Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Січень » 29 » Система Януковича почала повертати втрачені позиції: ті, хто мали б сидіти у тюрмах, повертаються на свої місця і починають мстити, - Балога
28.01.2016 (23:06)  

   Система Януковича почала повертати втрачені позиції: ті, хто мали б сидіти у тюрмах, повертаються на свої місця і починають мстити, - Балога

Людей, які були основою руху опору режиму Януковича, кидають за грати. З видних діячів попереднього режиму знімають санкції. «Регіонали» - бажані гості на вулиці Банковій. Люди, які прийшли до влади на крові простих Героїв, спільно з соратниками Януковича в протиправний спосіб намагаються змінити Конституцію.

Думаю, уже всі зрозуміли, що влада поставила собі за мету зробити з України не сучасну, демократичну державу з ринковою економікою, яка швидкими темпами переходитиме на стандарти ЄС, а зробити те, чого не встиг Янукович – побудувати корумповану і авторитарну модель, яка дозволить грабувати кожного громадянина.

Якщо їх не зупинити, вся країна опиниться в рабстві і тоді нам вже ніхто не допоможе.

Вважаю, що від сьогоднішнього дня Президента України Петра Порошенка уже офіційно можна вважати диктатором, а 229 депутатів ( в тому числі - спікера ВР), які відкрили дорогу до конституційного перевороту – зрадниками, які продали Україну Путіну.

Змінювати Конституцію мінімальною кількістю голосів через регламент роботи Верховної Ради – це диктатура. Кожен депутат, який це підтримав, є співучасником злочину проти держави і відповідальність за це рано, чи пізно їх таки настигне. Показово, що серед тих, хто за це проголосував – колишні «регіонали», бандити, друзі Януковича, ті, хто були причетними до вбивств людей на Майдані і голосували за диктаторські закони. Хороша компанія для постмайданного Президента, чи не так?

Петру Порошенку можу лише поспівчувати, бо він уже двома ногами став на слизьку дорогу, проторену Януковичем. Якщо він ще не зрозумів, то народ, який з дерев’яними щитами готовий протистояти озброєному спецназу, не дозволить йому просто так подарувати Україну агресору. Цього не буде ніколи!

На Прикарпатті за смітникову люстрацію чиновника часів Януковича оголосили в розшук активістів «Правого сектору». Як бачите, невеликими кроками влада наближається до подій на Майдані. Вчора переслідували за участь в протидії сепаратизму на Сході, сьогодні – за смітникову люстрацію, завтра – почнуть оголошувати у розшук за участь у «масових заворушеннях» на Грушевського в січні-лютому 2014-го року.

Можливо останнє припущення сьогодні виглядає нереально, але ще рік тому мало хто міг собі уявити, що за невиконання закону «Про очищення влади» каратимуть не чиновників і правоохоронців, а громадських активістів. І ніхто не знає, що через півроку прийде в голову цій владі, яка сьогодні з Кремлем спілкується краще, ніж зі своїм народом.

Але уже зараз можна бути впевненим в одному – система Януковича почала повертати втрачені позиції: ті, хто мали б сидіти у тюрмах, повертаються на свої місця, об’єднуються і починають мстити найбільш активним учасникам Майдану. І все це відбувається під політичним дахом перших осіб держави.

Виявляється, цілий рік ми створювали антикорупційні органи, писали і приймали нові закони, щоб Україна покращила свої показники в антикорупційному рейтингу аж на 1 пункт.

Ми, як народні депутати, зробили все, що від нас вимагалося. Чому такий результат? Тому, що будь-який, навіть, найбільш прогресивний закон можна не виконувати. Так влада і бореться з корупцією по-своєму.

А саме – кожен, хто може прислужитися, не залежно від приналежності до попереднього режиму і причетності до злочинів проти Майдану, під табу. Натомість всі, хто мають власну думку, автоматично стають ворогами і «посібниками агресора».

Парадокс, але після стількох смертей Україна і далі розвивається по моделі Януковича.

Віктор Балога

Теги:  країна, кримінал, корупція, гроші, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 494 | Додав: Today | Теги: країна, кримінал, корупція, гроші, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (29.01.2016 08:24)
«Парадокс, але після стількох смертей Україна і далі розвивається по моделі Януковича».

Це не парадокс, пане Вікторе, це закономірність. І «розвиваємось» ми не за моделлю Януковича, а за моделлю раба і рабовласника. За цією моделлю написана Біблія, яку ми щоденно читаємо. За цією моделлю написана Конституція не тільки нашої держави. За цією моделлю ми вибудовуємо відносини один з одним. Тому й не дивно, що вся історія людства супроводжується кривавими війнами, революціями та кризами. Раби приходять до влади, аби володіти своїми рабами. Вони приходять до влади в церквах, аби говорити від імені Бога. Кого скинули – ті мстять. Кого ще не скинули – ті оголошують анафеми та переслідування. Раби помирають за свободу рабства. Таку модель невигідно змінювати. Її навіть страшно змінювати. Її навіть і не знають як змінити. А тому після кожного кровопролиття на її фундаменті починають зводити ту саму будівлю, яку зруйнували в народному гніві і наріжним каменем тут завжди буде рабство – духовне й фізичне. Той, хто керує державою чи церквою, не являється ні президентом, ні царем, ні королем, ні владикою – це звичайний раб рабів, котрому раби на якийсь час делегували свою свободу. Після цього, як він надоїсть рабам, вони його скинуть і поставлять нового раба, втративши при цьому тисячі життів та породивши нові злидні й нову моральну деградацію. Ось так і йдемо по світу: крок вперед – два кроки назад, борячись за місце під сонцем.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.