П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Слухаємо сесію Турківської міської ради » 2016 » Березень » 1 » Засідання VI позачергової сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 26.02.16
01.03.2016 (17:10)

   Засідання VI позачергової сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 26.02.16
Аудіозвіт

Пропонуємо Вашій увазі аудіозапис VI позачергової сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 26.02.16 р

Сесію розпочав головуючий із короткої інформації про останні подіїї що стосуються нашого міста та наголосив на можливості транскордонно співробітництва в планах пошуку "міст побратимів" та добросусідства з (Czarna Góra) Бещадського повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, як на початок.

Головою комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та гуманітарних питань Гвоздінським О.Я. вручено присутнім депутатам Кодекс депутатської етики, закликано ознайомитися з ним і дотримуватися його норм під час виконання функцій і повноважень в інтересах територіальної громади.

Також у звязку з проведенням 08.03.2016р. о 14.00год. в парку біля Ратуші Дня зустрічі пташок, запропоновано приєднатися до хорошої події. Організувати у своїх сімях разом з внуками, або дітьми виготовлення та оздоблення шпаківні та приходити родинами до парку де буде проведено закріплення та нагородження кращих робіт.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви Шияна Р.О. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

2. Про затвердження Програми «Проведення культурно-масових і спортивних заходів, відзначення пам’ятних дат та ювілеїв, вітання та вшанування видатних людей». (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

3. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку). Для коригування проектно – кошторисної документації «Будівництва полігону твердих побутових відходів в сумі 10 000 грн.» (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

4. Про виділення коштів на співфінансування мікропроекту Львівської обласної ради по освітленні вулиці Шевченка LED лампами в сумі 55 131 грн. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

5. Про уточнення коштів по спеціальному фонду (бюджет розвитку). Для виготовлення додаткової проектно-кошторисної документації до проекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади м. Турки. Першочергові заходи по капітальному ремонті та енергоефективності ДНЗ №1, закупівля обладнання, навчання громади в сумі 90 000 грн.»(БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

6. Про внесення змін в рішення №238 від 11.02.2016 р. (БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ)

7. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Турківського відділення Самбірської ОДПІ та виділення коштів в сумі.

8. Відповідь відділу містобудування та архітектури по встановлення дитячого майданчика по вул. І.Франка.


Перша сесія VII скликання підтвердила дозвіл на проведення аудіозаписів сесійних засідань.

Фрагмент аудіозапису підтвердження дозволу на аудіозапис в сесійній залі першою сесією VII скликання від 12.11.15:

Аудіофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Іван Яворський.

Рішення про дозвіл на проведення аудіозапису в сесійній залі прийнято сесією Турківської міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року.

Фрагмент аудіозапису голосування з приводу надання дозволу на аудіозапис в сесійній залі


Для отримання допомоги натисніть кнопку

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Слухаємо сесію Турківської міської ради | Переглядів: 566 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (02.03.2016 07:24)
Нарешті, слава Богу, від сесії повіяло якимись конкретними справами. Приємно читати. Від жителів м.Турки хочу висловити подяку за відремонтований тротуар перед мостом. Скажете дрібниця? Можливо, але приємна. Приємно те, що влада на таку дрібницю відреагувала. Дякую.

Ще одне досить важливе питання. На Співочому полі якісь варвари почали «санітарну» рубку і вирубують заборонений законом молодняк. Це ви робите планування території під бойківський скансен, чи це ви мрієте здивувати гостей майбутніх Фестин монгольськими пейзажами? А може ви так випробовуєте бензопилу міської ради? Прошу владу виїхати на місце смерекового геноциду, розібратися в цьому питанні й дати відповідь громаді. Дякую.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.