Середа, 23.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Січень » 25 » У Завадівському НВК пройшла урочиста тематична лінійка до Дня Соборності України
25.01.2016 (17:29)

   У Завадівському НВК пройшла урочиста тематична лінійка до Дня Соборності України

22 січня у Завадівському навчально-виховному комплексі пройшла урочиста тематична лінійка до Дня Соборності України, яку підготували учні 8-го класу під керівництвом педагога-організатора Ольги Журавчик.

Метою заходу було виховання національної свідомості учнів і людської гідності, зміцнення духовності, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про історичний факт Злуки українського народу, його значення, поглиблене вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, повідомляє сайт Турківської РДА.

Як відомо, офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

Цей день має надзвичайно важливе значення в сучасній українській історії: століттями розірваний український народ визволився з неволі - Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна - з Австро-Угорської імперій - і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 418 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.