Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2015 » Грудень » 29 » Володимир Хомин перейшов працювати на державну службу
29.12.2015 (22:54)  

   Володимир Хомин перейшов працювати на державну службу

25 грудня 2015 року директором Турківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді призначений Володимир Хомин.

Перед призначенням Хомин В. М. пройшов відкритий конкурс в Турківській РДА та стажування у Львівському обласному ЦСССДМ, - повідомляє джерело у Турківській РДА.

Як відомо, основною метою діяльності Центру є створення соціальних умов для життєдіяльності, гармонійного та різнобічного розвитку дітей та молоді, захист їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, задоволення культурних та духовних потреб.

Центр займається проведенням соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді; виявленням сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Працівники центру також здійснюють соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надають їм соціальні послуги за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах тощо.

Хомин В. М. народився 29 травня 1988 року. Освіта вища: у 2010 р. закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю "правознавство". Раніше працював приватним юристом.

Колектив сайту "Турка - перлина Карпат" бажає молодому керівнику Центру СССДМ конструктивної роботи та плідної професійної діяльності на новій посаді. Нехай Ваша енергія, завзятість та наполегливість допоможуть Вам досягти значних успіхів.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 795 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.