Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 13 » ТАНЦЮРИСТИ З «ЕДЕЛЬВЕЙСУ»
13.01.2016 (08:04)

   ТАНЦЮРИСТИ З «ЕДЕЛЬВЕЙСУ»
Посіли першу сходинку п’єдесталу на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Уже півроку, як у Турці створено дитячий танцювальний колектив «Едельвейс»», який організувала і якому віддає увесь свій вільний час, сили і вміння талановитий молодий хореограф Оксана Кондзьолка. І хоча з дня проведення перших репетицій пройшло небагато часу, а юні танцюристи з Турки уже можуть похвалитися своїми перемогами. І то вагомими.

Так нещодавно вони взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зіркова хвиля-2015», який проходив у Львові, у палаці Гната Хоткевича, з 25 по 27 грудня. У наданні автотранспорту (автобуса «Школярик») на поїздку до обласного центру їм посприяв голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький. Від імені своїх підопічних, Оксана Олександрівна висловлює Олександру Мироновичу щиру подяку.

Слід сказати, що в цьому передноворічному фестивалі брали участь представники 14 областей України. Було понад 50 учасників і показано більше 110 номерів з різних видів мистецтва : хореографії, вокалу, гри на музичних інструментах, драматургії тощо. Учасниками були особи різного віку - від 5 років і до дорослих - професіоналів. Вимогливе журі, яке очолював продюсер відомого на всю Україну та за кордоном хореографа, народного артиста України Григорія Чапкіса, дуже ретельно слідкувало за кожним виступом.

Танцювальний колектив «Едельвейс» (три групи - 52 дітей) представляв Турківщину у трьох вікових категоріях: до 5 років - І вікова категорія, 6 - 9 років - II вікова категорія, 10- ІЗ років - III вікова категорія. I незважаючи на таку велику кількість талановитих майстрів танцю, якими була заповнена сцена обласного палацу, наші діти (усі групи) привезли з цього фестивалю-конкурсу призові нагороди: бронзові медалі, а за перше місце - кубок та диплом керівнику (на фото, зверху) - за активну роботу у розвитку дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Слід сказати, що колектив «Едельвейс» не збирається зупинятися на досягнутому. Танцюристи з Турки активно готуються до конкурсу «Юні таланти України», який також пройде у Львові, та до ще одного вагомого конкурсу, який відбудеться навесні у столиці нашої держави. Нам залишається побажати цьому молодому колективу нових творчих досягнень.

Ольга ТАРАСЕНКО.

Газета "Бойківщина" №2,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 537 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (14.01.2016 08:09)
МОЛОДЦІ!!! Пані Оксані та її вихованцям, щастя, здоров’я та творчих успіхів!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.