових квартир у новозбудованому будинку для особового складу.

У ході урочистостей гостям відділу прикордонної служби було продемонстровано технічні засоби, що використовують прикордонники в охороні кордону. Зокрема техніку, яка отримана в рамках зазначеного міжнародного проекту, а саме: патрульні автомобілі «Фольксваген Амарок» і «Дастер», снігоходи, квадроцикли та мікроавтобуси «Фольцваген».

Загалом на облаштування відділу прикордонної служби «Сянки» було спрямовано 8,4 мільйона гривень, з яких понад три мільйони використано на будівництво житла для військовослужбовців. У ході будівництва проведено реконструкцію 8 будівель та споруд адміністративно-житлового, господарчого та комунального призначення, виконано роботи з прокладання мереж водопостачання та каналізації, повністю переобладнано мережу теплопостачання. Збудовано окремий шестиквартирний будинок для персоналу підрозділу.

Прикордонники відділу «Сянки» забезпечують охорону українсько-польського кордону, що проходить по руслу річки Сян. Охорона гірської ділянки держрубежу вимагає від «зелених беретів» постійної готовності та нестандартних підходів до несення прикордонної служби. Немало випадків затримань порушників державного кордону відбувається і на контрольному посту «Ужок», де прикордонники цілодобово несуть службу.

До речі, 15 військовослужбовців відділу виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції на Сході України. Двоє з них були нагороджені державними та відомчими відзнаками.

Газета "Бойківщина" №52,2015

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 452 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.