Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 1 » Волонтерська допомога - духовна опора та матеріальна підтримка армії
01.01.2016 (16:24)

   Волонтерська допомога - духовна опора та матеріальна підтримка армії

    Мирослава Калинич

Нещодавно українці відзначали День волонтера - свято, котре за два останні роки набуло для нас особливої актуальності. Тож дякуємо кожному з Вас, наші дорогі волонтери! За підтримку, патріотизм, принциповість та організованість. За те, що не шкодуєте ані свого часу, ані грошей і дуже часто ризикуєте життям, аби приїхати до нас - на територію війни.

Цінним на війні є все: і харчі, і теплий одяг, і зброя та спорядження, якого від держави часто годі діждатися. Духовною опорою є для нас теплі слова, що їх привозите від українців з мирної території, і сповнені світла дитячі малюнки, і книги, що надихають нас.

Завдяки Вам і Вашій діяльності, ми можемо щодня і щоночі боронити нашу землю, бо знаємо: про нас пам’ятають, про нас дбають і турбуються наші побратими й посестри. Робота кожного з Вас є настільки ж важливою, як і наші постріли по ворогах!

Особливу вдячність нині висловлюємо пані Мирославі Калинич з міста Турка, що на Львівщині - вона від початку російсько-української війни допомагає українській армії. Зокрема ж ми, вояки зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади, регулярно отримуємо харчі, одяг, медикаменти, передачу яких організовує саме пані Мирослава. Принагідно вітаємо нашу дорогу посестру, волонтерку Мирославу Калинич з ювілеєм - 19 грудня їй виповнюється 60 років! Божої Вам благодаті, пані Мирославо, міцного здоров’я, затишку в домі! Хай Ваша молодеча енергія буде невичерпною, а всі ваші задуми -здійсненними!

З повагою та вдячністю командир «Легіону Свободи» та зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади Олег КУЦИН.

Газета "Бойківщина" №52,2015

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 457 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.