Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Січень » 23 » Роз'яснення: Чи потрібно повертати субсидію?
23.01.2016 (13:06)  

   Роз'яснення: Чи потрібно повертати субсидію?
Консультація фахівця

Влiтку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сiмей отримали субсидiї. Держава забезпечила надiйну та ефективну пiдтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартiсть послуг.

Але iз впровадженням змiн у програмi субсидiй почали поширюватися рiзноманiтнi чутки, однiєю з яких є наступна:

Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи iншої послуги), доведеться повертати субсидiю у кiнцi опалювального сезону?

У зв'язку з цим надаємо жителям Турківського району роз'яснення Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України.

Відтак, розмiр субсидії розраховується виходячи з об’ємiв соцiальної норми споживання, що визначена постановою Кабiнету Мiнiстрiв Украни від 06.08.2014 № 409 "Про встановлення державних соцiальних стандартiв у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно вiд фактично спожитих о6сягах природного газу чи iнших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством вiдрiзняється вiд нормативного, воно може бути бiльшим або меншим вiд соцiальних норм споживання. Не потрiбно "випалювати" весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати iншi комунальнi послуги (холодну воду, електроенергiю), на якi надається субсидiя.

Сума субсидій, яку органи соцiального захисту населення переказують на рахунки виконавцiв/виробників комунальних послут для оплати iх вартості i яка не використана домогосподарством внаслiдок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутнiх розрахункових періодах.

Зменшення споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмiр субсидії на наступний опалювальний перiод, оскiльки вона розраховується виключно на основi соцiальних норм споживання. Ще раз наголошуємо, що споживати комунальнi послуги економно - вигiдно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи iншої послуги), нiчого повертати не потрiбно, ви однаково будете користуватись субсидією.

Хомин В. М., директор Турківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 741 | Додав: Хомин_В_М | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.