Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 11 » Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах» - 2016
11.01.2016 (20:30)  

   Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах» - 2016

З 10 по 14 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області удесяте відбувається Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

В ньому бере участь рекордна кількість – 31 команда (93 учасники віком з 7 до 14 років) з Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова), також в додатковому особистому турнірі – 15 шашкістів першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 1999-2001 р.н. (всі учасники попередніх турнірів). Серед учасників є багато молодих титулованих спортсменів, зокрема чемпіони України Кирило Леонов, Михайло Батунін, Лев Леонтьєв, Ірина Васильєва, Поліна Китайчук з Вінницької області, Роман Залуцький та Олександр Коваль з Івано-Франківської області, Максим Козін та Кирило Братусь з Дніпропетровської області, Біла Ксенія з Одеської області, Прокопюк Вікторія та Гераськін Микита з Києва. На турнір прибули відомі дитячі тренери - чемпіонка світу з шашок Ольга Балтажи (Івано-Франківськ), заслужений тренер України Дмитро Мариненко, майстер спорту Микола Леонов (обидва - Вінниця), Альона Губарєва (Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), Анатолій Вайда (Іршава Закарпатської області), Тарас Турчин (Тернопільська область), Белана Губа (Бендери).

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА (керівники Наталія Гошівська та Дмитро Писанчин) є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар), благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич), бар «Нептун» (директор Мирон Мамчак) та приватний підприємець Ігор Леньо.

Враховуючи що цей захід включено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат. Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Результати 1-го туру (10.01.2016)
1 Бендери-1 6:0 Вiнниця-3
2 Тернопільська область 2:4 Ланчин Ів.-Франк. обл.
3 Турка “Юнiсть-1″ 4:2 “Вікторія” Іршава
4 Житомирська область 2:4 Вiнниця-1
5 Київ-1 “КПДЮ” 5:1 Турка “Юнiсть-3″
6 Вінниця МДЮСШ №6-3 0:6 м.Косiв – Ів-Франківська обл.
7 Київ-2 “КПДЮ” 6:0 Вінниця МДЮСШ №6-4
8 Одеська обл. Балта 2:4 Вінниця МДЮСШ №6-1
9 Вiнниця-2 “Подiлля” 6:0 Турка “Юнiсть-4″
10 Одеська обл. Балта-інтернат 0:6 Львівська обл. “Збiрна”
11 Вінниця МДЮСШ №6-2 6:0 Турка “Юнiсть-5″
12 “РБДТ” Іршава 6:0 Турка “Юнiсть-2″
13 Дніпродзержинськ 6:0 Івано-Франкiвськ
14 Бендери-3 0:6 Бендери-2
15 Турка “Юнiсть-6″ 5:1 “Юнi зiрки”
Вихiдна команда: Вiнницька обл “Калинiвка” (+2 очки)

Повний протокол 1-го туру:
http://www.chessarbiter.com/…/fd_183/pairings_teams_players…

Турнiрна таблиця командного турнiру (2002 р.н. та мол.):
http://www.chessarbiter.com/…/tournament_table_acc_places_t…

Турнiрна таблиця особистого турнiру (1999-2001 р.н.)
http://www.chessarbiter.com/…/tournament_table_acc_places.h…

Богдан Москаль


07.01.16

З 10 по 14 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області удесяте відбудеться Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Враховуючи що цей захід включено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат і дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації. Н.М.Гошівській, Д.М.Писанчину здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м. Турка дитячого командного всеукраїнського турніру з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) та благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич). Головний суддя турніру Костянтин Балтажи (м. Івано-Франківськ).

...

Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Довідково: Підтвердження на участь у турнірі вже дали команди з Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова).

Переможці попередніх турнірів:
2007 р. – 1 місце - «Локомотив» Запоріжжя (тренер О.Балтажи)
2008 р. – 1 місце - Луганська ОДЮСШ (тренер А.Михайловський)
2009 р. - 1 місце - Турківська ДЮСШ «Юність» Львівська обл. (тренер Б.Москаль)
2010 р. - 1 місце - «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)
2011 р. - 1 місце - «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)
2012 р. - 1 місце – Тернопільська обл. (тренер Т.Турчин)
2013 р. – 1-2 місце – м.Тирасполь (Молдова) (тренер С.Мінін), м.Вінниця (тренер Д.Мариненко) 2014 р. – 1 місце – м. Бендери (Молдова) (тренер Н.Губа) 2015 р. – 1 місце – Івано-Франківська обл. (тренер О.Балтажи)

.

Для учасників попередніх років віком старше 14 років (1999-2001 р.н.) буде організовано додатковий особистий турнір!!!

Богдан Москаль , ФБ


07.01.16

Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах» – 2016

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів нараду з питань проведення Всеукраїнського командного дитячого турніру «Диво-шашки у сніжних Карпатах», який відбудеться з 10 по 14 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка. Цей турнір проводиться уже удесяте і включений Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік.

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) та благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич).

Підтвердження на участь у турнірі вже дали команди з Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова) та Польщі на чолі з президентом федерації шашок Лешеком Петліцьким. Для учасників попередніх років віком старше 14 років (1999-2001 р.н.) буде організовано додатковий особистий турнір.

Олександр Лабецький дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації. Н.М.Гошівській, Д.М.Писанчину здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м. Турка цих дитячих змагань та використати їх з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період. Учасники зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2895 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (23.12.2015 07:03)
МОЛОДЦІ!!! Бог в поміч. Приємно читати новини, з яких дізнаєшся про те, що для дітей щось робиться.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.