П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2015 » Грудень » 30 » Відкриття реконструйованого приміщення дошкільного навчального закладу №1 в м.Турка
30.12.2015 (01:03)

   Відкриття реконструйованого приміщення дошкільного навчального закладу №1 в м.Турка

29 грудня, відбулося відкриття реконструйованого приміщення дошкільного навчального закладу №1 в м.Турка за участі заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Підлісного, народного депутата України Андрія Лопушанського, депутата обласної ради Михайла Дзюдзя, голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, голови районної ради Володимира Лозюка, голови міської ради Геннадія Когута, начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Гошівської та працівників дошкільного навчального закладу.


Гостей з концертною програмою привітали діти цього ж закладу.

В рамках мікропроекту УФСІ виконано заміну покрівлі над будівлею, заміну всіх віконних і зовнішніх дверних блоків з ремонтом укосів, встановлено 7 рекуператорів. Виконано відмостку навколо будівлі, ремонт цоколю, відремонтовано чотири козирки над входами. Додатково викладено плиткою доріжки та площадки, проведено заміну на енергозберігаючі зовнішніх і внутрішніх світильників.

В межах впровадження мікропроекту отримано кошти на ремонт каналізації (з районного та міського бюджетів). В рамках проекту УФСІ підведено воду до садочку. Також садочок отримав дві площадки для занять фізкультурою. Облаштовано додаткове приміщення-кабінет для роботи психолога.

Офіційний сайт Турківської РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 595 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.