П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Лютий » 17 » АВТОРСЬКИЙ КОНЦЕРТ МИХАИЛА ФЕДОРКА
17.02.2016 (01:04)

   АВТОРСЬКИЙ КОНЦЕРТ МИХАИЛА ФЕДОРКА

Минулого четверга в актовому залі Турківської дитячої музичної школи відбувся авторський концерт молодого музиканта, жителя Турки Михайла Федорка, де прозвучали його власні пісенні та інструментальні твори, а також аранжування українських пісень та пісень народів світу.

На цей творчий захід прийшло чимало людей.

- Мені було приємно, що на мій концерт зібралася така кількість шанувальників музики і пісні. Публіка гарно сприйняла мою творчість, я почув багато схвальних відгуків на свою адресу, - каже талановитий земляк. - Після цього концерту, на якому були присутні й вчителі із Самбірської музичної школи, я одержав запрошення виступити 23 лютого з концертом в актовій залі Самбірської музичної школи.

Нагадаємо, Михайло Федорко народився в м. Турка, у сім’ї Ірини і Івана Федорків. Сім років навчався у Турківській дитячій музичній школі, клас фортепіано, під керівництвом викладача Марії Буняк, та деякий час -у класі викладача Ігоря Заканича. Після закінчення музичної школи поступив на навчання у Дрогобицьке музичне училище - на клас фортепіано (викладач - Марія Садова) та концерт-клас камерного ансамблю (викладач Марія Бурковська). Далі продовжив своє навчання у Дрогобицькому педагогічному університеті ім. І. Франка на факультеті музичного мистецтва. Там же навчався вокалу, освоював клас фортепіано на фортепіанному відділі. У Дрогобичі Михайлові Федорку не раз доводилося брати участь у різних концертах, пам’ятних зустрічах як із класичною програмою, так і з авторською. Минулого року, навесні, він випустив авторський навчальний посібник, до якого увійшли власні композиції для фортепіано, і провів його презентацію.

23 листопада 2015-го Михайла Федорка запросили в Київ, на програму Першого національного каналу України, для участі у проекті «Слухати». Там Михайло виконав свою власну композицію. У найближчий час очікуємо виходу в ефір цієї передачі. Цей талановитий юнак не планує зупинятися на досягнутому, а йти тільки вперед, збагачуючи пісенну і музичну ниву своїми новими надбаннями.

Ольга ТАРАСЕНКО.

Газета "Бойківщина" №7,2016


Про талановитого земляка ми вже писали на сторінках нашого сайту . Зокрема , в публікації НОВІ ЗЛЕТИ ТАЛАНОВИТОГО МУЗИКАНТА
Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 437 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.