Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Січень » 29 » Львівська «Батьківщина» вимагає повернути пільги сільгоспвиробникам
29.01.2016 (22:17)  

   Львівська «Батьківщина» вимагає повернути пільги сільгоспвиробникам

Зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України, ініційовані парламентською фракцією «Батьківщина», врятують сільсько- господарських виробників від банкрутства та не допустять зубожіння територіальних громад.

Про це під час брифінгу заявив керівник Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Згідно з ухваленим у грудні 2015 року Податковим кодексом, усі, хто виробляє молоко чи утримує велику рогату худобу, повинні сплачувати до бюджету 20% ПДВ. Ті, хто займається рослинництвом – 85%, інші сільськогосподарські виробники – 50%. Це призведе до занепаду галузі», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Він додав, що відповідно до нового Бюджетного кодексу податок з фізичних осіб не залишається в бюджетах районів, сільських та селищних рад.

«Якщо депутати Верховної Ради не підтримають ініціативи «Батьківщини», то це призведе до здорожчання сільськогосподарської продукції та занепаду тваринницької галузі, зокрема на Львівщині, яка є аграрною областю», – застеріг керівник «Батьківщини» на Львівщині, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

За словами Михайла Цимбалюка, з 1999 по 2015 рік діяли пільги для сільгоспвиробників і «Батьківщина» вимагає їх повернути.

Теги:  Батьківщина, село, люди, турбота

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 526 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, село, люди, турбота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.