Субота, 17.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Лютий » 19 » Турківський центр соціальних служб турбується про людей, сім'ї яких опинилися у складних життєвих ситуаціях
18.02.2016 (23:31)  

   Турківський центр соціальних служб турбується про людей, сім'ї яких опинилися у складних життєвих ситуаціях

Директор та фахівці із соціальної роботи Турківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із головою Товариства "Червоний Хрест" у Турківському районі відвідали дві сім'ї, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, одну сім'ю, чиї діти виховуюься в школі-інтернаті та одну сім'ю, в якій проживають внутрішньо переміщені особи.

Також працівники центру відвідали дві сім'ї, в яких матері самостійно виховують своїх дітей (одинокі матері).

Вищезазначені сім'ї проживають в с. Радич та с. Мельничне Турківського району. Під час візитів фахівці надали відповідні соціальні послуги.

Так, одній внутршньо переселеній особі надано юридичну консультацію щодо отримання пенсії за новим місцем проживання та надбавки до неї як особі, яка проживає в гірському населеному пункті.

Серед основних проблем вказаної категорії сімей є ухиляння від виконання батьківських обов'язків, безробіття одного з членів сім'ї, що негативно впливає на виконання батьківських обов'язків, зловживання алкоголем, потреба у покращенні житлово-побутових умов тощо.

Крім того, директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин та голова Товариства "Червоний Хрест" у Турківському районі Іванна Баран, відвідали дитячий будинок сімейного типу "Нове життя" у с. Мельничне Турківського району, який відкрила сім'я американців Джеймса та Сандри МакКенів.

Під час зустрічі поспілкувались із пані Сандрою та в.о. директора дитячого будинку сімейного типу Михайлом Монастирським. В цьому дитячому будинку виховуються шестеро діток.

Крім того, сім'я МакКенів відкрила ще один дитячий будинок в м. Турка, де також виховується 6 дітей. В ньому є всі умови для проживання, виховання та розвитку дітей. Дітки проживають в окремих кімнатах, кожна дитина має окреме місце для вивчення уроків та провдення свого вільного часу. Також в будинку є велика кухня та ігрова зала з музичними інструментами.

За результатами зустрічей було домовлено про співпрацю між Центром, Товариством "Червоний Хрест" та дитячим будинком "Нове життя", проведення спільних заходів для дітей та надання гуманітарної допомоги дітям із неблагополучних сімей.

Турківський РЦСССДМ ,ФБ

...
...

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 559 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.