П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Лютий » 6 » В Турці деякі підприємці почали використовувати паперові пакети замість поліетиленових
06.02.2016 (00:28)  

   В Турці деякі підприємці почали використовувати паперові пакети замість поліетиленових

Турківська фірма почала використовувати паперові пакети замість поліетиленових. Про це написала турківська журналістка Христина Яцкуляк , зазначивши: "Це в Турці! Молодці!!!"

За словами журналістки, в Турці фірма "Агро ЛТД" запровадила в своїх магазинах ("Либідь" та "Агромаркеті") використання паперових пакетів замість поліетиленових задля захисту навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки.

"Паперові пакети є прекрасним способом не тільки проявити себе і показати турботу про клієнта, а й про навколишнє середовище", - додала Х. Яцкуляк.

Як нам стало відомо, мале виробничо-комерційне приватне підприємство "Агро ЛТД" було зареєстроване в Турці 29 листопада 1995 року.

Підприємство займається оптовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами (основний вид); роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; роздрібною торгівлею пальним; ресторанною діяльністю, наданням послуг мобільного харчування; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Засновником та кінцевим бенефіціаром даного підприємства є Биїк Роман Андрійович.

Теги:  свято, гроші, люди, турбота

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 646 | Додав: Today | Теги: свято, гроші, люди, турбота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 песиміст   (06.02.2016 21:00)
Звичайно, паперові кульки розкладаються в природі набагато швидше, ніж поліетиленові. Але не буде менше сміття, якщо все кидатимемо під ноги, під корчі чи в траву. Це залежить від нашої загальної культури. Але поліетилен не робиться з дерева, а на папір  йде деревина, яку б можна було використати з більшою користю, або просто не знищувати. Повинна бути культура споживання. Поліетилен може піддаватися вторинній переробці, а при згорянні (хімія за середню школу) розкладається на вуглекислий газ та воду. Папір же при згорянні виділяє геть більше шкідливих речовин. Так що це питання на можна ділити на чорне і біле, до вирішення треба підходити творчо.

0
2 Victor   (06.02.2016 12:46)
Молодці! Не на словах, а на ділі!

0
1 pec   (06.02.2016 11:53)
Молодці ++++++

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.