Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Лютий » 21 » Ірину Суслову виключили з партії "ВОЛЯ"
21.02.2016 (14:14)

   Ірину Суслову виключили з партії "ВОЛЯ"
Доповнено 21.02.16

"Сьогодні [20.02.16] дізналася дуже неприємну новину. У ці дні, коли ми усі вшановуємо пам'ять загиблих Героїв Майдану, окремі люди у партії «Воля» вирішили влаштувати наді мною судилище. Не давши навіть змоги обґрунтувати свою позицію.

З багатьма партійцями ми разом пройшли важкі часи Майдану та будували політичну силу нового покоління. Партію не вождистського типу, а команду однодумців, де шанують та поважають думку кожного заради досягнення спільної мети. Нам вдалося спільно реалізувати багато проектів, відчуваючи підтримку один одного.

Та сьогодні окремі особи, які уявили себе вождями, вирішили зруйнувати основні принципи нашої команди. Мене з абсолютно надуманих мотивів виключили із рідної мені партії. Причому, навіть не давши змоги висловити власну позицію.

Вдячна багатьом однодумцям та знаю, що більшість нашої команди порядні та розумні люди і вони зроблять свої висновки. Чесно, мені боляче та неприємно, бо вклала дуже багато у нашу спільну боротьбу, яка продовжується.

Люди волі, дякую Вам за все! Буду вдячна за Ваші щирі думки та бачення того, що трапилося. Впевнена, що командні принципи відкритості важливіші за амбіції окремих персонажів."

Таку інформацію на своїй сторінці в Facebook опублікувала Ірина Суслова.

ФБ


21.02.16

Наші колеги з "Бойківської правди" , відомі своєю прихильністю до "Самопомочі", опублікували відомості з Вікіпедії та depo.ua (за 2014р), які дещо проясняють ситуацію з виключенням Ірини Суслової з партії "Воля" :

У 2014 році на дострокових виборах до Верховної Ради балотувалася за списками партії Об’єднання «Самопоміч» під № 6.

У лютому 2015 року парламентська фракція «Самопоміч» прийняла рішення виключити зі свого складу Суслову — за словами Єгора Соболєва — як єдину з фракції, хто проголосував за призначення генеральним прокурором Віктора Шокіна.[1] А також через невідвідування загальних зборів фракції без поважних причин і вчинення дій, які шкодили репутації фракції[2]. Сама ж Суслова стверджує: «Моє членство у фракції „Самопоміч“ було формальним. Я делегована у список „Самопомочі“ від політичноїпартії „Воля“ і відстоюю у Верховній Раді позицію своєї партії. Це рано чи пізно мало статися. І я очікувала рішення про своє виключення, адже не брала участі у роботі фракції; більше того, мене навіть не запрошували на її засідання»

Головна біда «Самопомочі» – це наявність у її списках партії «Воля», сформованої в результаті завідомо неприродного союзу між головним «люстратором» країни Єгором Соболєвим та одіозним нардепом Юрієм Дерев’янком, який переміг на окрузі №87 (Івано-Франківська область) від партії «Воля».

Офіційна версія появи Дерев’янка у «Волі» така: нібито Юрій Богданович в автономному режимі почав реєструвати свою партію «Воля» в Мін’юсті, про це дізнався Соболєв, який також тоді створював політсилу з аналогічною назвою – і вуаля – політики знайшли спільну мову. І навіть разом готували так званий закон про люстрацію…

Цьому союзу жодним чином не завадив навіть той факт, що ЗМІ неодноразово писали про зв’язки Дерев’янка з ЄДАПСом та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Гурєєвим. Не стало перепоною і те, що Юрій Богданович у 2005 році був співзасновником компанії «Арт-Мастер», відомої тим, що щорічно отримувала сотні мільйонів гривень за підтримку і програмне забезпечення державних реєстрів, які перебувають на балансі у Міністерства юстиції.

У підсумку, за інформацією ДеПо, минулого тижня стало відомо про підготовку «рейдерського захоплення» партії «Воля» з боку Дерев’янка. «Він вирішив зробити з «Волі» свій бізнес-проект. Для цих цілей Дерев’янко фактично монополізував обласні осередки, розставивши там своїх людей», – повідомили джерела в цій політсилі.

Соболєв намагався утримати партію, але зазнав фіаско. «Наприкінці минулого тижня він зустрівся з представниками київського осередку «Волі» і виправдовувався: мовляв, він знати не знав про те, яка недобра людина цей Дерев’янко. Виглядало це вкрай непереконливо», – повідомило одне з джерел.

Остаточний «злив» «Волі» під Дерев’янка пройшов у неділю, коли на з’їзді партії, на який, до речі, ані Соболєв, ані його люди не прийшли, було обрано новий склад членів політради. До нього увійшли люди зі списку «Самопомочі», орієнтовані на Дерев’янка.

Мова насамперед йде про номер 6 списку Ірину Суслову, яка прямо пов’язана з засновниками партії – братами Таранами. Невелика ремарка: Віктор Таран – чоловік майбутнього нардепа від «Народного фронту» Вікторії Сюмар, що була одним із головних ідеологів партії «Воля», але в останній момент пішла до Арсенія Яценюка у завідомо прохідну першу десятку списку «НФ».


Вперше в історії України нардепа виключили з партії за неперсональне голосування

Вперше в історії України нардепа виключили з партії за неперсональне голосування Народного депутата Ірину Суслову виключили з партії «Воля» за передачу картки для голосування депутатові іншої партії.

Як повідомляє сайт партії «Воля», 20 лютого Рада партії взяла до уваги факт неособистого голосування, яке відбулося 3 лютого 2016 року. Тоді два інших депутати – Сергій Лещенко та Світлана Заліщук – виявили факт передачі картки Суслової депутату іншої партії. Її самої під час голосування не було в залі. В результаті спікер парламенту Володимир Гройсман змушений був поставити на переголосування низку питань, за які нібито голосувала Суслова. Це перший в історії парламенту випадок, коли депутата виганяють з партії за неперсональне голосування.

Раніше Суслову виключили з фракції «Самопоміч» за голосування за кандидатуру генпрокурора Віктора Шокіна, який нещодавно подав у відставку.

Перш ніж стати депутатом, Суслова була помічником колишнього «регіонала», депутата місцевої ради Дмитра Войцеха, зазначає NEWSru.ua.

Володимир Пиріг

zaxid.net

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1677 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
6 Victor   (24.02.2016 05:53)
«Вперше в історії України».

Шановні друзі, передавали картки до Суслової, будуть передавати і після неї – це звичайна практика між людьми, котрі узурпували владу. Причиною виключення з партії стала не картка, а те, що Суслова наступила на мозоль тим, до кого не варто було й наближатися. Вражала її активність відносно змін – такі активні люди непотрібні, особливо там – де змін не прагнуть. Якщо будь-який депутат з будь-якої партії активізується там, де заборонено, його так само викинуть з партії, а для цього знайдуть причину, потім обіллють помиями, згадуючи минуле і навіть ті часи, коли він какав у колисці, і створять гробову тишу у ЗМІ. Герой буде забутий, а його місце займе блазень. Раби дуже шанують такі розваги, називаючи це священною історією великого народу.

А слова які придумали: ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Капут! Чесно кажучи, аж блювати тягне.

0
5 Хомин_В_М   (23.02.2016 19:05)
Народного депутата Ірину Суслову виключили з партії «Воля» за передачу картки для голосування депутатові іншої партії.
Як повідомляє сайт партії «Воля», 20 лютого Рада партії взяла до уваги факт неособистого голосування, яке відбулося 3 лютого 2016 року. Тоді два інших депутати – Сергій Лещенко та Світлана Заліщук – виявили факт передачі картки Суслової депутату іншої партії. Її самої під час голосування не було в залі. В результаті спікер парламенту Володимир Гройсман змушений був поставити на переголосування низку питань, за які нібито голосувала Суслова. Це перший в історії парламенту випадок, коли депутата виганяють з партії за неперсональне голосування.
Раніше Суслову виключили з фракції «Самопоміч» за голосування за кандидатуру генпрокурора Віктора Шокіна, який нещодавно подав у відставку.
Перш ніж стати депутатом, Суслова була помічником колишнього «регіонала», депутата місцевої ради Дмитра Войцеха, зазначає NEWSru.ua.

0
4 Хомин_В_М   (23.02.2016 19:04)
А оця публікація буде корисною для прихильників та тих, хто увірував у депутата: http://zaxid.net/news....1383622

0
3 ZOHAN   (21.02.2016 14:42)
Це про  політику 

https://www.youtube.com/watch?v=Hx-dNFE7rOg

це про владу

https://www.youtube.com/watch?v=-OgTUioO4ZA

вибачайте за ненормативну лексику...

1
2 Victor   (21.02.2016 07:33)
Людина, котра щиро прагне змін, проявляє жертовність – непотрібна нікому. Рабам поряд з нею, жити страшно і важко.

0
1 Хомин_В_М   (20.02.2016 19:40)
sad Щось це мені нагадує... Напевне те, що подібне щось траплялось і в нас, правда тут людей "кидали" не в партії, а в громадській організації. Ну, що ж тут поробиш... Таке життя. Це політика, а тут хтось когось завжди "кидає".

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.