Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Слухаємо сесію Турківської міської ради » 2016 » Лютий » 14 » Засідання V сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 11.02.16
13.02.2016 (23:23)

   Засідання V сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 11.02.16
Аудіозвіт

Пропонуємо Вашій увазі аудіозапис V сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 11.02.16 р

Сесія розглянула багато різних питань порядку денного . Зокрема про співфінансування проекту УФСІ по системі водопостачання та капітального ремонту ДНЗ №1, про організацію та проведення конкурсів на право оренди комунального майна територіальної громади м. Турка та інші.

Традиційно розглянуто багато питань за зверненнями громадян. Прийняті рішення по ряду земельних питань.

Порядок денний V-сесії 25.01.2016 року

1. Проект рішення про виділення коштів на спів фінансування мікропроектів по системі водопостачання та капітального ремонту ДНЗ №1 в сумі 250 000 грн. та в сумі 220 000 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

2. Проект рішення про виділення коштів по спеціальному (бюджет розвитку) – для будівництва вуличного освітлення по вул. Самбірська в сумі 115 000 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

3. Проект рішення про розгляд клопотання КП «Турківське житлово-комунальне управління» - встановлення процентної ставки за оренду земельних ділянок, на яких знаходяться міські базари по пл. Ринок та по вул. Міцкевича в розмірі 4%.(БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

4. Проект рішення про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку) – для придбання кузова уніфікованого, герметизованого для побутового приміщення працівників КП ЖКУ в сумі 52 600 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

5. Проект рішення про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку) в сумі 716 000 грн.
- завершення реконструкції дороги по вул. Б.Хмельницького – 210 000 грн.
- реконструкція дороги по пл. Ринок – 490 000 грн.
- коригування ПКД та її експертиза по вул. Середня, Поляна, І.Богуна – 16 000 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

6. Проект рішення про уточнення коштів загального фонду – в зв’язку з недостатнім фінансування з/п працівникам ДНЗ. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

7. Проект рішення про виконання бюджету міської ради на 2015 рік (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

8. Проект рішення про розроблення дефектних актів (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

9. Проект рішення про розробку та затвердження методики нарахування орендної плати. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

10. Проект рішення про затвердження Програми надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам міста. (ГУМАНІТАРНА КОМІСІЯ)

11. Проект рішення про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинились у скрутній життєвій ситуації і проживають на території міста. (ГУМАНІТАРНА КОМІСІЯ)

12. Проект рішення про затвердження положення про конкурсну комісію з відбору виконавців робіт по землеустрою, оцінки земель і виконавця торгів на конкурсній основі. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

13. Проект рішення про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт з оцінки комунального майна територіальної громади м. Турка. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

14. Проект рішення про затвердження Порядку організації та проведення конкурсів на право оренди комунального майна територіальної громади м. Турка. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

15. Проект рішення про розгляд вимоги Державної екологічної інспекції у Львівській області. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

16. Проект рішення про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Турка, що підлягають приватизації у 2016 році. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

17. Проект рішення про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди нежитлового приміщення. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

18. Проект рішення про надання згоди на укладення договору оренди нежитлового приміщення. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

19. Проект рішення про розгляд заяви Саварина Богдана Анатолійовича. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

20. Проект рішення про надання дозволу КП «турківське ЖКУ» на списання транспортних засобів. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

21. Про виділення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку) на проведення робіт по реконструкції водопроводу по вул. Молодіжна, Джерельна – В.Стуса, Б. Хмельницького – Т.Шевченка, в сумі 42 916 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

22. Проект рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства – Гайдук Ярослав Йосифович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

23. Проект рішення про передачу земельної ділянки у приватну власність для обслуговування індивідуального гаража – Пукшин Володимир Євгенович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

24. Проект рішення про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для обслуговування торгового павільйону – Набокова Віра Михайлівна (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

25. Проект рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво гаража – Павлик Василь Йосипович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

26. Проект рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво гаража – Баган Тарас Михайлович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

27. Проект рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво гаража – Писанчин Сергій Зіновійович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

28. Проект рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво гаража – Кузьмин Михайло Станіславович(ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

29. Проект рішення про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво гаража – Біган Ігор Мирославович (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

30. Проект рішення про розгляд заяви Писанчин Сергія Зіновійовича, про виділення земельної ділянки для будівництва житлового будинку (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

31. Проект рішення про розгляд заяви Писанчин Сергія Зіновійовича, про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

32. Проект рішення про розгляд заяви Гав’яка Тараса Івановича, про виділення земельної ділянки для садівництва (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

33. Проект рішення про розгляд заяви жителів м. Турка, вул. І.Франка – про встановлення дитячого майданчика (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

34. Проект рішення про виявлення землевласників та землекористувачів (юридичні, фізичні особи, підприємці), які ліквідовані та/або не використовують земельні ділянки, не мають документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на території м. Турка, та вилучення земельних ділянок. (ЗЕМЕЛЬНА КОМІСІЯ)

35. Проект рішення про затвердження положення про преміювання працівників по благоустрою міста (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

36. Про затвердження кодексу депутатської етики (ГУМАНІТАРНА КОМІСІЯ)

37. Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення для продажу на земельних торгах у формі аукціону.


Перша сесія VII скликання підтвердила дозвіл на проведення аудіозаписів сесійних засідань.

Фрагмент аудіозапису підтвердження дозволу на аудіозапис в сесійній залі першою сесією VII скликання від 12.11.15:

Аудіофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Іван Яворський.

Рішення про дозвіл на проведення аудіозапису в сесійній залі прийнято сесією Турківської міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року.

Фрагмент аудіозапису голосування з приводу надання дозволу на аудіозапис в сесійній залі


Для отримання допомоги натисніть кнопку

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Слухаємо сесію Турківської міської ради | Переглядів: 606 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.