П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Грудень » 29 » Четверта частина хворих з нирковою недостатністю мають змогу лікуватися в Турківській лікарні
29.12.2015 (20:02)

   Четверта частина хворих з нирковою недостатністю мають змогу лікуватися в Турківській лікарні

В Турківському районі зареєстровано 32 хворих з нирковою недостатністю, однак на даний час вісім із них матимуть змогу лікуватися на місці.

Такі дані наводить офіційний сайт Турківської райдержадміністрації.

Попри те, що кількість відділень збільшується, зростає, на жаль, і кількість хворих із нирковою недостатністю, які потребують штучного очищення організму.

Зазначимо, 29 грудня відбулося відкриття анестезіологічного відділення з ліжками для інтенсивної терапії та з застосуванням апарату "штучна нирка" на базі Турківської комунальної центральної районної лікарні, на яке з'їхалися заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, народний депутат України Андрій Лопушанський, депутат обласної ради Михайло Дзюдзь, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, працівники Турківської КЦРЛ.

У відділенні гемодіалізу у Турківській КЦРЛ поставили машини італійської фірми.

.

«Відкриття відділення гемодіалізу в м.Турка дозволить наблизити медичну допомогу хворим з нирковою недостатністю жителям району, що значно покращить якість життя та сприятиме збільшенню його тривалості, – наголосив Олександр Лабецький.

Михайло Макарик, головний лікар Турківської комунальної центральної районної лікарні додав, “що у відділенні працюватимуть кваліфіковані фахівці, які обслуговуватимуть хворих з нирковою недостатністю Турківського району”.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 771 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
0
4 Victor   (30.12.2015 19:57)
Пане Любомире, скажіть, будь ласка, які головні перешкоди стояли на шляху відкриття такого відділення в Турці набагато раніше? Що мали з цього деякі чиновники, створюючи для хворих такі незручності?

Вам і всім, хто долучився до відкриття цього відділення, благодаті Божої.

0
3 Любомир   (30.12.2015 18:34)
Дякую за похвальні коментарі, але якоїсь своєї особливої заслуги у відкритті відділення гемодіалізу  в Турці не бачу. Моїми було тільки ініціювання цього питання , та глибока віра в те що - Хто стукає тому відкривають.
В районі сталася дійсно дуже важлива подія. Щоб це зрозуміти мушу кілька слів сказати про гемодіаліз. Гемодіаліз - це попросту штучна очистка крові від токсинів. Такої очистки потребують хворі в яких частково або повністю відмовили нирки. Для такої очистки людину на чотири години підключають до спеціального апарату (штучної нирки). І таку процедуру необхідно проходити тричі на тиждень. ДО КІНЦЯ ЖИТТЯ. Кожен хворий розуміє що він живе до тих пір, поки може фізично добратися до рятівного апарату. Два пропуски процедури - людина помирає. У нас в області відділення гемодіалізу функціонують у Львові, Дрогобичі, Червонограді та Яворові.

І ось не зважаючи на зневіру і навіть опір деяких чиновників ( не місцевих) відділення відкрито в Турці, що дасть змогу багатьом мешканцям нашого району (і на перспективу Старосамбірського) попросту довше жити ще доволі повноцінним життям. Я не знаю дуже багатьох нюансів у цій справі, але знаю що добитися відкриття відділення в Турці, людям які займалися цією справою, було надзвичайно важко.

Користуючись нагодою хочу щиро подякувати всім, хто в більшій чи меншій мірі долучився до цієї справи. Хочу подякувати всім, про чий внесок в цю справу я може і не догадуюсь. Також особливо хочу висловити вдячність людям до яких особисто, безпосередньо і неодноразово звертався, це голові райради Володимиру Лозюку, начальнику Турківського відділення казначейства Михайлові Хорту, та депутату обласної ради Михайлові Дзюдзю.

Хай дасть Вам Бог здоровя!

0
2 Хомин_В_М   (30.12.2015 09:31)
Що факт то факт.... Якби не Любомир Володимирович та його брат, Віктор Володимирович, то й не відомо чи відкрили б це відділення. Але як вчить історія - про справжніх винуватців подібних заходів ми дізнаємось згодом або взагалі не дізнаємось.

0
1 Roman   (30.12.2015 00:59)
Ніхто і незгадав Любомира Яворського .Це була його ініціатива створити таке відділення в Турці.Навіть Дзюдзь недодумався до цього будучи багато скликань депутатом облради,при тому ,що його рідний брат більше десяти років три рази в тиждень з Вовчого їздив до Львова на гемодіаліз.Завдяки титанічній роботі Любомира в оргонізації цого процесу при допомозі таки Дзюдзя ,незнаю ролі Лопушанського та інших дійових осіб, було зроблено дуже добру справу.Надіюсь в цій галузі наші лікарі віднесуться більш відповідально ніж зазвичай.Ще раз велике тобі спосибі Любомир.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.