Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Лютий » 1 » Герої Війни будуть рвати цю владу, - громадський активіст
01.02.2016 (18:49)  

   Герої Війни будуть рвати цю владу, - громадський активіст

Ситуація з Порошенком і Яценюком нагадує казку Джанні Родарі «Пригоди Цибуліно». Їхнє намагання пограбувати країну більше, ніж пограбував уряд Януковича, виглядають жорстокішим і, разом з тим, наївнішим. Самовпевненість Порошенка і Яценюка – це тільки ілюзія присутності і тимчасова впевненість у тому, що вони керують великою і могутньою державою.

Жертви і жертовність, які український народ поніс, щоб скинути попередню владу є несамовитими. Цю владу, яка проігнорувала цю жертовність, ніхто шкодувати не буде, ці владоможці, які дорвалися до влади будуть скинуті народом набагато жорстокіше і понесуть більше покарання ніж попередня влада, бо вони принесли розчарування і не оцінили тої жертви і жертовності українського народу, коли змінював попередню владу.

Герої Революції Гідності і Герої Війни з окупантами є досі не оцінені і будуть рвати цю владу, бо втекти цим державокрадам не буде куди і жоден уряд демократичної країни їх не прихистить, бо і там знайдуть їх воїни, які пройшли війну з Росією і помстяться їм за відсутність реальної подяки за те, що вони зробили для збереження Держави.

Бо реальної подяки для їхніх сімей і родин не було.

Політичні агітбригади Яценюка і Порошенка, це розуміють, але нічого не зможуть з тим зробити, бо єдине, що вони роблять – це тратять великі кошти на боротьбу між собою і створюють ілюзію боротьби з корупцією та інформаційну війну .

У перемогу Революції Гідності не вірили ті, що зараз при владі. Вони і далі не вірять у те, що при владі вони тимчасово, навіть дуже тимчасово. Тому я би порадив їм почитати уважно «Пригоди Цибуліно». І червона фарба на магазинах, власником яких є головнокомандувач і гарант конституції Держави Порошенко, мала би змусити його задуматися над тим, що відбувається в країні, поїхати на фронт і послати туди своїх синів. Так робили керівники держав, на які напали інші країни.

В нашій державі буде величезна зміна влади, надзвичайно кардинальна. Владу в Україні візьмуть ті, що пройшли війну, що мають силу духу і мають силу в руках.

Бо люди, які по цеглині будували свої хатинки як казковий кум Гарбуз і залишились зараз з нічим, повернувшись з фронту – вже не будуть терпіти цю несправедливість.

Далі буде весело для влади і воно вже відбувається, бо влада забула своїх Героїв.

Андрій Скоп, громадський активіст, учасник Революції Гідності

Теги:  корупція, дерибан, страх, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 664 | Додав: Today | Теги: корупція, дерибан, страх, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (03.02.2016 06:50)
«…влада забула своїх Героїв».

Я би сказав по іншому: «Влада забула Героїв народу». Влада ніколи не мала своїх героїв, тому вона не вміє шанувати й цінити подвиг народу. Вона не усвідомлює цінність жертви, яку приносить народ ради своєї свободи. Для влади Герої – це Дамоклів меч, що висить на волосині над її головою нагадуючи, що тиран завжди живе на волосок від погибелі. Пам’ятати про Героїв – це завжди пам’ятати про свою смерть. Тому задача влади – позбутися Героїв та стерти про них пам’ять в народі. А ще краще: подати їхній подвиг та жертву як злочин. Жити перед Героями, перед їхніми смертями та каліцтвом – це жити перед Лицем Бога. Влада ніколи не прагнула жити перед Лицем Бога, перед Героями. Вона намалювала Бога на дошці і закрила в храмі, Героям поставила обеліск на цвинтарі, подалі від людського ока, а сама знову взялася за свої диявольські підлі справи, до яких звикла з часів Адама.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.