Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Січень » 30 » Щодо проведеної роботи Турківським РЦСССДМ за січень 2016 року
29.01.2016 (23:32)  

   Щодо проведеної роботи Турківським РЦСССДМ за січень 2016 року

Протягом січня 2016 року директором Центру та фахівцями із соціальної роботи здійснено 8 візитів з метою здійснення соціального інспектування щодо виявлення сімей (осіб), які потрапили в складні життєві обставини.

За результатами соціального інспектування складено 8 оцінок потреб дитини та її сім’ї, взято на облік 6 сімей, в яких проживає 13 дітей. В більшості випадків в цих сім’ях існують проблеми залежності від алкоголю, безвідповідальне ставлення до виховання дітей тощо.

Крім того, із заявами з проханням взяти їх під соціальний супровід до Центру звернулись 3 сім'ї, в яких виховується 6 дітей.

Під час візитів соціальними фахівцями Центру надано 12 соціальних послуг.

З батьками була проведена індивідуальна профілактична робота щодо належного виховання дітей та покращення санітарно – гігієнічних умов проживання.

Протягом звітного періоду здійснено 1 візит в сім’ю демобілізованого учасника АТО м.Турка та складено соціальний паспорт, заведена картка обліку роботи з сім’єю (особою). Проводились індивідуальні консультації з питань психологічної підтримки та стану здоров’я. Протягом січня місяця було надано 12 індивідуальних консультацій демобілізованим учасникам АТО.

20.01.2016 року, проведена спільна зустріч з внутрішньо переселеними особами з Автономної Республіки Крим, які проживають в с.м.т. Бориня. В зустрічі взяли участь керівники Управління соціального захисту населення Турківської РДА та Територіального центру надання соціальних послуг, а також голова Боринської селищної ради.


Директор Турківського РЦСССДМ Хомин В.М.

Теги:  Влада, турбота

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 480 | Додав: Хомин_В_М | Теги: Влада, турбота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.