Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 13 » ПОДАРУНОК ВІД АВТОРА
13.01.2016 (08:06)  

   ПОДАРУНОК ВІД АВТОРА

Напередодні Нового року Павло Лехновський, наш краянин, подарував для бібліотек району сорок примірників книг з історії, етнографії, фольклору, культури бойківського села Жукотин, вихідцем якого є сам автор.

Не усім відомо, що село Жукотин, за трагічних історичних обставин, в 1939 році, було спалено дощенту і на багато десятиліть зникло з адміністративного ландшафту, але воскресло з попелу, відродилося, повернуло своє ім’я і символізує невмирущий дух бойківчан.

У книзі вміщені матеріали відомого дослідника Бойківщини Володимира Кобільника, а також інших краєзнавців нашого регіону. Завершується збірник добіркою поезій Павла Лехновського, члена Спілки журналістів України.

Ми щиро вдячні автору видання і бажаємо йому міцного здоров’я та нових творчих надбань.

Нагадаємо, що народився Павло Лехновський у селі Жукотин. Вищу освіту здобув заочно на факультеті журналістики ЛНУ ім. І. Франка. У 1965-1978 роках був редактором районної газети на рідній Турківщині. У розпал демократичних перетворень на Львівщині, Павло Лехновський був обраний головою обласної журналістської організації і делегатом Позачергового Надзвичайного Всеукраїнського з’їзду журналістів, який проголосив вихід Спілки журналістів України зі Спілки журналістів СРСР. Він - співавтор першого Статуту Національної спілки журналістів України. Неодноразово обирався членом Ревізійної комісії НСЖУ.

Ганна СЕМКІВ, директор ЦБС.

Газета "Бойківщина" №2,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 473 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.