Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Лютий » 17 » «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І СЛАВУ, ЗА НАРОД»
17.02.2016 (01:07)

   «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І СЛАВУ, ЗА НАРОД»

Під такою назвою в Народному домі села Присліп відбувся концерт, учасниками якого були сусіди з Народного дому с. Вовче - народний колектив ««Дністер».

Дуже тепло і радісно приймали нас голова сільської ради Онуфрій Ляхович зі своїми колегами, завідувачем бібліотеки та завідувачем Народного дому.

Багато слів було сказано про Україну в той день, прочитано віршів, заспівано пісень - таких як «За Україну», «Гей, соколи» (у виконанні тріо чоловіків), «Там на горі, на Маківці» та інші.

Зворушили жителів с. Присліп рядки із віршів «Ростила сина я не для війни», а також «Мамо, чому ви біленькими стали». Глядачі зі сльозами на очах слухали, задумуючись про тяжку долю України, а пісня про АТО «Вбережу я, клянусь, відпустіть - повернусь», та «Ой чого ж ти, мамо», у виконанні І.Валько, влучила своїми словами прямо в серце. Друга частина концерту була дещо веселішою. Художні керівники Ольга Дзюдзь та Оксана Пухир заспівали жартівливу пісню про голову сільради.

Також веселила жителів с. Присліп своїми гуморесками Іванна Валько, Іванна Ощипок, Наталія Вовчанська, Світлана Лило та Леся Філяк заспівали ряд веселих пісень, такі як «Ой встану я ранесенько» та «Над ставом, над ставом» і інші. Жінки разом з чоловіками Богданом Сенівим, Іваном Вальком, Андрієм Лилом заспівали кумедну пісню «Мила моя, де ж ти була вчора». Також була поставлена жартівлива сценка за участі Іванни Валько, Лесі Філяк та Андрія Лила, під назвою «Бійка на базарі».

Насамкінець всім присутнім у залі подякував голова сільської ради с. Присліп Онуфрій Ляхович. Всі разом виконали Гімн «Боже великий, єдиний» та «Многая літа».

Днями народний колектив села Вовче «Дністер» планує поставити концерт в своєму селі, присвячений Дню закоханих. А також організувати поїздки в сусідні села Дністрик Дубовий, Жукотин та інші.

Директор Народного дому Микола Ощипок, художні керівники Ольга Дзюдзь та Оксана Пухир дякують голові с. Присліп Онуфрію Ляховичу, його дружині Ользі Миколаївні та завідувачам Народного дому і бібліотеки за теплий прийом, багату гостинність і щирі слова.

Газета "Бойківщина" №7,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 700 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.