Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2015 » Грудень » 30 » НЕ святкові перевезення
30.12.2015 (15:09)

   НЕ святкові перевезення

Через конфліктні ситуації, які виникають у зв’язку з масовим перевезенням ялинок у електро- та дизель-поїздах, Львівська залізниця змушена терміново розглядати можливість відміни поїздів, аби убезпечити рухомий склад від вандального руйнування, а пасажирів – від можливих наслідків порушення пожежної безпеки.

29 грудня на Львівській залізниці трапився кричущий випадок. Пасажири заблокували рух приміського поїзда №6028 сполученням Сянки-Львів поблизу зупиночного пункту Хишевичі з вимогою повикидати з вагонів ялинки, масові перевезення яких унеможливили проїзд пасажирів.

Графік руху поїзда було порушено на годину. Бригада провідників, а також залучені стрілки воєнізованої охорони залізниці, намагаючись заборонити торгашам зеленими деревцями потрапити у вагони поїзда, отримали у відповідь нецензурну лайку, а інструктор провідників - тілесні ушкодження.

Подібні випадки відбуваються і в інших приміських поїздах. Залізничники звернулися до правоохоронців, однак, спинити масові безлади з перевезенням ялинок наразі не можуть. Саме тому єдиним виходом залізничники бачать відмінити ті приміські поїзди, де фіксують такі ситуації.

.

Аби не довелося вдаватися до такого кроку, вимагаємо від пасажирів чітко і неухильно дотримуватися правил перевезення пасажирів і багажу, виконувати вказівки поїзної бригади, а головне – у ці передріздвяні дні залишатися ЛЮДЬМИ!

Прес-центр Львівської залізниці

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 650 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (31.12.2015 07:03)
Шановні, а чи не порушуєте ви право людини на заробіток? Везе собі чоловік пів вагона ялинок до Львова, аби мати копійчину на 12-ть святовечірніх страв для родини, а ви його пробуєте викинути з вагона, чим провокуєте на святовечірні злидні. Йому «свистати» на право інших пасажирів – він живе своїм законом, який ви пробуєте порушити. А тепер спроектуйте це на Турку. Центр – це великий вагон, де по тротуарах-прилаках розкладений товар. Пішоходи вимушені ходити проїжджою частиною, яка по обидва боки заставлена машинами. У вузькому проході тиснуться люди й автівки. Хто і по якому закону тут правий? Як Турка-вагон, так і залізничний вагон з ялинками – це впровадження владою інноваційних технологій, які з’явилися внаслідок мислення куприковою кісткою. Кажуть, що по святах святкова повінь, яка спустилася з гір, ввійде в своє русло, але чи підніметься хребетним стовпом думка від куприка до черепної коробки – буде видно на наступні свята. Не факт, що в черепній коробці є мозок – там може просто гуляти вітер. В народі кажуть: «В одне вухо ввійшло – в інше вийшло», чим засвідчують присутність постійного протягу в черепі і бардак у державі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.