Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Грудень » 27 » Районна лікарня та районний відділ освіти отримають майже сім з половиною мільйонів гривень субвенції
27.12.2015 (20:01)  

   Районна лікарня та районний відділ освіти отримають майже сім з половиною мільйонів гривень субвенції

Відповідно до розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації "Про розподіл медичної та освітньої субвенції з державного бюджету" від 16 грудня 2015 року Турківська комунальна центральна районна лікарня та Турківський районний відділ освіти отримають майже сім з половиною мільйонів гривень субвенції.

Відтак, виділена освітня субвенція з державного бюджету в сумі 5 259 400,00 (п’ять мільйонів двісті п’ятдесят дев’ять тисяч чотириста) гривень спрямована відділу освіти районної державної адміністрації, а медична субвенція в сумі 2 199 400,00 (два мільйони сто дев’яносто дев’ять тисяч чотириста) гривень – Турківській комунальній центральній районній лікарні виключно на оплату праці працівників цих установ.

Субвенція (від лат. subvenio «приходжу на допомогу») - це форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного, яка призначена для конкретно визначеної цілі/цілей.

Субвенція є дотацією місцевим бюджетам з державного бюджету. Субвенцію слід відрізняти від субсидії, яка призначена як дотації бюджетам, так і різним організаціям за рахунок бюджету або за рахунок спеціальних фондів, які формуються на основі внесків громадян і окремих компаній.

Відповідно до чинного законодавства України субвенції - це міжбюджетні трансферти для використання на певну мету в порядку, визначеному органом, який прийняв рішення про надання субвенції.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 624 | Додав: chornyi(В_Чорний) | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.