Неділя, 17.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 11 » В зоні АТО загинув наш земляк Олег Галац (Олександр Ільницький), позивний - "Барні"
11.01.2016 (15:10)

   В зоні АТО загинув наш земляк Олег Галац (Олександр Ільницький), позивний - "Барні"

11 січня відбулося засідання оргкомітету по похованню жителя м.Турка, бійця батальйону поліції особливого призначення «Миротворець» капітана поліції Ільницького Олександра Йосифовича.

Тіло загиблого воїна буде доставлено в м.Турку орієнтовно ввечері, 11 січня, в храм Петра та Павла УГКЦ.

Чин похорону відбудеться 12 січня 2016 року.

На прохання родини звертаємось до жителів Турківського району приходити на прощальну церемонію із живими квітами.


"Зустрічаємо Героя (Барні) нині в Розлучі (на межі Старосамбірського та Турківського р-нів) орієнтовно в 22.00-23.00 год.

Всю ніч в храмі Петра та Павла УГКЦ (м.Турка) відбуватимуться молитви біля тіла Героя.

Завтра, 12 січня 2016 року в 13.00год., відбудеться похорон у храмі, опісля громадське прощання на майдані Шевченка й церемонія прощання на цвинтарі.

Герої не вмирають!!!"

Олександр Лабецький


"Коли Олександра Ільницького привезуть в Турку, вам всім буде боляче і важко... "

Через всю зболену Україну зі сходу на захід сьогодні везуть на батьківську - дідівську землю домовину з тілом Воїна, нашого легендарного Барні, офіцера "Миротворця", розвідника з бойківських теренів.

Снайпер, шакал поганий, вбив Барні тоді, коли той рятував поранену жінку.

Кожен волонтер має безліч вузликів - хрестиків на душі, про які до пори до часу не може навіть пошепки думати, бо це така ось війна. Війна, в якій пліч-о пліч виборює Перемогу хлопець з бойківських Карпат, чоловік з Полтавщини, санінструкотр з Херсонщини.

"Хлопці з глибокої розвідки", "хлопці зі спецури", "хлопці, які далеко за передком" - це не просто статуси. За ними стоїть ціла ідеально (не завжди) вибудувана система заходів підтримки. Тут, в цих відносинах, немає тих, хто звик нарікати. Тут не чекають, поки "включиться держава", тут медика везуть до пораненого , везуть все, що треба, бо хлопець не може кинути своїх,тому, що "вони ще сирі".

Без них, без отих Сашків - Пашок - Назарів - Іванів вже не було б України! Чуєте? Ті бойки, що тупо сидите в Однокласниках?! Ті бойки, що слухаєте нашіптування московських батюшок !

Коли Олександра Ільницького привезуть в Турку, вам всім буде боляче і важко...

Він не буде приходити у бойківські школи і розповідати про війну. Великий Воїн Барні (Олександр Ільницький) долучений до Небесного Воїнства як Миротворець.

Героям слава!

Nadya Drebot , FB


"Бойківські чоловіки - то воїни по духу..."

Вчора вбили Олександра Ільницького (Барні), коли він рятував поранену жінку на Луганщині. Куля снайпера поцілила в голову. Снайпер бачив, що Барні рятує людину. Він міг не стріляти. Шакал поганий.

... побачила фото Барні. Він здався мені дуже знайомим. До якогось глибинного почуття дідизни в горах, яка єднає нас всіх : бойків і не бойків в одне ціле.

Сьогодні дізналася, що Барні походить з мого бойківського міста Турка, поруч зі мною в горах. Належить до родини, яка має тісні сімейні зв'язки з моєю.

Бойківські чоловіки - то воїни по духу, захисники. Бойківчанки за давнім-давнезним звичаєм не голосять на похоронах.

Про героїзм наших воїнів дізнаємося, коли вони уже покинули цей світ.

Мама моя вдень зізналася, що не розуміє, що значить "Барні ". Старші, та й не тільки старші, люди емоційно проживають ситуації, до яких ми тут адаптувалися.

"Псевдо це, мам, псевдо"...

Бойківська дідизна в смутку і тужить.

Nadya Drebot , FB


***

Прощание с Сашей Ильницким ( мишка Барни )на Майдане. Жаль что уходят лучшие, настоящие и не заменимые!!! Очень хочется чтобы мы никогда не забывали о погибших бойцах на этой ВОЙНЕ.

ВЕЧНАЯ ВАМ ПАМЯТЬ. Вечная память тебе , БАРНИ!!!!

Юлия Толмачева , FB

Проводили в последний путь "Барни".
Саша поехал домой во Львовскую область.
Проститься пришли сотни людей. Однополчане, волонтёры, простые киевляне.
Прощай воин! Ты был настоящим украинским казаком!
Герої не вмирають!!!

Дмитрий Витов , FB...
...
...
...
..
..
..

***

Уже в Киеве.

Везем нашего Героя Барни на Майдан, там состоится прощание.

Дальше на Львов, домой,...

..
..

Юлия Толмачева , FB

***

Прощальный залп для Барни от б-на Миротворец .

***

Дзержинск, р-н Горловки.

Сейчас в 17 бат. прошло прощание с Героем прошедшим Иловайск и эту гребанную войну.

Барни!!!! погиб под Зайцево. Везем Сашу домой....

Ориентировочное прибытие в Киев 11 января 8 утра. Прощание состоится на Майдане Независимости. Просим всех неравнодушных людей прийти и достойно провести в последний путь нашего Героя из б-на Миротворец. Давайте живым коридором встретим нашего ГЕРОЯ.

Полк Миротворец для последней встречи героя - построен.


...
...

Юлия Толмачева , FB


"Кабинетная бумажная война была явно не для него..."

Я много слышал про легендарного Барни из "Миротворца". Заочно мы были знакомы. Потом познакомились уже в телефонном режиме. Мы передали для его группы 4 ночных прицела, и нужно было уточнить как они работают и все ли дошли.

Я набрал номер, в трубке раздался жизнерадостный голос с сильным галицким акцентом: "Так! То супер! Ми дуже вам дякуємо!". Улыбка на моем лице появилась сама. Этот голос вызывал улыбку и радость, он никак не ассоциировался с одним из лучших разведчиков, о которых я знаю на этой войне.

Бои Барни и Одессы за трамвайное депо в Иловайске и последующий их выход заслуживают отдельного поста. Тогда Барни уже почти похоронили, но он через время вышел на связь и вернулся живым.

Я узнал об их компании, как о самой отважной нашей ДРГ/Контр-ДРГ группе на Горловском направлении. Своим бесстрашием и дерзостью они держали в ужасе горловских сепаратистов. Не могли подойти в упор к их опорнику и начать обстреливать. И если кто-то из сепаратистов велся на провокацию, и пытался ответить - его тут же отрабатывал снайпер. Ну а пока сепаратисты были заняты, сапер разворачивал сепарские же мины в сторону тех, кто их поставил. Так ребята работали уже много месяцев. Держа сепаров в состоянии животного ужаса.

При встрече, правда, я не мог в это поверить. К нам в офис пришел капитан милиции невысокого роста, такой плотно сбитый, с упитанным таким украинским лицом и с абсолютно детской улыбкой. Он говорил, что его перевели в Киев на бумажную работу. Родина решила его поберечь и дать возможность поменять систему. Крупная должность (то ли в МО, то ли в МВД, я уже и не помню) Барни не понравилась. Кабинетная бумажная война была явно не для него. Он жалел о своем назначении и рвался назад. При любой возможности он старался уехать на войну и взять в руки автомат. Там он был настоящей грозой. Его знали и боялись по ту сторону фронта, его уважали и любили - по эту.

..

Когда я звал его на посиделки в честь моего дня рождения он очень извинялся, что не смог. Он говорил, что это было бы для него честью. А я думал, что мне безумно повезло быть с ним знакомым. Потом он поздравил меня с днем волонтера, а я забыл поздравить его с новым годом. Я думал, что обязательно позову его на вторую годовщину основания "Повернись живим" как почетного гостя или просто на пиво при случае. Но война внесла свои корективы

Вчера в 10 утра он погиб. И мы с ним увидимся завтра. В 8 утра на Майдане. Сейчас его везет домой Леша Липириди, благодаря которому мы и познакомились. Я буду ждать вас возле главпочтамта в 8 утра завтра (11 января, понедельник). Чтобы провести Барни в последний путь. Потом его увезут в Львовскую область и похоронят.

Приходите завтра. Поверьте мне, этот Воин и Человек стоил того, чтобы в его память на минуту вся страна стала на одно колено. На таких вот простых ребятах со смешным львовским акцентом, или полтавским суржиком, или матерным русским, или литературным украинским и держится наша страна.

Чтите тех, кого уже не вернуть.

Берегите тех, кто жив и сейчас находится там, где вчера погиб Барни.

Повернись живим , FB"Не буде більше легенди батальону "Миротворець"..."

Сьогодні вбили БАРНІ!

Я не хочу казати загинув. Його вбили. Як вбивали небесну сотню на Майдані, як вбивали сотні та тисячі наших хлопців у цій недо-війні. Вбили під час чергового перемир'я.

Все спокійно. Всі задоволені. Процес іде, Мінські домовленості продовжено на рік...

Ми звикли до повідомлень спкерів АТО: За минулу добу загинув один військовослужбовець. Завтра на мій стіл покладуть зведення за добу. Там буде: "МВС: безповоротні втрати - 1 бойова"... Я звик до цих зведень до цих цифр. Я передам їх туди де вони стануть статистикою. Але ця безповоротна втрата - наш Барні! Чуєте, НАШ БАРНІ!!!.

Коли мені прийшло СМС я стояв і тихо ридав. Ні я по вовчому, але майже мовчки вив! Наш Барні! А навколо ходили ситі, задоволені, яким взагалі начхати, головне щоб їх не чіпало, головне щоб гроші робилися, які люблять тишу...

А Барні більше не буде... Не буде більше легенди батальону "Миротворець", частки його великої сім'ї, частки його душі. Сашко був надзвичайною людиною! Йому завдячують життям багато "Миротворців".

Невисокий, але кремезний, з особливим почуттям гумору... З абсолютною відсутністю страху в моменти, коли треба діяти. За найтяжчих обставин виникала його кумедна фігура з гранатометом РПГ-7 і звучали незабутні слова: "Командир! А дай я його в...бу!" Коли по нас прицільно гатив міномет в Іловайську, коли неможливо було підняти голову та вилізти з ями, Барні сказав "А дай я його в...бу!", проліз під паркамом, пішов до сєпарів і вгатив! А потім довершив справу з Стєчкіна! На ворожій території! Коли по Іловайську поїхав танк, що ввалив в стіну депо, всі реально злякалися. А Барні сказав: "Зараз я його ..." , і побіг ловити танка. Добре що вчасно розібрались, що він наш, бо в...бав би точно!

Він вижив у Іловайську, залікував нелегкі поранення та знову подався в батальон. Він кошмарив сєпарів під Майорськом і Зайцевим. Рейди на позиціїї сєпарів Барні з товаришами - це окрема сторінка історїі. Він був немов зачарований, як характерник. Мабуть мольфари його оберігали, чи що... Це була не перша і не друга його ротація (не можу казати скільки вони там були).

Куля снайпера... В голову... Достойна смерть для козака, захищаючи Вітчизну. Але це смерть нашого друга, брата.

Залишилась дружина і дочка... ми обов'язково будемо намагатись розділити біль втрати , яку завтра в зведенні назвуть: "МВС: одна безповоротня, бойова..."

Але люди, зрозумійте одне: втрата БЕЗПОВОРОТНЯ!!! Не має вороття! І всіма цими безпововоротніми втратами ми закриваємо шлях на вороття до старого існування. І це вже час зрозуміти тим, хто на крові та сльозах видерся на вершини влади, хто з війни зробив бізнес, і чий бізнес процвітає під час війни... Ви - тимчасові. Нахапати та втекти - не вдасться. І всіх нас в безповоротні не переведете. Ми давно безповоротні. Ми йдемо вперед. В ім'я України, в ім'я її героїв, в ім'я твоєї пам'яті - наш Сашко, наш БАРНІ!

Vsevolod Stebliuk ,ФБ


Сьогодні прийшла біда в мій підрозділ. Загинув один із хоробріших воїнів, який не знав страху, не кланявся кулям , Ільницький Олександр (Олег Галац), позивний "Барні".

Саме про нього я розказував, коли під час Іловайську він ходив на сепарів в повний зріст і проливав на них кулеметний свинцевий дощ не ховаючись. А я зірвав тоді голос намагаючись його повернути(((

Сьогодні він загинув.

Загинув як Герой Украіни, зі зброєю в руках, захищаючи рідну землю.

Про тебе вічно пам'ятатимуть в нашій державі.

Спочивай з миром, Брате.

Андрій Тетерук , FB

10.01.16

КАПІТАН ПОЛІЦІЇ ОЛЕКСАНДР ІЛЬНИЦЬКИЙ ЗАГИНУВ, РЯТУЮЧИ ЛЮДЕЙ ВІД ОБСТРІЛУ БОЙОВИКІВ

Поліцейський ціною власного життя врятував пасажирів цивільного автомобіля, які потрапили під обстріл терористів поблизу населеного пункту Зайцеве, що на Донеччині. Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе висловила свої співчуття родині загиблого правоохоронця.

Вчора, 9 січня, поблизу населеного пункту Зайцеве, розташованого неподалік від м. Горлівка Донецької області, під вогонь бойовиків потрапив цивільний автомобіль. В результаті цього була поранена місцева жінка.

Наслідки могли б бути набагато гіршими, якби вчасно не зреагував працівник батальйону поліції особливого призначення «Миротворець» капітан поліції Олександр Ільницький, який опинився неподалік.

Поліцейський вивіз автомобіль з лінії вогню, ціною власного життя врятувавши мирних людей від обстрілу терористів.

Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе висловила свої співчуття родині загиблого правоохоронця.

Департамент комунікації Національної поліції України


Чорним птахом сьогодні в Турку прилетіла сумна звістка.

В зоні АТО від пострілу снайпера загинув наш земляк Олег Галац , який служив в батальйоні "Миротворець".

Молодий турківчанин , якому не виповнилося ще й 40 років пройшов усю війну на сході країни. Куля снайпера наздогнала його .

Вдома залишилася сім'я - дружина та дочка (учениця 4-го класу).

Вічна пам'ять герою !

Теги:  Барні

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 6816 | Додав: Admin | Теги: Барні | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 5
0
5 Victor   (16.01.2016 07:57)
«Ой в неділю ранком рано, рано-пораненько,
Збиралися бойки в горах, мов ті соколеньки.
Куди ж вони збиралися? Татар воювати?
Ой не татар, з України москалину гнати.
Рання зоря зазоріла, вкрасила Карпати,
Як маскалів бойки зачали вітати.
Не вітали їх привітом, Божими словами,
А гарматами вітали, кулями, шаблями.
Не вітали, а карали тих варварів диких,
За зруйновання Вкраїни просторів великих».

0
3 PRAVDA   (13.01.2016 16:37)
В районі оголошений траур, а в місті Турка всюди гірлянди світили, навіть міську ялинку включали горе-патріоти з мерії

0
4 ZOHAN   (15.01.2016 02:57)
Живим радість - а мертвому молитва...Ви напевно того не чули... це можливо занадто цинічно з моєї сторони, але щодня в "АТО" гине як мінімум 1 людина, яка є для когось теж героєм...Траур в Україні повинен бути за кожним загиблим... чи для вас герої тільки ті кого ви знаєте?

0
2 Жителька:)   (11.01.2016 20:39)

2
1 Зеновия   (11.01.2016 14:27)
Вічна память ГЕРОЮ!!!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.