Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Лютий » 11 » Звіт про роботу Турківської міської ради за два останні місяці
11.02.2016 (22:56)

   Звіт про роботу Турківської міської ради за два останні місяці
.

Звіт про роботу Турківської міської ради за кінець грудня, січень і початок лютого 2016 року.

1. Завезено 35 тон щебню і засипано ями по вул. Шевченка (дорога від Центру зайнятості до стадіону).

2. Завезено 15 тон щебню і засипано ями на початку вул.Джерельної.

3. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Шептицького.

4. Завезено 5 тон щебню і засипано ями по вул.Січових Стрільців (біля мусорників).

5. Частково проведено роботи по заміні лампочок вуличного освітлення, роботи будуть продовжені.

6. За активної допомоги депутатів Верховної ради від ПП «Воля» Юрія Дерев’янка та Ірини Суслової, та щирої допомоги керівника регіонального представництва УФСІ у Львівській області Василя Кузьменка, залучено додаткові інвестиції по двох проектах. На даний час виготовляються проекти з УФСІ по реконструкції водогону – додаткова угода на 1250 000 грн. (з них 250 000 гроші міської ради), та додаткова угода з УФСІ по будівництву модульної системи біологічної очистки стічних вод та каналізації у ДНЗ №1 – 1100 000 грн. ( з них 220 000 грн. гроші міської ради).

7. За активної допомоги і підтримки депутата Верховної ради від ПП «Воля» Ірини Суслової проведено робочі зустрічі з потенційним інвестором з м.Дніпропетровськ і досягнуто домовленості про його участь у конкурсах на:
• комплексне будівництво забійного цеху, та м’ясопереробного заводу у м.Турка, та відгодівельних пунктів у межах району (проект передбачає залучення європейських партнерів і будівництво за євростандартами);
• будівництво п’яти критих комплексних автобусних зупинок у місті;
• будівництво торгових рядів по вул.Міцкевича ( до залізничного вокзалу);
• будівництво торгових рядів на Майдані Шевченка (вздовж залізничного мосту), та будівництво приміщення для музею Бойківщини коштами інвестора.

На сьогоднішній день тривають роботи з оформлення відповідної документації.

8. В телефонному режимі досягнуто домовленість із підприємцем з Івано – Франківської області Михайлом Стовп’яком про можливість відкриття у місті цеху по прийому і переробці лікарських трав і ягід (філія). Є місцевий підприємець, який готовий займатися цією справою, є приміщення, є технолог. Очікуємо в цьому місяці на приїзд п. Стовп’яка і оформлення відповідних документів. В цій справі велику допомогу надала жителька м.Турка, знавець лікарських трав, поет Оксана Павлик.

9. В департамент розвитку та експлуатації житлово–комунального господарства Львівської ОДА поданий проект «Покращення екологічної ситуації в м.Турка завдяки оновленню галузі ЖКГ.» Техніко-економічне обґрунтування 2016р. Сума 1222.5 тис.грн. Проект передбачає закупівлю сміттєзбиральної машини для обслуговування євробаків, закупівлю 100 євробаків та будівництво двадцяти площадок для контейнерів. . Скеровано звернення до депутата обласної ради Дзюдзя М.С. про лобіювання даного проекту.

10. Подано на затвердження у Львівське містобудівне управління генеральний план м.Турка. Проводяться роботи по затвердженню розширених меж міста.

11. Виділено землю під будівництво гаражів для семи учасників АТО.

12. Придбано тверде паливо для одного учасника АТО.

13. Проведено робочу зустріч у Львові із президентом Федерації ударного спорту України Романом Гуцом, на якій досягнута попередня домовленість про проведення у м.Турка Відкритого чемпіонату міста з ударного спорту. 5 лютого з робочим візитом Роман Гуц відвідав місто . Під час зустрічі були обговорені організаційні питання та визначено дату проведення Відкритого чемпіонату міста - 19 березня. Співорганізаторами змагань виступає Турківська міська рада, ГО «Майдан Турківщини» та ПП «Воля».

14. Завершуються роботи по відкриттю офіційного сайту Турківської міської ради. Зараз йде розробка дизайну та наповнення інформацією відповідних розділів сайту.

15. За сприяння Ірини Суслової ведуться переговори з представниками міністерства екології про підтримку на рівні міністерства проекту по реконструкції каналізаційної системи у м.Турка. Скеровано звернення до депутатів обласної ради Дзюдзя М.С., Ільницького М.М, Комарницького І.М. про сприяння в тому, щоби обласна рада включила цей проект до подання у міністерство екології.

16. На письмове звернення депутата Верховної ради Ірини Суслової у міській раді буде відкрита приймальня народного депутата.

Геннадій Когут, ФБ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 854 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 16
1
15 Yarosh   (13.02.2016 21:52)
Дякую Адміну.

1
14 Admin   (13.02.2016 21:45)
Звіт голови адміністрації опубліковано тут http://turka-ua.net/2016-02-12-2685

0
13 Yarosh   (13.02.2016 21:41)
Шановний Адмін а де стаття про звіт голови адміністрації щось дуже цікава думка людей,а то я бачу що і п. Хомин потягнувся за ним можливо Він справді його вважає чесним і справедливим? tongue tongue tongue biggrin biggrin biggrin wacko wacko wacko

0
16 Хомин_В_М   (13.02.2016 21:57)
Дуже смішно  biggrin biggrin biggrin Чесність сьогодні - це безцінна річ, навіть для Вас п. "Ярош". Чесних людей дуже мало і це напевне не стосується Вас, п. "Ярош". Я ні за ким не тягнувся, якщо голова адміністрації не хоче працювати, то громада району повинна його змушувати це роботи. По іншому ніяк. Не потрібно сприймати все як недолік. Я не хочу прменшувати чи прибільшувати чиюсь роботу. Просто висказав свою думку: звіт голови повинен відбутись публічно, перед громадою через 100 днів роботи (як ми вимагали до цього і в голови РДА, раз його тут вже зачепили), а не перед партією, бо вона попросила. От і все. Ну якщо ні, то ні. Особисто я знаю роботу міської ради і її "досягнення" на сьогоднішній день і відверто - їх поки немає. Модливо через пів року ми не зможемо натішитись роботою голови та депутатів. Просто потрібно виконувати свої декларації. От і все.

0
11 Admin   (13.02.2016 20:24)
І знову, як в тому анекдоті, винна невістка confused

Я розмістив цей матеріал , як матеріал , що знаходиться у відкритому доступі
тут
https://www.facebook.com/kogutgena/posts/1198686160159201
і тут
https://www.facebook.com/groups....2977270

Авторських прав , в даному випадку , я не порушив.
Деталі читайте тут https://www.facebook.com/legal/terms

В тексті я не змінив жодного слова , крім чотирьох виправлень орфографічних помилок , які були в двох оригінальних текстах.
В обох випадках тексти мають саме такий заголовок "Звіт про роботу Турківської міської ради за кінець грудня, січень і початок лютого 2016 року."

В обох випадках явно вказано автора тексту.

0
10 Геннадій_Когут   (13.02.2016 19:40)
Даю пояснення для Хомина Володимира і інших читачів сайту. Це і є партійний звіт про роботу, розміщений мною на своїй сторінці у фейсбук на прохання Київського і Львівського офісів партії. Я не давав цей матеріал на сайт, його самостійно розмістив адміністратор сайту. Звіт перед громадою відбудеоься за результатами роботи за пів року. З наступного тижня запрацює офіційний свйт міської ради і там не буде інформації про партійність. До наповнення інформацією  і подальшої розробки сайту зможете долучитись і ви і інші бажаючі. Громадських слухань ще не могло бути, всьому свій час. Є тільки зацікавленість інвестора певним напрямком роботи. Питання будуть розглядатися і на виконкомі і на сесії. Будуть інші пропозиції - розглянемо і їх.

1
12 Хомин_В_М   (13.02.2016 21:06)
Супер. А чому звіт за пів року ... АЖ???

0
7 Victor   (13.02.2016 07:53)
Коли комуняки були при владі, вони всюди розповідали про те, що все добре, що відбувається в СРСР, відбувається завдяки комуністичній партії. Систему «піару» ніхто не змінив. До влади приходить та чи інша партія і завдяки їй відбуваються ті чи інші дії. Завдяки такому-то депутату від такої-то партії отримали подарунки; влаштували дитячий майданчик; проклали дорогу; боряться за збереження лісу, району й т.д., або ж навпаки: розвалили район; вирізали ліс; зруйнували хазяйство й т.д.. Люди від «Волі» й заявляють, що їм вдалося зробити те і те, завдяки депутату, п.Сусловій. Люди від «Порошенка» також апелюють в своїх проблемах до депутатів від своєї партії. Тут не варто впадати в якісь протистояння, а навпаки – об’єднуватися ради загального розвитку, прогресу. П.Суслову також можна залучити до дій відносно збереження району, якщо районні партійці в цьому зацікавлені. Мистецтво управління як і мистецтво рукопашного бою, полягає в тому, аби завдяки використанню сили та мудрості противника, досягнути перемоги над ним та миру з ним. Як бачимо, гризня за владу, славу та гроші, приводить лишень до конфліктів, народних злиднів та непомірного збагачення окремих, особливо морально деградованих, осіб.

2
9 Хомин_В_М   (13.02.2016 18:14)
п. Віктор, сьогодні всі партії працюють на власний рейтинг на майбутніх виборах. Це факт. Якщо ми уважно почитаємо звіт, то побачимо, що протягом 3-ох місяців міська рада нічого не робила, окрім як возила щебінь на дороги (не відомо в кого куплений і по якій ціні). Все інше робила партії і депутат від партії.... Та мова навіть не про це. Коли кандидати на міського голову йшли на вибори, то лише ледачий не декларував публічність та прозорість міської ради після виборів. ЧИ ВИКОНАНО ЦЕ СЬОГОДНІ!?!?!?! Я як член виконкому про всі рішення дізнаюся лише тоді, коли нас ставлять перед фактом. МОВЧУ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ТИХ ЧИ ІНШИХ РІШЕНЬ, ЯКІ ЦЬОГО В ПРИНЦИПІ ПОТРЕБУЮТЬ. ГРОМАДА ОБИРАЛА, ЗНАЧИТЬ ГРОМАДА Й ПОВИННА ПРИЙМАТИ ЗАКЛЮЧНІ РІШЕННЯ ПО ТАКИХ ПИТАННЯХ ЯК БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ, РИНКІВ І Т.Д. Люди не повинні дізнаватись про все в останню чергу. Що стосується критики роботи голови РДА в частині кадрової політики: я сам це питання піднімав і піднімаю. Є працівники, які, на думку громадськості не відповідають займаній посаді. Маючи змогу спілкуватись із головою особисто на дружньому рівні, задаю йому такі питання. Але вирішення його не в тому, щоб просто звільнити людину, а в тому, щоб прийняти на посаду не менш компетентного фахівця і за Ту мізерну зарплату, яку сьогодні пропонує держава.... І якщо на те пішло, голова адміністрації принаймні не побоявся публічно прозвітувати і відповісти на "незручні" запитання..., а не звітував на своїй сторінці у соцмережі. Це неповага до громади, яка найняла голову м/р на роботу. Надіюсь, що сьогодні ми всі помиляємось і представники громади у міській раді себе виправдають... А там час покаже.

0
5 довбуш   (12.02.2016 12:44)
А ти Остапе іди получи 3 кулі як голова адміністрації і тоді п..зди. Закрив вам рота вчора псевдомайданівці

0
6 СВІЙ_О_Стахнив   (12.02.2016 14:48)
А до чого тут майдан, чи вінь там сам був ?????

2
8 ZOHAN   (13.02.2016 13:37)
Оті "3 кулі" ваш вельмишановний уже собі "відшкодував"... І оця, типу велика активність у районі дуже дорого обходиться громаді...

0
4 бойко   (12.02.2016 12:42)
Мер побоявся прйти вчора на звіт.

2
1 Хомин_В_М   (12.02.2016 09:27)
Це не звіт, а піар партії. Публічний звіт перед громадою. Вас не партія обирала, а громада міста.  ok

1
2 СВІЙ_О_Стахнив   (12.02.2016 11:12)
Згідний на всі 100%, він казав що громада йому ніж в спину запхала, що палки в колеса ставила, а ви воїни АТО там воюйте щоб вінь тут випити собі 50г !!!!!  МОЛОДЕЦЬ ТАК ДЕРЖАТИ !!! Але ще би хотів почути публічний звіт і від міського голови, а то якось він затих !!!!

0
3 СВІЙ_О_Стахнив   (12.02.2016 11:16)
Пчаток мого коментаря належав голові держадміністрації, але з хомином все одно згідний !!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.