Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Лютий » 5 » РАЙОННУ АСОЦІАЦІЮ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД ОЧОЛИЛА ОКСАНА КУЗЬМИЧ.
05.02.2016 (18:21)

   РАЙОННУ АСОЦІАЦІЮ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД ОЧОЛИЛА ОКСАНА КУЗЬМИЧ.

У місцевому самоврядуванні Турківщини побільшало жінок. І справа не лише в нормах закону про місцеві вибори.

Тенденція до збільшення представниць прекрасної статі у владі, зокрема в місцевому самоврядуванні, спостерігається кожної каденції.

До прикладу, в 2010 році на Турківщині на посаду сільських голів , було обрано одну жінку (Марія Момоход Карпатська сільська рада), 26.10.2015 року жінки очолили вже п’ять територіальних громад (Віра Дупіряк Вовченська сільська рада, Оксана Чолавин Верхненська сільська рада, Марія Момоход Карпатська сільська рад, Оксана Кузмич Ясеницька сільська рада,Ніна Цюцик Риківська сільська рада).

04 лютого 2016 року у приміщенні районної ради відбулося засідання «Асоціації сільських, селищних рад Турківського району». В роботі асоціації взяли участь голова районної ради Володимир ЛОЗЮК та керуюча справами районної ради Лілія ГОЛКО.

Оскільки для багатьох голів місцевого самоврядування це перша каденція і досвіду роботи у цій сфері у них практично немає, виконавчий апарат районної ради надав кілька професійних порад щодо формування бюджету, планування роботи виконавчого апарату, взаємодії із громадою.

На своєму першому в новій каденції засіданні голови місцевих рад обрали голову «Асоціації сільських та селищних рад Турківського району». Нею стала сільський голова Ясеницької сільської ради Кузьмич Оксана Василівна.

Микола ЛИЛО.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 454 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.