Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Січень » 30 » ДЕПУТАТИ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ПАМ’ЯТНИКА СТЕПАНУ БАНДЕРІ.
30.01.2016 (10:54)  

   ДЕПУТАТИ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ПАМ’ЯТНИКА СТЕПАНУ БАНДЕРІ.

На чергові сесії Турківської міської ради депутати відмовилися прийняти на баланс пам’ятники Тарасу Щевченку, Степану Бандері та воїнам-афганцям з балансу районної ради та відділу культури і туризму. Пам’ятники встановлені на території міста.

Депутати міської ради виступали, що вони за, але при умові, що всі приміщення спільної комунальної власності громад Турківщини на території міста будуть передані також на баланс міської ради.

Як можна у цьому питанні взагалі торгуватися ? Що за мораль в стінах міської ради?

Думаємо, що приміщення трьох шкіл, школи – інтернату, приміщення дитячого відділення, колишньої терапії та приміщення Турківського районного Народного дому, приміщення тієї ж районної ради вже давно можна було б передати міській раді. Нехай утримують це майно, можливо це піде їм на користь.

Передати, напевно, потрібно і фінансування всіх цих установ.

Все йде до того, що громада сама повинна вирішувати, як жити дальше. Але чи вистачить тоді коштів на утримання установ міської ради?

Цікаво, чому депутати міської ради не ставлять питання про передачу місту приміщень ліцею (обласна комунальна власність), залізничної станції, приміщень прокуратури, суду, ветлікарні, центру зайнятості (державна власність) ?

http://turka.net.ua/?p=5114

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 566 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.