Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Лютий » 7 » Турківська "Батьківщина" відтепер у соцмережах
07.02.2016 (17:02)  

   Турківська "Батьківщина" відтепер у соцмережах

Як відомо, соціальні мережі в сучасному динамічному світі дають змогу політичним партіям та громадянському суспільству, що формується, досягати ефективнішої і швидшої комунікації. Завдяки цьому зростають ресурси контролю за владними структурами та окремими функціонерами, підвищуються шанси реалізації громадських ініціатив.

Дослідники констатують, що соціальна мережева комунікація веде до зростання активності громадськості та підвищення її ролі у прийнятті рішень органами влади, а здатність до підтримання комунікації з переважною більшістю пересічних громадян держави стає одним з важливих показників ефективної діяльності тієї чи іншої політичної партії.

Усвідомлюючи важливість соціальної комунікації, Турківська районна організація політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" йде до людей в тому числі й через соціальні мережі.

Відтепер про основні новини районного осередку, а також про важливі події в житті обласної та Всеукраїнської організацій партії можна дізнатися на офіційній сторінці її прихильників у соціальній мережі Фейсбук, повідомляють у прес-службі Турківської районної організації ПП "ВО "Батьківщина".

До слова, Турківська районна організація політичної партії "ВО "Батькіщина" на даний момент є першою і поки що єдиною в районі партійною організацією, яка відкрила свою офіційну сторінку в соціальній мережі Фейсбук.

"Це сторінка прихильників демократичної та патріотичної партії, яка захищає інтереси українського народу в його боротьбі за справжню і незворотню незалежність України, за гідне європейське майбутнє всіх її громадян", - йдеться в офіційному прес-релізі районного осередку.

Як відомо, на останніх виборах до Турківської районної ради партія "Батьківщина" отримала підтримку понад 17 % виборців Турківщини.

Крім того, депутатська фракція "ВО "Батьківщина" є однією з найчисельніших у Турківській районній раді.

Теги:  Батьківщина, політика, люди, турбота

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 575 | Додав: Today | Теги: Батьківщина, політика, люди, турбота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Ярош   (08.02.2016 19:09)
Повний абзац! Тепер турківська тЮлька буде і в фесбуці смердіти...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.